ارگوتراپیست مهدی صابر

کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی تهران نو

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی درتهران نو- بهترین گفتار درمانی در تهران نو

سر فصل مطالب

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

محله تهران نو نظم هندسی دارد.منطقه تهران نو پنج میدان به نام های میدان چایچی،  میدان امامت ( میدان وثوق ) ، میدان آشتیانی،  اطلاعات و فلکه لوزی دارد. منطقه تهران نو از شمال به محله های نارمک، تهران پارس و خیابان دماوند ، از شرق به محله های تهران شرق و کوی زینبیه، از جنوب به دوشان تپه و خیابان پیروزی و از غرب به محله های نیروی هوایی و قاسم آباد تهران نو وصل میشود. محله تهران نو همان خیابان دماوند امروزی در منطقه ۱۳ شهرداری تهران است. منطقه تهران نو یکی از خوش مسیرترین محله های تهران میباشد.

با توجه به دسترسی خوب محله تهران نو ، مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی خوب دکتر صابر با کمترین فاصله از منطقه تهران نو یک گزینه مناسب برای مراجعین محله تهران نو میباشد. بهترین کلینیک جامع توانبخشی دکتر مهدی صابر با تمام امکانات توانبخشی در حال فعالیت است.

بخش کاردرمانی کودکان  و گفتار درمانی مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی تهران نو شامل

گفتار درمانی در اوتیسم در تهران نو:

در بخش گفتار درمانی مرکز توانبخشی تهران نو جناب آقای دکتر صابر ،نگاه ویژه و تخصصی در درمان کودکان اوتیسم وجود دارد. به نحوی که در این بخش با استفاده از روش های نوین گفتار درمانی از جمله روش پکس، روش تیچ، تئوری ذهن، پی آر تی(  prt ) و داستان های اجتماعی برای کودکان اوتیسم به درمان گفتار درمانی در تهران نو به صورت تخصصی پرداخته می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

گفتار درمانی در فلج مغزی در محله تهران نو:

در درمان کودکان فلج مغزی 4 مسئله حائز اهمیت می باشد. دیسفاژی (اختلال بلع)، دیزآرتری، آبریزش دهان و درک از کلام که گفتار درمانی تهران نو در این زمینه ها کاملا به صورت تخصصی فعالیت می نمایند.

گفتار درمانی در لکنت زبان در تهران نو:

در درمان لکنت زبان سن کودک، نوع لکنت زبان، شدت لکنت زبان و شروع اختلال بسیار مهم است. کلینیک گفتار درمانی تهران نو دکتر صابر در این زمینه بخش متمایزی را ایجاد نموده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

کاردرمانی ذهنی در منطقه تهران نو

کاردرمانی ذهنی در تهران نو به صورت تخصصی به آیتم های درک، شناخت، تفکر انتزاعی، هوش، حل مسئله و بالا بردن مهارت های ذهنی کودک با توجه به تفاوت سن تقویمی و سن ذهنی کودک می پردازد. کاردرمانی ذهنی در درمان بیش فعالی و نقص توجه، اختلالات یادگیری، سندروم داون و عقب مانده ذهنی ،اوتیسم  نقش دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

کاردرمانی جسمی در خیابان تهران نو

کاردرمانی تهران نو در این بخش درمانی به مشکلات جسمی کودکان مانند دیرنشستن، تاخیر در راه رفتن، ضعف عضلات، مشکلات ارتوپدیک مثل پاپرانتزی، صافی کف پا و… همچنین بالا بردن مهارت های تعادلی کودکان می پردازد.کاردرمانی جسمی در کودکان فلج مغزی و کودکان با اختلالات حرکتی  مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

کاردرمانی  یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در تهران نو

کاردرمانی در تهران نو دکتر صابر ( SI ) در این بخش به هماهنگی حرکتی از جمله هماهنگی دو دست با هم، هماهنگی پاها، هماهنگی چشم و دست، هماهنگی چشم و پا و… همچنین بالا بردن توجه حرکتی می پردازد.

کاردرمانی اختلال حسی تهران نو

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

ماساژ درمانی  در مرکز کاردرمانی تهران نو

تکنیک ماساژ درمانی علمی کودکان باعث کاهش بیقراری، بیش فعالی، افزایش توجه و تمرکز و درمان مشکلات حسی کودکان در مرکز توانبخشی تهران نو می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

آب درمانی در مرکز کاردرمانی تهران نو

کودکان فلج مغزی در آب چون وزن کودک در داخل آب نسبت به بقیه مواقع کمتر می شود، در نتیجه می توان تمرینات ویژه ای جهت تقویت عضلات ، افزایش تعادل و همچنین کاهش ترس از افتادن این کودکان در داخل آب درمانی تخصصی مرکز توانبخشی تهران نو انجام داد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

کاردرمانی جسمی در تهران نو

آب درمانی در اوتیسم در تهران نو

یکی از به جدید ترین روش های درمانی می باشد که در کلینیک کاردرمانی تهران نو  و مرکز گفتار درمانی  تهران نو به صورت کاملا تخصصی به درمان مشکلات حسی، شناختی و کاهش میزان رفتار های کلیشه ای و بیقراری کودکان اوتیسم با استفاده از وسایل جدید تردمیل در آب، تخته تعادل در آب، پلکان در آب و…. به درمان می پردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

آب درمانی در مرکز کاردرمانی تهران نو

 

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی تهران نو

کلینیک کاردرمانی تهران نو با استفاده از سیستم های تکنولوژی به درمان افزایش ادراک بینایی، توجه دیداری،  بهبود حرکات چشمی و سرعت پردازش بینایی در کودکان تحت نظر آقای دکتر صابر به درمان مشغول هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

سنسوری روم  در مرکز کاردرمانی تهران نو

یکی از به روزترین روش های درمانی مرکز توانبخشی تهران نو در کودکان است که با استفاده از ابزار و وسایل دیجیتالی برای افزایش دادن دستور پذیری تحمل کاری، ،افزایش سرعت پردازش ذهنی و کلامی و کنترل حرکات اضافی کودک افزایش توجه و تمرکز، مورد استفاده قرار می گیرند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی تهران نو

بازی درمانی در مرکز توانبخشی تهران نو در کودکان با اختلال اضطراب ، وسواس و مشکلات ارتباطی، دوست یابی و کودکان با اختلال یادگیری و.. کاربرد دارد. در این قسمت با استفاده از روش های بازی درمانی مختلف به اصلاح و ایجاد رفتار های مناسب اجتماعی در زمینه گروهی و فردی به درمان مشغول هستند. همچنین با استفاده از روش های حساسیت زادیی به درمان مشکلات وسواس و درگیری های خلقی کودکان پرداخته می شود.

بازی درمانی در تهران نو

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی تهران نو

کودکان با مشکلات رفتاری نظیر بیش فعالی، پرخاشگری، اوتیسم و… با استفاده از روش های رفتار درمانی کودکان توسط متخصصان رفتار درمانی کلینیک کاردرمانی تهران نو به کنترل و اصلاح رفتار های ناهنجار در کودکان و ایجاد رفتار های مناسب و درست در کودکان فعالیت می کنند.

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار، حس عمقی، حس بینایی، حس لامسه) در مرکز کاردرمانی تهران نو

از امکانات ویژه مرکزگفتار درمانی تهران نو و کلینیک کاردرمانی تهران نو جناب آقای  دکتر صابر قسمت حسی می باشد.که در این بخش برای درمان مشکلات حسی کودکان ابتدا ارزیابی دقیق انجام می شود و بیش حسی و کم حسی در همه حس های کودک مشخص می شود.و بعد از آن برنامه درمانی از حس های پایه شروع می شود. قسمت تعدیل حسی بر درمان حرفه ای مشکلات حسی در کودکان اوتیسم ، بیش فعالی ،اختلال یکپارچگی حسی و…. تمرکز دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در تهران نو

در قسمت کاردرمانی دست کلینیک گفتار درمانی و کاردرمانی تهران نو جهت افزایش مهارت های دستی و تقویت حرکات ظریف در انگشتان و آموزش مهارت های پیش نوشتاری و تقویت مهارت های خود یاری در کودکان به صورت حرفه ای برنامه ریزی و درمان انجام می گیرد.

کاردرمانی دست در تهران نو

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

 تست های تخصصی هوش در مرکز کاردرمانی تهران نو

این بخش شامل تمامی تست های تشخیصی در زمینه هوش نظیر تست وکسلر و بینه برای تعیین بهره هوشی و آزمون های تشخیصی در زمینه توجه، حافظه و توانایی های کلامی و سطح رشدی کودکان می باشد که به صورت دقیق در کلینیک توانبخشی تهران نو مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

اتاق شنیداری در نزدیکی منطقه تهران نو

یکی دیگر از بخش های مرتبط با گفتار درمانی تهران نو بخش اتاق شنیداری می باشد که با استفاده از ابزارهای کامپیوتری پیشرفته و برنامه های شنیداری طراحی شده توسط مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر به درک شنیداری و تقویت حافظه شنیداری ، همچنین افزایش توجه شنیداری و درک مطلب در کودکان کمک بسزایی می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

بخش آموزش پیش دبستانی

کلینیک توانبخشی تهران نو در این قسمت به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم (کوچک و بزرگ، بلند و کوتاه، مهارت های رنگامیزی، مهارت های پیش ریاضی، لوحه نویسی و…) همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان و در مرحله آخر درمان مشکلات اختلال یادگیری در زمان تحصیل کودکان با نیازهای خاص به ارائه خدمات می پردازد.

کاردرمانی و گفتاردرمانی آنلاین در منطقه تهران نو

همچنین خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی به صورت آنلاین برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور حضور دارند برنامه ریزی شده است. مراجعین می توانند به صورت ویدئو کال مورد ارزیابی قرار گرفته و توسط آقای دکتر صابر ویزیت شوند و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین با درمانگران کار آزموده کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت نمایند.

کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در محله تهران نو با مشکلات ارتوپدی کودکان مانند صافی کف پا ، پا ضربدری، پا پرانتزی ، مشکل کودکان اوتیسم،  درمان اختلال بیش فعالی و نقص توجه(  ADHD  )، کاردرمانی در اختلالات یادگیری ،کاردرمانی درسی پی (  فلج مغزی ) ، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی،  گفتار درمانی درلکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی ، کاردرمانی در مشکلات یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) و اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون را پذیرا میباشد.

مرکز توانبخشی دکتر صابر به درمان تخصصی و پیشرفته در زمینه بیماران بزرگسال مانند سکته مغزی ، کاردرمانی و گفتار درمانی در زمینه ام اس ، کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی و پارکینسون می پردازد.

اوتیسم و کارهای روزمره زندگی

اوتیسم و کارهای روزمره زندگی| علائم اوتیسم در کودکان| نشانه های اتیسم| مرکز اوتیسم تهران

یکی از علائم اوتیسم در کودکان، مشکل در انجام کارهای روزمره زندگی است. کودکان اوتیسم به طور معمول در مدیریت وظایف و کار های روزمره زندگی مانند لباس پوشیدن، مسواک…
اوتیسم و حس بویایی

اوتیسم و حس بویایی| اوتیسم حسی| اختلال پردازش حسی کودکان اوتیسم| درمان اوتیسم در تهران

اختلال اوتیسم عموما با رفتار های ارتباطی – کلامی تشخیص داده می شود اما طبق تحقیقات اخیر دانشمندان در حوزه اوتیسم، کودکان مبتلا به اوتیسم معمولا در حواس پنج گانه…
اوتیسم چیست

اوتیسم چیست| بیماری اوتیسم | اختلال طیف اوتیسم| کاردرمانی اوتیسم| مرکز اوتیسم تهران دکتر صابر

اوتیسم
اوتیسم چیست؟ اوتیسم یک اختلال رشدی فراگیر همراه با مشکلات اصلی در مهارت‌های ارتباطی، مشکلات کاهش توجه، شناخت، حساسیت، تحرک و فرایند عاطفی است. اوتیسم به‌عنوان یک اختلال نادر مطرح…
بهترین دکتر بیش فعالی در تهران

بهترین دکتر بیش فعالی در تهران|مرکز درمان بیش فعالی|کلینیک تشخیص بیش فعالی کودک|دکترصابر

اختلال بیش فعالی و نقص توجه به نوعی از اختلالات کودکان اطلاق می‌شود که نسبت به کودکان عادی دارای مشکلاتی در شناخت،رشد و رفتارشان می باشند. این تشخیص توسط مقیاس طبقه‌بندی…

بهترین کاردرمانی و بهترین گفتار درمانی در تهران

مرکز کاردرمانی کودکان در تهران –کلینیک کاردرمانی در تهرانمرکز توانبخشی در تهرانپارسکلینک توانبخشی در نیاورانبهترین کلینیک کاردرمانی خوب در سعادت آباد کاردرمانی در ستارخانمرکز کاردرمانی در پاسدارانتوانبخشی خوب در شمال تهرانبهترین مرکز توانبخشی در شرق تهرانبهترین کلینیک کاردرمانی در پونکبهترین مراکز توانبخشی در ولنجک –توانبخشی خوب در فرمانیهکلینیک  توانبخشی در شهرک غربمرکز کاردرمانی غرب تهرانمرکز کاردرمانی در شریعتیمراکز کاردرمانی خوب در مرزدارانکاردرمانی در جنت آباد– مرکز گفتار درمانی خوب در سعادت آبادبهترین کلینیک گفتار درمانی در فرمانیه گفتار درمانی در ستارخانبهترین مرکز گفتار درمانی در ولنجکگفتار درمانی خوب در پاسدارانمراکز گفتار درمانی در تهرانپارسگفتار درمانی خوب در شرق تهرانمرکز گفتار درمانی در غرب تهرانمراکز گفتار درمانی در مرزدارانبهترین مرکز کاردرمانی دهکده المپیک بهترین گفتار درمانی و کاردرمانی اسلام شهر-کاردرمانی در افسریه

بهترین مرکز کاردرمانی در تهران نو

بهترین کلینیک کاردرمانی خیابان دماوند ، بهترین کاردرمانی بزرگراه یاسین ،  کاردرمانی مسیل منوچهری ، کلینیک کاردرمانی خاقانی ،کاردرمانی مسیل جاجرود ، بهترین مرکز کاردرمانی بزرگراه باقری ، بهترین کاردرمانی میدان امامت ، کاردرمانی خوب در نظام آباد،  مرکز کاردرمانی شهرک کلاهدوز ، کلینیک کاردرمانی دکتر آیت،  بهترین کاردرمانی بزرگراه دوران ، کلینیک کاردرمانی سفید کوه و  کاردرمانی خوب در سی متری نیرو هوایی

بهترین مرکز گفتار درمانی در تهران نو

بهترین کلینیک گفتار درمانی خیابان دماوند ، بهترین مرکز گفتار درمانی بزرگراه یاسین ، بهترین مرکزگفتار درمانی مسیل منوچهری ، بهترین مرکز گفتار درمانی خاقانی ، بهترین مرکز گفتار درمانی مسیل جاجرود ، بهترین کلینیک گفتار درمانی بزرگراه باقری ، بهترین مرکز گفتار درمانی میدان امامت ، بهترین مرکز گفتار درمانی نظام آباد،  بهترین کلینیک گفتار درمانی شهرک کلاهدوز ، بهترین مرکز گفتار درمانی دکتر آیت،  بهترین مرکز گفتار درمانی بزرگراه دوران ، بهترین مرکز گفتار درمانی سفید کوه و بهترین کلینیک گفتار درمانی سی متری نیرو هوایی

error: Content is protected !!