ارگوتراپیست مهدی صابر

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در اکباتان- بهترین گفتار درمانی در اکباتان

سر فصل مطالب

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در اکباتان- بهترین گفتار درمانی در اکباتان

شهرک اکباتان در ناحیه شش منطقه ۵ شهرداری تهران و در غرب تهران قرار گرفته است. شهرک اکباتان از سمت شرق به کوی بیمه و شهرک آپادانا،  از شمال به اتوبان تهران _ کرج ، از غرب به نمایشگاه صنایع هواپیمایی و وز جنوب به بزرگراه شهید لشگری منتهی میشود. شهرک اکباتان در مسیر خط چهار متروی تهران قرار گرفته است. یکی از بزرگترین و معروف ترین شهرک های مسکونی ایران ، شهرک اکباتان میباشد. با توجه به دسترسی خوب شهرک اکباتان از طریق بزرگراه همت ، بزرگراه حکیم ، بزرگراه شیخ فضل اله، بزرگراه باکری و بزرگراه ستاری ، مراجعین این منطقه می توانند بدون فوت وقت به بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در غرب تهران مراجعه کنند.

بهترین کلینیک توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در محله اکباتان

خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی در شهرک اکباتان شامل کاردرمانی در زمینه کودکان اوتیسم، سندروم ژنتیکی،  سی پی (  فلج مغزی )، اختلال بیش فعالی و نقص توجه(  ADHD  ) ، مشکلات یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) ، اختلالات یادگیری ، دیستروفی عضلانی ، لکنت زبان ، تاخیر رشد کلامی  و حرکتی ، مشکلات گفتار در زبان ، کندی حرکتی و بدفورمی های استخوانی عضلانی و… میباشد. همچنین در زمینه بزرگسالان در بیماران ضربه مغزی ، سکته مغزی،  بیماری های نورولوژیک،  ام اس ، پارکینسون،  تومورهای مغزی و… به ارائه بهترین خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی در منطقه شهرک اکباتان  می پردازند.

بخش کاردرمانی کودکان  و گفتار درمانی مرکز اکباتان شامل

گفتار درمانی در اوتیسم در منطقه اکباتان:

در بخش گفتار درمانی کلینیک توانبخشی اکباتان  دکتر صابر ،نگاه به خصوص و تخصصی در درمان کودکان اوتیسم وجود دارد. به نحوی که در این بخش با استفاده از روش های جدید گفتار درمانی از جمله روش تیچ، روش پکس، تئوری ذهن، پی آر تی(  prt ) و داستان های اجتماعی برای کودکان اوتیسم به درمان گفتار درمانی در منطقه اکباتان به صورت تخصصی پرداخته می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

گفتار درمانی در فلج مغزی در منطقه اکباتان:

در درمان کودکان فلج مغزی 4 مسئله دارای اهمیت می باشد. دیسفاژی (اختلال بلع)، دیزآرتری، آبریزش دهان و درک از کلام که گفتار درمانی اکباتان  در این آیتم ها کاملا به صورت تخصصی مشغول به فعالیت هستند.

گفتاردرمانی در اکباتان

گفتار درمانی در لکنت زبان در اکباتان:

در درمان لکنت زبان سن کودک، نوع لکنت زبان، شدت لکنت زبان و شروع اختلال بسیار دارای اهمیت می باشد. کلینیک گفتار درمانی  اکباتان دکتر صابر در این زمینه بخش متمایزی را افراهم نموده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

کاردرمانی ذهنی در نزدیکی منطقه اکباتان

کاردرمانی ذهنی در اکباتان به صورت تخصصی به بخش های درک، شناخت، تفکر انتزاعی، هوش، حل مسئله و افزایش مهارت های ذهنی کودک با توجه به تفاوت سن تقویمی و سن ذهنی کودک می پردازد. کاردرمانی ذهنی در درمان بیش فعالی و نقص توجه، اختلالات یادگیری، سندروم داون و عقب مانده ذهنی ،اوتیسم حائز اهمیت می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

کاردرمانی جسمی در اکباتان

کاردرمانی اکباتان در این بخش درمانی به مشکلات جسمی کودکان مانند تاخیر در راه رفتن، ضعف عضلات،  دیرنشستن، مشکلات ارتوپدیک مثل پاپرانتزی، صافی کف پا و… همچنین افزایش مهارت های تعادلی کودکان فعالیت می کنند.کاردرمانی جسمی در کودکان فلج مغزی و کودکان با اختلالات حرکتی  مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

کاردرمانی  یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در مرکز کاردرمانی اکباتان

کاردرمانی در اکباتان دکتر صابر ( SI ) در این قسمت به هماهنگی حرکتی از جمله هماهنگی دو دست با هم، هماهنگی پاها، هماهنگی چشم و دست، هماهنگی چشم و پا و… همچنین بالا بردن توجه حرکتی فعالیت میکنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی اکباتان

روش ماساژ درمانی علمی کودکان باعث کاهش بیقراری، بیش فعالی، افزایش توجه و تمرکز و درمان مشکلات حسی کودکان در کلینیک توانبخشی اکباتان می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

آب درمانی در مرکز کاردرمانی اکباتان

آب درمانی در مرکز کاردرمانی اکباتان

وزن کودکان فلج مغزی در داخل آب نسبت به بقیه مواقع کمتر می باشد، در نتیجه می توان تمرینات ویژه ای جهت تقویت عضلات ، افزایش تعادل و همچنین کاهش ترس از افتادن این کودکان در داخل آب درمانی تخصصی کلینیک توانبخشی اکباتان مورد استفاده قرار داد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

آب درمانی در اوتیسم در نزدیکی منطقه اکباتان

یکی از جدید ترین شیوه های درمانی می باشد که در کلینیک کاردرمانی اکباتان و کلینیک گفتار درمانی اکباتان به صورت کاملا حرفه ای به درمان مشکلات حسی، شناختی و کاهش میزان رفتار های کلیشه ای و بیقراری کودکان اوتیسم با استفاده از وسایل مدرن تردمیل در آب، تخته تعادل در آب، پلکان در آب و…. مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی اکباتان

کلینیک کاردرمانی اکباتان با استفاده از سیستم های کامپیوتری در درمان توجه دیداری، افزایش ادراک بینایی، بهبود حرکات چشمی و سرعت پردازش بینایی در کودکان زیر نظر آقای دکتر صابر به شما عزیزان خدمت رسانی می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

سنسوری روم  مرکز کاردرمانی در افسریه

یکی از به روزترین روش های درمانی کلینیک توانبخشی اکباتان در کودکان است که با استفاده از ابزار و وسایل دیجیتالی به افزایش تحمل کاری، دستور پذیری، افزایش توجه و تمرکز، افزایش سرعت پردازش ذهنی و کلامی و کنترل حرکات اضافی کودکان به درمان مشغول هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی اکباتان

بازی درمانی در کلینیک توانبخشی اکباتان در کودکان با اختلالات اضطرابی ، وسواس و مشکلات ارتباطی، دوست یابی و کودکان اختلالات یادگیری و… مفید می باشد. در این قسمت روش های بازی درمانی مختلف در اصلاح و ایجاد رفتار های مناسب اجتماعی در زمینه فردی و گروهی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین با استفاده از روش های حساسیت زادیی به درمان مشکلات وسواس و درگیری های خلقی کودکان پرداخته می شود.

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی اکباتان

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی منطقه اکباتان

در زمینه کودکان با مشکلات رفتاری نظیر پرخاشگری، بیش فعالی، اوتیسم و… با استفاده از روش های رفتار درمانی کودکان توسط متخصصان رفتار درمانی کلینیک کاردرمانی اکباتان به کنترل و اصلاح رفتار های ناهنجار در کودکان و ایجاد رفتار های مناسب و صحیح در کودکان کمک بسزایی می شود.

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار ، حس عمقی، حس بینایی، حس لامسه )

از امکانات تخصصی کلینیک گفتار درمانی اکباتان و کلینیک کاردرمانی اکباتان دکتر صابر بخش حسی می باشد.که در این قسمت برای درمان مشکلات حسی کودکان ابتدا ارزیابی دقیق توسط جناب آقای دکتر صابر صورت میگیرد و اختلالات حسی در همه حس های کودک مشخص می شود.سپس برنامه درمانی از حس های پایه شروع می شود. بخش تعدیل حسی در درمان تخصصی مشکلات حسی در کودکان اوتیسم ، بیش فعالی ،اختلال یکپارچگی حسی و…. نقش بسزایی دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در مرکز کاردرمانی اکباتان

در بخش کاردرمانی دست کلینیک گفتار درمانی و کاردرمانی اکباتان جهت بالا بردن مهارت های دستی و تقویت حرکات ظریف در انگشتان و آموزش مهارت های پیش نوشتاری و تقویت مهارت های خود یاری در کودکان به صورت حرفه ای برنامه ریزی و درمان صورت می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

 تست های تخصصی هوش در مرکز کاردرمانی اکباتان

این آیتم شامل تمامی تست های تشخیصی در زمینه هوش نظیر تست وکسلر و بینه برای تعیین بهره هوشی و آزمون های تشخیصی در زمینه توجه، حافظه و توانایی های کلامی و سطح رشدی کودکان می باشد که به صورت حرفه ای در کلینیک توانبخشی اکباتان کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

اتاق شنیداری در نزدیکی منطقه اکباتان

دیگر بخش های مرتبط با گفتار درمانی اکباتان بخش اتاق شنیداری می باشد که با استفاده از ابزارهای تکنولوژی پیشرفته و برنامه های شنیداری طراحی شده توسط کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در تقویت درک شنیداری و تقویت حافظه شنیداری ، همچنین افزایش توجه شنیداری و درک مطلب در کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.

اتاق شنیدارای در مرکز کاردرمانی اکباتان

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

بخش آموزش پیش دبستانی در محله اکباتان

کلینیک توانبخشی اکباتان در این بخش به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم (کوچک و بزرگ، بلند و کوتاه، مهارت های رنگامیزی، مهارت های پیش ریاضی، لوحه نویسی و…) همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان و در مرحله آخر درمان مشکلات اختلال یادگیری در زمان تحصیل کودکان با نیازهای خاص مشغول به فعالیت است.

خدمات کاردرمانی و گفتاردرمانی کودکان  دکتر صابر در اکباتان در زمینه توانبخشی در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل برای مراجعینی که امکان رفت و آمد به کلینیک توانبخشی را ندارند طراحی شده است.

کاردرمانی و گفتاردرمانی آنلاین در اکباتان

همچنین خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی به صورت آنلاین برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور حضور دارند برنامه ریزی شده است. مراجعین می توانند به صورت ویدئو کال مورد ارزیابی قرار گرفته و تحت نظر دکتر صابر ویزیت شوند و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین با درمانگران مجرب کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت نمایند

مراجعین محله شهرک اکباتان از جمله خیابان های شریبانی،  شهر زیبا ، بزرگراه علامه جعفری ، بلوار جوانمردان ، بلوار لاله، خیابان نفیسی، بلوار کوهسار ، بلوار ولیعصر، بلوار شهران ، بلوار آیت اله کاشانی ، شهرک آپادانا،  بلوار اباذر  و میدان آزادی میتوانید از بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در غرب تهران بهره مند شوید.

درمان اوتیسم کودکان 2،3،4،5 ساله

درمان اوتیسم کودکان 2،3،4،5 ساله| درمان مشکلات حسی کودکان اتیسم| مرکز درمان اوتیسم تهران

اوتیسم
هم اکنون با پیشرفت های بسیار در حوزه درمان اوتیسم کودکان 2،3،4،5 ساله، کاردرمانی اوتیسم، گفتاردرمانی اوتیسم، بازی درمانی، رژیم درمانی، دارو درمانی و رفتاردرمانی اوتیسم از جمله روش های…
اوتیسم و حس بویایی

اوتیسم و حس بویایی| اوتیسم حسی| اختلال پردازش حسی کودکان اوتیسم| درمان اوتیسم در تهران

اختلال اوتیسم عموما با رفتار های ارتباطی – کلامی تشخیص داده می شود اما طبق تحقیقات اخیر دانشمندان در حوزه اوتیسم، کودکان مبتلا به اوتیسم معمولا در حواس پنج گانه…
اوتیسم و حس بینایی

اوتیسم و حس بینایی| مشکلات حسی کودکان اوتیسم| درمان بیش حسی اتیسم| مرکز اوتیسم تهران

علت اصلی بروز اختلال اوتیسم هنوز مشخص نیست بنابراین علت ایجاد مشکلات و اختلالات بینایی در کودکان اوتیسم نیز ناشناخته است. اما مشکلات بینایی در کودکان اوتیسم مشکلی شایع در…
اوتیسم و کارهای روزمره زندگی

کاردرمانی حسی اوتیسم| درمان کودکان اوتیسم| کاردرمانی حسی حرکتی اتیسم| مرکز اوتیسم تهران

حس­های دیگری علاوه بر آنچه ما در مورد آنها فکر می­کنیم، وجود دارند. حس بویایی، لامسه، چشایی، بینایی و شنوایی مهم هستند اما دریافت­های مهم دیگری نیز وجود دارند. مثلا…

بهترین کاردرمانی و بهترین گفتار درمانی در تهران

مرکز کاردرمانی در تهران –مرکز کاردرمانی خوب در تهرانمرکز گفتار درمانی در تهرانپارسکلینک گفتار درمانی خوب در نیاورانبهترین کلینیک کاردرمانی در سعادت آباد مرکز کاردرمانی در ستارخانمرکز کاردرمانی خوب در پاسدارانگفتار درمانی خوب در شمال تهرانبهترین مرکز کاردرمانی در شرق تهران کلینیک کاردرمانی در پونکبهترین مراکز کاردرمانی در ولنجک –گفتار درمانی خوب در فرمانیهکلینیک  کاردرمانی خوب در شهرک غربمرکز کاردرمانی خوب غرب تهرانمرکز کاردرمانی خوب در شریعتیمراکز کاردرمانی  در مرزدارانبهترین مرکز کاردرمانی در جنت آبادکلینیک گفتار درمانی خوب در سعادت آبادبهترین مرکز گفتار درمانی در فرمانیه گفتار درمانی خوب در ستارخانبهترین کلینیک گفتار درمانی در ولنجککلینیک گفتار درمانی خوب در پاسدارانکلینیک گفتار درمانی در تهرانپارسمرکز گفتار درمانی خوب در شرق تهران گفتار درمانی در غرب تهرانمراکز گفتار درمانی خوب در مرزدارانبهترین کلینیک  کاردرمانی دهکده المپیک بهترین مراکز گفتار درمانی و کاردرمانی اسلام شهر-بهترین مرکز کاردرمانی تهران نو –کلینیک کاردرمانی در افسریه-بهترین مرکز کاردرمانی در انقلاب-مرکز گفتاردرمانی خوب در قیطریهکلینیک کاردرمانی خوب در منظریهبهترین کلینیک کاردرمانی در ظفر – کلینیک کاردرمانی خوب در آزادی –مرکز گفتار درمانی چیذر

بهترین مراکز کاردرمانی در اکباتان

بهترین مرکز کاردرمانی در خیابان های شریبانی، کلینیک کاردرمانی در  شهر زیبا ، مرکز کاردرمانی در بزرگراه علامه جعفری ، بهترین کلینیک کاردرمانی در بلوار جوانمردان ، کلینیک کاردرمانی در بلوار لاله، کاردرمانی در خیابان نفیسی، کلینیک کاردرمانی خوب در بلوار کوهسار ، مرکز کاردرمانی در بلوار ولیعصر، کلینیک کاردرمانی خوب در بلوار شهران ، مرکز کاردرمانی در بلوار آیت اله کاشانی ، کلینیک کاردرمانی در شهرک آپادانا، کاردرمانی خوب در بلوار اباذر، بهترین مرکز کاردرمانی در میدان آزادی

 

بهترین مراکز گفتار درمانی در اکباتان

بهترین مرکز گفتار درمانی در خیابان های شریبانی، کلینیک گفتار درمانی در  شهر زیبا ، مرکز گفتار درمانی در بزرگراه علامه جعفری ، بهترین کلینیک گفتار درمانی در بلوار جوانمردان ، کلینیک گفتار درمانی در بلوار لاله، گفتار درمانی در خیابان نفیسی، کلینیک گفتار درمانی خوب در بلوار کوهسار ، مرکز گفتار درمانی در بلوار ولیعصر، کلینیک گفتار درمانی خوب در بلوار شهران ، مرکز گفتار درمانی در بلوار آیت اله کاشانی ، کلینیک گفتار درمانی در شهرک آپادانا، گفتار درمانی خوب در بلوار اباذر، بهترین مرکز گفتار درمانی در میدان آزادی

error: Content is protected !!