ارگوتراپیست مهدی صابر

بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی در امیرآباد

کلینیک گفتار درمانی در امیرآباد | بهترین مرکز کاردرمانی در امیرآباد| توانبخشی| مرکز اوتیسم در امیرآباد| دکتر صابر

سر فصل مطالب

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در امیرآباد – بهترین گفتار درمانی در امیرآباد

بهترین مرکز کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در نزدیکی محله امیرآباد به توانبخشی کودکان و بزرگسالان در حیطه کاردرمانی پیشرفته و گفتار درمانی پیشرفته میپردازد. کلینیک کاردرمانی و کلینیک  گفتار درمانی دکتر صابر در غرب تهران جزو بهترین مراکز کاردرمانی در خیابان امیرآباد میباشد. وجود تجهیزات پیشرفته و روز دنیا در حیطه کاردرمانی و گفتار درمانی از مواردی است که مرکز توانبخشی دکتر صابر را از دیگر مراکز توانبخشی در محله امیر آباد متفاوت کرده است . کلینیک جامع توانبخشی دکتر صابر در محله امیرآباد با در اختیار داشتن  ۴۸ نیروی متخصص کاردرمانی خوب و گفتار درمانی خوب و روانشناسی کودک، بازی درمانی و رفتار درمانی و متخصص تست هوش کودکان مجرب به صورت تیم ورک فعالیت مینماید.

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

امیرآباد در منطقه ۶ شهرداری تهران واقع شده است . نام خیابان اصلی محله امیرآباد خیابان کارگر شمالی است .خیابان امیرآباد از خیابان های اصلی و بزرگ تهران میباشد. که از محدوده انرژی اتمی و آ . اس. پ  شروع میشود تا ایستگاه راه آهن ادامه دارد. بعد از انقلاب اسلامی ، نام محله امیرآباد محدود به خیابان کارگر شمالی شد. امیرآباد از سوی شرق به بزرگراه کردستان و محله یوسف آباد،  از سوی غرب به بزرگراه چمران و محله گیشا ، از شمال به بزرگراه شهید همت و محله ده ونک و از سوی جنوب به بلوار کشاورز محدود میشود.

بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی در محله امیرآباد

امیرآباد در میان تعدادی از بزرگراه های تهران قرار دارد که از نظر دسترسی و ترافیک برای خودروهای شخصی وضعیت مناسبی دارد. ایستگاه مترو میدان جهاد نزدیک ترین ایستگاه به محله امیرآباد است . خطوط اتوبوسرانی نیز در این محله خدمت رسانی میکنند. با این وجود ساکنین محله امیرآباد برای نیاز توانبخشی خود  میتوانید بدون فوت وقت به بهترین کلینیک توانبخشی در غرب تهران مراجعه نمایید.

بهترین کلینیک توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در محله امیرآباد

از گزینه های مناسب برای درمان بیماران محله امیرآباد در زمینه کودکان اوتیسم ، کاردرمانی در اختلالات یادگیری ، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی ، کاردرمانی در سی پی (  فلج مغزی ) ، درمان بیش فعالی و نقص توجه( ADHD  ) ، گفتار درمانی در لکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی ، اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون ، کاردرمانی در یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) و کاردرمانی در زمینه مشکلات ارتوپدی کودکان از جمله صافی کف پا ، پا ضربدری،  پا پرانتزی ،کلینیک توانبخشی ( مرکز کاردرمانی _ مرکز گفتار درمانی ) دکتر صابر در غرب تهران میباشد.

لازم به ذکر است بیماران بزرگسال حیطه توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در سکته مغزی ، آسیب مغزی ، کاردرمانی و گفتار درمانی در زمینه درمان ام اس ، کاردرمانی و گفتار درمانی در درمان پارکینسون ، مرکز جامع توانبخشی دکتر صابر در غرب تهران با ارائه بهترین خدمات پذیرای شما بیماران عزیز میباشد.

بخش کاردرمانی کودکان  و گفتار درمانی محله امیرآباد شامل

تست هوش درمرکز کاردرمانی خیابان امیرآباد

در این قسمت، کلینیک جامع توانبخشی امیرآباد به صورت ویژه به تمامی تست های تشخیصی در زمینه هوش مانند  تست وکسلر و بینه برای تعیین بهره هوشی و آزمون های تشخیص در زمینه حافظه وتوجه، توانایی های کلامی و سطح رشدی کودکان، مشغول به فعالیت است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

کاردرمانی یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در خیابان امیرآباد

کاردرمانی حسی  SI دکتر صابر در امیرآباد در این قسمت به هماهنگی حرکتی از جمله هماهنگی دو دست با هم، هماهنگی چشم و دست، هماهنگی پاها،  هماهنگی چشم و پا و… همچنین افزایش توجه حرکتی میپردازد.

مرکز یکپارچگی حسی در امیر آباد

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید

مرکز روانشناسی کودک در امیرآباد

مرکز روانشناسی کودک دکتر صابر در نزدیکی محله امیر آباد به روانشناسی کودکان با اختلال اضطرابی، مشکلات وسواس و اختلالات ارتباط اجتماعی ، ناخن جیدن، افسردگی کودکان در کودکان فعالیت می نماید.

روانشناسی کودکان در امیرآباد

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی روانشناسی کودک  کلیک کنید.

گفتاردرمانی در اوتیسم در امیرآباد

مرکز توانبخشی آقای دکتر صابر در محله امیرآباد  برای درمان کودکان اوتیسم در بخش های گفتار درمانی با نگاهی خاص و حرفه ای  فعالیت میکنند. در این بخش با استفاده از روش های جدید گفتار درمانی از جمله پی آر تی(  prt ) ، روش پکس، روش تیچ، تئوری ذهن، و داستان های اجتماعی برای کودک اوتیسم به درمان گفتار درمانی در خیابان امیر آباد به صورت حرفه ای می پردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

گفتار درمانی درلکنت زبان در امیرآباد

نوع لکنت زبان، سن کودک،شروع اختلال، شدت لکنت زبان ، در درمان لکنت زبان بسیار حائز اهمیت است. کلینیک گفتار درمانی امیرآباد  آقای دکتر صابر در این زمینه  بخش متفاوتی را ترتیب داده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

کاردرمانی ذهنی در خیابان امیرآباد

بخش کاردرمانی ذهنی در محله امیرآباد  در مواردی نظیر تفکر انتزاعی، درک، شناخت، هوش، حل مسئله و تقویت مهارت های ذهنی کودکان ،  با توجه به تفاوت سن تقویمی و سن ذهنی کودکان به صورت کاملا حرفه ای  مشغول به فعالیت هستند.کاردرمانی ذهنی   در درمان سندروم داون و عقب مانده ذهنی، بیش فعالی و نقص توجه، اختلالات یادگیری، اوتیسم ،  کاربرد ویژه ای دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی امیرآباد

برای کاهش بیش فعالی، بیقراری، افزایش توجه و تمرکز، ماساژ درمانی کودکان بسیار کاربرد دارد. همچنین  در کلینیک کاردرمانی امیرآباد  در زمینه مشکلات حسی کودکان نیز خدمات دهی میکنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

کاردرمانی جسمی در امیرآباد

کلینیک کاردرمانی خیابان امیرآباد دکتر صابر  در این آیتم  به مشکلات جسمی کودک مانند دیرنشستن،ضعف عضلات، تاخیر در راه رفتن، مشکلات ارتوپدی مثل پاپرانتزی، صافی کف پا و… همچنین پیشرفت مهارت های تعادلی کودک میپردازد. همچنین در کودک فلج مغزی و کودک با اختلالات حرکتی  ، کاردرمانی جسمی کاربرد دارد.

کاردرمانی جسمی در امیر آباد

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

آب درمانی در مرکز کاردرمانی امیرآباد

وزن کودک فلج مغزی در داخل آب نسبت به بقیه مواقع کمتر است با این وجود می توان تمرینات تخصصی را در جهت تقویت عضلات ، بالا بردن تعادل و همچنین کاهش ترس از افتادن این کودکان در داخل آب درمانی تخصصی  کلینیک جامع توانبخشی امیرآباد  به کار گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

گفتار درمانی درفلج مغزی در حوالی امیرآباد

برای درمان کودکان فلج مغزی ، ۴ مسئله از اهمیت بالایی برخوردار است. دیسفاژی (اختلال بلع)، دیزآرتری، آبریزش دهان و درک از کلام که در این زمینه ها  گفتار درمانی امیرآباد  کاملا به صورت تخصصی خدمات دهی میکند.

گفتار درمانی در امیرآباد

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی امیرآباد

در بهترین کلینیک کاردرمانی در امیرآباد به سرپرستی جناب اقای دکتر صابر برای بهبود ادراک بینایی ، بهبود حرکات چشمی و سرعت پردازش بینایی و توجه دیداری در کودکان ، با به کارگیری از سیستم های کامپیوتری در اتاق تاریک به درمان های پیشرفته میپردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی امیر آباد

بخش بازی درمانی ، مرکز توانبخشی امیر آباد، برای کودکان با اختلال وسواس و مشکلات ارتباطی،  اختلال اضطراب ، دوست یابی و کودکان اختلالات یادگیری و..  بسیار موثر می باشد. در این زمینه با به کارگیری از  روش های بازی درمانی خاص به اصلاح و ایجاد رفتار های مناسب اجتماعی در زمینه فردی و گروهی پرداخته می شود. همچنین تکنیک های حساسیت زدایی در درمان مشکلات وسواس و درگیری های خلقی کودکان ،کاربرد ویژه ای دارد.

بازی درمانی در مرکز امیر آباد

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی امیرآباد

یکی از جدیدترین روش های درمانی کلینیک توانبخشی امیرآباد  در کودکان می باشد که برای بالا بردن توجه و تمرکز، تحمل کاری، دستور پذیری، افزایش سرعت پردازش ذهنی و کلامی و کنترل حرکات اضافی کودکان، از ابزار و وسایل دیجیتالی برای درمان پیشرفته کودکان استفاده میکنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی سنسوری روم کلیک کنید.

آب درمانی در اوتیسم در مرکز کاردرمانی خیابان امیرآباد

از جدید ترین روش درمانی می باشد که در کلینیک کاردرمانی خیابان امیرآباد  و مرکز گفتار درمانی امیرآباد  که به صورت کاملا حرفه ای به درمان مشکلات شناختی و کاهش میزان رفتار های کلیشه ای و بیقراری کودکان اوتیسم با استفاده از وسایل جدید تردمیل در آب، تخته تعادل در آب، پلکان در آب، مشکلات حسی، و…. میپردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی امیرآباد

در این بخش متخصصان رفتار درمانی مرکز کاردرمانی امیرآباد، کودکان با مشکلات رفتاری نظیر بیش فعالی ، اوتیسم ، پرخاشگری و …با استفاده از روش های رفتار درمانی کودکان  به کنترل و اصلاح رفتار های ناهنجار در کودکان و ایجاد رفتار های مناسب و صحیح در کودکان میپردازند.

بازی درمانی در امیر آباد

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار ، حی عمقی، حس بینایی، حس لامسه) در مرکز کاردرمانی امیرآباد

بخش حسی از بخش های تخصصی مرکز گفتار درمانی امیرآباد و مرکز کاردرمانی امیرآباد  آقای دکتر صابر است. که در این بخش ابتدا ارزیابی دقیق انجام می شود سپس برنامه درمانی از حس های پایه شروع میشود و در همه حس های کودک ، بیش حسی و کم حسی  مشخص می شود و برای درمان مشکلات حسی کودکان به درمان پیشرفته میپردازند. بخش تعدیل حسی در درمان تخصصی مشکلات حسی در کودکان اختلال یکپارچگی حسی، اوتیسم ، بیش فعالی  و….  کاربرد خاصی دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در امیرآباد

در قسمت کاردرمانی دست در مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی امیرآباد  دکتر صابر برای افزایش مهارت های دستی کودکان، تقویت حرکات ظریف در انگشتان و آموزش مهارت های پیش نوشتاری و تقویت مهارت های خودیاری به صورت حرفه ای مشغول به فعالیت میباشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی امیرآباد

بخش اتاق شنیداری از بخش هایی است که  با گفتار درمانی امیرآباد  مرتبط هستند که با استفاده از ابزارهای پیشرفته و برنامه های شنیداری طراحی شده تحت نظر مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی امیرآباد  جناب آقای دکتر صابر به درک شنیداری و تقویت حافظه شنیداری ، همچنین افزایش توجه شنیداری و درک مطلب در کودکان کمک زیادی می کند.

اتاق شنیداری گفتار درمانی امیرآباد

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

بخش آموزش پیش دبستانی در مرکز کاردرمانی امیر آباد

کلینیک توانبخشی امیر آباد در این آیتم  به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم (کوچک و بزرگ، بلند و کوتاه، مهارت های پیش ریاضی، مهارت های رنگامیزی، لوحه نویسی و…) همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان و در مرحله آخر درمان مشکلات اختلالات یادگیری در زمان تحصیل کودکان با نیازهای متفاوت به ارائه درمان های پیشرفته در مرکز جامع توانبخشی دکتر مهدی صابر می پردازد.

کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی کودکان جناب آقای دکتر صابر در امیرآباد در زمینه توانبخشی ، برای مراجعینی که امکان رفت و آمد به مرکز توانبخشی را ندارند خدمات در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل در منزل ارائه می دهد.

کاردرمانی و گفتاردرمانی آنلاین در امیرآباد

برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور حضور دارند کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در امیر آباد کاردرمانی و گفتار درمانی به صورت آنلاین  برنامه ریزی کرده است. مراجعین به صورت ویدئو کال مورد ارزیابی قرار گرفته و  توسط جناب آقای دکتر صابر ویزیت میشوند و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین از درمانگران با تجربه مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت می نمایند.

مراجعین از خیابان های اصلی محله امیرآباد مانند : کارگر شمالی ، ده ونک ، شیخ بهایی ، جلال آل احمد ، قزل قلعه ، یوسف آباد،  والفجر،  خیابان پاتریس ، شهرک غرب ، توانیر ، خیابان اسد آبادی و فرشی مقدم میتوانید به بهترین مرکز جامع توانبخشی دکتر مهدی صابر با کارکنان با تجربه و خمات ویژه در غرب تهران مراجعه نمایید.

7 دیدگاه . ارسال دیدگاه جدید

خدادادی   مه 2020،12  8:45 ب.ظ

دخترم من لکنت داشت این قضیه مارو خیلی اذیت کرد خیلی کلینیک های مختلف برای درمان رفتیم و هزینه های زیادی هم کردم و به طور کلی نا امید شده بودیم یکی از دوستان ما رو با کلینیک دکتر صابر آشنا کرد و الان یک ساله که دخترم را به این کلینیک می آورم و دخترم خیلی بهتر شده و من از آقای دکتر خیلی سپاس گزارم .

پاسخ

حکیمی جوئن 2021،16  11:45 ب.ظ

از خوبی های مرکز آقای دکتر صابر اینکه شامل کاردرمانی ذهنی ، جسمی ، سنسوری روم ، اتاق تاریک ، بازی درمانی ، گفتاردرمانی  و کلی بخش های مختلف دیگه را در کنار هم داره.

پاسخ

مریم آورند سپتامبر 2021،19  8:52 ب.ظ

پسرم بیش فعالی داشت و به حدی شیطون بود که به خاطر پسرم هیچ جا نمی توانستم برم. بسیاری از کلینیک های مختلف رفتم و کلی هم دارو مصرف کرد ولی نتیجه ای نداشت الان شش ماهه پسرمو میبرم کلینیک دکتر صابر خیلی آروم تر شده به طوری که همه اطرافیان هم متوجه شده اند.

پاسخ

حسین  مارس 2020،10  2:41 ب.ظ

سلام وقت بخیر من مادرم چند سال بود که ام اس داشت و تعادل در راه رفتن نداشت و مدت ها بود که  راه رفتن براش دشوار شده بود ولی از وقتی که مادرم را به کلینیک دکتر صابر میبرم بسیار بهبود پیدا کرده و به راحتی میتواند راه برود و از آقای دکتر و تیم پزشکی خوبشان خیلی متشکرم  و همیشه دعا گوی ایشان هستم .

پاسخ

یاسمین  آوریل 2020،2  3 ب.ظ

من دخترم رو خیلی جاها بردم برای ارزیابی هرجا بردم نتوانستن تشخیص درست بدهند آقای دکتر با تجربه زیادشون و تشخیص درستشون بچم رو بهم برگردوندش .

پاسخ

محمد اکبری مارس  2021،12  12:45 ب.ظ

من توی سه سالگی متوجه شدم که پسرم اوتیسم داره و از این بابت بسیار ناراحت شدم یکی از آشنایان کلینیک دکتر صابر را به ما معرفی کرد و الان دوساله که پسرم را به این کلینیک میبرم بسیار از نظر هوشی قوی تر و درک بالاتری پیدا کرده است.

پاسخ

مریم جلالی  اکتبر 2020،17  2:39 ب.ظ

سلام من ساکن سعادت آباد هستم و یک ساله فرزندم  را به دلیل مشکل فلج مغزی  تو این مرکز تحت درمان هست و خداروشکر در این مدت خیلی بهبود پیدا کرده و از تلاش های آقای کتر صابر و کاردرمانگران خوبشان تشکر میکنم .

پاسخ

علائم بیش فعالی

علائم بیش فعالی | بهترین دکتر تشخیص بیش فعالی| تست بیش فعالی کودکان| دکتر صابر

علائم بیش فعالی و نقص توجه شامل بی­ توجهی، بیش فعالی و تکانش­گری است. الگوهای شناختی اختلال نقص توجه – بیش­ فعالی بر نقص در عملکردهای اجرایی و ناتوانی مهار…
اوتیسم و بازی

اوتیسم و بازی| بازی درمانی برای اوتیسم| یک بازی ساده برای تشخیص اوتیسم| مرکز اوتیسم تهران

بازی درمانی به طور معمول برای کودکان مبتلا به اوتیسم یک روش درمان کمکی در کنار کاردرمانی اوتیسم و گفتاردرمانی اوتیسم محسوب می شود. هرچند بازی درمانی برای اوتیسم به…
تقویت توجه و تمرکز در کودکان

تقویت توجه و تمرکز کودکان| کاردرمانی بیش فعالی و نقص توجه| مرکز کاردرمانی سعادت آباد

 توجه انتخابی در پردازش و فیلترکردن اطلاعات وابسته در حضور محرکات نامربوط دخیل می‌باشد. مغز توسط اطلاعاتی از تمام بدن و محیط بمباران می‌گردد. اگر همه‌ی آن‌ها پردازش شوند، ظرفیت…

اوتیسم و بازی های گروهی| بازی درمانی اوتیسم| رفتاردرمانی اوتیسم| مرکز اوتیسم تهران دکتر صابر

مرکز تخصص توانبخشی اوتیسم در حیطه گفتاردرمانی اوتیسم و کاردرمانی اوتیسم فعالیت می نماید از دیگر خدمات مرکز اوتیسم دکتر صابر بازی درمانی و رفتاردرمانی اوتیسم می باشد که توسط متخصصین مجرب مرکز ارائه…

علت پاریکینسون چیست| علائم پارکینسون| درمان بیماری پارکینسون| مرکز کاردرمانی دکتر صابر

تحقیقات وسیعی در حیطه تشخیص علت پارکینسون انجام شده است. عوامل محیطی مانند تغذیه ،استرس و مصرف سیگار در کنار علل ژنتیک موجب بروز  علایم پارکینسون در بیمار می گردد. دکتر پارکینسون با ارزیابی…

بهترین مراکز کاردرمانی در امیرآباد

کاردرمانی در کارگر شمالی ، بهترین کاردرمانی در ده ونک ، مرکز کاردرمانی درشیخ بهایی ، کلینیک کاردرمانی جلال آل احمد ، بهترین مرکز کاردرمانی در قزل قلعه ، بهترین کلینیک کاردرمانی در یوسف آباد،  کاردرمانی خوب در والفجر،  کلینیک کاردرمانی خوب درخیابان پاتریس ، مرکز کاردرمانی خوب در شهرک غرب ، بهترین مراکز کاردرمانی در توانیر ،مراکز کاردرمانی در  خیابان اسد آبادی و فرشی

بهترین مراکز گفتار درمانی در امیرآباد

گفتار درمانی در کارگر شمالی ، بهترین گفتار درمانی در ده ونک ، مرکز گفتار درمانی درشیخ بهایی ، کلینیک گفتار درمانی جلال آل احمد ، بهترین مرکز گفتار درمانی در قزل قلعه ، بهترین کلینیک گفتار درمانی در یوسف آباد،  گفتار درمانی خوب در والفجر،  کلینیک گفتار درمانی خوب درخیابان پاتریس ، مرکز گفتار درمانی خوب در شهرک غرب ، بهترین مراکز گفتار درمانی در توانیر ،مراکز گفتار درمانی در  خیابان اسد آبادی و فرشی

error: Content is protected !!