ارگوتراپیست مهدی صابر

کاردرمانی جسمی در خیابان خیابان شیراز

کاردرمانی کودکان دکتر مهدی صابر

سر فصل مطالب

مراکز کاردرمانی دکتر صابر

جناب آقای دکتر صابر درس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مدیریت دو مرکز توانبخشی از بهترین مراکز کاردرمانی در تهران را برعهده دارد. کلینیک توانبخشی پایا واقع در پاسداران( کاردرمانی شرق تهران- کاردرمانی پاسداران) و کلینیک توانبخشی غرب تهران واقع در سعادت آباد( کاردرمانی غرب تهران- کاردرمانی سعادت آباد) جزو بهترین کلینیک های توانبخشی در تهران محسوب می گردد. در کلینیک توانبخشی پاسداران 48 نیروی مجرب از بهترین کاردرمانان، گفتار درمان ها و روانشناسان به صورت تیمی در کودکان اوتیسم، عقب مانده ذهنی، اختلالات یادگیری، کودکان بیش فعال و نقص توجه، لکنت زبان، فلج مغزی ،کاردرمانی نوزادان و دیستروفی عضلانی مشغول به فعالیت می باشند. همچنین در بیماری های بزرگسالان مانند سکته مغزی،درمان ام اس، پارکینسون  مشغول به فعالیت می باشد.همچنین در کلینیک توانبخشی سعادت آباد، 39 نیروی ماهر در حیطه بهترین کاردرمانی، گفتار درمانی و روانشناسی به ارائه خدمات توانبخشی می پردازند.

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره تلفن 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

کاردرمانی کودکان

مرکز کاردرمانی کودکان دکتر صابر در زمینه کاردرمانی کودکان اوتیسم، بیش فعالی، سندروم داون، کودکان کم توان ذهنی، اختلالات حسی، اختلالات یادگیری ، لکنت زبان فعالیت می نماید. کلینیک کاردرمانی کودکان دکتر صابر با استفاده از تکنیک های ویژه درمانی و ابزار پیشرفته و تکنولوژی های روز دنیا در درمان اختلالات کودکان پیشرو می باشد.

کلینیک توانبخشی پایا- کاردرمانی پاسداران

کلینیک توانبخشی پایا در نزدیکی خیابان پاسداران واقع شده است. خیابان اصلی منطقه پاسداران، خیابان پاسداران است که مرز دو منطقه 3 و منطقه 4 شهرداری را تشکیل می دهد. این خیابان  در ابتدا از اتوبان همت آغاز و در انتهای شمالی خود به میدان نیاوران می رسد.محلات اطراف خیابان پاسداران شامل سه راه ضرابخانه، چالهرز، گلستان، احتشامیه، چهار راه پاسداران، هروی، اختیاریه، شهرک شهید چمران، خیابان فرمانیه، اقدسیه، صاحبقرانیه، حصار بورعلی، دروس، دیباجی، خیابان دولت می باشد. با توجه به جمعیت بالای منطقه پاسداران، نیاز به وجود مرکز کاردرمانی در پاسداران به وضوح احساس می شود. با وجود اینکه مراکز کاردرمانی متعددی در محله پاسداران تاسیس شده اند اما به علت کوچکی این مراکز و عدم وجود تمامی خدمات توانبخشی در مراکز توانبخشی پاسداران، دکتر صابر با ایجاد بهترین مرکز توانبخشی در تهران به این نیاز مراجعین منطقه پاسداران پاسخ داده اند. مرکز توانبخشی پاسداران مجهز به بخش های مختلف درمانی آماده ارائه خدمات کاردرمانی به ساکنین منطقه پاسداران می باشد. کاردرمانی پاسداران در بیماریهای کودکان وبزرگسالان با دارا بودن سابقه 15 ساله خود به صورت تخصصی در زمینه توانبخشی فعالیت می نماید.

آدرس کلینیک توانبخشی پایا: پاسداران، خیابان کاشی ها(نگارستان دوم)، خیابان مسجد جامع، پ11

تلفن مرکز توانبخشی پایا:09029123536

 

کاردرمانی چیست؟

رشته دانشگاهی کاردرمانی کودکان (کاردرمانی نوزادان) یکی از زیر رشته های توانبخشی می باشد که به بررسی همه جانبه توانمندی های بیمار پرداخته و با توجه به جنبه های روانی، جسمی و روحی بیمار به طرح درمانی با بهره گیری از تکنیک های مناسب توانبخشی می پردازد. این خدمات در حیطه کودکان و بزرگسالان به فعالیت ارائه می شود.

کاردرمانی در کودکان (کاردرمانی نوزادان) یا اکوپیشنال تراپی( occupational therapy ) با طراحی تکالیف و فعالیت های درمانی خاص برای کودکان به درمان اختلال و بیماری های آنان کمک می کند.

این خدمات در حیطه های جسمی، ذهنی، فعالیت های اجتماعی و ایجاد ارتباط، مراقبت از خود و مهارت های فردی، آمادگی برای مدرسه و فعالیت های تحصیلی و….. به کودکان و والدین آنان کمک می کند.

روش درمان کودک با کاردرمانی

در مرکز کاردرمانی در تهران سعی بر این است که با ایجاد فعالیت های هدفمند و مناسب با علایق و نیازهای کودکان به درمان اختلالات کودکان در محیطی بازی گونه و لذت بخش پرداخته شود.

با ایجاد حس رقابت در کودکان در بخش کاردرمانی کودکان (کاردرمانی نوزادان) از بیمار خواسته می شود به فعالیت های  خودانگیخته مشغول شده و در طول فعالیت پروسه توانبخشی انجام می گیرد.

درمان بیماری های کودکان و نوزادان با متخصص کاردرمانی

در سال های اخیر کاردرمانی در زمینه بیماری های کودکان پیشرفت بسزایی داشته است. متخصص کاردرمانی با استفاده از تجهیزات نوین و مدل های درمانی مختلف به توانبخشی و توانمند سازی کودکان در بیماری های نورولوژیک نظیر درمان فلج مغزی ، ضربه مغزی،اسپاینوبیفیدا،اختلال یکپارچگی حسی، اختلالات یادگیری، درمان کودکان اوتیسم، دیستروفی عضلانی،بیش فعالی و نقص توجه و… می پردازد.

در طول خدمات بهترین کاردرمانی در تهران تلاش می شود کودک با انجام تمرینات درمانی و کسب موفقیت های کوچک به پرورش اعتماد به نفس و عزت نفس خود پرداخته و همگام با اصلاح و تقویت مهارتهای جسمی و ذهنی کودکان به ایجاد عزت نفس و حس موفقیت کودک کمک می کند. رشته دانشگاهی کاردرمانی یکی از زیر رشته های توانبخشی به حساب می آید که با توجه به هزینه های پایین کاردرمانی در مقابل درمان های دیگر جزو اولین و موثر ترین انتخاب های درمان توانبخشی در حیطه کودکان است.

بخش های مختلف بهترین مرکز کاردرمانی کودکان در تهران

بهترین مرکز کاردرمانی ذهنی کودکان در تهران

کاردرمانی ذهنی کودکان با بهره گیری از روند رشد طبیعی مغز در کودکان به آموزش مفاهیم شناختی و تقویت مهارت ها و کارکرد های اجرایی مغز می پرداد.

آموش مفاهیم پایه ، حافظه، توجه، تفکر انتزاعی و مفاهیم پیش دبستانی در بخش کاردرمانی کوذکان(کاردرمانی نوزادان) ارائه می شود. آموزش مهارتهای خودیاری مانند لباس پوشیدن و غذا خوردن، مهارتهای مراقبت از خود مانند توالتینگ و مسواک زدن از دیگر آموزش های کاردرمانی کودکان در بخش ذهنی می باشد.

مهارتهای اجتماعی پایه نظیر ایجاد ارتباط صحیح با افراد و درک منظور دیگران و تشخیص درست و غلط یک کار نیز در این بخش آموزش داده می شود.( بهترین کاردرمانی در پاسداران- بهترین کاردرمانی در سعادت آباد)

تمرینات کاردرمانی ذهنی در اختلالات یادگیری در مرکز کاردرمانی کودکان دکتر صابر

 • انجام تمرینات حافظه کوتاه مدت، حافظه تاخیری و حافظه معکوس و حافظه کاربردی جهت تقویت حافظه
 • تمرینات کاردرمانی ذهنی در  توجه انتخابی، توجه انتقالی، توجه پایدار کودکان اختلال یادگیری
 • تمرینات کاردرمانی ذهنی در جهت ایجاد تفکر انتزاعی
 • تمرینات بهبود درک مطلب کلامی و نوشتاری در کاردرمانی ذهنی

تمرینات کاردرمانی ذهنی در اوتیسم مرکز کاردرمانی کودکان دکتر صابر

مرکز کاردرمانی کودکان دکتر صابر پس از ارزیابی های تخصصی و دقیق مشکلات کودکان توسط دکتر صابر، نقاط قوت و ضعف کودک اوتیسم (خفیف- شدید و متوسط) مشخص می شود و  برنامه کاردرمانی ذهنی در مرکز کاردرمانی کودکان انجام می شود .

تمرینات کاردرمانی ذهنی شامل

 • کاردرمانی ذهنی در جهت افزایش دستور پذیری
 • تمرینات کاردرمانی ذهنی برای بالا بردن مهارت های شناختی نظیر شناخت حیوانات، وسایل نقلیه و….
 •  افزایش مهارت های درکی با انجام تمرینات بادی ایمیج، درک از محیط، درک روابط اشیاء و… در کودکان اوتیسم
 • تمرینات بالا بردن تحمل کاری در کاردرمانی ذهنی کودکان
 • کاردرمانی ذهنی کودکان اوتیسم در افزایش توجه و تمرکز

تمرینات کاردرمانی ذهنی در بیش فعالی و نقص توجه در مرکز کاردرمانی کودکان

 • تمرینات کنترل هیجانات و کاهش رفتار های تکانشی
 • تمرینات کد گذاری بینایی، حرکتی در کاردرمانی ذهنی کودکان بیش فعال
 • تمرینات تقویت حافظه کاری در کودکان
 • کاردرمانی ذهنی در افزایش تحمل کاری و دستور پذیری
 • تمرینات توجه پایدار و انتخابی در کودک با مشکلات بیش فعالی و نقص توجه
 • تمرینات تقویت حل مسئله و استدلال و استنتاج با کاردرمانی ذهنی

بهترین کاردرمانی ادراک بینایی(اتاق تاریک) در کاردرمانی کودکان

کاردرمانی ادراک بینایی یا اتاق تاریک در کلینیک توانبخشی غرب تهران و کلینیک پایا که به  اصلاح و تقویت مهارتهای ادراک بینایی و حرکات چشمی می پردازد. مهارتهای جداسازی حرکات چشم از سر و تعقیب بینایی، همچنین تقویت مهارتهای تمییز بینایی و توجه و تمرکز بینایی نیز در کاردرمانی کودکان(کاردرمانی نوزادان) مورد توجه قرار می گیرد.(بهترین کلینیک کاردرمانی در پاسداران و سعادت آباد)

 • تمرینات افزایش ارتباط چشمی در کودکان
 • تقویت حرکات چشمی و کاهش حرکات اضافه چشم ها در اتاق تاریک
 • تمرینات توجه انتخابی، توجه انتقالی در زمینه بینایی و  توجه هم زمان در اتاق تاریک
 • تمرینات ادراک بینایی  شامل تشخیص شکل از زمینه، تکمیل دیداری، ثبات شکل و…
 • تمرینات افزایش سرعت پردازش بینایی در کودکان با مشکلات اختلال یادگیری و نقص توجه
 • کاردرمانی بینایی در تثویت حافظه دیداری متناسب با سن تقویمی کودک
 • تمرینات هماهنگی چشم و دست در اتاق تاریک
کلینیک توانبخشی
اتاق تاریک

تقویت مهارت های شنیداری در کاردرمانی کودکان دکتر صابر

از دیگر بخش های کاردرمانی خوب برای کودکان، اتاق شنیداری می باشد. تمرینات این بخش شامل:

 • تمرینات درک شنیداری در کودکان
 • تمرینات تقویت توجه و تمرکز شنیداری
 • تمرینات مهارت های تمییز شنیداری
 • تمرینات حساسیت شنیداری در کودکان
 • تقویت حافظه کوتاه مدت، حافظه ترتیبی و حافظه معکوس شنیداری
 • تمرینات ارتقاع سطح درک مطلب شنیداری در کودک
 • تمرینات مهارت های هماهنگی بینایی و شنیداری در کودکان با اختلالات نظیر اوتیسم، بیش فعالی و…
 • بالا بردن سرعت پردازش شنیداری

بهترین کاردرمانی جسمی در کودکان و نوزادان در تهران

کاردرمانی جسمی در کودکان (کاردرمانی نوزادان ) یکی ار حیطه های اصلی توانبخشی به حساب می آید و به رفع مشکلات جسمی کودکان و نوزادان می پردازد.در کاردرمانی جسمی کودکان (کاردرمانی نوزادان) به اصلاح الگوهای حرکتی در کودکان می پردازد. یک کاردرمان جسمی با توجه به روند رشد حرکتی کودک سعی می کند رشد مهارت های حرکتی را تسهیل کند.

در کاردرمانی جسمی اصلاح بدفرمی های اسکلتی و عضلانی مانند صافی کف پا، پا پرانتزی، انحرافات ستون فقرات و… در این بخش مورد درمان قرار می گیرند. تقویت عضلات با تکنیک های مختلف کاردرمانی کودکان (کاردرمانی نوزادان) در بخش کاردرمانی جسمی مرکز به کودکان (کاردرمانی نوزادان)  کمک می کند با انجام تمرینات اکتیو  و انجام فعالیت های هدفمند به تقویت اندام ها و تولید حرکت بپردازد.

با توجه به این نکته که انجام تمرینات اکتیو به شکل گیری یادگیری حرکتی و برنامه ریزی حرکتی در مغز می انجامد در بخش کاردرمانی جسمی کودکان (کاردرمانی نوزادان)، کاردرمانی در کودکان (کاردرمانی نوزادان) سعی دارد با ایجاد محیطی شاد به تشویق کودکان برای انجام فعالیت های خود انگیخته ، کودکان را به تحرک و فعالیت وادار کرده و حس حرکت را در کودکان با مشکلات حرکتی تحریک کند.در بخش کاردمانی جسمی به کاردرمانی جسمی نوزادان نارس همچنین کاردرمانی جسمی نوزادانی که مورد جراحی های مختلف قرار گرفته اند و نوزادان با تاخیر رشد حرکتی پرداخته می شود. با توجه به این نکته که کاردرمانی در نوزادان حیطه تخصصی در کاردرمانی جسمی می باشد باید تحت نظر یک متخصص دوره دیده در زمینه کاردرمانی جسمی نوزادان و کودکان انجام پذیرد.(بهترین مراکز کاردرمانی پاسداران)

اهداف کاردرمانی جسمی در کلینیک کاردرمانی کودکان دکتر صابر

 • ارزیابی قدرت عضلانی و مشکلات اسکلتی و بررسی کوتاهی عضلات و مهارت های تعادلی توسط دکتر مهدی صابر
 • به کار گیری وسایل مکانوتراپی در جهت تقویت قدرت عضلات در بیماران
 •  اصلاح و جلوگیری از ایجاد دفورمیتی اسکلتی با تجویز اسپیلنت ها و بریس های تخصصی برای کودکان و بزرگسالان
 • افزایش عملکردهای حرکتی در کودکان
 • افزایش دامنه حرکتی با تمرینات کششی در اندام ها
 • تکنیک های کاردرمانی کودکان برای کنترل رفلکس های پاتولوژی
 • انجام تمرینات تعادلی در  وضعیت نشسته، چهار دست و پا، دو زانو، ایستاده و… در کودکان و نوزادان

کاردرمانی دست در کاردرمانی کودکان دکتر صابر در تهران

کاردرمانی دست چیست؟ کاردرمانی دست شامل تقویت و ایجاد مهارت های پایه ای دست شامل کاردرمانی در قدرت عضلات دست، تقویت حس عمقی، تقویت حس لامسه، درک حرکت درست دست ها، کاردرمانی در کنترل حرکت دست، هماهنگی حرکتی دو طفه در دست ها، هماهنگی چشم و دست و تقویت مهارت های ظریف و توانایی دست ورزی اشیاء می باشد. در کاردرمانی دست ،کاردرمان تلاش می کند با ایجاد محیطی مملو از فعالیت های مختلف دستی توانایی های کودک را در استفاده صحیح از دست ها بالا ببرد. هدف از کاردرمانی دست در کودکان بالا بردن سطح توانایی دست ها جهت استفاده در فعالیت های روزمره مانند لباس پوشیدن و غذا خوردن و فعالیت های مستقل خودیاری مانند توالتینگ و حمام رفتن است، همچنین کاردرمانی دست  به کودکان کمک می کند که پیش نیازهای مهارت های استفاده از مداد را آموزش دیده و برای ورود به مدرسه آماده شوند. در سنین مدرسه کاردرمانی دست به اصلاح مشکلات دست نویسی و افزایش سرعت و هماهنگی حرکتی در دست ها می پردازد.

در حیطه بزرگسالان کاردرمانی دست در کلینیک توانبخشی غرب تهران به تقویت و اصلاح مشکلات ایجاد شده در دست بر اثر آسیب های های وارده در کار، شکستگی ها، جراحی های تاندونی و عصبی در دست و ریکاوری فعالیت دست پس از آسیب های مغزی نظیر سکته مغزی، ضربه های مغزی و تومور های مغزی می باشد. در کاردرمانی دست تلاش می شود با برگرداندن دامنه حرکتی دست ها و تقویت قدرت عضلات دست، بیمار را در جهت استفاده کارآمد از دست ها سوق دهیم. متخصص کاردرمانی در زمینه کاردرمانی دست به تمام نکات ریز درمان و توانبخشی دست آگاه می باشد. با توجه به پایین بودن هزینه کاردرمانی در مقابل هزینه های جراحی و جواب دهی بهتر کاردرمانی دست به علت تهاجمی نبودن آن به نظر می رسد کاردرمانی  دست یک درمان منتخب برای آسیب های مغزی و ارتوپدی باشد.(کاردرمانی پاسداران- سعادت آباد)

مرکز کاردرمانی کودکان به صورت تخصصی به کاردرمانی دست در زمینه های زیر انجام می شود

 • تمرینات تقویت حس عمقی دست ها
 • تمرینات تقویت عضلانی در اندام فوقانی
 • تمرینات مهارت های هماهنگی دو دست در کودکان
 • تمرینات مهارت های ریز انگشتی و دست ورزی در کودکان
 • آموزش پیش نوشتاری و نوشتاری
 • تمرینات آموزش مهارتهای خود یاری و روزمره  به کودکان مانند پوشیدن لباس و بهداشت فردی

تست های تخصصی هوش در مرکز کاردرمانی کودکان دکتر صابر

مرکز کاردرمانی کودکان دکتر صابر برای ورود به مدرسه و آموزش تحصیلی شامل:

 • تست  هوش بینه که برای کودکان 3 سال به بالا د
 • آزمون هوش وکسلر برای ارزیابی هوش کلامی و غیر کلامی کودکان از 6 سال به بالا . همچنین ارزیابی و غربالگری کودکان اختلال یادگیری
 • آزمون ادراک بینایی فراستیگ و  TVPS برای تشخیص مشکلات ادراک بینایی
 • تست شنیداری وبمن برای سنجش تمییز شنیداری

ماساژدرمانی در کاردرمانی کودکان دکتر صابر

ماساژدرمانی نیز از بخش های مرکز کاردرمانی کودکان در تهران (کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد و کلینیک پایا در پاسداران) می باشد در این بخش با استفاده از تکنیک های ماساژ به تعدیل و آرامسازی کودکان پرداخته می شود.

کودکان اوتیسم، کودکان با نقص توجه و بیش فعالی، همچنین کودکان با اختلالات پردازش حسی از جمله کودکانی هستند که نیاز به خدمات ماساژدرمانی در بهترین مرکز کاردرمانی کودکان در تهران دارند.(مرکز توانبخشی پاسداران- سعادت آباد)اهداف ماساژ درمانی شامل:

 • ماساژ درمانی در ریلکسیشن در کودکان
 • کاهش پرخاشگری و بیش فعالی با ماساژ درمانی
 • افزایش شناخت از بدن و حس عمقی با ماساژ درمانی
 • ماساژ درمانی در افزایش هوشیاری و توجه و تمرکز
 • تقویت حس لامسه و درمان مشکلات بیش حسی و کم حسی در کودکان

ماساژ

کاردرمانی تعدیل حسی در کاردرمانی کودکان و نوزادان

متخصص کاردرمانی با تحریکات حسی مختلف در قسمت های مختلف بدن به ایجاد حس آرامش در کودکان کمک می کنند همچنین با ماساژ می توان حس مفاصل را در کودکان با ضعف عضلات افزایش داده و آگاهی مفصلی را بالا برد.

تکنیک هایی وجود دارد که به ایجاد . تقویت حس عمقی و آگاهی بدنی کودکان کمک می کند. تعدیل حسی در کودکان اتیسم و سندرم داون از دیگر کاربرد های ماساژ در کودکان است.(کاردرمانی در پاسداران- کاردرمانی در سعادت آباد) ارزیابی اولیه توسط جناب آقای دکتر صابر انجام می شود و بیش حسی و کم حسی در کودک مشخص می گردد. اهداف کاردرمانی حسی در کودکان شامل

 • تقویت سطح هوشیاری کودک
 • تعدیل حساسیت لمسی و تدافع لمسی
 • افزایش حس عمقی اندام های تحتانی و فوقانی
 • کنترل حرکات اضافه
 • تعدیل حس بویایی کودکان

کاردرمانی  یکپارچگی حسی ( SI ) در مرکز کاردرمانی کودکان و نوزادان دکتر صابر

اهداف درمانی در مشکلات یکپارچگی حسی پس از انجام ارزیابی های اولیه تعیین می شود و تمرینات کاردرمانی با اهداف زیر انجام می شود.

 • انجام تمرینات حس وستیبولار در وضعیت های متفاوت جهت ارتقاع مهارت های تعادلی
 • تقویت مهارت های هماهنگی چشم و دست در کودکان
 • انجام تمرینات همزمان در دو اندام فوقانی و تحتانی
 • تمرینات کلامی و حرکتی همزمان برای افزایش سرعت پردازش ذهنی
 • تمرینات یکپارچگی حسی در کودکان
 • بهبود نا امنی جاذبه ای و ترس از ارتفاع با انجام تمرینات کاردرمانی یکپارچگی حسی در کودکان
 • افزایش حس عمقی اندام های کودک

بازی درمانی در کودکان دکتر صابر

بازی درمانی از دیگر قسمت های کلینیک کاردرمانی در تهران می باشد. در این قسمت با تاکید به این نکته که بازی زبان کودکان برای بیان احساسات و نیازهایشان است به تشخیص اختلالات رفتاری و روانشناسی در کودکان می پردازد.

همچنین با ارائه تکنیک های بازی درمانی به ایجاد و اصلاح رفتار صحیح در کودک کمک میکند. آموزش مهارتهای اجتماعی نظیر دوستیابی کنترل خشم مهارتهای حفاظت از خود و…. نیز در این بخش آموزش داده می شود.

در بازی درمانی به کودک این فرصت داده می شود بدون قرار گرفتن در موقعیتی که قضاوت شود یا دچار استرس شود به تمرین مهارت های اجتماعی مناسب بپرداد و رفتارهای اجتماعی مثبت را بدست آورد.(بهترین مرکز کاردرمانی در پاسداران) اهداف بازی درمانی مرکز کاردرمانی کودکان موارد زیر می باشد:

 • بازی درمانی در ایجاد مهارت های ارتباطی و دوست یابی
 • بازی درمانی در افزایش مهارت های اجتماعی کودکان
 • کنترل اضطراب و ترس کودک با انجام بازی های مختلف
 • بازی درمانی در افزایش تحمل کاری در اختلالات رفتاری کودک
 • کاهش خشم و پرخاشگری کودک با بازی درمانی
 • انجام بازی های ساختار یافته
 • بازی درمانی حسی جهت درمان رفتارهای وسواسی کودک

سنسوری روم در کاردرمانی کودکان دکتر صابر

استفاده از تجهیزات دیجیتالی ساخته شده بر پایه علم توانبخشی این امکان را برای کاردرمانان فراهم می کند که در محیطی جذاب و علمی به درمان اختلالات کودکان از جمله اختلالات توجه، هماهنگی های حرکتی و افزایش تحمل کاری کودکان بپردازند.(بهترین کلینیک کاردرمانی در پاسداران- کاردرمانی در سعادت آباد) سنسوری روم مرکز کاردرمانی کودکان با اهداف زیر فعالیت می نماید:

 • افزایش سرعت پردازش ذهنی و کلامی در کودکان اختلال یادگیری، اوتیسم، بیش فعالی و…
 • افزایش تحمل کاری و دستورپذیری
 • بهبود مهارت های توجه حرکتی
 • کنترل هیجانات در کودکان با اختلالات نظیر اوتیسم، بیش فعالی
 • بهبود مهارت های یکپارچگی حسی در کودکان

آب درمانی فلج مغزی و آب درمانی اوتیسم در مرکز کاردرمانی کودکان و نوزادان دکتر صابر

کاردرمانی کودکان برای کودکان امکانات استفاده از استخر تخصصی آب درمانی به صورت انفرادی را فراهم نموده است. بخش آب درمانی دکتر صابر شامل امکانات متفاوتی نظیر تردمیل در آب، تخته تعادل در آب برای کودکان، بالانس بیم در آب برای تمرینات تعادلی ، پلکان در آب و نودل های مختلف، دنبل ها و…. می باشد

تمرینات آب درمانی در کودکان اوتیسم در مرکز کاردرمانی کودکان شامل

 • حس عمقی در کودکان اوتیسم
 • تمرینات تقویت حس وستیبولار و تعادلی
 • تمرینات در جهت کاهش رفتار های کلیشه ای
 • تمرینات ریلکسیشن و کاهش بیقراری در کودک
 • تمرینات تقویت آگاهی از بدن در اوتیسم

تمرینات آب درمانی در کودکان فلج مغزی در مرکز کاردرمانی کودکان و نوزادان شامل

 • تمرینات کششی
 • تمرینات دامنه حرکات اکتیو در کودکان و نوزادان فلج مغزی
 • تمرینات مهارت های تعادلی با استفاده از ابزارهای تعادلی در آب
 • تمرینات تقویت مهارت های حرکتی اندام ها
 • تمرینات کنترل رفلکس های پاتولوژیک
 • تمرینات کاهش ناامنی جاذبه ای در آب

بخش آموزش در مرکز کاردرمانی کودکان دکتر صابر

 • انجام تمرینات آموزشی در جهت آماده سازی کودکان برای تست ورود به دبستان
 • آموزش های کمک درسی در اختلال یادگیری و آموزش دبستان

کاردرمانی نوزادان در مرکز کاردرمانی

سیستمهای لیمبیک، لامسه و حرکتی (شامل کاینستزیا و عمقی و وستیبولار) و بویایی و شنوایی حین تولد به طور ساختاری کامل هستند اما از لحاظ عملکردی هنوز نابالغ هستند : همه این حس های ذکر شده در ۲۵ الی ۲۸ هفتگی بارداری به محرک خارجی پاسخ می‌دهند. در کاردرمانی نوزادان در NICU و منزل موارد زیر را باید مدنظر قرار داد.

 • ساختار و عملکرد سیستم بینایی حین تولد هنوز کامل نیست .
 • در محیط NICU باید محرک را تا حد امکان به صورت کنترل شده به نوزاد ارائه کرد، زیرا CNS نوزاد نابالغ است و محرک بیش از حد موجب استرس و اضطراب نوزاد میشود.
 • حفظ خواب و آرام بودن نوزاد درNICU در اولویت است.

حرارت (تنظیم حرارت نوزاد در کاردرمانی نوزادان)

 • بدن نوزاد نارس به علت سیستم تنظیم حرارتی ناقص و پوست نازک و… به راحتی از دست می دهد.
 • نوزاد طبیعی از نوع brown fat ویژه برای ایجاد حرارت استفاده می کند که فقط طی سه ماه آخر بارداری ایجاد میشود.

راه هایی که نوزاد نارس طی آن حرارت از دست می دهد :

 • Convection از دست دادن دما به هوای اطراف
 • Condnction تماس بدن با سطح سردتر
 • Radiationاز دست دادن دما بدون تماس با سطح سرد تر، مثل دیواره   incubator
 • Evaporation از طریق تبخیر

کاردرمانی نوزادان نارس

کاردرمانی توضیح می دهد، مطلوب ترین محیط برای هر نوزاد متولد شده ای Kangaroo care است، یعنی نوزاد بدون لباس، سر و بدنش روی سینه ی مادر با تماس مستقیم و پوست به پوست بهبود قرار گیرد. Thermosynchrony حین تماس پوست پوست مادر و نوزاد دمای سینه مادر دو درجه برای گرم کردن نوزاد افزایش یا یک درجه برای سرد کردن نوزاد کاهش می یابد. تماس پوست به پوست در روندادهای لامسه و عمقی موردنیاز برای نوزاد فراهم می کند. اگر این امکان وجود نداشت، تخت نوزاد باید دمای  36/5 الی 37/5 داشته باشد.

برای حفظ دمای بدن نوزاد VLBW باید از incubator  یا radiant استفاده شود.

وضعیت مناسب برای جلوگیری از دست دادن حرارت : قرار دادن نوزاد در وضعیت mid line حالت flex و قنداق شده

fluidized positioner باعث کاهش از دست دادن حرارت بدن نوزاد و پازیشن دهی صحیح میشود.

تعدیل حس لامسه و عمقی در کاردرمانی نوزاد

 • ماساژ در نوزادان نارس بسیار مفید است، آموزش ماساژ به والدین توسط کاردرمان از نکات اساسی می باشد.
 • ماساژ های سنتی برای نوزادانی که کم تر از ۳۲ هفته هستند، استرس زا می باشد و باید از ماساژهای static hand swaddle استفاده کرد
 • ماساژ باعث کاهش استرس، افزایش وابستگی و عزت نفس در والد می‌شود.

صدرا در NICU

 • در 20 هفته اول بارداری ساختار گوش ها رشد می کنند.
 • رشد ناحیه عصبی شنیداری گوش ۲۵ هفتگی ۵ یا ۶ ماهگی بارداری صورت میگیرد. از لحاظ عملکردی هنوز نابالغ است و باید سه ماه آخر بارداری را طی کند.
 • صداهای incubator و غیر گفتاری برای نوزاد white noise و خشن هستند و صداهای گفتاری برای نوزادی که نارس است و در incubator قراردارد نامعلوم و مبهم و درهم می باشد.

کاردرمانی نوزادان

پردازش شنیداری و کاردرمانی نوزاد

آستانه شنوایی طبیعی در نوزادان

40 دسی بل                          ۲۸-۳۴ هفتگی بارداری

۳۰ دسی بل                          ۳۵-۳۸ هفتگی بارداری

کمتر از ۲۰ دسی بل                حین زایمان

آستانه شنوایی نوزاد در NICU افزایش می‌یابد. بنابراین نوزادان در خطر از دست دادن شنوایی در فرکانسهای پایین (مانند حرف زدن) و فرکانس‌های بالا هستند.

مشکلات پردازش شنوایی در کودکان اینگونه تظاهر پیدا می‌کنند :

 • مهارت ضعیف در گوش دادن
 • مشکل در پیروی از دستورات چند مرحله‌ای
 • تمایز ضعیف شنیداری
 • دامنه توجه کوتاه
 • مهارت ضعیف خواندن و هجی کردن
 • صداهای موجود در NICU باعث میشوند نوزاد صدای والدین خود را از سایرین تشخیص ندهد.
 • به واسطه مشکلات در صداها، خواب نوزاد نیز دچار اختلال می شود.
 • سیستم شنیداری برخلاف سیستم دیداری، برای بالغ شدن نیاز به محرک های خارجی شنیداری در ۳ ماه آخر است.

 

از خدمات مرکز کاردرمانی در بزرگسالان درمان  بیماری های سکته مغزی، ضایعات مغزی، ام اس، پارکینسون ، ALS  و…  می باشد. تمرینات کاردرمانی در زمینه بزرگسالان شامل

 • انجام تمرینات کششی
 • تمرینات افزایش قدرت عضلات اندام فوقانی و تحتانی و تنه
 • تمرینات تقویت مهارت های تعادلی و رفلکس های تعادلی حفاظتی در بیماران
 • افزایش دامنه حرکتی اندام ها
 • تسهیل مهارت های حرکتی با تکنیک های درمانی مختلف در بیماران بزرگسال

گفتاردرمانی در کودکان و بزرگسالان در مرکز کاردرمانی دکتر صابر

گفتاردرمانی کودکان و بزرگسالان

در مرکز گفتار درمانی کودکان با در اختیار داشتن امکانات پیشرفته روز دنیا به گفتار درمانی اختلالات گفتار و زبان می پردازد. تاخیر گفتاری، لکنت زبان، اختلالات تلفظی، مشکلات بلع و تولید گفتار از مشکلات عمده مراجعین کلینیک گفتار درمانی کودکان می باشد. گفتار درمانان بهترین مرکز گفتار درمانی تهران با تجربه و متخصص در حیطه گفتار درمانی بزرگسالان مانند گفتار درمانی در سکته مغزی، تمور های مغزی و پارکینسون و…. به بهبود بیماران در بهترین گفتار درمانی می پردازند.

مشاوره رایگان کاردرمانی کودکان دکتر صابر

مرکز کاردرمانی کودکان دکتر صابر در جهت پاسخگویی به سوالات والدین در حیطه درمان و تشخیص اختلالات کودکان به ارائه مشاوره رایگان تلفنی پرداخته است. شما می توانید برای استفاده از امکانات بهترین مرکز کاردرمانی تهران با ما تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کنید.

بهترین کاردرمانی در منزل برای کودکان و بزرگسالان (کلینیک توانبخشی غرب تهران- کلینیک پایا)

از دیگر خدمات کلینیک گفتاردرمانی و کاردرمانی دکتر صابر به ارائه خدمات کاردرمانی در منزل  می پردازند. دکتر صابر با 14 سال سابقه کاردرمانی برای رفاه حال بیماران از 32 نفر از بهترین کاردرمان تهران برای خدمات کاردرمانی در منزل در حیطه کودکان و بزرگسالان استفاده می نماید و کاردرمانی کاملا تخصصی در حیطه کودکان ، همچنین بزرگسالان مبتلا به بیماری هایی نظیر سکته مغزی، ضربه مغزی، ضایعات نخاعی، تمورهای مغزی، ام اس، پارکینگسون و…… در منزل ارائه می دهند.

مراجعین محترم می توانند با تماس با شماره 09029123536 با مشاوره تخصصی مرکز کاردرمانی کودکان زیر نظر دکتر صابر ارتباط بر قرار نمایند و جهت برقراری جلسات کاردرمانی در منزل با یکی از متخصصان مرکز هماهنگ نمایند.

بزرگترین مشکل در کاردرمانی کودک(کاردرمانی نوزادان)

یکی از بزرگترین مشکلات والدین در توانبخشی جسمی کودکان عدم انگیزه حرکت در کودک می باشد. در کاردرمانی کودکان (کاردرمانی کودکان) با استفاده از تکنیک های کاردرمانی و کمک گرفتن از علم روانشناسی کودکان کودک را در بازی های طراحی شده با هدف حرکت درگیر می کند و کودک به صورت ناخودآگاه به انجام حرکت ترقیب می شود.

استفاده از وسایل کمکی و اسپیلنت ها و ارتز های طبی در جهت جلوگیری از ایجاد انحرافات اسکلتی،عضلانی از دیگر عملکردهای بخش کاردرمانی جسمی کودکان (کاردرمانی نوزادان) می باشد.

اهداف متخصص کاردرمانی در کودکان(کاردرمانی نوزادان): 

 • ارتقاع مهارت های درکی و حرکتی کودکان
 • اصلاح و تقویت مهارتهای جسمی
 • ارتقاع مهارتهای ذهنی و کارکرد های مغزی
 • تقویت مهارتهای خودیاری
 • تقویت مهارتهای ارتباطی و اجتماعی کودک
 • تعدیل حسی و ایجاد یکپارچگی حسی در کودکان
 • تقویت مهارتهای یادگیری و تحصیلی کودکان
 • ایجاد عزت نفس و خود پنداره مثبت در بیماران

کاردرمانی کودکان (کاردرمانی نوزادان)در بهترین مرکز کاردرمانی در تهران همه اختلالات جسمی ، نورولوژی، عصب شناختی و روانپزشکی کودکان به فعالیت می پردازد و تلاش میکند به والدین کودکان دچار اختلال کمک کند تا با بهره گیری از خدمات توانبخشی از حداکثر توانایی های کودکان خود بهرمند شده و آنان را در جهت استقلال پیش ببرند.

چه چیز مرکز کاردرمانی کودکان و برگسالان دکتر صابر را از دیگر مراکز کاردرمانی متمایز می کند؟

 • امکان دسترسی آسان به دو شعبه کاردرمانی غرب و شرق تهران از طریق اتوبان های اصلی تهران، همچنین وجود ایستگاه مترو و اتوبوس،در نزدیکی مرکز کاردرمانی رفت و آمد به مرکز کاردرمانی دکتر صابر را آسان می سازد.
 • ارزیابی و درمان کودکان در کاردرمانی کودکان هر دو ماه یکبار توسط جناب آقای دکت صابر انجام می گیرد و پروسه پیشرفت بیماران ارزیابی مجدد می شود.
 • در اختیار داشتن بهترین کاردرمان در تهران، بهترین گفتاردرمان در تهران و روانشناس کودک) با تحصیلات دانشگاهی علوم پزشکی تهران باعث گردیده مرکز کاردرمانی کودکان به بهترین انتخاب  برای اعضای بیماران مبدیل گردد.
 • مرکز کاردرمانی در کودکان جناب آقای دکتر صابر با تلاش در جهت کار گروهی و تیمی در قسمت های درمانی مختلف بیماران،ارتباط دوطرفه میان روانپزشک و متخصص مغز و اعصاب و کاردرمانی کودکان باعث تسریع درمان بیماران گشته است.
 • مرکز کاردرمانی کودکان مجهز به بخش های درمانی مختلف کاردرمانی حسی، کاردرمانی ذهنی، کاردرمانی جسمی،آب درمانی کودکان، اتاق تاریک، سنسوری روم، ماساژ درمانی ، کاردرمانی درکی حرکتی،بازی درمانی، اتاق شنیداری، کاردرمانی دست، بخش آموزش و تست هوش بوده به توانبخشی در بهترین مرکز کاردرمانی کودکان می پردازد.
 •  ارتباط موثر بین کودک و کاردرمان است یکی از نکات قوت مرکز کاردرمانی کودکان می باشد. تعدد درمانگران متخصص این مرکز امکان انتخاب کاردرمان خوب متناسب با وضعیت کودک را فراه می کند. بهترین ارتباط درمانی بین مراجع و کاردرمان در مرکز کاردرمانی دکتر صابر شکل می گیرد.
 • در کلینیک کاردرمانی کودکان،بخش کاردرمانی جسمی حرکتی و تجهیزات مکانوتراپی در طبقه همکف واقع شده است بیماران جسمی با خیالی آسوده می توانند از خدمات درمانی استفاده نمایند.
 •  پارکینگ مناسب مرکز کاردرمانی در سعادت آباد از امتیازات ویژه کلینیک کاردرمانی سعادت آباد می باشد که در این منطقه بسیار حائز اهمیت است. همچنین وجود دربان در مرکز پایا امکان پارک آسان را برای مراجعین ایجاد نموده است.
 • ساعات کاری مرکز کاردرمانی سعادت آباد از ساعت 8 صبح تا 20:30 در روز های هفته و در مرکز پایا از ساعت 9 تا 20:30 در طول هفته و در روز های جمعه از 9 صبح تا 18 بعد از ظهر می باشد ک
 • مرکز کاردرمانی کودکان و بزرگسالان در حیطه کاردرمانی، گفتار درمانی و روانشناسی از تمام تجهیزات و تکنولوژی های علمی روز دنیا استفاده نموده است.
 • دو مرکز کاردرمانی در شرق تهران( کلینیک توانبخشی پایا) و مرکز کاردرمانی در سعادت آباد( کلینیک توانبخشی غرب تهران)با مدیریت جناب آقای دکتر صابر، مدرس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بهترین تجهیزات کاردرمانی را برای مراجعین منطقه غرب، شمال تهران و شرق فراهم نموده است.

هزینه کاردرمانی در منزل در بهترین مراکز کاردرمانی در تهران

هزینه های کاردرمانی در تهران نسبت به دیگر درمان های پزشکی و حتی فیزیوتراپی بسیار ارزان تر و قابل دسترس تر بوده است . در کلینیک کاردرمانی جناب آقای صابر در دو شعبه شرق تهران( کلینیک پایا با 46 نفر پرسنل درمانی) و کلینیک غرب تهران( مرکز توانبخشی غرب تهران) با دارا بودن بالغ بر 34 نفر کادر درمانی و 29 مربی در منزل توانسته است هزینه های درمانی را برای مراجعین محترم به حداقل رسانده و با بهترین و مجرب ترین کادر درمانی بهترین نتیجه درمانی را برای بیماران با کمترین هزینه کاردرمانی و گفتاردرمانی فراهم آورد.

بیشتر بدانیم

مرکز تخصصی تشخیص و درمان اوتیسم
 اوتیسم در کودکان چیست ؟
لکنت زبان در کودکان
فلج مغزی در کودکان
اختلال یادگیری در کودکان
یکپارچگی حسی چیست؟
دیستروفی عضلانی چیست؟
بیش فعالی در کودکان چیست؟
نقص توجه  در کودکان چیست؟
متخصص کاردرمانی در منزل
مرکز کاردرمانی کودکان
بهترین کلینیک کاردرمانی در تهران
متخصص گفتار درمانی در منزل
کلینیک گفتاردرمانی کودکان
بهترین مرکز گفتاردرمانی در تهران

جدیدترین اخبار کاردرمانی

بهترین مراکز کاردرمانی در تهران

بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی در تهرانپارس

مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی در نیاوران

مرکز کاردرمانی سعادت آباد

بهترین مرکز کاردرمانی در ستارخان

کلینیک کاردرمانی در پاسداران

بهترین کلینیک کاردرمانی در شمال تهران

مرکز کاردرمانی در شرق تهران

بهترین کلینیک  کاردرمانی در پونک

بهترین مرکز کاردرمانی در ولنجک

بهترین کاردرمانی در فرمانیه

کلینیک کاردرمانی در شهرک غرب

مرکز کاردرمانی غرب تهران

کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی در شریعتی

بهترین کاردرمانی در مرزداران

مراکز توانبخشی در سیدخندان 

کاردرمانی در جنت آباد

بهترین مرکز کاردرمانی دهکده المپیک

بهترین گفتار درمانی و کاردرمانی اسلام شهر

کاردرمانی  و گفتار درمانی در تجریش

بهترین کاردرمانی و گفتاردرمانی در قلهک

کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در تهرانسر

مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی در ونک

کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی در نارمک

بهترین گفتار درمانی و کاردرمانی پیروزی

 گفتار درمانی سعادت آباد

بهترین مرکز گفتار درمانی ستارخان

گفتار درمانی ولنجک

گفتار درمانی پاسداران

بهترین مرکز گفتار درمانی در شرق تهران

گفتار درمانی غرب تهران

بهترین مرکز گفتار درمانی اتیسم در تهران

مراکز گفتار درمانی در مرزداران

توانبخشی نیاوران

کاردرمانی در جنوب تهران

گفتار درمانی در جنوب تهران

کاردرمانی و گفتار درمانی در انقلاب

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی در یوسف آباد

کاردرمانی خوب در منظریه

بهترین کاردرمانی در ظفر

مرکز کاردرمانی تهران نو

کاردرمانی در افسریه

 

 

بهترین مراکز کاردرمانی در شرق تهران

بهترین مراکز کاردرمانی درشرق تهرانبهترین مراکز کاردرمانی در تهران-بهترین مراکزکاردرمانی در تهرانپارس-بهترین مراکز کاردرمانی در نیاوران-بهترین مراکز کاردرمانی در پاسداران-بهترین مراکز کاردرمانی در شمال تهران-بهترین مراکز کاردرمانی در شرق تهران-بهترین مراکز  کاردرمانی در پونک-بهترین مراکز کاردرمانی در فرمانیه- بهترین مراکز کاردرمانی در شریعتیبهترین مراکز کاردرمانی در پاسدارانبهترین مراکز کاردرمانی در تهرانپارسبهترین مراکز کاردرمانی در شرق تهرانمرکزکاردرمانی خوب شرق تهران -مرکزکاردرمانی خوب در هنگام- مرکزکاردرمانی خوب در رسالت- مرکز کاردرمانی خوب در میدان سپاه- مرکزکاردرمانی خوب شرق تهران-مرکزکاردرمانی خوب در طالقانی- مرکزکاردرمانی خوب در مشیریه- مرکزکاردرمانی خوب در مسعودیه-مرکزکاردرمانی خوب در نارمک- مرکزکاردرمانی خوب در مجیدیه- مرکزکاردرمانی خوب در سراج- مرکزکاردرمانی خوب شرق تهران -مرکزکاردرمانی خوب در ایران-مرکزکاردرمانی خوب در پاسداران-مرکزکاردرمانی خوب در فرجام- مرکزکاردرمانی خوب در افسریه- کاردرمانی جسمی برای نوزادان در پاسدار گمنام- کاردرمانی جسمی برای نوزادان در پیروزی- کاردرمانی جسمی برای نوزادان در شرق تهران -کاردرمانی جسمی برای نوزادان در باقری-کاردرمانی جسمی برای نوزادان در  سیزده آبان- کاردرمانی جسمی برای نوزادان در آهنگ- کاردرمانی جسمی برای نوزادان در پرستار- کاردرمانی جسمی برای نوزادان در چهارصد دستگاه- کاردرمانی جسمی برای نوزادان در خیابان کرمان- کلینیک توانبخشی پایا- کاردرمانی جسمی برای نوزادان شرق تهران -کاردرمانی جسمی برای نوزادان در وحیدیه- کاردرمانی برای نوزاد در شرق تهران -کاردرمانی برای نوزاد در سرخه حصار-کاردرمانی برای نوزاد در امامت- کاردرمانی برای نوزاد در امام حسین-کاردرمانی برای نوزاد در تهران- کاردرمانی برای نوزاد در سید خندان- کاردرمانی برای نوزاد شرق تهران کاردرمانی برای نوزاد در دردشت-کاردرمانی برای نوزاد در تهران-کاردرمانی برای نوزاد در گلبرگ- کاردرمانی برای نوزاد در تهران-کاردرمانی برای نوزاد در خیابان اشراقی- کاردرمانی برای نوزاد در زاهد گیلانی-کاردرمانی برای نوزاد در صفا- کاردرمانی برای نوزاد پاسداران-کاردرمانی برای نوزاد در مولوی- کاردرمانی برای نوزاد درسبلان-کاردرمانی برای نوزاد شرق تهران -بهترین مراکز کاردرمانی در هفت حوض- بهترین مراکز کاردرمانی در تهران-بهترین مراکز کاردرمانی در سعدی- بهترین مراکز کاردرمانی در خیابان تختی- بهترین مراکز کاردرمانی در سهره وردی- بهترین مراکز کاردرمانی در بهشتی-بهترین مراکز کاردرمانی در فردوسی- بهترین مراکز کاردرمانی در بهارستان- بهترین مراکز کاردرمانی در تهران- بهترین مراکز کاردرمانی پاسداران-بهترین مراکز کاردرمانی در مطهری- بهترین مراکز کاردرمانی در مفتح- بهترین مراکز کاردرمانی در شرق تهران – بهترین مراکز کاردرمانی در دروازه شمیران- بهترین مراکز کاردرمانی در تختی- بهترین مراکز کاردرمانی در کریمخان-بهترین مراکز کاردرمانی پاسداران- بهترین مراکز کاردرمانی در هفت تیر- بهترین مراکز کاردرمانی در هرندی- بهترین مراکز کاردرمانی در تهران-بهترین مراکز کاردرمانی در قیام- بهترین مراکز کاردرمانی در تهران- بهترین مراکز کاردرمانی پاسداران-کاردرمانی جسمی کودکان در بلوار پروین-کاردرمانی جسمی کودکان در تهران-کاردرمانی جسمی کودکان در اتحاد- کاردرمانی جسمی کودکان در خیابان ایران- کاردرمانی جسمی کودکان در هفده شهریور- کاردرمانی جسمی کودکان در نظام آباد -کاردرمانی جسمی کودکان در شهدا-کاردرمانی جسمی کودکان شرق تهران – کاردرمانی جسمی کودکان در نیرو هوایی- کاردرمانی جسمی کودکان در بلوار ابوذر-  کاردرمانی جسمی کودکان در میدان خراسان- کاردرمانی جسمی کودکان در مدائن- کاردرمانی جسمی کودکان درفدک- کاردرمانی جسمی کودکان پاسداران-کاردرمانی جسمی کودکان در شمیران- کاردرمانی جسمی کودکان در تسلیحات-کاردرمانی جسمی کودکان در تهران- کاردرمانی جسمی کودکان در نبرد- کاردرمانی جسمی کودکان در محلاتی -کاردرمانی جسمی کودکان در لواسان-کاردرمانی جسمی کودکان در فشم- کاردرمانی جسمی کودکان در حکیمیه – کاردرمانی نوزادان در شرق تهران – کاردرمانی نوزادان در شمیرانات- کاردرمانی نوزادان در پاسداران-کاردرمانی نوزادان در  بنی هاشم- کاردرمانی نوزادان در علم و صنعت-کاردرمانی نوزادان در  قنات کوثر- کاردرمانی نوزادان در شهرک امید- کاردرمانی نوزادان در شیان- کاردرمانی نوزادان در لویزان- کاردرمانی نوزادان در مهران- کاردرمانی نوزادان در خاقانی- کاردرمانی نوزادان در امجدیه- کاردرمانی نوزادان در ارامنه- کاردرمانی نوزادان در خیابان دبستان- کاردرمانی نوزادان در عباس آباد- کاردرمانی نوزادان در اندیشه- کاردرمانی نوزادان در خیابان قصر- کاردرمانی نوزادان شرق تهران -کاردرمانی نوزادان در کاج-  کاردرمانی نوزادان در نامجو- کاردرمانی نوزادان در شهید قندی- کاردرمانی نوزادان در شرق تهران – کاردرمانی نوزادان در میدان فرخی یزدی- کاردرمانی نوزادان در ایران-کاردرمانی نوزادان در مسجد جامع- کاردرمانی نوزادان در ساقدوش – متخصص کاردرمانی کودکان  در شرق تهران -متخصص کاردرمانی کودکان  در پاسداران-متخصص کاردرمانی کودکان شرق -متخصص کاردرمانی کودکان در شهید عراقی-متخصص کاردرمانی کودکان  شرق تهران-متخصص کاردرمانی کودکان در هروی- متخصص کاردرمانی کودکان در قلهک-متخصص کاردرمانی کودکان در سه راه ضرابخانه-متخصص کاردرمانی کودکان  در تهران-متخصص کاردرمانی کودکان در استاد حسن بنا- کاردرمانی جسمی برای کودک در میدان نبوت- کاردرمانی جسمی برای کودک در بلوار دلاوران-کاردرمانی جسمی برای کودک در سمنگان-کاردرمانی جسمی برای کودک در شهید ثانی-کاردرمانی جسمی برای کودک در جانبازان شرقی-کاردرمانی جسمی برای کودک در جانبازان غربی- کاردرمانی جسمی برای کودک در مدائن- کاردرمانی جسمی برای کودک در اتوبان رسالت- کاردرمانی جسمی برای کودک در میدان هلال احمر-کاردرمانی جسمی برای کودک در میدان الغدیر-کاردرمانی جسمی برای کودک در پاسداران- کاردرمانی جسمی برای کودک در نیروی دریایی-کاردرمانی جسمی برای کودک در آیت الله مدنی- کاردرمانی جسمی برای کودک در تهران- کاردرمانی جسمی برای کودک در خیابان گرگان-کاردرمانی جسمی برای کودک در سبلان جنوبی- کاردرمانی جسمی برای کودک در سبلان شمالی- کاردرمانی جسمی برای کودک در گلشن دوست-کاردرمانی جسمی برای کودک پاسداران-کاردرمانی جسمی برای کودک در خیابان اردیبهشت- کاردرمانی جسمی برای کودک در شرق

بهترین مراکز کاردرمانی در شمال تهران

بهترین مراکز کاردرمانی در پاسدارانبهترین مراکزکاردرمانی در شرق تهرانبهترین مراکز کاردرمانی در شمال تهرانبهترین مراکز کاردرمانی در سعادت آبادبهترین مراکزکاردرمانی در تهرانپارس  بهترین مراکزکاردرمانی در غرب تهرانبهترین مراکزکاردرمانی در شریعتیبهترین مراکز کاردرمانی در شهرک غرببهترین مراکزکاردرمانی در جنت آباد  بهترین مراکزکاردرمانی در فرمانیهبهترین مراکزکاردرمانی در نیاورانبهترین مراکزکاردرمانی در شمال تهران– بهترین مراکز کاردرمانی در شمال تهرانبهترین مراکز کاردرمانی در نیاورانبهترین مراکزکاردرمانی در فرمانیهمرکز کاردرمانی خوب در قیطریه- مرکز کاردرمانی خوب در منظریه-مرکز کاردرمانی خوب در تهران -مرکز کاردرمانی خوب در آجودانیه- مرکز کاردرمانی خوب در میرداماد-مرکز کاردرمانی خوب پاسداران- مرکز کاردرمانی خوب در میدان محسنی-مرکز کاردرمانی خوب در تهران- مرکز کاردرمانی خوب در ظفر- مرکز کاردرمانی خوب در خیابان نفت-مرکز کاردرمانی خوب در اختیاریه- مرکز کاردرمانی خوب در کامرانیه- مرکز کاردرمانی خوب در خیابان دولت-مرکز کاردرمانی خوب در پاسداران-بهترین مراکز کاردرمانی در  دیباجی- بهترین مراکز کاردرمانی در اقدسیه- بهترین مراکز کاردرمانی در کودکان در مینی سیتی- بهترین مراکز کاردرمانی در نوبنیاد- بهترین مراکز کاردرمانی در تهران -بهترین مراکز کاردرمانی در بلوار ارتش- بهترین مراکز کاردرمانی شمس آباد- بهترین مراکز کاردرمانی در شمال تهران -بهترین مراکز کاردرمانی در ازگل-بهترین مراکز کاردرمانی در قلهک- بهترین مراکز کاردرمانی در خیابان یاسر- بهترین مراکز کاردرمانی در جماران- بهترین مراکز کاردرمانی در تجریش- کاردرمانی جسمی کودکان در تهران-کاردرمانی جسمی کودکان در تهران -کاردرمانی جسمی کودکان در میدان قدس- کاردرمانی جسمی کودکان در خیابان الهیه- کاردرمانی جسمی کودکان در فرشته- کاردرمانی جسمی کودکان در جردن- کاردرمانی جسمی کودکان در دارآباد- کاردرمانی جسمی کودکان در سعدآباد-کاردرمانی جسمی کودکان در جمشیدیه- کاردرمانی جسمی کودکان پاسداران-کاردرمانی جسمی کودکان در دربند- کاردرمانی جسمی کودکان در گلابدره- کاردرمانی جسمی کودکان در تهران -کاردرمانی جسمی کودکان در امام زاده قاسم- کاردرمانی جسمی کودکان در چیذر-کاردرمانی جسمی کودکان در دزاشیب- کاردرمانی جسمی کودکان در زعفرانیه- کاردرمانی جسمی کودکان در سوهانک- کاردرمانی جسمی کودکان در شهرک محلاتی-  کاردرمانی جسمی کودکان در شهرک نفت- کاردرمانی جسمی کودکان در کاشانک- کاردرمانی جسمی کودکان در تهران -کاردرمانی جسمی کودکان در محمودیه- کاردرمانی نوزادان در خیابان دروس- کاردرمانی نوزادان در ونک- کاردرمانی نوزادان در آرژانتین- کاردرمانی نوزادان در ساعی -کاردرمانی نوزادان پاسداران-کاردرمانی نوزادان در امیرآباد-کاردرمانی نوزادان در ایرانشهر- کاردرمانی نوزادان در بهجت آباد- کاردرمانی نوزادان در ایران -کاردرمانی نوزادان در اندرزگو -کاردرمانی نوزادان در زرگنده- کاردرمانی نوزادان در باغ فردوس- کاردرمانی نوزادان در آفریقا- کاردرمانی نوزادان در خیابان باهنر- کاردرمانی نوزادان در بلوار کاوه- کاردرمانی نوزادان در ایران -کاردرمانی نوزادان پاسداران-کاردرمانی نوزادان در اوین-کاردرمانی نوزادان در بام تهران-کاردرمانی نوزادان در پارک وی-کلینیک توانبخشی پایا -کاردرمانی نوزادان در نمایشگاه-کاردرمانی نوزادان در فرحزاد-متخصص کاردرمانی کودکان در امام زاده داوود-متخصص کاردرمانی کودکان در کوهسار-متخصص کاردرمانی کودکان در شهرک کلاهدوز-متخصص کاردرمانی کودکان پاسداران-متخصص کاردرمانی کودکان در تهران -متخصص کاردرمانی کودکان در خیابان کلاهدوز-متخصص کاردرمانی کودکان در شهرک شهید چمران-متخصص کاردرمانی کودکان در صاحبقرانیه- متخصص کاردرمانی کودکان در گل نبی-متخصص کاردرمانی کودکان در میدان نیاوران-متخصص کاردرمانی کودکان پاسداران-متخصص کاردرمانی کودکان در چهار راه پاسداران- متخصص کاردرمانی کودکان در چالهرز- کاردرمانی جسمی برای کودک در وفامنش-کاردرمانی جسمی برای کودک در پناهی نیا-کاردرمانی جسمی برای کودک در افشاری-کاردرمانی جسمی برای کودک در حقانی- کاردرمانی جسمی برای کودک در خیابان گیلان-کاردرمانی جسمی برای کودک در خیابان یاسر- کاردرمانی جسمی برای کودک در مقدس اردبیلی- کاردرمانی جسمی برای کودک در ولیعصر-کاردرمانی جسمی برای کودک در موحد دانش-کاردرمانی جسمی برای کودک در صادقی قمی- کاردرمانی جسمی برای کودک در پاسداران-کاردرمانی جسمی برای نوزاد در تهران – کاردرمانی جسمی برای نوزاد در خیابان دستگردی- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در رستم آباد- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در نارنجستان-کاردرمانی جسمی برای نوزاد در  نیستان- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در نگارستان-کاردرمانی جسمی برای نوزاد در پاسداران-کاردرمانی جسمی برای نوزاد در بوستان-کاردرمانی جسمی برای نوزاد در گلستان-کاردرمانی جسمی برای نوزاد در پورابتهاج-کاردرمانی برای نوزاد در دشتستان- کاردرمانی برای نوزاد در تهران -کاردرمانی برای نوزاد در قبا-کاردرمانی برای نوزاد در پاسداران-کاردرمانی برای نوزاد در گاندی -کاردرمانی برای نوزاد در نلسون ماندلا -کاردرمانی برای نوزاد در خیابان نفت -کاردرمانی برای نوزاد در میدان مادر -کاردرمانی برای نوزاد در شیخ بهایی- کاردرمانی برای نوزاد در ملاصدرا- کاردرمانی برای نوزاد در جهان کودک- کاردرمانی برای نوزاد در شمال

بهترین مراکز کاردرمانی در غرب تهران

بهترین مراکز کاردرمانی در سعادت آبادبهترین مراکز کاردرمانی در شهرک غرببهترین مراکز کاردرمانی در ستارخانبهترین مراکز کاردرمانی در ولنجکمبهترین مراکز کاردرمانی در پونکبهترین مراکز کاردرمانی در غرب تهرانبهترین مراکز کاردرمانی مرزدارانبهترین مراکز کاردرمانی در تهران-مرکز کاردرمانی خوب در باغ فیض- مرکز کاردرمانی خوب در شهرک اکباتان- مرکز کاردرمانی خوب در تهران -مرکز کاردرمانی خوب در شهر زیبا- مرکز کاردرمانی خوب در گیشا- مرکز کاردرمانی خوب در طرشت- مرکز کاردرمانی خوب در حصارک- مرکز کاردرمانی خوب در آزادی- مرکز کاردرمانی خوب در شاهین شمالی – مرکز کاردرمانی خوب در شاهین جنوبی – مرکز کاردرمانی خوب در چهار باغ – مرکز کاردرمانی خوب در تهران -مرکز کاردرمانی خوب در بهنام – مرکز کاردرمانی خوب در وحدت اسلامی – بهترین مراکز کاردرمانی در سازمان آب – بهترین مراکز کاردرمانی در کن- بهترین مراکز کاردرمانی در ورداورد- بهترین مراکز کاردرمانی در آریاشهر- بهترین مراکز کاردرمانی در صادقیه- بهترین مراکز کاردرمانی در شهرک آپادانا- بهترین مراکز کاردرمانی در غرب تهران- بهترین مراکز کاردرمانی در تهران -بهترین مراکز کاردرمانی در اشرفی اصفهانی- کاردرمانی جسمی کودکان در تهران ویلا- کاردرمانی جسمی کودکان در برق آلستوم- کاردرمانی جسمی کودکان در همایونشهر- کاردرمانی جسمی کودکان در ونک- کاردرمانی جسمی کودکان در آیت الله کاشانی- کاردرمانی جسمی کودکان در سازمان برنامه- کاردرمانی جسمی کودکان در غرب تهران- کاردرمانی جسمی کودکان در عدل- کاردرمانی جسمی کودکان در شهرک اندیشه- کاردرمانی جسمی کودکان در شهرک پرواز- کاردرمانی جسمی کودکان در شهرک کوهسار- کاردرمانی جسمی کودکان در تهران -کاردرمانی جسمی کودکان در شهرک نفت- کاردرمانی جسمی کودکان در شهرک ولفجر- کاردرمانی جسمی کودکان در غرب تهران- کاردرمانی جسمی کودکان در بیمه- کاردرمانی جسمی کودکان در غرب تهران- کاردرمانی جسمی کودکان در کنکوری- کاردرمانی جسمی کودکان در آرژانتین- کاردرمانی جسمی کودکان در ساعی- کاردرمانی جسمی کودکان غرب تهران- کاردرمانی جسمی کودکان در امیر آباد- کاردرمانی جسمی کودکان در ایرانشهر- کاردرمانی جسمی کودکان در یوسف آباد- کاردرمانی جسمی کودکان در تهران -کاردرمانی جسمی کودکان در بهجت آباد- کاردرمانی جسمی کودکان در جمالزاده- کاردرمانی جسمی کودکان  در غرب تهران- کاردرمانی جسمی کودکان در خیابان شیراز- کاردرمانی جسمی کودکان در عباس آباد- کاردرمانی جسمی کودکان در فاطمی- کاردرمانی جسمی کودکان در تهران -کاردرمانی نوزادان در قائم مقام- کاردرمانی نوزادان در سنایی- کاردرمانی نوزادان در غرب تهران- کاردرمانی نوزادان در قزل قلعه – کاردرمانی نوزادان در بلوار کشاورز غربی- کاردرمانی نوزادان در بلوار کشاورز شرقی- کاردرمانی نوزادان در کریمخان- کاردرمانی نوزادان در هفت تیر – کاردرمانی نوزادان در گاندی- کاردرمانی نوزادان در میدان جهاد- کاردرمانی نوزادان در غرب تهران- کاردرمانی نوزادان در ولیعصر شمالی- کاردرمانی نوزادان در ولیعصر جنوبی- کاردرمانی نوزادان در هفت تیر- کاردرمانی نوزادان در استاد معین –  کاردرمانی نوزادان در ایران- کاردرمانی نوزادان در خیابان دکتر هوشیار- کاردرمانی نوزادان در منزل غرب تهران- کاردرمانی نوزادان در شمشیری- کاردرمانی نوزادان در دستغیب- کاردرمانی نوزادان در فتح- کاردرمانی نوزادان در مهرآباد جنوبی- کاردرمانی نوزادان در مهر آباد شمالی- کاردرمانی نوزادان در بریانک- کاردرمانی نوزادان غرب تهران- کاردرمانی نوزادان در سلسبیل- کاردرمانی نوزادان در کارون- کاردرمانی نوزادان در هاشمی- متخصص کاردرمانی کودکان در خیابان زنجان- متخصص کاردرمانی کودکان در خیابان آذربایجان- متخصص کاردرمانی کودکان در خیابان امام خمینی- متخصص کاردرمانی کودکان در جیحون- متخصص کاردرمانی کودکان در خوش- متخصص کاردرمانی کودکان در دامپزشکی- متخصص کاردرمانی کودکان در رودکی- متخصص کاردرمانی کودکان در قصرالدشت- متخصص کاردرمانی کودکان در مالک اشتر- متخصص کاردرمانی کودکان در ایران- متخصص کاردرمانی کودکان در نواب -متخصص کاردرمانی کودکان در کمیل-  متخصص کاردرمانی کودکان در انقلاب – متخصص کاردرمانی کودکان در شیخ هادی- متخصص کاردرمانی کودکان در امیریه- متخصص کاردرمانی کودکان در منیریه- متخصص کاردرمانی کودکان در اسکندری- متخصص کاردرمانی کودکان در دخانیات- متخصص کاردرمانی کودکان در جمهوری- متخصص کاردرمانی کودکان در میدان حر- متخصص کاردرمانی کودکان در میدان راه آهن- متخصص کاردرمانی کودکان در هلال احمر- متخصص کاردرمانی کودکان در پاستور- متخصص کاردرمانی کودکان در حسن آباد- متخصص کاردرمانی کودکان در گمرک- متخصص کاردرمانی کودکان در وحدت اسلامی- متخصص کاردرمانی کودکان در کارگر شمالی و متخصص کاردرمانی کودکان در کارگر جنوبی- متخصص کاردرمانی کودکان در بهارستان- متخصص کاردرمانی کودکان در فردوسی- متخصص کاردرمانی کودکان در پامنار-  متخصص کاردرمانی کودکان در دروازه شمیران- متخصص کاردرمانی کودکان در امین حضور- متخصص کاردرمانی کودکان در پانزده خرداد- متخصص کاردرمانی کودکان در سعدی- کاردرمانی جسمی برای کودک در لاله زار- کاردرمانی جسمی برای کودک در یاخچی آباد- کاردرمانی جسمی برای کودک در جوادیه- کاردرمانی جسمی برای کودک در نازی آباد- کاردرمانی جسمی برای کودک در خزانه- کاردرمانی جسمی برای کودک در شهرک راه آهن- کاردرمانی جسمی برای کودک در شهرک گلستان- کاردرمانی جسمی برای کودک در شهرک فرهنگیان- کاردرمانی جسمی برای کودک در رجایی- کاردرمانی جسمی برای کودک در علی آباد- کاردرمانی جسمی برای کودک در سه راه آذری- کاردرمانی جسمی برای کودک در امام زاده حسن- کلینیک توانبخشی پایا -کاردرمانی جسمی برای کودک در یافت آباد- کاردرمانی جسمی برای کودک در جلیلی- کاردرمانی جسمی برای کودک در زهتابی- کاردرمانی جسمی برای کودک در زمزم- کاردرمانی جسمی برای کودک در تهران -کاردرمانی جسمی برای کودک در گلچین- کاردرمانی جسمی برای کودک در باغ خزانه- کاردرمانی جسمی برای کودک در میدان قزوین- کاردرمانی جسمی برای کودک در میدان بهاران- کاردرمانی جسمی برای کودک در صاحب الزمان- کاردرمانی جسمی برای کودک در تولیدارو- کاردرمانی جسمی برای کودک در شاد آباد- کاردرمانی جسمی برای کودک در ولیعصر- کاردرمانی جسمی برای کودک درخلیج فارس شمالی- کاردرمانی جسمی برای کودک در خلیج فارس جنوبی- کاردرمانی جسمی برای کودک در شهرک ولیعصر- کاردرمانی جسمی برای کودک در شهرک صاحب الزمان- کاردرمانی جسمی برای کودک در خانی آباد- کاردرمانی جسمی برای کودک در اسفندیاری- کاردرمانی جسمی برای کودک در بهمنیار- کاردرمانی جسمی برای کودک در میدان بهمن- کاردرمانی جسمی برای کودک در نعمت آباد- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در اسماعیل آباد- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در دولت خواه- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در شهید کاظمی- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در تهران -کاردرمانی جسمی برای نوزاد در عبدل آباد- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در دولت آباد- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در جوانمرد- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در 13آبان- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در باشگاه نفت- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در تهرانسر مرکزی- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در شهرک دریا- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در شهرک آزادی- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در شهرک استقلال- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در شهرک دانشگاه- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در شهرک 22 بهمن- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در ویلاشهر- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در شهرک غزالی- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در شهرک شهرداری- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در شهرک دانشگاه شریف- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در زیبا دشت بالا- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در زیبا دشت پایین- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در گلستان شرقی- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در گلستان غربی- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در دژبان- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در شهید باقری- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در آزادشهر – کاردرمانی جسمی برای نوزاد در پیکان شهر- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در دریاچه چیتگر- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در تهرانسر غربی- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در تهرانسر شرقی- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در اسلامشهر- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در اکباتان- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در شهران – کاردرمانی جسمی برای نوزاد در بلوار فردوس شرق- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در تهران -کاردرمانی جسمی برای نوزاد در بلوار فردوس غرب- کاردرمانی جسمی برای نوزاد در دهکده المپیک – کاردرمانی جسمی برای نوزاد در سیمون بولیوار – کاردرمانی جسمی برای نوزاد در چیتگر شمالی- کاردرمانی برای نوزاد در چیتگر جنوبی – کاردرمانی برای نوزاد در اسلام شهر – کاردرمانی برای نوزاد در شهر آرا-کاردرمانی برای نوزاد در حقانی-  کاردرمانی برای نوزاد در خیابان جی- کاردرمانی برای نوزاد در بلوار سرو- کاردرمانی برای نوزاد در خیابان پاکنژاد- کاردرمانی برای نوزاد در میدان صنعت- کاردرمانی برای نوزاد در بلوار دریا- کاردرمانی برای نوزاد در بلوار شهرداری- کاردرمانی برای نوزاد در میدان کتاب- کاردرمانی برای نوزاد در ایران زمین- کاردرمانی برای نوزاد در میدان کاج- کاردرمانی برای نوزاد در بلوار 24 متری- کاردرمانی برای نوزاد در صرافها- کاردرمانی برای نوزاد در خیابان علامه- کاردرمانی برای نوزاد در بلوار فرهنگ- کاردرمانی برای نوزاد در بلوار فرحزادی- کاردرمانی برای نوزاد در فرحزاد- کاردرمانی برای نوزاد در بلوار مطهری- کاردرمانی برای نوزاد در بلوار درختی- کاردرمانی برای نوزاد در خیابان زرافشان- کاردرمانی برای نوزاد در هرمزان- کاردرمانی برای نوزاد در میدان توحید- کاردرمانی برای نوزاد در نصرت- کاردرمانی برای نوزاد در فرصت – کاردرمانی برای نوزاد در انقلاب – کاردرمانی برای نوزاد در ازادی -کاردرمانی برای نوزاد در شادمان – کاردرمانی برای نوزاد در بهبودی – کاردرمانی برای نوزاد در حبیب الهی – کاردرمانی برای نوزاد در دریان نو – کاردرمانی برای نوزاد در دادمان – کاردرمانی برای نوزاد در شهرک ژاندارمری – کاردرمانی برای نوزاد در خیابان حسن سیف – کاردرمانی برای نوزاد در شهرک بوعلی – کاردرمانی برای نوزاد در ایوانک – کاردرمانی برای نوزاد غرب تهران -کاردرمانی برای نوزاد در بلوار حافظی – کاردرمانی برای نوزاد در بلوار پیام – کاردرمانی برای نوزاد در کوی فراز – کاردرمانی برای نوزاد در شهرک قدس – کاردرمانی برای نوزاد در قیصر امین پور – کاردرمانی برای نوزاد در سئول – کاردرمانی برای نوزاد در سیمای ایران –

 

تلفن تماس با کلینیک توانبخشی پایا یکی از بهترین شعب کاردرمانی شرق تهران: 09029123536

۶ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • داشتن خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی و روانشناسی در مرکز آقای دکتر صابر آن هم به صورت آنلاین خیلی به ما خانواده ها کمک میکنه ممنون از خدماتتون

  پاسخ
 • تشخیص درست و دقیق آقای دکتر صابر در جلسه اول واقعا خیلی به بچه ام کمک کرد تا زودتر درمانش رو شروع کنم و نتیجه بهتری هم گرفتم از آقای دکتر صابر و کارکنانشان بسیار متشکرم

  پاسخ
 • درمانگرای کلینیک آقای دکتر صابر خیلی با حوصله و صبور کار میکنن و ارتباط خوبی با بچه ها برقرار میکنن از همگی ممنونم

  پاسخ
 • هر دو مرکز آقای دکتر صابر هر روز از ۸ صبح تا ۹ شب خدمات ارائه میده خیلی به ما خانواده هایی که شغل کارمندی داریم کمک میکنه ممنونم

  پاسخ
 • نظارت کامل آقای دکتر صابر بر نحوه درمان بچه ام خیلی توی پیشرفتش تاثیر گذاشته واقعا پیگیریشون تحسین بر انگیزه ممنون

  پاسخ
 • سلام خدارو شکر توی این دوران کرونا مرکز کاردرمانی آقای دکتر صابر خیلی پروتکل ها رو رعایت میکنن و هم تاثیرات خوب کاردرمانی رو در بچه ام دیدم بابت همه چیز ممنون

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

error: Content is protected !!