ارگوتراپیست مهدی صابر

مرکز گفتار درمانی گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در یوسف آباد- بهترین گفتار درمانی در یوسف آباد

سر فصل مطالب

منطقه یوسف آباد از محله های قدیمی تهران در قسمت مرکز غربی آن است که توسط میرزا یوسف مومستوفی در دوران صفوی ساخته شده است. قدمت این منطقه و دسترسی خوب آن به مرکز شهر و مراکز خرید اطراف آن نیاز بسیاری از ساکنین منطقه یوسف آباد را تامین می کند. محله یوسف آباد علارغم قدمتی که دارد از بافت نوسازی برخوردار است، همچنین دسترسی این منطقه به اتوبان کردستان و همت و خیابان های اصلی نظیر ولیعصر و دکتر فاطمی، منطقه یوس آباد را خاص کرده است. یوسف آباد در منطقه 6 شهر داری قرار دارد و شرق به خیابان ولی‌عصر و محله عباس‌آباد،از سمت غرب به بزرگراه کردستان و محله امیرآباد، از شمال به بزرگراه شهید همت و منطقه ونک و از جنوب به خیابان فاطمی محدود می شود.

با توجه به تراکم بافت شهری در این منطقه همچنین وجود دو بیمارستان در خیابان سید جمال الدین اسدآبادی که نیاز های درمانی ساکنین این منطقه را برآورده می کند. هیچ مرکز جامع توانبخشی که به صورت تخصصی و علمی مشغول به فعالیت باشد وجود ندارد. اما با وجود ایستگاه مترو، اتوبوس و اتوبان های اصلی در منطقه یوسف آباد، این امکان را ایجاد می کند که به سادگی به مرکز توانبخشی دکتر صابر دسترسی داشته باشید و از امکانات مختلف مرکز در زمینه کاردرمانی، گفتار درمانی و روانشناسی در کودکان و بزرگسالان بهرمند شوید.

بخش های مختلف مرکز توانبخشی دکتر صابر در نزدیکی محله یوسف آباد

گفتار درمانی جامع در بیماری های کودکان و بزرگسالان

آب درمانی در حیطه کودکان

کاردرمانی دست جهت تقویت مهارت های ریز انگشتان

بخش تعدیل حسی

کاردرمانی ذهنی در تقویت مهارت های شناختی و درکی کودکان

کاردرمانی جسمی با تجهیزات کامل مکانیکی و دیجیتالی

کاردرمانی درکی حرکتی SI و یکپارچگی حسی

بخش آموزش پیش دبستانی و دبستان و  تست های تشخیصی

بازی درمانی در کودکان

اتاق تاریک و تقویت مهارت های بینایی و ادراک بینایی

اتاق تقویت مهارت های شنیداری

سنسوری روم

ماساژ درمانی در حیطه کودکان

کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل  از دیگر امکانات مرکز توانبخشی دکتر صابر ارائه خدمات کاردرمانی در یوسف آباد و گفتار درمانی یوسف آباد می باشد که بیماران می توانند کاردرمانی و گفتار درمانی در منزل را توسط متخصصان کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی در یوسف آباد ارائه می دهند.

مرکز کاردرمانی در یوسف آباد

کلینیک کاردرمانی و مرکز گفتار درمانی در یوسف آباد

بیماران عزیر منطقه یوسف آباد می توانند برای درمان در حیطه کودکان اوتیسم ، درمان بیش فعالی و نقص توجه، کاردرمانی در فلج مغزی، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی، کاردرمانی در اختلالات یادگیری،  گفتاردرمانی در لکنت زبان و  تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی، کاردرمانی در یکپارچگی حسی و اختلالات ژنتیک مانند سندروم داون و کاردرمانی در مشکلات ارتوپدی مانند صافی کف پا، پا ضربدری، پا پرانتزی از امکانات مرکز توانبخشی در یوسف آباد استفاده نمایند.

 

در بیماران بزرگسال در منطقه یوسف آباد،کاردرمانی و گفتار درمانی در سکته مغزی،کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی، کاردرمانی و گفتار درمانی در ام اس و مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی در پارکینسون از امکانات مرکز توانبخشی یوسف اباد می باشد.

از دیگر خدمات مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی به مرجعین منطقه یوسف آباد، خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی آنلاین برای ساکن محله یوسف آباد، همچنین شهرستان ها و عزیزان در خارج از کشور می باشد. مرکز کاردرمانی و مرکز گفتار درمانی غرب تهران توانایی ارائه خدمات درمانی را در قالب جلسات ویدئو کال و تصویری دارا می باشد.

 

گفتاردرمانی در یوسف آباد     آب درمانی اوتیسم در یوسف آباد

خیابان ها و مناطق اطراف محله شامل خیابان ولیعصر، خیابان فاطمی، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، خیابان یوسف آباد،خیابان مستوفی،خیابان عبد المجید اکبری،خیابان یوسف آباد، خیابان جهان آرا، خیابان مهرام(مدبر)، خیابان بیستون، خیابان چهلستون، خیابان فتحی شقاقی،خیابان کاج شمالی، خیابان ابن سینا، محله عباس آباد، محله امیرآباد،  قزل قلعه ،میدان سید جمال الدین اسد آبادی، میدان کلانتری، میدان فرهنگ، میدان سلماس، بلوار آفریقا، خیابان قائم مقام فراهانی، توانیر، عباسپور، کاووسیه، خیابان شهیدی، ملاصدرا، خیابان عباس شیرازی، شیخ بهایی، گاندی.

با تماس با کلینیک کاردرمانی و  گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر (مرکز توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد ، مرکز توانبخشی پایا در پاسداران) به شماره تلفن 09029123536 تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

بیشتر بدانیم

مرکز تخصصی تشخیص و درمان اوتیسم
 اوتیسم در کودکان چیست ؟
لکنت زبان در کودکان
فلج مغزی در کودکان
اختلال یادگیری در کودکان
یکپارچگی حسی چیست؟
دیستروفی عضلانی چیست؟
بیش فعالی در کودکان چیست؟
نقص توجه  در کودکان چیست؟
متخصص کاردرمانی در منزل
مرکز کاردرمانی کودکان
بهترین کلینیک کاردرمانی در تهران
متخصص گفتار درمانی در منزل
کلینیک گفتاردرمانی کودکان
بهترین مرکز گفتاردرمانی در تهران
کاردرمانی ناهنجاری های مادرزادی

کاردرمانی ناهنجاری های مادرزادی| کاردرمانی جسمی| کاردرمانی ذهنی| کاردرمانی پاسداران

ناهنجاری های مادرزادی یک مشکل یا بیماری است که هنگام رشد کودک در رحم مادر اتفاق می‌ افتد و کودک از بدو تولد به آن مبتلا می شود. ناهنجاری های مادرزادی می‌…
اوتیسم و بازی

اوتیسم و بازی| بازی درمانی برای اوتیسم| یک بازی ساده برای تشخیص اوتیسم| مرکز اوتیسم تهران

بازی درمانی به طور معمول برای کودکان مبتلا به اوتیسم یک روش درمان کمکی در کنار کاردرمانی اوتیسم و گفتاردرمانی اوتیسم محسوب می شود. هرچند بازی درمانی برای اوتیسم به…
پروسوپاگنوزیا و کاردرمانی

پروسوپاگنوزیا| ناتوانی درتشخیص چهره| کاردرمانی ذهنی| بهترین کاردرمانی کودکان در تهران

ادراک پریشی چهره ای، چهره کوری، چهره ناشناسی، ناتانی در تشخیص چهره یا پروسوپگنوزیا یک اختلال عصبی شناختی بوده که مهم ترین علامت آن ناتوانی در بازشناختن چهره ها می…

بهترین کاردرمانی و بهترین گفتار درمانی در تهران

مرکز کاردرمانی کودکان در تهران –کلینیک کاردرمانی در تهرانمرکز توانبخشی در تهرانپارسکلینک توانبخشی در نیاورانبهترین کلینیک کاردرمانی خوب در سعادت آباد کاردرمانی در ستارخانمرکز کاردرمانی در پاسدارانتوانبخشی خوب در شمال تهرانبهترین مرکز توانبخشی در شرق تهرانبهترین کلینیک کاردرمانی در پونکبهترین مراکز توانبخشی در ولنجک –توانبخشی خوب در فرمانیهکلینیک  توانبخشی در شهرک غربمرکز کاردرمانی غرب تهرانمرکز کاردرمانی در شریعتیمراکز کاردرمانی خوب در مرزدارانکاردرمانی در جنت آباد– مرکز گفتار درمانی خوب در سعادت آبادبهترین کلینیک گفتار درمانی در فرمانیه گفتار درمانی در ستارخانبهترین مرکز گفتار درمانی در ولنجکگفتار درمانی خوب در پاسدارانمراکز گفتار درمانی در تهرانپارسگفتار درمانی خوب در شرق تهرانمرکز گفتار درمانی در غرب تهرانمراکز گفتار درمانی در مرزدارانبهترین مرکز کاردرمانی دهکده المپیک بهترین گفتار درمانی و کاردرمانی اسلام شهر

بهترین مراکز کاردرمانی در یوسف آباد

کلینیک کاردرمانی در خیابان ولیعصر، مرکز کاردرمانی در خیابان فاطمی، مرکز کاردرمانی در خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، مرکز کاردرمانی در خیابان یوسف آباد،مرکز کاردرمانی در خیابان مستوفی،مرکز کاردرمانی در خیابان عبد المجید اکبری،مرکز کاردرمانی در خیابان یوسف آباد، مرکز کاردرمانی در خیابان جهان آرا، مرکز کاردرمانی در خیابان مهرام(مدبر)، کلینیک کاردرمانی خیابان بیستون، کلینیک کاردرمانی خیابان چهلستون، کلینیک کاردرمانی در خیابان فتحی شقاقی،کلینیک کاردرمانی خیابان کاج شمالی، کلینیک کاردرمانی خیابان ابن سینا، کلینیک کاردرمانی محله عباس آباد، مرکز کاردرمانی محله امیرآباد،  مرکز کاردرمانی قزل قلعه ،مرکز کاردرمانی میدان سید جمال الدین اسد آبادی، کلینیک کاردرمانی میدان کلانتری، کلینیک کاردرمانی میدان فرهنگ، مرکز کاردرمانی میدان سلماس،مرکز کاردرمانی در بلوار آفریقا، کلینیک کاردرمانی خیابان قائم مقام فراهانی، کلینیک کاردرمانی توانیر، مرکز کاردرمانی در عباسپور، کلینیک کاردرمانی در کاووسیه، کلینیک کاردرمانی خیابان شهیدی، مرکز کاردرمانی در ملاصدرا، مرکز کاردرمانی در خیابان عباس شیرازی، کلینیک کاردرمانی در شیخ بهایی، کلینیک کاردرمانی در گاندی.

بهترین مراکز گفتار درمانی در یوسف آباد

مرکز گفتار درمانی در خیابان ولیعصر، مرکز گفتار درمانی در خیابان فاطمی، کلینیک گفتار درمانی در خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، مرکز گفتار درمانی در خیابان یوسف آباد،مرکز گفتار درمانی در خیابان مستوفی،مرکز گفتار درمانی در خیابان عبد المجید اکبری،مرکز گفتار درمانی در خیابان یوسف آباد، مرکز گفتار درمانی در خیابان جهان آرا، کلینیک گفتار درمانی در خیابان مهرام(مدبر)، مرکز گفتار درمانی در خیابان بیستون، مرکز گفتار درمانی در خیابان چهلستون، کلینیک گفتار درمانی در خیابان فتحی شقاقی،کلینیک گفتار درمانی در خیابان کاج شمالی، مرکز گفتار درمانی در خیابان ابن سینا، مرکز گفتار درمانی در محله عباس آباد، مرکز گفتار درمانی در محله امیرآباد،  مرکز گفتار درمانی در قزل قلعه ،کلینیک گفتار درمانی در میدان سید جمال الدین اسد آبادی، مرکز گفتار درمانی در میدان کلانتری، مرکز گفتار درمانی در میدان فرهنگ، کلینیک گفتار درمانی در میدان سلماس، مرکز گفتار درمانی در بلوار آفریقا، کلینیک گفتار درمانی در خیابان قائم مقام فراهانی،مرکز گفتار درمانی در توانیر، مرکز گفتار درمانی در عباسپور، کلینیک گفتار درمانی در کاووسیه، کلینیک گفتار درمانی در خیابان شهیدی، مرکز گفتار درمانی در ملاصدرا، کلینیک گفتار درمانی در خیابان عباس شیرازی، مرکز گفتار درمانی در شیخ بهایی، کلینیک گفتار درمانی در گاندی.

error: Content is protected !!