ارگوتراپیست مهدی صابر

کاردرمانی گفتاردرمانی بلوارکشاورز

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در بلوار کشاورز- بهترین گفتار درمانی در بلوار کشاورز

سر فصل مطالب

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در بلوار کشاورز- بهترین گفتار درمانی در بلوار کشاورز

بلوار کشاورز بلوار شرقی _ غربی در منطقه ۶ شهرداری تهران است . نام پیشین بلوار کشاورز ، بلوار الیزابت بود.علت نام گذاری این خیابان به بلوار کشاورز ، مجاورت ساختمان پیشین وزارت کشاورزی ایران با آن است. بلوار کشاورز یکی از قدیمی ترین بلوارهای تهران میباشد.بلوار کشاورز از شرق به میدان ولیعصر ، از غرب به خیابان دکتر قریب ، از شمال به دکتر فاطمی و از جنوب به میدان فلسطین و خیابان های مجاورش منتهی میشود.

بهترین کلینیک توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در محله بلوار کشاورز

کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در محله بلوار کشاورز  با مشکلات ارتوپدی کودکان مانند صافی کف پا ، پا ضربدری، پا پرانتزی ، مشکل کودکان اوتیسم،  اختلال بیش فعالی و نقص توجه(  ADHD  ) ، کاردرمانی در اختلالات یادگیری ،کاردرمانی در سی پی (  فلج مغزی ) ، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی،  گفتار درمانی در لکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی ، کاردرمانی در مشکلات یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) و اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون را پذیرا میباشد.

مرکز توانبخشی دکتر صابر به درمان تخصصی و پیشرفته در زمینه بیماران بزرگسال مانند سکته مغزی ، کاردرمانی و گفتار درمانی در زمینه ام اس ، کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی و پارکینسون می پردازد.

بخش کاردرمانی کودکان  و گفتار درمانی مرکز بلوار کشاورز شامل

گفتار درمانی در اوتیسم در نزدیکی خیابان بلوار کشاورز:

در بخش گفتار درمانی مرکز توانبخشی بلوار کشاورز جناب آقای دکتر صابر ،نگاه ویژه و تخصصی در درمان کودکان اوتیسم وجود دارد. به گونه ای که در این بخش با استفاده از روش های جدید گفتار درمانی از جمله روش پکس، تئوری ذهن، روش تیچ، پی آر تی(  prt ) و داستان های اجتماعی برای کودکان اوتیسم در گفتار درمانی بلوار کشاورز به صورت حرفه ای فعالیت می کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

گفتار درمانی در فلج مغزی در خیابان بلوار کشاورز:

4 مسئله مهم در گفتار درمانی فلج مغزی بسیار دارای اهمیت می باشد. دیزآرتری، دیسفاژی (اختلال بلع) ، آبریزش دهان و درک از کلام که گفتار درمانی بلوار کشاورز در این زمینه ها کاملا به صورت تخصصی فعالیت می کند.

گفتار درمانی در لکنت زبان در محله بلوار کشاورز:

در درمان لکنت زبان شروع اختلال ، سن کودک، نوع لکنت زبان، شدت لکنت زبان بسیار حائز اهمیت می باشد. مرکز گفتار درمانی بلوار کشاورز جناب آقای دکتر صابر در این زمینه آیتم  ویژه ای را فراهم کرده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

کاردرمانی ذهنی در نزدیکی منطقه بلوار کشاورز

در بخش کاردرمانی ذهنی در بلوار کشاورز به صورت حرفه ای به آیتم های تفکر انتزاعی، هوش، درک، شناخت، حل مسئله و بالا بردن مهارت های ذهنی کودک با توجه به تفاوت سن تقویمی و سن ذهنی کودک پرداخته می شود. بخش کاردرمانی ذهنی در درمان  سندروم داون و عقب مانده ذهنی ، بیش فعالی و نقص توجه، اختلالات یادگیری، اوتیسم  کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

کاردرمانی جسمی در محله بلوار کشاورز

در قسمت کاردرمانی جسمی در بلوار کشاورز در این بخش درمانی به مشکلات جسمی کودکان مانند تاخیر در راه رفتن، ضعف عضلات، دیرنشستن، مشکلات ارتوپدیک مثل پاپرانتزی، صافی کف پا و… همچنین افزایش مهارت های تعادلی کودکان مشغول به فعالیت می باشد.کاردرمانی جسمی در کودکان فلج مغزی و کودکان با اختلالات حرکتی نیز کاربرد دارد.

کاردرمانی جسمی در بلوار کشاورز

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

کاردرمانی  یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در خیابان کشاورز

بهترین مرکز کاردرمانی در بلوار کشاورز دکتر صابر ( SI ) در این بخش به هماهنگی حرکتی از جمله هماهنگی دو دست با هم، هماهنگی پاها، هماهنگی چشم و پا هماهنگی چشم و دست،  و… همچنین افزایش توجه حرکتی به درمان مشغول هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی بلوار کشاورز

روش ماساژ درمانی علمی کودکان منجر به افزایش توجه و تمرکز و درمان مشکلات حسی ؛کاهش بیقراری، بیش فعالی کودکان در مرکز توانبخشی بلوار کشاورز می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

آب درمانی در مرکز کاردرمانی بلوار کشاورز

وزن کودکان فلج مغزی در داخل آب نسبت به بقیه مواقع کاهش پیدا می کند، در نتیجه می توان تمرینات تخصصی جهت افزایش تعادل کودک فلج مغزی،تقویت عضلات و همچنین کاهش ترس از افتادن کودکان فلج مغزی در داخل آب درمانی تخصصی مرکز توانبخشی بلوار کشاورز انجام داد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

آب درمانی در اوتیسم در خیابان بلوار کشاورز

آب درمانی یکی از روش های نوین درمانی می باشد.در کلینیک کاردرمانی بلوار کشاورز و کلینیک گفتار درمانی بلور کشاورز به صورت کاملا تخصصی به درمان مشکلات حسی، شناختی و کاهش میزان رفتار های کلیشه ای و بیقراری کودکان اوتیسم با استفاده از تجهیزات مدرن نظیر تردمیل در آب، تخته تعادل در آب، پلکان در آب و…. می پردازد.

مرکز آب درمانی در بلوار کشاورز

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی بلوار کشاورز

بهترین کلینیک کاردرمانی در بلوار کشاورز با استفاده از سیستم های کامپیوتری به درمان افزایش ادراک بینایی، بهبود حرکات چشمی توجه دیداری و سرعت پردازش بینایی در کودکان تحت نظر جناب آقای دکتر صابر خدمت رسانی می کند.

اتاق تاریک

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

سنسوری روم  در مرکز کاردرمانی بلوار کشاورز

سنسوری روم یکی از به روزترین شیوه های درمانی کلینیک توانبخشی در نزدیکی بلوار کشاورز در کودکان می باشد که بااستفاده از ابزار و تجهیزات دیجیتالی به افزایش تحمل کاری، دستور پذیری، افزایش توجه و تمرکز، افزایش سرعت پردازش ذهنی و کلامی و کنترل حرکات اضافی کودکان کمک بسزایی می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی بلوار کشاورز

بازی درمانی در مرکز توانبخشی بلوار کشاورز در کودکان با اختلالات اضطرابی ، وسواس و مشکلات ارتباطی، دوست یابی و کودکان اختلالات یادگیری و.. موثر می باشد. در این قسمت با استفاده از روش های بازی درمانی مختلف به اصلاح و ایجاد رفتار های مناسب اجتماعی در زمینه فردی و گروهی پرداخته می شود. همچنین با استفاده از تکنیک های حساسیت زادیی به درمان مشکلات وسواس و درگیری های خلقی کودکان می پردازد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی بلوار کشاورز

در حیطه کودکان با مشکلات رفتاری نظیر پرخاشگری، اوتیسم، بیش فعالی و…  روش های رفتار درمانی کودکان توسط متخصصان رفتار درمانی کلینیک کاردرمانی بلوار کشاورز در کنترل و اصلاح رفتار های ناهنجار در کودکان و ایجاد رفتار های مناسب و صحیح در کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.

رفتاردرمانی در بلوار کشاورز

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار ، حس عمقی، حس بینایی، حس لامسه ) در مرکز کاردرمانی بلوار کشاورز

از خدمات  تخصصی مرکز گفتار درمانی بلوار کشاورز و مرکز کاردرمانی بلوار کشاورز جناب آقای دکتر صابر بخش حسی می باشد.که در این بخش برای درمان مشکلات حسی کودکان ابتدا سنجش دقیق انجام می شود و بیش حسی و کم حسی در کودکان توسط دکتر صابر مشخص می گردد.سپس برنامه درمانی بر روی حس های پایه آغاز می گردد. بخش تعدیل حسی در درمان تخصصی مشکلات حسی در کودکان اختلال یکپارچگی حسی ،  اوتیسم ، بیش فعالی و…. مشغول به فعالیت می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در محله بلوار کشاورز

در بخش کاردرمانی دست مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی بلوار کشاورز جهت بالا بردن مهارت های دستی و تقویت حرکات ظریف در انگشتان و آموزش مهارت های پیش نوشتاری و تقویت مهارت های خود یاری در کودکان به صورت تخصصی به ارائه خدمات توانبخشی می پردازد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

 تست های تخصصی هوش در مرکز کاردرمانی بلوار کشاورز

این آیتم شامل تمامی تست های تشخیصی در زمینه هوش نظیر تست وکسلر و بینه برای تعیین بهره هوشی و آزمون های تشخیصی در زمینه توجه، حافظه و توانایی های کلامی و سطح رشدی کودکان می باشد که به صورت حرفه ای در کلینیک توانبخشی بلوار کشاورز استفاده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی منطقه بلوار کشاورز

دیگر  بخش های مرتبط با گفتار درمانی بلوار کشاورز بخش اتاق شنیداری می باشد که با استفاده از تجهیزات تکنولوژی پیشرفته و برنامه های شنیداری طراحی شده توسط کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر به درک شنیداری و تقویت حافظه شنیداری ، همچنین افزایش توجه شنیداری و درک مطلب در کودکان کمک بسیاری می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

بخش آموزش پیش دبستانی در خیابان بلوار کشاورز

مرکز توانبخشی بلوار کشاورز در این بخش به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم (کوچک و بزرگ، بلند و کوتاه، مهارت های رنگامیزی، مهارت های پیش ریاضی، لوحه نویسی و…) همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان همچنین مشکلات اختلال یادگیری در زمان تحصیل کودکان با نیازهای خاص مشغول به فعالیت است.

خدمات کاردرمانی و گفتاردرمانی کودکان جناب آقای دکتر صابر در بلوار کشاورز در زمینه توانبخشی در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل برای مراجعینی که امکان رفت و آمد به مرکز جامع توانبخشی را ندارند ارائه می شود.

کاردرمانی و گفتاردرمانی آنلاین در منطقه بلوار کشاورز

همچنین خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی به صورت آنلاین برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور حضور دارند برنامه ریزی شده است. مراجعین می توانند به صورت ویدئو کال مورد ارزیابی قرار گرفته و توسط جناب آقای دکتر صابر ویزیت شوند و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین با درمانگران کار آزموده مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت نمایند.

ساکنین خیابان های اطراف بلوار کشاورز مانند خیابان وصال شیرازی، خیابان قدس، خیابان ۱۶ آذر،  خیابان دکتر فاطمی ، خیابان زرتشت ، خیابان حجاب ، خیابان کریم خان ، باقرخان ، خیابان زرتشت ، خیابان جمالزاده ، خیابان کارگر جنوبی، میدان جهاد ، شاهد ، زرکش، خیابان خیابان فلسطین ، دکتر غریب ،کامبیز ، خیابان ایتالیا و خیابان فکوری برای نیاز توانبخشی خود میتوانید به بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در غرب تهران مراجعه نمایید.

اوتیسم و کارهای روزمره زندگی

اوتیسم و کارهای روزمره زندگی| علائم اوتیسم در کودکان| نشانه های اتیسم| مرکز اوتیسم تهران

یکی از علائم اوتیسم در کودکان، مشکل در انجام کارهای روزمره زندگی است. کودکان اوتیسم به طور معمول در مدیریت وظایف و کار های روزمره زندگی مانند لباس پوشیدن، مسواک…
اوتیسم و حس بویایی

اوتیسم و حس بویایی| اوتیسم حسی| اختلال پردازش حسی کودکان اوتیسم| درمان اوتیسم در تهران

اختلال اوتیسم عموما با رفتار های ارتباطی – کلامی تشخیص داده می شود اما طبق تحقیقات اخیر دانشمندان در حوزه اوتیسم، کودکان مبتلا به اوتیسم معمولا در حواس پنج گانه…
کاردرمانی حسی و استرگنوزیس

کاردرمانی حسی و استرگنوزیس|یکپارچگی حسی در کودکان| درمان اختلال پردازش حسی

یکی از مشکلات حسی شایع در آسیب سیستم اجرایی مغزی، استرگنوزیس می باشد که اهمیت بسیار زیادی در عملکرد های دستی روزانه فرد دارد. استرگنوزیس در فرآیند ادراک و بازشناخت اشیاء و…
لکنت زبان و تست بررسی

لکنت زبان و تست بررسی| بررسی لکنت در کودکان| مرکز تشخیص و درمان لکنت زبان در تهران

بررسی میزان لکنت زبان در برنامه لیدکامب شامل تعیین درصد هجاهای لکنت زبان شده (SS%) می­باشد. SS% با محاسبه تعداد کلی هجاهای بیان شده و تعداد هجاهایی که با لکنت زبان…
لکنت زبان و زمان گفتاردرمانی

لکنت زبان و زمان گفتاردرمانی| درمان لکنت | گفتاردرمانی کودکان | گفتاردرمانی شهرک غرب|

اگرچه هم­ اکنون در متون مربوط به لکنت­ اولیه این توافق عمومی وجود دارد که مداخله درمانی در سال­های پس از آغاز لکنت امری مطلوب است، اما هنوز هیچ­گونه توافقی…
شدت لکنت زبان

شدت لکنت زبان| علائم لکنت در کودکان| درمان لکنت زبان| مرکز گفتاردرمانی لکنت در سعادت آباد

اختلال  لکنت در کودکان یک اختلال چند بعدی می باشد که برای درمان موثر آن باید به همه جوانب آن توجه نمود. مرکز گفتاردرمانی کودکان در حیطه  درمان لکنت زبان در کودکان به صورت کاملا تخصصی فعالیت…
گفتاردرمانی لکنت زبان در منزل

گفتاردرمانی لکنت زبان در منزل| گفتاردرمانی در منزل کودکان|درمان لکنت| گفتاردرمانی شرق تهران

گفتاردرمانی لکنت زبان در منزل از درمان های مفید در زمینه مشکلات گفتار در کودکان است. مدت­های مدیدی است که گفتاردرمانگران از والدین کودکان لکنتی پیش دبستانی دعوت نموده­ اند تا…

بهترین کاردرمانی و بهترین گفتار درمانی در تهران

کلینیک کاردرمانی در تهران –مرکز کاردرمانی خوب در تهرانمرکز گفتار درمانی در تهرانپارسبهترین کاردرمانی در نیاورانبهترین کلینیک کاردرمانی در سعادت آباد کاردرمانی خوب در ستارخانکلینیک کاردرمانی در پاسدارانگفتار درمانی خوب در شمال تهرانبهترین کلینیک کاردرمانی در شرق تهرانبهترین کلینیک گفتار درمانی در پونکبهترین مرکز کاردرمانی در ولنجک –گفتار درمانی خوب در فرمانیهکلینیک  کاردرمانی خوب در شهرک غربمرکز کاردرمانی خوب در غرب تهرانمرکز گفتار درمانی در شریعتیکلینیک کاردرمانی خوب در مرزدارانکاردرمانی خوب در جنت آبادکلینیک گفتار درمانی خوب در سعادت آبادبهترین کلینیک گفتار درمانی در فرمانیه مرکز گفتار درمانی در ستارخانبهترین کلینیک گفتار درمانی در ولنجکگفتار درمانی خوب در پاسدارانمراکز کاردرمانی خوب در تهرانپارسمرکز گفتار درمانی خوب در شرق تهرانکلینیک گفتار درمانی در غرب تهرانمراکز گفتار درمانی خوب در مرزداران–  مرکز کاردرمانی دهکده المپیک بهترین کلینیک گفتار درمانی و کاردرمانی در اسلام شهر-مرکز کاردرمانی خوب تهران نو –کلینیک کاردرمانی در افسریه-بهترین کلینیک کاردرمانی در انقلاب-مرکز گفتاردرمانی خوب در قیطریهمرکز کاردرمانی خوب در منظریهبهترین کلینیک کاردرمانی در ظفر – کلینیک کاردرمانی خوب در آزادی –کلینیک گفتار درمانی در چیذر – بهترین کلینیک گفتار درمانی در اکباتان – کلینیک کاردرمانی خوب در بلوار دریا

بهترین مراکز کاردرمانی در بلوار کشاورز

کلینیک کاردرمانی در خیابان وصال شیرازی، مرکز کاردرمانی در خیابان قدس، بهترین مرکز کاردرمانی درخیابان ۱۶ آذر، مرکز کاردرمانی در خیابان دکتر فاطمی ، بهترین کاردرمانی در خیابان زرتشت ، کاردرمانی خوب در خیابان حجاب ، بهترین کلینیک کاردرمانی در خیابان کریم خان ، بهترین مرکز کاردرمانی در باقرخان ، کلینیک کاردرمانی در خیابان زرتشت ، مرکز کاردرمانی در خیابان جمالزاده ، بهترین کاردرمانی در خیابان کارگر جنوبی، کاردرمانی خوب در میدان جهاد ، کلینیک کاردرمانی خوب در شاهد ، مرکز کاردرمانی در زرکش، کاردرمانی خوب درخیابان خیابان فلسطین ، بهترین کاردرمانی در دکتر غریب ، مرکز کاردرمانی در کامبیز ، کلینیک کاردرمانی خوب در خیابان ایتالیا ، کلینیک کاردرمانی درخیابان فکوری

بهترین مراکز گفتار درمانی در بلوار کشاورز

کلینیک گفتار درمانی در خیابان وصال شیرازی، مرکز گفتار درمانی در خیابان قدس، بهترین مرکز گفتار درمانی درخیابان ۱۶ آذر، مرکز گفتار درمانی در خیابان دکتر فاطمی ، بهترین گفتار درمانی در خیابان زرتشت ، گفتار درمانی خوب در خیابان حجاب ، بهترین کلینیک گفتار درمانی در خیابان کریم خان ، بهترین مرکز گفتار درمانی در باقرخان ، کلینیک گفتار درمانی در خیابان زرتشت ، مرکز گفتار درمانی در خیابان جمالزاده ، بهترین گفتار درمانی در خیابان کارگر جنوبی، گفتار درمانی خوب در میدان جهاد ، کلینیک گفتار درمانی خوب در شاهد ، مرکز گفتار درمانی در زرکش، گفتار درمانی خوب درخیابان خیابان فلسطین ، بهترین گفتار درمانی در دکتر غریب ، مرکز گفتار درمانی در کامبیز ، کلینیک گفتار درمانی خوب در خیابان ایتالیا ، کلینیک گفتار درمانی درخیابان فکوری

error: Content is protected !!