ارگوتراپیست مهدی صابر

کاردرمانی و گفتاردرمانی ولی عصر

کلینیک گفتار درمانی در ولی عصر | بهترین مرکز کاردرمانی ولی عصر|توانبخشی دکتر مهدی صابر

سر فصل مطالب

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانیجناب آقای دکتر صابر (کلینیکتوانبخشی پایادر پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهراندر سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در ولی عصر- بهترین گفتار درمانی در ولی عصر

بهترین مرکز کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی آقای دکتر صابر در حوالی خیابان ولی عصر به توانبخشی کودکان و بزرگسالان در حیطه کاردرمانی خوب و گفتار درمانی خوب میپردازد. کلینیک کاردرمانی و مرکز گفتار درمانی تهران دکتر صابر از بهترین کلینیک های میدان ولی عصر و مراکز گفتار درمانی خوب در خیابان ولیعصر میباشد.از مواردی که مرکزتوانبخشی دکتر صابر را از دیگر کلینیک توانبخشی در میدان ولی عصر  متمایز میکند، میتوان به امکانات پیشرفته و روز دنیا در حیطه کاردرمانی و گفتار درمانی اشاره کرد که توسط ۴۸ نیروی متخصص کاردرمان پیشرفته و گفتار درمان پیشرفته و روانشناسان مجرب به صورت گروهی ارائه میگردد.

نام اولیه خیابان ولی عصر خیابان پهلوی بود. خیابان ولی عصر پس از پیروزی انقلاب به خیابان مصدق تغییر نام یافت ، اما پس از حدود دو سال و نیم در پی وقایع خرداد ۱۳۶۰ و حذف مخالفان جمهوری اسلامی به صورت رسمی به خیابان ولی عصر تغییر نام یافت. خیابان ولیعصر بلندترین خیابان درختکاری شده تهران و همچنین بلندترین خیابان خاورمیانه است که از میدان راه آهن در میانه ی جنوبی تهران آغاز شده و به میدان تجریش در منطقه شمیران در شمال تهران می‌رسد. بسیاری مراکز خرید بزرگ ، پارک های عمومی ، موزه ها و… در خیابان ولیعصر قرار دارند . خیابان ولیعصر از کانون های سنتی خرید تهران است.

بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در میدان ولی عصر کجاست؟

با وجود اینکه خیابان ولی عصر از بزرگترین خیابان های خاورمیانه است اما کلینیک توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی خوبی که مجهز به تمام امکانات روز دنیا باشد، در این محله یافت نمیشود. کلینیک دکتر صابر در تهران با کمترین فاصله و بهترین خدمات درمانی پذیرای شما بیماران عزیز در منطقه ولیعصر میباشد.

بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در ولی عصر

کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در خیابان ولی عصر شامل کاردرمانی در زمینه کودکان اوتیسم ، سندروم ژنتیکی ، کاردرمانی در سی پی (  فلج مغزی ) ، بیش فعالی و نقص توجه(  ADHD  ) ، اختلال یکپارچگی ، اختلالات یادگیری ، لکنت زبان ،  دیستروفی عضلانی و… میباشد.

همچنین مرکز کاردرمانی بزرگسالان در بیماران ضربه مغزی ، سکته مغزی ، بیماران آسیب مغزی ،نورولوژیک، ام اس ، درمان پارکینسون ، تومورهای مغزی و… به ارائه بهترین خدمات توانبخشی پیشرفته کاردرمانی و گفتار درمانی در میدان ولی عصر میپردازند.

بخش کاردرمانی کودکان و گفتار درمانی ولی عصر شامل

 

گفتار درمانی در فلج مغزی در نزدیکی ولی عصر

گفتاردرمانی فلج مغزی در ولی عصر

در گفتار درمانی کودکان فلج مغزی 4 مسئله دیسفاژی (اختلال بلع)، دیزآرتری، آبریزش دهان و درک از کلام  مورد بررسی قرار می گیرد، که گفتار درمانی ولی عصر  در این زمینه توسط تیم تخصصی مرکز به ارائه خدمات مشغول می باشد.

گفتار درمانی درلکنت زبان در ولی عصر

برای درمان لکنت زبان  نوع لکنت زبان، سن کودک،شروع اختلال، شدت لکنت زبان بسیار مهم است. کلینیک گفتار درمانی ولی عصر آقای دکتر صابر در این زمینه  بخش متفاوتی را به وجود آورده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

مرکز گفتاردرمانی در ولیعصرآب درمانی در مرکز کاردرمانی ولی عصر

کودک فلج مغزی در داخل آب نسبت به بقیه مواقع کاهش وزن دارد، در نتیجه می توان تمرینات ویژه‌ای را در برای تقویت عضلات ، بهبود تعادل و کاهش ترس از افتادن کودکان فلج مغزی و آسیب مغزی در داخل آب درمانی تخصصی مرکز جامع توانبخشی ولی عصر مورد استفاده قرار داد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

آب درمانی در اوتیسم در محله ولی عصر

یکی از  روش های نوین درمانی می باشد که در کلینیک کاردرمانی نزدیک خیابان ولی عصر  و مرکز گفتار درمانی ولی عصر به صورت کاملا تخصصی به درمان مشکلات تعادلی و ناامنی جاذبه ای و کاهش میزان رفتار های کلیشه ای و بیقراری کودکان اوتیسم با استفاده از وسایل مختلف تردمیل در آب، تخته تعادل در آب، پلکان در آب، مشکلات حسی، و…. خدمات دهی میکنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

کاردرمانی ذهنی در خیابان ولی عصر

قسمت کاردرمانی ذهنی در محله ولی عصر به صورت ویژه  در مواردی نظیر  درک و شناخت کودک، هوش، حل مسئله ومهارت های تفکر انتزاعی در کودکان با توجه به سن ذهنی کودکان به درمان می پردازند. کاردرمانی ذهنی در درمان کودکان سندروم داون و عقب مانده ذهنی، بیش فعالی و نقص توجه، اختلالات یادگیری، اوتیسم کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

 

تست های تخصصی هوش در مرکز کاردرمانی ولی عصر

شامل تمامی تست های تشخیصی در زمینه  هوش مانند  تست وکسلر و بینه برای تعیین بهره هوشی و آزمون های تشخیصی در زمینه حافظه و توجه، توانایی های کلامی و سطح رشدی کودکان، فعالیت می کنند که به صورت ویژه در مرکز جامع توانبخشی ولی عصر استفاده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

گفتار درمانی در اوتیسم در ولی عصر

در قسمت های گفتار درمانی کلینیک توانبخشی خیابان ولی عصر آقای دکتر صابر ،نگاه خاص و تکنیکی  در درمان کودک اوتیسم وجود دارد. با استفاده از روش های جدید گفتار درمانی مانند پی آر تی(  prt ) ، روش پکس، روش تیچ، تئوری ذهن، و داستان های اجتماعی برای کودک اوتیسم به درمان گفتار درمانی  اوتیسم در خیابان ولی عصر  به صورت خاص پرداخته می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

کاردرمانی جسمی در ولی عصر

کلینیک کاردرمانی کودکان در خیابان ولی عصر  در این بخش درمانی به مشکلات جسمی مانند تاخیر رشد ،دیرنشستن،ضعف عضلات، تاخیر در راه رفتن، مشکلات ارتوپدیک مثل پاپرانتزی، صافی کف پا و… همچنین افزایش مهارت های تعادلی کودک خدمات دهی میکند پرداخته می شود. کاردرمانی جسمی در کودکان فلج مغزی و کودک با اختلالات حرکتی و تاخیر تکاملی  کاربرد دارد.

کاردرمانی جسمی در ولی عصرجهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

کاردرمانی یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در خیابان ولی عصر

کاردرمانی حسی SI در ولی عصر جناب آقای دکتر صابر در زمینه هماهنگی حرکتی از جمله هماهنگی دو دست با هم، هماهنگی چشم و دست، هماهنگی پاها،  هماهنگی چشم و پا و… همچنین افزایش توجه حرکتی به درمان مشغول می باشند.

کاردرمانی حسی کودکان در ولی عصر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی ولی عصر

ماساژ درمانی کودکان باعث کاهش بیش فعالی، بیقراری، افزایش توجه و تمرکز می گردد. ماساژ درمانی در کنار کاردرمانی حسی در زمینه مشکلات حسی کودکان در کلینیک کاردرمانی ولی عصر بسیار مفید می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی ولی عصر

بهترین مرکز کاردرمانی در میدان ولیعصر با استفاده از سیستم های کامپیوتری در بهبود ادراک بینایی، بهبود حرکات چشمی و سرعت پردازش بینایی و توجه دیداری در کودکان به مدیریت آقای دکتر صابر به درمان مشغول هستند.

اتاق تاریک کاردرمانی در ولی عصر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

کاردرمانی دست در ولی عصر

در بخش کاردرمانی دست مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی ولی عصر جهت بالا بردن مهارت های دستی کودکان، تقویت حرکات ظریف در انگشتان و آموزش مهارت های پیش نوشتاری و بهبود مهارت های مراقبت از خود به صورت تکنیکی فعالیت میکنند.

کاردرمانی دست در ولی عصر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی ولی عصر

یکی از جدیدترین روش های درمانی مرکز توانبخشی ولی عصر در کودکان اتاق سنسوری می باشد که با استفاده از ابزار و وسایل دیجیتالی برای افزایش توجه و تمرکز، تحمل کاری، دستور پذیری، افزایش سرعت پردازش ذهنی و کلامی و کنترل حرکات اضافی کودکان کمک می کند.

کاردرمانی در ولی عصر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی ولی عصر

بخش بازی درمانی در کلینیک توانبخشی ولی عصر در کودکان با اختلال وسواس و مشکلات ارتباطی  اختلال اضطراب ، دوست یابی و کودکان اختلالات یادگیری و.. تاثیر گذار می باشد. در این زمینه  با استفاده از روش های بازی درمانی متفاوت  به اصلاح و ایجاد رفتار های مناسب اجتماعی در زمینه فردی و گروهی پرداخته می شود. همچنین از تکنیک های حساسیت زادیی در درمان مشکلات وسواس و درگیری های خلقی کودکان استفاده می شود.

بازی درمانی در ولی عصر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی ولی عصر

کودکان با مشکلات رفتاری نظیر بیش فعالی، اوتیسم ، پرخاشگری،  و… با استفاده از روش های رفتار درمانی کودکان توسط متخصصان رفتار درمانی کلینیک کاردرمانی ولیعصر به کنترل و اصلاح رفتار های ناهنجار در کودکان و ایجاد رفتار های مناسب و صحیح در کودکان کمک می شود.

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی میدان ولی عصر

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار ، حی عمقی، حس بینایی، حس لامسه) در مرکز کاردرمانی ولی عصر

از امکانات  تخصصی مرکز گفتار درمانی در نزدیکی ولی عصر و مرکز کاردرمانی ولی عصر آقای دکتر صابر قسمت حسی می باشد.که در این بخش  برای درمان مشکلات حسی کودکان با ارزیابی دقیق میزان بیش حسی و کم حسی در همه حس های کودک مشخص می شود.سپس برنامه درمانی از حس های پایه آغاز وبه صورت تخصصی بر درمان حرفه ای مشکلات حسی در کودکان اختلال یکپارچگی حسی، اوتیسم ، بیش فعالی  و…. کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی ولی عصر

دیگر بخش های مرتبط با گفتار درمانی ولی عصر بخش اتاق شنیداری است. اتاق شنیداری با استفاده از ابزارهای پیشرفته و برنامه های شنیداری طراحی شده تحت نظر کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر به درک شنیداری و تقویت حافظه شنیداری ، همچنین افزایش توجه شنیداری و درک مطلب در کودکان کمک بسیاری می کند.

اتاق شنیداری گفتار درمانی ولی عصر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

بخش آموزش پیش دبستانی در مرکز کاردرمانی ولی عصر

مرکز توانبخشی ولیعصر در این بخش به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم (بلند و کوتاه، مهارت های پیش ریاضی، لوحه نویسی ، مفهوم عدد و رنگ و…) همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان و در مرحله آخر درمان مشکلات اختلالات یادگیری در زمان تحصیل کودکان با نیازهای خاص به ارائه درمان های پیشرفته می پردازد.

خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در ولی عصر در حیطه توانبخشی در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل برای بیمارانی که امکان رفت و آمد به مرکز جامع توانبخشی را ندارند ارائه می شود.

کاردرمانی و گفتار درمانی آنلاین در ولی عصر

کاردرمانی و گفتاردرمانی ولیعصر به  صورت آنلاین برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور حضور دارند برنامه ریزی شده است. شما عزیزان می توانند به صورت ویدئو کال مورد ارزیابی قرار گرفته و توسط جناب آقای دکتر صابر ویزیت شوید و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین با درمانگران مجرب کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت نمایید.

خیابان حافظ ، خیابان شریعتی ، خیابان قدس ، خیابان بهار ، امیرآباد،  خیابان شیرازی ، خیابان قنبرزاده ، منیریه ، هفت تیر ، میدان ولی عصر ، بلوار کشاورز ، فردوسی، یوسف آباد،  خیابان وزرا ، مدرس ، بلوار میرداماد ، میدان جهاد ، خیابان عضوی وخیابان مولوی از خیابان های اصلی خیابان ولی عصر میباشند که بیماران در حیطه توانبخشی و کاردرمانی و گفتار درمانی از این مناطق میتوانید به بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در تهران مراجعه نمایید.

اقتصاد ژتونی در رفتار درمانی

اقتصاد ژتونی در رفتار درمانی | رفتاردرمانی کودکان| رفتاردرمانگر خوب در تهران

مرکز روانشناسی کودک  و کاردرمانی دکتر صابر در زمینه اختلالات رفتاری و روانی کودکان فعالیت می نماید بخش های تخصصی بازی درمانی، گروه درمانی و رفتاردرمانی کودکان به والدین جهت…
دکتر پرخاشگری کودکان

دکتر پرخاشگری کودکان| علت پرخاشگری کودک| درمان پرخاشگری| رفتاردرمانی دکتر صابر

برخی متخصصان بر این باوراند که پرخاشگری کودکان ریشه در عدم فرصت یادگیری دارد، به این معنا که کودک به علت این که فرصت یادگیری نداشته و نمی داند که…
دکتر کودک بی قرار

دکتر کودک بی قرار|درمان نوزاد و کودک بی قرار|متخصص بی قراری کودکان

اگر شما نخستین بار است که پدر و مادر شدن را تجربه می کنید و نوزاد و کودک بی قرار دارید، شیوه های آرام کردن نوزاد برایتان سخت خواهد شد…

بهترین کاردرمانی و بهترین گفتار درمانی در تهران

بهترین مرکز کاردرمانی در تهران – کاردرمانی در تهران بهترین مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی در تهرانپارسکلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی در نیاوران کاردرمانی خوب در سعادت آباد مرکز کاردرمانی  در ستارخانکلینیک کاردرمانی در پاسدارانگفتار درمانی و کاردرمانی خوب در شمال تهرانبهترین کاردرمانی در شرق تهران کاردرمانی در پونکبهترین مرکز کاردرمانی در ولنجک –کلینیک گفتار درمانی خوب در فرمانیهبهترین کلینیک کاردرمانی در شهرک غربمرکز کاردرمانی خوب غرب تهرانکاردرمانی و گفتار درمانی در شریعتیمراکز کاردرمانی در مرزدارانمرکز کاردرمانی خوب در جنت آباد– مرکز گفتار درمانی  در سعادت آبادمرکز گفتار درمانی در فرمانیه بهترین مرکز گفتار درمانی در ستارخانکلینیک گفتار درمانی در ولنجکبهترین گفتار درمانی در پاسدارانکلینیک گفتار درمانی در تهرانپارسبهترین گفتار درمانی در شرق تهرانمرکز گفتار درمانی خوب در غرب تهرانکلینیک گفتار درمانی خوب در مرزدارانمرکز کاردرمانی خوب دهکده المپیک گفتار درمانی و کاردرمانی در اسلام شهر- بهترین کلینیک کاردرمانی تهران نو –مرکز کاردرمانی خوب در افسریه- گفتار درمانی و کاردرمانی  در انقلابمرکز کاردرمانی در منظریهکلینیک کاردرمانی خوب در ظفر

بهترین مراکز کاردرمانی در ولی عصر

کاردرمانی در خیابان حافظ ، بهترین کاردرمانی در خیابان شریعتی ، مرکز کاردرمانی در خیابان قدس ، بهترین کلینیک کاردرمانی در خیابان بهار ، کاردرمانی خوب در امیرآباد، بهترین مرکز کاردرمانی در خیابان شیرازی ، کاردرمانی خوب در خیابان قنبرزاده ، کاردرمانی در منیریه ، بهترین کاردرمانی در  هفت تیر ، مرکز کاردرمانی خوب در میدان ولی عصر ، کلینیک کاردرمانی خوب بلوار کشاورز ، کلینیک کاردرمانی در  فردوسی، مرکز کاردرمانی خوب یوسف آباد، کاردرمانی در خیابان وزرا ، کاردرمانی خوب در مدرس ، کاردرمانی در بلوار میرداماد ، بهترین کاردرمانی در میدان جهاد ، بهترین مرکز کاردرمانی در خیابان عضوی ، کاردرمانی خوب در خیابان مولوی

بهترین مراکز گفتار درمانی در ولی عصر

گفتار درمانی در خیابان حافظ ، بهترین گفتار درمانی در خیابان شریعتی ، مرکز گفتار درمانی در خیابان قدس ، بهترین کلینیک گفتار درمانی در خیابان بهار ، گفتار درمانی خوب در امیرآباد، بهترین مرکز گفتار درمانی در خیابان شیرازی ، گفتار درمانی خوب در خیابان قنبرزاده ، گفتار درمانی در منیریه ، بهترین گفتار درمانی در  هفت تیر ، مرکز گفتار درمانی خوب در میدان ولی عصر ، کلینیک گفتار درمانی خوب بلوار کشاورز ، کلینیک گفتار درمانی در  فردوسی، مرکز گفتار درمانی خوب یوسف آباد، گفتار درمانی در خیابان وزرا ، گفتار درمانی خوب در مدرس ، گفتار درمانی در بلوار میرداماد ، بهترین گفتار درمانی در میدان جهاد ، بهترین مرکز گفتار درمانی در خیابان عضوی ، گفتار درمانی خوب در خیابان مولوی

error: Content is protected !!