ارگوتراپیست مهدی صابر

کاردرمانی و گفتاردرمانی در فرمانیه

کلینیک گفتاردرمانی و کاردرمانی در فرمانیه

سر فصل مطالب

مرکز گفتار درمانی و کلینیک کاردرمانی جناب آقای صابر یکی از بزرگترین و مجهز ترین کلینیک های گفتار درمانی و کاردرمانی در تهران می باشد که با دارا بودن دو شعبه در منطقه غرب و شرق تهران امکان دسترسی آسان را برای مراجعین فراهم آورده است.  منطقه فرمانیه از طرف شمال به نیاوران و از سمت جنوب به بزرگراه صدر و بلوار اندرزگو، و از سمت شرق به خیابان پاسداران و منطقه اقدسیه و از سمت غرب به دزاشیب منتهی می شوذ.

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

فرمانیه با وسعت منطقه ای گسترده اش و مجاورت مناطقی مانند کامرانیه، میدان تجریش، دزاشیب، نیاوران نیازمند مراکز درمانی و توانبخشی متعددی می باشد. شعبه شرق کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای صابر در پاسداران (مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی پایا) با دسترسی سریع و آسان به اتوبان همت جزو مراکز کاردرمانی و گفتاردرمانی بسیار خوب و مجهز بشمار می رود. تجهیزات مکانوتراپی و دیجیتالی مختلف به کمک تجربه و تلاش درمانگران سخت کوش این مرکز موجب ارتقاع سطح درمانی و تسریع نتیجه گیری بیماران گشته است.

کاردرمانی در فرمانیه

کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در فرمانیه

اگر به دنبال یک مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی خوب در منطقه فرمانیه و اطزاف آن می گردید ،کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای صابر یکی از بهترین مراکز گفتاردرمانی و مجهز ترین مراکز کاردرمانی در منطقه شمال شرقی تهران و منطقه فرمانیه می باشد.

گفتار درمانی در لکنت زبان در منطقه فرمانیه:

در درمان لکنت زبان سن کودک، شدت لکنت زبان ، شروع اختلال و نوع لکنت زبان،باید مورد توجه قرار گیرد. مرکز گفتار درمانی در نزدیکی فرمانیه دکتر صابر در این زمینه فعالیت میکنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

گفتار درمانی در اوتیسم در محله فرمانیه:

در قسمت گفتار درمانی مرکز جامع توانبخشی فرمانیه، نگاه به خصوصی در درمان کودکان اوتیسم وجود دارد. به نحوی که گفتاردرمانی اوتیسم با استفاده از روش های نوین گفتار درمانی از جمله داستان های اجتماعی، پی آر تی(  prt ) ،روش پکس، روش تیچ، تئوری ذهن به درمان گفتار درمانی کودک اوتیسم در منطقه فرمانیه به صورت کاملا تخصصی به فعالیت مشغول می باشد.

گفتاردرمانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

دکتر بیش فعالی در فرمانیه

در کلینیک فرمانیه، تشخیص اختلال بیش فعالی و نقص توجه توسط متخصص بیش فعالی انجام می شود. دکتر بیش فعالی با ارزیابی علائم کودکان بیش فعال و تشخیص شدت اختلال بیش فعالی در کودکان به طراحی برنامه درمانی می پردازد.

گفتار درمانی در فلج مغزی در محله فرمانیه:

در درمان کودک فلج مغزی دیزآرتری، دیسفاژی (اختلال بلع)، آبریزش دهان و درک از کلام  مورد ارزیابی قرار می گیرد. گفتار درمانی فرمانیه در درمان این اختلالات به صورت تخصصی فعالیت می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه فلج مغزی کلیک کنید

کاردرمانی ذهنی در نزدیکی منطقه فرمانیه

کاردرمانی ذهنی در زمینه درک، تفکر انتزاعی، هوش، شناخت، حل مسئله و بالا بردن مهارت های ذهنی کودک با توجه به تفاوت سن تقویمی و سن ذهنی کودک فعالیت می نماید. کاردرمانی ذهنی در فرمانیه در درمان  اختلالات یادگیری، بیش فعالی و نقص توجه، سندروم داون و عقب مانده ذهنی ،اوتیسم کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

کاردرمانی  یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در محله فرمانیه

کاردرمانی در فرمانیه آقای دکتر صابر ( SI )در جهت بهبود هماهنگی حرکتی از جمله هماهنگی دو دست با هم، هماهنگی چشم و دست، هماهنگی پاها، هماهنگی چشم و پا و… فعالیت می کند.همچنین در این بخش به تقویت توجه حرکتی پرداخته می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی فرمانیه

ماساژ درمانی در کودکان باعث کاهش بیش فعالی، بیقراری، افزایش توجه و تمرکز و درمان مشکلات حسی کودک می گردد. در مرکز جامع توانبخشی از متخصصین ماساژ کودک جهت درمان بهره گیری شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

آب درمانی در مرکز کاردرمانی فرمانیه

تمرینات تکنیکی آب درمانی در جهت تقویت عضلات ، افزایش تعادل و همچنین کاهش ترس از افتادن کودک انجام می شود. ابزارهای مختلفی در داخل آب درمانی ویژه مرکز جامع توانبخشی در نزدیکی فرمانیه به کار میرود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

آب درمانی در اوتیسم در نزدیکی محله فرمانیه

آب درمانی اوتیسم یکی از جدید ترین درمان های کودکان طیف اوتیسم می باشد که در کلینیک کاردرمانی فرمانیه و کلینیک گفتار درمانی فرمانیه به صورت کاملا حرفه ای انجام می گیرد. بهبود مشکلات حسی، شناختی و کاهش میزان رفتار های کلیشه ای و بیقراری کودکان اوتیسم از فواید این درمان می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

کاردرمانی دست در نزدیکی منطقه فرمانیه

کاردرمانی دست مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی فرمانیه جهت بالا بردن مهارت های دستی و تقویت حرکات ظریف در انگشتان و آموزش مهارت های پیش نوشتاری و تقویت مهارت های خود یاری در کودک به صورت تخصصی برنامه ریزی و درمان فعالیت می کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی محله فرمانیه

کلینیک کاردرمانی فرمانیه با استفاده از تجهیزات تخصصی مرکز طراحی شده به درمان توجه دیداری، افزایش ادراک بینایی، بهبود حرکات چشمی و سرعت پردازش بینایی در کودک به مدیریت آقای دکتر صابر خدمات دهی می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

کاردرمانی جسمی در نزدیکی فرمانیه

کاردرمانی در نزدیکی فرمانیه در بخش کاردرمانی جسمی مشکلات کودک مانند دیرنشستن، تاخیر در راه رفتن، ضعف عضلات، مشکلات ارتوپدیک مثل پاپرانتزی، صافی کف پا و… درمان می گردد. همچنین افزایش مهارت های تعادلی کودک پرداخته می شود. کاردرمانی جسمی در کودک فلج مغزی و کودک با اختلال حرکتی  کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی فرمانیه

یکی از جدیدترین متدها ی درمانی مرکز جامع توانبخشی فرمانیه در کودکان که بااستفاده از ابزار و وسایل دیجیتالی و الکترونیکی به افزایش تحمل کاری، دستور پذیری، افزایش توجه و تمرکز، افزایش سرعت پردازش ذهنی و کلامی و کنترل حرکات اضافی کودک کمک می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی فرمانیه

بازی درمانی در مرکز جامع توانبخشی شریعتی به درمان اختلال اضطراب، وسواس و مشکلات ارتباطی، دوست یابی و کودکان اختلال یادگیری و.. در کودکان می پردازد. متخصصین این مرکز با استفاده از روش های بازی درمانی مختلف در زمینه اصلاح و ایجاد رفتار های مناسب اجتماعی فردی و گروهی فعالیت می شود . همچنین با استفاده از روش های حساسیت زادیی در درمان مشکلات وسواس و درگیری های خلقی کودک کمک می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی منطقه فرمانیه

کودک با مشکلات رفتاری نظیر پرخاشگری، بیش فعالی، اوتیسم و… با استفاده از روش های رفتار درمانی مختلف توسط متخصصان رفتار درمانی کلینیک فرمانیه به کنترل و اصلاح رفتار های ناهنجار در کودک و ایجاد رفتار های مناسب پرداخته می شود.

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار ، حس عمقی، حس بینایی، حس لامسه ) در مرکز کاردرمانی فرمانیه

از امکانات ویژه مرکز گفتار درمانی فرمانیه و مرکز کاردرمانی فرمانیه آقای دکتر صابر بخش حسی می باشد. که برای درمان مشکلات حسی کودک طراحی شده است. ابتدا ارزیابی دقیق صورت می گیرد و بیش حسی و کم حسی در همه حس های کودک مشخص می شود.  قسمت تعدیل حسی در درمان تخصصی مشکلات حسی در کودک اوتیسم ، بیش فعالی ،اختلال یکپارچگی حسی و…. کاربرد دارد.

بازی درمانی در فرمانیه

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

 تست های تخصصی هوش در مرکز کاردرمانی فرمانیه

تست های تشخیصی در زمینه هوش نظیر تست وکسلر و بینه برای تعیین بهره هوشی و آزمون های تشخیصی در زمینه توجه، حافظه و توانایی های کلامی و تست های ادارک بینایی نظیر فراستیگ و tvps جهت تعیین سطح رشدی کودک می باشد که به صورت حرفه ای در مرکز جامع توانبخشی قابل استفاده می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

اتاق شنیداری در مرکز گفتار درمانی فرمانیه

بخش اتاق شنیداری از خدمات نوین مرکز گفتاردرمانی فرمانیه می باشد که با استفاده از سیستم های کامپیوتری پیشرفته و برنامه های شنیداری طراحی شده توسط کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی آقای دکتر صابر در درک شنیداری و تقویت حافظه شنیداری ، همچنین افزایش توجه شنیداری و درک مطلب در کودک حائز اهمیت می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

بخش آموزش پیش دبستانی در مرکز کاردرمانی فرمانیه

مرکز جامع توانبخشی فرمانیه در این آیتم به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان و در مرحله آخر درمان مشکلات اختلال یادگیری در زمان تحصیل کودک با نیازهای خاص مشغول به فعالیت می باشد.

خدمات کاردرمانی و گفتاردرمانی کودکان  آقای دکتر صابر در فرمانیه در زمینه توانبخشی در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل برای مراجعینی که امکان رفت و آمد به مرکز جامع توانبخشی را ندارند مورد استفاده قرار می گیرد.

کاردرمانی و گفتاردرمانی آنلاین

خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی به صورت آنلاین برای بیماران شهرستان و بیمارانی که در خارج از کشور زندگی می کنند برنامه ریزی شده است. مراجعین می توانند به صورت ویدئو کال مورد ارزیابی قرار گرفته و تحت نظر آقای دکتر صابر ویزیت شوند و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین با درمانگران کار آزموده کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت نمایند.

روش تخصصی نوین گفتار درمانی در فرمانیه

بهترین مراکز کاردرمانی تهران- بهترین مراکز گفتار درمانی تهران

بهترین مرکز توانبخشی در تهران

 مرکز کاردرمانی در تهران

بهترین مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی در تهرانپارس

مرکز توانبخشی خوب در نیاوران

مرکز کاردرمانی خوب سعادت آباد

بهترین کلینیک کاردرمانی در ستارخان

کلینیک کاردرمانی در پاسداران

بهترین کلینیک توانبخشی در شمال تهران

مرکز کاردرمانی کودکان در شرق تهران

بهترین مرکز توانبخشی در پونک

بهترین کاردرمانی در ولنجک

بهترین مرکز کاردرمانی در فرمانیه

کلینیک کاردرمانی خوب در شهرک غرب

مراکز کاردرمانی غرب تهران

کلینیک کاردرمانی و مرکز گفتاردرمانی در شریعتی

بهترین کاردرمانی در مرزداران

مراکز گفتاردرمانی و کاردرمانی در سیدخندان 

کلینیک کاردرمانی در جنت آباد

بهترین مرکز توانبخشی دهکده المپیک

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی اسلام شهر

کاردرمانی و گفتار درمانی در تجریش

بهترین کاردرمانی و گفتاردرمانی در قلهک

توانبخشی خوب در تهرانسر

کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی در ونک

کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در نارمک

بهترین مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی پیروزی

توانبخشی اوتیسم

 گفتار درمانی خوب در سعادت آباد

بهترین گفتار درمانی ستارخان

گفتار درمانی ولنجک

کلینیک گفتار درمانی پاسداران

بهترین مرکز گفتار درمانی در شرق تهران

گفتار درمانی خوب در  غرب تهران

بهترین مرکز گفتار درمانی اتیسم در تهران

مراکز گفتار درمانی در مرزداران

توانبخشی نیاوران

بهترین مراکز گفتار درمانی در تهران

مراکز گفتاردرمانی کودکان

جهت مشاوره تلفنی و تعیین وقت ارزیابی با جناب آقای دکتر صابر می توانید با شماره تلفن 09020123536 تماس حاصل فرمایید. ساعات کار مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی ما شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8:30 صبح تا 9 شب و روز های جمعه با تعیین وقت قبلی آماده ارائه خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی به مراجعین محترم می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

error: Content is protected !!