ارگوتراپیست مهدی صابر

بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی در خیابان ایران

کلینیک گفتار درمانی در خیابان ایران | بهترین مرکز کاردرمانی در خیابان ایران| توانبخشی| مرکز اوتیسم در خیابان ایران| دکتر صابر

سر فصل مطالب

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در خیابان ایران – بهترین گفتار درمانی در خیابان ایران

بهترین مرکز کاردرمانی و مرکز گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در حوالی محله ایران به توانبخشی کودکان و بزرگسالان در زمینه کاردرمانی خوب و گفتار درمانی خوب میپردازد. مرکز کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی شرق تهران دکتر مهدی صابر از بهترین مراکز کاردرمانی در خیابان ایران و کلینیک های گفتار درمانی خوب در خیابان ایران  میباشد. از مواردی که کلینیک توانبخشی دکتر صابر را از دیگر مراکز توانبخشی در خیابان ایران جدا میکند، وجود تجهیزات پیشرفته و روز دنیا در حیطه کاردرمانی و گفتار درمانی ، روانشناسی کودک و تست هوش کودکان، بازی درمانی و رفتار درمانی میباشد که توسط 47 نیروی متخصص کاردرمان خوب و گفتار درمان خوب و روانشناسان مجرب به صورت تیمی ارائه میگردد.

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

خیابان ایران ( اسم سابق این خیابان : عین الدوله / سقاباشی ) قسمتی از محله دولت سابق ، از محلات قدیمی تهران به حساب می آید.  از نظر جغرافیایی خیابان ایران حد فاصل خیابان آبشار( خیابان عبدالرضا شیرازی ) تا چهارراه آبسردار( خیابان مجاهدین اسلام ) و در نزدیکی میدان بهارستان و مدرسه سپهسالار( مدرسه عالی مطهری  فعلی ) قرار دارد. محله بازارچه ، حمام ، سقاخانه ای نیز در محله ایران وجود دارد. در شمالی ترین قسمت خیابان ایران چهارراه معروف آبسردار قرار دارد. این خیابان در زمان رضا شاه به خیابان ایران تغییر نام داد. که تا به حال نیز به این نام باقی مانده است.

بهترین کلینیک توانبخشی دکتر صابر در محله ایران

با وجود مرکزیت خیابان ایران ،متاسفانه مرکز کاردرمانی _ گفتار درمانی خوبی در این محله یافت نمیشود از این رو بیماران در زمینه توانبخشی در محله ایران میتوانید به بهترین مرکز جامع توانبخشی دکتر صابر در شرق تهران مراجعه نمایید.

بهترین کلینیک توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در خیابان ایران

بیماران منطقه ایران حیطه کودکان اوتیسم ، درمان بیش فعالی و نقص توجه( ADHD  )، کاردرمانی در اختلالات یادگیری، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی، کاردرمانی در سی پی (  فلج مغزی )، گفتار درمانی در لکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی، کاردرمانی در یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) و اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون همچنین کاردرمانی در زمینه مشکلات ارتوپدی کودکان مثل صافی کف پا، پا پرانتزی،  پا ضربدری میتوانید از امکانات بهترین کلینیک توانبخشی در محله ایران بهره مند شوید.

قابل ذکر است بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در خیابان ایران  به مراجعین در حیطه توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در سکته مغزی ، آسیب مغزی،  کاردرمانی و گفتار درمانی در زمینه درمان ام اس، کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی و کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی در درمان پارکینسونآماده ارائه خدمات میباشد.

بخش کاردرمانی کودکان و گفتار درمانی محله ایران شامل

آب درمانی اوتیسم در مرکز کاردرمانی خیابان ایران

آب درمانی در خیابان ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

کاردرمانی ذهنی در خیابان ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

گفتار درمانی اوتیسم در ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

گفتار درمانی در فلج مغزی در حوالی ایران

گفتار درمانی در خیابان ایران

تست های تخصصی هوش در مرکز کاردرمانی خیابان ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

گفتار درمانی درلکنت زبان در ایران

گفتار درمانی در خیابان ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

مرکز روانشناسی کودک در ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی روانشناسی کودک  کلیک کنید.

کاردرمانی جسمی در ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.کاردرمانی جسمی در خیابان ایران

کاردرمانی یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در خیابان ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در ایران

کاردرمانی دست در خیابان ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

ماساژ درمانی در ایران

ماساژ درمانی کودکان در خیابان ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

آب درمانی در مرکز کاردرمانی محله ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی خیابان ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی خیابان ایران

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی اخیابان ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی ایران

بازی درمانی در خیابان ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی منطقه ایران

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار ، حی عمقی، حس بینایی، حس لامسه) در مرکز کاردرمانی خیابان ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

اتاق شنیداری در منطقه ایران

کاردرمانی شنیداری در خیابان ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

بخش آموزش پیش دبستانی در خیابان ایران

مرکز جامع توانبخشی دکتر صابر در خیابان ایران در این آیتم به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم (کوچک و بزرگ، بلند و کوتاه، مهارت های پیش ریاضی، مهارت های رنگامیزی، لوحه نویسی و…) همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان و در مرحله آخر درمان مشکلات اختلالات یادگیری در زمان تحصیل کودکان با نیازهای متفاوت به ارائه درمان های پیشرفته می پردازد.

مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در خیابان ایران در زمینه توانبخشی ، برای مراجعینی که امکان رفت و آمد به مرکز توانبخشی را ندارند خدمات در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل ارائه می دهد.

کاردرمانی و گفتاردرمانی آنلاین در خیابان ایران

مرکز کاردرمانی و  گفتاردرمانی دکتر صابر در ایران برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور حضور دارند. کاردرمانی و گفتار درمانی به صورت آنلاین  برنامه ریزی کرده است. مراجعین به صورت ویدئو کال مورد ارزیابی قرار گرفته و  توسط جناب آقای دکتر صابر ویزیت میشوند و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین از درمانگران کارآزموده مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت می نمایند.

خیابان های اصلی محله ایران مانند: خیابان هفده شهریور ، خیابان پامنار ، خیابان امیرکبیر ، شکوفه ، خیابان ری ، قوامی ، گرگانی ، اشراقی،  خیابان شیرازی ، خیابان آقاجانلو،  گوته ، خیابان کبریتچی و خیابان آبشار میباشند . مراجعین محترم از این حوالی ، بهترین مرکز کاردرمانی _ گفتار درمانی دکتر مهدی صابر در شرق تهران با مجهزترین امکانات پذیرای شما عزیزان میباشد.

درمان اوتیسم کودکان 2،3،4،5 ساله

درمان اوتیسم کودکان 2،3،4،5 ساله| درمان مشکلات حسی کودکان اتیسم| مرکز درمان اوتیسم تهران

اوتیسم
هم اکنون با پیشرفت های بسیار در حوزه درمان اوتیسم کودکان 2،3،4،5 ساله، کاردرمانی اوتیسم، گفتاردرمانی اوتیسم، بازی درمانی، رژیم درمانی، دارو درمانی و رفتاردرمانی اوتیسم از جمله روش های…

بهترین مراکز کاردرمانی در خیابان ایران

کاردرمانی در خیابان هفده شهریور ، بهترین کاردرمانی در پامنار ، کلینیک کاردرمانی درخیابان امیرکبیر ، مرکز کاردرمانی در شکوفه، بهترین کلینیک کاردرمانی در خیابان ری ، بهترین مرکز کاردرمانی در قوامی، کاردرمانی درگرگانی ، کاردرمانی خوب دراشراقی، کلینیک کاردرمانی خوب در خیابان شیرازی،  مرکز کاردرمانی خوب در خیابان آقاجانلو، بهترین مراکز کاردرمانی در گوته ،مراکز کاردرمانی در خیابان کبریتچی ،کاردرمانی در خیابان آبشار

بهترین مراکز گفتار درمانی در خیابان ایران

گفتار درمانی در خیابان هفده شهریور ، بهترین گفتار درمانی در پامنار ، کلینیک گفتار درمانی درخیابان امیرکبیر ، مرکز گفتار درمانی در شکوفه، بهترین کلینیک گفتار درمانی در خیابان ری ، بهترین مرکز گفتار درمانی در قوامی، گفتار درمانی درگرگانی ، گفتار درمانی خوب دراشراقی، کلینیک گفتار درمانی خوب در خیابان شیرازی،  مرکز گفتار درمانی خوب در خیابان آقاجانلو، بهترین مراکز گفتار درمانی در گوته ،مراکز گفتار درمانی در خیابان کبریتچی ،گفتار درمانی در خیابان آبشار

error: Content is protected !!