ارگوتراپیست مهدی صابر

مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی سرخه حصار

کلینیک گفتار درمانی در سرخه حصار | بهترین مرکز کاردرمانی سرخه حصار|توانبخشی دکتر مهدی صابر

سر فصل مطالب

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در سرخه حصار- بهترین گفتار درمانی در سرخه حصار

با توجه به وجود مراکز نظامی و صنعتی و تجاری در منطقه سرخه حصار تراکم جمعیت بالاست و با این وجود کلینیک توانبخشی _ کاردرمانی و گفتار درمانی خوبی در این منطقه وجود ندارد. بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر مهدی صابر در شرق تهران پذیرای شما بیماران عزیز میباشد.

محله سرخه حصار جز منطقه ۱۳ شهرداری شهر تهران میباشد و در شرق شهر تهران قرار گرفته است.

سرخه حصار از شمال به خیابان دماوند ، از شرق به بزرگراه یاسینی،  از جنوب به خیابان پیروزی و از غرب به خیابان هفده شهریور محدود میشود.

همچنین حریم منطقه ۱۳ با مساحت ۸۰ کیلومترمربع شامل روستاهای سرخه حصار ، همه سین ( ده ترکمن ) ، اراضی موسوم به زیتون ، ترقیون،  سنجریون،  خجیر و پارک های جنگلی سرخه حصار ، خجیر و سعید آباد میشود.

بهترین کلینیک توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در محله سرخه حصار

بیماران محله سرخه حصار  در زمینه کودکان اوتیسم ، درمان بیش فعالی و نقص توجه(  ADHD  )، کاردرم انی در اختلالات یادگیری، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی، کاردرمانی درسی پی (  فلج مغزی )، گفتار درمانی در لکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی، کاردرمانی در یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) و اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون همچنین کاردرمانی در زمینه مشکلات ارتوپدی کودکان مثل صافی کف پا، پا پرانتزی،  پا ضربدری  میتوانید از امکانات بهترین کلینیک توانبخشی در سرخه حصار بهره مند شوید.

قابل ذکر است کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در محله سرخه حصار  به مراجعین در حیطه توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در سکته مغزی،  آسیب مغزی ، کاردرمانی و گفتار درمانی در زمینه درمان ام اس، کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی و کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی در درمان پارکینسون آماده ارائه خدمات میباشد.

بخش کاردرمانی کودکان  و گفتار درمانی مرکز سرخه حصار شامل

گفتار درمانی اوتیسم در نزدیکی منطقه سرخه حصار

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

گفتار درمانی در  فلج مغزی در محله سرخه حصار

گفتاردرمانی در سرخه حصار

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی کلمه فلج مغزی  کلیک کنید.

گفتار درمانی در لکنت زبان در خیابان سرخه حصار

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

بازی درمانی در نزدیکی منطقه سرخه حصار

بازی درمانی در سرخه حصار

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

کاردرمانی ذهنی در منطقه سرخه حصار

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

آب درمانی در مرکز کاردرمانی سرخه حصار

آب درمانی درسرخه حصار

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

کاردرمانی جسمی در منطقه سرخه حصار

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

کاردرمانی یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در نزدیکی محله سرخه حصار

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی سرخه حصار

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی سرخه حصار

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

آب درمانی اوتیسم در منطقه سرخه حصار

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی سرخه حصار

اناق تاریک کاردرمانی در سرخه حصار

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی سرخه حصار

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی سرخه حصار

در درمان مشکلات رفتاری کودکان از قبیل پرخاشگری، لجبازی، گوشه گیری و… می پردازد.

رفتاردرمانی در مرکز کاردرمانی سرخه حصار

 

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار، حس عمقی،حس بینایی، حس لامسه) در مرکز کاردرمانی سرخه حصار

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در منطقه سرخه حصار

کاردرمانی دست در سرخه حصار

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

تست های تخصصی هوش در مرکز روانشناسی سرخه حصار

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی سرخه حصار

گفتار درمانی در سرخه حصار

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

بخش آموزش پیش دبستانی در نزدیکی سرخه حصار

کلینیک توانبخشی سرخه حصار در این بخش به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم (مفاهیم متضاد بلند و کوتاه،کم و زیاد، مهارت های رنگامیزی، مهارت های پیش ریاضی، لوحه نویسی و…) و تست ورود به دبستان و درمان مشکلات اختلال یادگیری در کودکان با نیاز های خاص می باشد.

خدمات کاردرمانی و گفتاردرمانی کودکان جناب آقای دکتر صابر در سرخه حصار در زمینه توانبخشی در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل برای والدینی که امکان حضور در کلینیک توانبخشی را ندارند ارائه می گردد.

کاردرمانی و گفتاردرمانی آنلاین در منطقه سرخه حصار

همچنین خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی به صورت آنلاین برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور زندگی می کنند برنامه ریزی شده است. مراجعین می توانند به صورت ویدئو کال توسط جناب آقای دکتر مهدی صابر ویزیت شوند و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین با درمانگران  مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی ادامه دهند.

مراجعین خیابان اطراف سرخه حصار مانند : شهید اسدی ، صفا ، زاهد گیلانی، اشراقی، دهقان ، نیروی هوایی ، پیروزی ، حافظیه ، امامت ، شورا ، آشتیانی و زینبیه ، کلینیک توانبخشی کاردرمانی _ گفتار درمانی دکتر صابر در شرق تهران با بهترین امکانات آماده ارائه خدمات به بیماران عزیز محله سرخه حصار میباشد.

رفتار درمانی

رفتاردرمانی| تکنیک های رفتار درمانی در کودکان| رفتاردرمانی بیش فعالی|مرکز رفتاردرمانی تهران

محیط می­تواند برای تأثیرگذاری روی رفتار و بهینه­ سازی یادگیری، استفاده شود. اگر به نظر می­رسد پرخاشگری یک بیمار با تحریکاتی مثل صداها یا حرکات ناگهانی بدتر می­شود، محیط می­تواند…

بهترین کاردرمانی و بهترین گفتار درمانی در تهران

بهترین مرکز کاردرمانی در تهران – کاردرمانی خوب در تهرانمرکز کاردرمانی خوب در تهرانپارسکلینک گفتار درمانی در نیاورانبهترین کلینیک کاردرمانی در سعادت آباد کاردرمانی خوب در ستارخانکلینیک کاردرمانی در پاسداران گفتار درمانی خوب در شمال تهرانبهترین مرکز کاردرمانی در شرق تهرانکلینیک کاردرمانی در پونکبهترین مراکز کاردرمانی در ولنجک –گفتار درمانی خوب در فرمانیهمرکز کاردرمانی در شهرک غربمرکز کاردرمانی در غرب تهرانکلینیک کاردرمانی در شریعتیمراکز کاردرمانی  در مرزدارانکلینیک کاردرمانی در جنت آبادبهترین کلینیک گفتار درمانی در سعادت آبادکلینیک گفتار درمانی خوب در فرمانیه کلینیک گفتار درمانی خوب در ستارخانبهترین مرکز گفتار درمانی در ولنجککلینیک گفتار درمانی در پاسدارانمراکز گفتار درمانی خوب در تهرانپارسگفتار درمانی در شرق تهرانمرکز گفتار درمانی خوب  در غرب تهرانبهترین مراکز گفتار درمانی در مرزدارانبهترین کلینیک کاردرمانی دهکده المپیک بهترین گفتار درمانی و کاردرمانی اسلام شهر-مرکز کاردرمانی خوب در تهران نو –کلینیک کاردرمانی در افسریه-بهترین مرکز کاردرمانی در انقلاب-مرکز گفتاردرمانی در قیطریهکاردرمانی خوب در منظریهبهترین کاردرمانی در ظفر – کلینیک کاردرمانی خوب در آزادی

بهترین مراکز کاردرمانی درسرخه حصار

کاردرمانی در  شهید اسدی ، کاردرمانی خوب در صفا ، بهترین کاردرمانی در  زاهد گیلانی، مرکز کاردرمانی در  اشراقی، کلینیک کاردرمانی در دهقان ، بهترین مرکز کاردرمانی در نیروی هوایی ، کاردرمانی خوب در پیروزی ، بهترین کاردرمانی در حافظیه ، بهترین کلینیک کاردرمانی در امامت ، مراکز کاردرمانی در شورا ، کاردرمانی در آشتیانی ، کاردرمانی خوب در زینبیه

بهترین مراکز گفتار درمانی در سرخه حصار

گفتار درمانی در  شهید اسدی ، گفتار درمانی خوب در صفا ، بهترین گفتار درمانی در  زاهد گیلانی، مرکز گفتار درمانی در  اشراقی، کلینیک گفتار درمانی در دهقان ، بهترین مرکز گفتار درمانی در نیروی هوایی ، گفتار درمانی خوب در پیروزی ، بهترین گفتار درمانی در حافظیه ، بهترین کلینیک گفتار درمانی در امامت ، مراکز گفتار درمانی در شورا ، گفتار درمانی در آشتیانی ، گفتار درمانی خوب در زینبیه

error: Content is protected !!