ارگوتراپیست مهدی صابر

کاردرمانی و گفتاردرمانی اختیاریه

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در اختیاریه- بهترین گفتار درمانی در اختیاریه

سر فصل مطالب

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر-بهترین کاردرمانی در اختیاریه- بهترین گفتار درمانی در اختیاریه

بهترین مرکز کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در نزدیکی اختیاریه به توانبخشی کودکان و بزرگسالان در زمینه کاردرمانی خوب و گفتار درمانی خوب می پردازد. کلینیک کاردرمانی و مرکز گفتار درمانی شرق تهران دکتر صابر جزو بهترین مراکز کاردرمانی در منطقه اختیاریه و مراکز گفتار درمانی خوب در محله اختیاریه می باشد. یکی از مواردی که مرکز توانبخشی دکتر صابر را از دیگر کلینیک توانبخشی در اختیاریه متمایز می کند وجود امکانات پیشرفته و روز دنیا در زمینه کاردرمانی و گفتار درمانی می باشد که توسط 48 نیروی متخصص کاردرمان خوب و گفتار درمان خوب و روانشناسان مجرب  به صورت تیمی ارائه می گردد.

محله اختیاریه در نزدیک سلطنت آباد قرار دارد و دارای یک میدان اصلی با همین نام میباشد. اختیاریه نام منطقه ای قدیمی واقع در منطقه ۱ و منطقه ۳ شهر تهران است که نام آن از صاحب اختیار ، مالک سراسر منطقه در گذشته برگرفته شده است. میدان اختیاریه از نظر طولی بین خیابان پاسداران ( سلطنت آباد ) و خیابان کامران ( دیباجی) و از نظر عرضی بین بزرگراه صدر از محل انتهای بلوار شهید دستواره (معصومی) و خیابان دولت ( شهید کلاهدوز) واقع است.

اختیاریه در نزدیکی دو بزرگراه صدر و صیاد شیرازی قرار دارد که دسترسی به سایر نقاط پایتخت را برای شما آسان میکند. لازم به ذکر است بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در شرق تهران  با کم ترین فاصله از این محله پذیرای مراجعین محله اختیاریه میباشد.

 بهترین کلینیک توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در محله اختیاریه

بیماران در محله اختیاریه  در حیطه کودکان اوتیسم، درمان بیش فعالی و نقص توجه(  ADHD  ) ، کاردرمانی در اختلالات یادگیری، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی ، کاردرمانی در سی پی (  فلج مغزی ) ، گفتار درمانی در لکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی،  کاردرمانی در یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) و اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون و همچنین کاردرمانی در زمینه مشکلات ارتوپدی کودکان مانند صافی کف پا ، پا ضربدری ، پا پرانتزی می توانید از امکانات ویژه کلینیک توانبخشی دکتر صابر در شرق تهران بهره مند شوید.

لازم به ذکر است بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی در منطقه اختیاریه  مراجعین در زمینه توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در سکته مغزی ، کاردرمانی و گفتار درمانی در ام اس ، کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی و مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی در پارکینسون آماده ارائه خدمات میباشد. ساکنین محله اختیاریه میتوانید از خدمات ویژه بهترین کاردرمانی و گفتار درمانی  در کلینیک توانبخشی دکتر صابر در شرق تهران بهره مند شوید .

بخش کاردرمانی کودکان  و گفتار درمانی مرکز اختیاریه شامل

گفتار درمانی در اوتیسم در نزدیکی منطقه اختیاریه:

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

گفتار درمانی در فلج مغزی در محله اختیاریه:

گفتاردرمانی در اختیاریه

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی کلمه فلج مغزی  کلیک کنید.

گفتار درمانی در لکنت زبان در خیابان اختیاریه:

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی اختیاریه

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

رفتاردرمانی در اختیاریه

کاردرمانی ذهنی در خیابان اختیاریه

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

آب درمانی در مرکز کاردرمانی اختیاریه

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

کاردرمانی جسمی در منطقه اختیاریه

کاردرمانی جسمی در اختیاریه

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

کاردرمانی  یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در نزدیکی محله اختیاریه

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

ماساژ درمانی در کاردرمانی اختیاریه

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

آب درمانی در اوتیسم در منطقه اختیاریه

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

اتاق تاریک در کاردرمانی اختیاریه

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی اختیاریه

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

سنسوری روم  در کاردرمانی اختیاریه

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

سنسور روم در کاردرمانی اختیاریه

رفتار درمانی در کاردرمانی اختیاریه

به درمان مشکلات رفتاری کودکان مانند پرخاشگری، لجبازی، گوشه گیری و… می پردازد.

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار ، حس عمقی، حس بینایی، حس لامسه ) در نزدیکی اختیاریه

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در مرکز کاردرمانی اختیاریه

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

کاردرمانی دست در اختیاریه

تست های تخصصی هوش در مرکز کاردرمانی اختیاریه

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی اختیاریه

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

اتاق شنیدارای در کاردرمانی اختیاریه

بخش آموزش پیش دبستانی در مرکز کاردرمانی اختیاریه

مرکز توانبخشی اختیاریه در این بخش به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم (کوچک و بزرگ، بلند و کوتاه، مهارت های رنگامیزی، مهارت های پیش ریاضی، لوحه نویسی و…) و تست ورود به دبستان و درمان مشکلات اختلال یادگیری در زمان تحصیل خدمت رسانی می کند.

خدمات کاردرمانی و گفتاردرمانی کودکان جناب آقای دکتر صابر در اختیاریه در زمینه توانبخشی در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل برای مراجعینی که امکان رفت و آمد به کلینیک توانبخشی را ندارند ارائه می گردد.

کاردرمانی و گفتاردرمانی آنلاین در منطقه اختیاریه

همچنین خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی به صورت آنلاین برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور زندگی می کنند برنامه ریزی شده است. مراجعین می توانند به صورت ویدئو کال توسط آقای دکتر صابر ویزیت شوند و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین با درمانگران کار آزموده کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت نمایند

مناطق و خیابان های اصلی محله اختیاریه شامل  پاسداران ، بهداد، منظریه ، بزرگراه بابایی، قیطریه ، رحمانی، حسین بطحایی،  خیابان دکتر علی شریعتی ، گلستان پنجم ، فاطمیه ، الهیه، قلندری، بلوار کاوه ، بلوار اندرزگو ، بزرگراه رسالت و بزرگراه کردستان میباشند . بیماران این مناطق میتوانید به بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در شرق تهران مراجعه کنید.

اوتیسم و کارهای روزمره زندگی

اوتیسم و کارهای روزمره زندگی| علائم اوتیسم در کودکان| نشانه های اتیسم| مرکز اوتیسم تهران

یکی از علائم اوتیسم در کودکان، مشکل در انجام کارهای روزمره زندگی است. کودکان اوتیسم به طور معمول در مدیریت وظایف و کار های روزمره زندگی مانند لباس پوشیدن، مسواک…

بهترین کاردرمانی و بهترین گفتار درمانی در تهران

کاردرمانی خوب در تهران –کلینیک کاردرمانی در تهرانکلینیک گفتار درمانی در تهرانپارسکلینک گفتار درمانی خوب در نیاورانبهترین کلینیک کاردرمانی خوب در سعادت آباد کاردرمانی خوب در ستارخانکلینیک کاردرمانی خوب در پاسدارانکاردرمانی و گفتار درمانی خوب در شمال تهرانبهترین مرکز کاردرمانی در شرق تهرانبهترین کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی در پونکبهترین مراکز کاردرمانی در ولنجک –گفتار درمانی خوب در فرمانیهکلینیک  کاردرمانی در شهرک غربکلینیک کاردرمانی غرب تهرانمرکز کاردرمانی و گفتار درمانی در شریعتیکلینیک کاردرمانی خوب در مرزدارانکاردرمانی خوب در جنت آبادکلینیک گفتار درمانی خوب در سعادت آبادکلینیک گفتار درمانی خوب در فرمانیه بهترین گفتار درمانی در ستارخانبهترین کلینیک گفتار درمانی خوب در ولنجکگفتار درمانی در پاسدارانمرکز گفتار درمانی در تهرانپارسگفتار درمانی خوب در شرق تهرانمرکز گفتار درمانی خوب در غرب تهرانبهترین گفتار درمانی در مرزدارانبهترین مرکز کاردرمانی در دهکده المپیک بهترین گفتار درمانی و کاردرمانی در اسلام شهر-مرکز کاردرمانی خوب در تهران نو –بهترین کاردرمانی در افسریه-بهترین گفتار درمانی و کاردرمانی در انقلاب-مرکز گفتاردرمانی و کاردرمانی در قیطریهگفتار درمانی خوب در منظریهبهترین کاردرمانی در ظفر – مرکز کاردرمانی در آزادی –مرکز گفتار درمانی خوب چیذر – گفتار درمانی در اکباتان – کاردرمانی خوب در بلوار دریا- بهترین گفتار درمانی در بلوار کشاورز- بهترین کاردرمانی خوب در شهر آرا- کاردرمانی خوب در بلوار فردوس

بهترین مراکز کاردرمانی در اختیاریه

کاردرمانی در پاسداران ، بهترین مرکز کاردرمانی در بهداد، کلینیک کاردرمانی در منظریه ، بهترین کلینیک کاردرمانی در بزرگراه بابایی، کاردرمانی خوب در قیطریه ، بهترین کاردرمانی در رحمانی، مرکز کاردرمانی در حسین بطحایی، کاردرمانی در خیابان دکتر علی شریعتی ، بهترین کلینیک کاردرمانی در گلستان پنجم ، کاردرمانی در فاطمیه ، بهترین کاردرمانی در الهیه، کلینیک کاردرمانی در قلندری، مراکز کاردرمانی در بلوار کاوه ، کاردرمانی خوب در بلوار اندرزگو ، کاردرمانی در بزرگراه رسالت ، بهترین مرکز کاردرمانی در  بزرگراه کردستان

بهترین مراکز گفتار درمانی دراختیاریه

گفتار درمانی در پاسداران ، بهترین مرکز گفتار درمانی در بهداد، کلینیک گفتار درمانی در منظریه ، بهترین کلینیک گفتار درمانی در بزرگراه بابایی، گفتار درمانی خوب در قیطریه ، بهترین گفتار درمانی در رحمانی، مرکز گفتار درمانی در حسین بطحایی، گفتار درمانی در خیابان دکتر علی شریعتی ، بهترین کلینیک گفتار درمانی در گلستان پنجم ، گفتار درمانی در فاطمیه ، بهترین گفتار درمانی در الهیه، کلینیک گفتار درمانی در قلندری، مراکز گفتار درمانی در بلوار کاوه ، گفتار درمانی خوب در بلوار اندرزگو ، گفتار درمانی در بزرگراه رسالت ، بهترین مرکز گفتار درمانی در  بزرگراه کردستان

error: Content is protected !!