ارگوتراپیست مهدی صابر

کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی در پارک وی

کلینیک گفتار درمانی در پارک وی | بهترین مرکز کاردرمانی پارک وی |توانبخشی دکتر مهدی صابر

سر فصل مطالب

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در پارک وی- بهترین گفتار درمانی در پارک وی

بهترین کلینیک کاردرمانی و مرکز گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در نزدیکی پارک وی به توانبخشی کودکان و بزرگسالان در حیطه کاردرمانی خوب و گفتار درمانی خوب میپردازد.کلینیک کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی غرب تهران دکتر صابر جزو بهترین مراکز کاردرمانی در محله فرجام و مراکز گفتار درمانی خوب در محله پارک وی میباشد.یکی از مواردی که کلینیک توانبخشی دکتر صابر را از دیگر مراکز توانبخشی در پارک وی متفاوت میکند ، داشتن خدمات ویژه و روز دنیا در زمینه کاردرمانی و گفتار درمانی و روانشناسی کودک و تست هوش کودکان، بازی درمانی و رفتار درمانی  میباشد که توسط ۴۸ نیروی حرفه ای کاردرمان خوب و گفتار درمان خوب و روانشناسان مجرب به صورت تیمی ارائه میگردد.

شمال محله ی پارک وی در محدوده ی منطقه ۱ شهرداری و جنوب آن در محدوده ی منطقه ۳ شهرداری قرار دارد. پارک وی نام چهارراهی در شمال تهران است. چهارراه پارک وی در محل تقاطع خیابان ولیعصر و بزرگراه چمران و مدرس قرار دارد. پل پارک وی در جهت شرقی _ غربی  در این محل واقع شده است. بزرگراه های چمران و مدرس را پل پارک وی به هم وصل میکند.پارک وی از معدود محدوده های لوکس ، خوش آب و هوا و با دسترسی آسان است‌. اتوبان چمران را به سمت شمال در جهت انتهای آن حرکت کنید به پل پارک وی ، اولین پل معلق تهران می رسید.

بهترین کلینیک جامع توانبخشی دکتر صابر در محله پارک وی

محله پارک وی به سبب دسترسی که چهارراهی به همین نام در این محله از شمال به مرکز شهر ایجاد کرده ، به عنوان یکی از گلوگاه های اصلی تهران تلقی میشود. همچنین وجود بزرگراه های چمران ، مدرس ، کردستان ، صدر در نزدیکی این محله دسترسی به اطراف برای ساکنین این محله آسان شده است . کلینیک کاردرمانی _ گفتار درمانی دکتر مهدی صابر در غرب و شرق تهران با مجهزترین امکانات و خدمات دهی پیشرفته پذیرای شما بیماران عزیز میباشد.

بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر مهدی صابر در محله پارک وی

یکی از گزینه های مناسب برای بیماران محله پارک وی، در حیطه کودکان اوتیسم ، کاردرمانی در اختلالات یادگیری، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی ، کاردرمانی در سی پی (  فلج مغزی ) ، درمان بیش فعالی و نقص توجه(  ADHD  ) ، گفتار درمانی در لکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی ، اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون، کاردرمانی در یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) و کاردرمانی در زمینه مشکلات ارتوپدی کودکان از جمله صافی کف پا ، پا ضربدری و پا پرانتزی مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی خوب دکتر صابر در غرب تهران میباشد.

لازم به ذکر است بیماران در زمینه توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در سکته مغزی ،آسیب مغزی ،  درمان پارکینسون ،  کاردرمانی و گفتار درمانی در زمینه درمان ام اس ، کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی می توانید از بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی در پارک وی  بهره مند شوید.

بخش کاردرمانی کودکان  و گفتار درمانی مرکز پارک وی

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار، حس عمقی ،حس بینایی، حس لامسه) در مرکز کاردرمانی پارک وی

کاردرمانی حسی در پارک وی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در منطقه پارک وی

کاردرمانی دست پارک وی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

گفتار درمانی در لکنت زبان در محله پارک وی

گفتاردرمانی در پارک وی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

آب درمانی در اوتیسم در مرکز پارک وی

 

آب درمانی در پارک وی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

گفتار درمانی در اوتیسم در پارک وی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی پارک وی

رفتاردرمانی در پارک وی

کاردرمانی جسمی در خیابان پارک وی

 

کاردرمانی جسمی در پارک وی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

گفتار درمانی در فلج مغزی در منطقه پارک وی

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی پارک وی

اناق تاریک در مرکز کاردرمانی پارک وی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی پارک وی

بازی درمانی در پارک وی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

آب درمانی در مرکز کاردرمانی شهرک پارک وی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

مرکز روانشناسی کودک در پارک وی

مرکز روانشناسی کودک در پارک وی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک روانشناسی کودک کلیک فرمایید.

کاردرمانی یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در منطقه پارک وی

 

یکپارچگی حسی در پارک وی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

کاردرمانی ذهنی در نزدیکی منطقه پارک وی

کاردرمانی ذهنی در پارک وی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی پارک وی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی پارک وی

 

اتاق شنیداری در پارک وی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی پارک وی

سنسور روم در پارک وی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

تست های تخصصی هوش  در مرکز کاردرمانی پارک وی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

بخش آموزش پیش دبستانی در مرکز کاردرمانی پارک وی

کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی پارک وی در این بخش به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم، همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان و در مرحله آخر درمان مشکلات اختلال یادگیری در زمان تحصیل کودکان با نیازهای خاص به ارائه خدمات می پردازد.

خدمات کاردرمانی و گفتاردرمانی کودکان  دکتر مهدی صابر در پارک وی در زمینه توانبخشی در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل برای مراجعینی که امکان رفت و آمد به مرکز توانبخشی را ندارند ارائه می شود.

کاردرمانی و گفتاردرمانی آنلاین در مرکز کاردرمانی پارک وی

همچنین خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی به صورت آنلاین برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور حضور دارند برنامه ریزی شده است. مراجعین می توانند به صورت ویدئو کال مورد ارزیابی قرار گرفته و توسط جناب آقای دکتر مهدی صابر ویزیت شوند و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین با درمانگران کارآزموده کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت نمایند.

مراجعین از خیابان های اطراف چهارراه پارک وی مانند: محمودیه ، زرگنده ، امانیه ، ولیعصر ، تجریش ، زعفرانیه ، الهیه ، مهرشاد،  مقدس اردبیلی ، گلستان، نلسون ماندلا،  شهنواز،  باغ فردوس ، کیهان ، حسابی ، خیام و یمن برای نیاز توانبخشی خود میتوانید به بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در غرب تهران مراجعه نمایید.

3 دیدگاه . ارسال دیدگاه جدید

خلیلی    آوریل  2020،10  10:30 ب.ظ

سلام من از مراجعین دکتر صابر هستم و چند ساله که پسرم را برای درمان بیش فعالی به کلینیک دکتر صابر میبرم و بسیار از دکتر و تیم پزشکیشون راضی هستم

پاسخ

مرادی   جوئن 2020،11  12:10 ب.ظ

سلام خسته نباشید من یکی از بیماران شما هستم و چند ساله که درگیر بیماری ام اس شدم و تا قبل از اینکه با کلینیک دکتر صابر آشنا بشم به چندین کلینیک دیگه هم مراجعه کرده بودم ولی نتیجه چندانی نگرفتم ولی از وقتی که به کلینیک شما مراجعه کردم بسیار نتیجه خوبی گرفتم  ممنون و تشکر به خاطر زحمات شما.

پاسخ

نسترن  اوت 2020،4  11 ب.ظ

دخترم آرشیدا 4 سالشه و درچار اختلال اوتیسم است. به مدت شش ماه است که در کلینیک غرب تهران تحت درمان می باشد. مشکل بزرگ ارشیدا که به شدت باعث آزار من می شد بی قراری شدید و عدم تمرکز و توجه بود ولی خدارو شکر طی چندین ماهی که ارشیدا رو به کلینیک دکتر صابر آوردم بسیار تمرکزش بیشتر و آرام تر شده است.

پاسخ

نتیجه‌ای پیدا نشد.

بهترین کاردرمانی و بهترین گفتار درمانی در تهران

بهترین کلینیک کاردرمانی خوب در تهران –  کاردرمانی در تهران کاردرمانی و گفتار درمانی در تهرانپارسکاردرمانی و گفتار درمانی  در نیاورانبهترین مرکز کاردرمانی در سعادت آباد کاردرمانی خوب در ستارخانبهترین مرکز کاردرمانی در پاسدارانبهترین کلینیک گفتار درمانی و کاردرمانی در شمال تهران کلینیک کاردرمانی خوب در شرق تهران بهترین  کاردرمانی در پونک کاردرمانی خوب در ولنجک –گفتار درمانی در فرمانیهبهترین مراکز کاردرمانی در شهرک غربمرکز کاردرمانی خوب غرب تهرانکاردرمانی و گفتار درمانی در شریعتیبهترین بهترین مراکز کاردرمانی در مرزدارانکاردرمانی خوب  در جنت آباد– مرکز گفتار درمانی خوب  در سعادت آباد مرکر گفتار درمانی خوب در فرمانیه بهترین مراکز گفتار درمانی در ستارخانمرکز گفتار درمانی در ولنجکگفتار درمانی خوب در پاسدارانبهترین مراکز گفتار درمانی در تهرانپارسمرکز گفتار درمانی در شرق تهرانکلینیک گفتار درمانی خوب در غرب تهران مرکز گفتار درمانی در مرزدارانمرکز کاردرمانی دهکده المپیک کلینیک گفتار درمانی و کاردرمانی اسلام شهر-  کاردرمانی تهران نو – کاردرمانی خوب در افسریه- گفتار درمانی و کاردرمانی خوب در انقلاب کاردرمانی در منظریهمراکز کاردرمانی خوب در ظفر

بهترین مراکز کاردرمانی در پارک وی

کاردرمانی در محمودیه ، کاردرمانی خوب زرگنده ، مرکز کاردرمانی در امانیه ، کلینیک کاردرمانی در ولیعصر ، بهترین کاردرمانی در تجریش ، بهترین مرکز کاردرمانی در زعفرانیه ، بهترین کلینیک کاردرمانی در الهیه ، کلینیک کاردرمانی خوب در  مهرشاد، مرکز کاردرمانی خوب در  مقدس اردبیلی ،کاردرمانی در  گلستان، بهترین مرکز کاردرمانی در نلسون ماندلا،  کاردرمانی در شهنواز، کاردرمانی خوب در  باغ فردوس ، بهترین کاردرمانی درکیهان ، کاردرمانی در حسابی ، کلینیک کاردرمانی در  خیام ، مرکز کاردرمانی در یمن

بهترین مراکز گفتار درمانی در پارک وی

گفتار درمانی در محمودیه ، گفتار درمانی خوب زرگنده ، مرکز گفتار درمانی در امانیه ، کلینیک گفتار درمانی در ولیعصر ، بهترین گفتار درمانی در تجریش ، بهترین مرکز گفتار درمانی در زعفرانیه ، بهترین کلینیک گفتار درمانی در الهیه ، کلینیک گفتار درمانی خوب در  مهرشاد، مرکز گفتار درمانی خوب در  مقدس اردبیلی ،گفتار درمانی در  گلستان، بهترین مرکز گفتار درمانی در نلسون ماندلا،  کاردرمانی در شهنواز، گفتار درمانی خوب در  باغ فردوس ، بهترین گفتار درمانی درکیهان ، گفتار درمانی در حسابی ، کلینیک گفتار درمانی در  خیام ، مرکز گفتار درمانی در یمن

error: Content is protected !!