ارگوتراپیست مهدی صابر

بهترین مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی در هفت تیر

کلینیک گفتار درمانی در هفت تیر| بهترین مرکز کاردرمانی هفت تیر| توانبخشی دکتر صابر

سر فصل مطالب

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در هفت تیر- بهترین گفتار درمانی در هفت تیر

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

بهترین کلینیک کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در نزدیکی میدان هفت تیر به توانبخشی کودکان و بزرگسالان در حیطه کاردرمانی و گفتار درمانی میپردازد. کلینیک کاردرمانی و مرکز گفتار درمانی  دکتر مهدی صابر در تهران جزو بهترین مراکز کاردرمانی در خیابان هفت تیر و کلینیک گفتار درمانی خوب در محله هفت تیر میباشد.  وجود تجهیزات تخصصی و روز دنیا در حیطه کاردرمانی و گفتار درمانی مرکز توانبخشی دکتر صابر را از دیگر مراکز توانبخشی در هفت تیر متمایز میکند که توسط ۴۸ نیروی متخصص کاردرمانی خوب و گفتار درمانی خوب و روانشناسان مجرب به صورت تیم ورک ارائه میگردد.

یکی از میدان های مهم شهر تهران میدان هفت تیر میباشد که در محدوده ی مرکز شهر و منطقه ۷ جای گرفته است.محله هفت تیر به چند خیابان مهم تهران دسترسی داشته و این یک مزیت برای محله هفت تیر به شمار می آید. میدان هفت تیر از سمت جنوب با خیابان های شهید مفتح و کریمخان زند و از سمت شمال با خیابان شهید مفتح ، بهار شیراز و بزرگراه مدرس در پیوند است. پیش از انقلاب میدان هفت تیر به نام میدان بیست و پنج شهریور خوانده میشد. ایستگاه تقاطعی خط شش متروی تهران به نام شهدای هفت تیر در جنوب این میدان قرار گرفته است. مساحت میدان هفت تیر نزدیک به ۳۳۰۰۰ متر مربع بوده و بر پایه گزارش شهرداری تهران قرار است میدان هفت تیر در آینده با ساخت زیرگذر به میدان زیرزمینی تبدیل شود. ایستگاه متروی شهدای هفتم تیر مربوط به خط یک  ( میدان تجریش به کهریزک ) در سال ۸۱ به بهره برداری رسیده است.

بهترین کلینیک جامع توانبخشی جناب دکتر صابر در محله هفت تیر

بافت محله هفت تیر قدیمی بوده و در کل ترکیبی از ساختمان های مسکونی و تجاری است ، میدان هفت تیر از نظر دسترسی موقعیت بسیار خوبی دارد. ایستگاه مترو ، تاکسی و اتوبوس به راحتی در این محله برای مردم محیا میباشد. وجود اتوبان مدرس در نزدیکی میدان هفت تیر نیز از نکات مثبت محله هفت تیر است که به رفع مشکلات ترافیکی کمک میکند. با وجود این ،  شرایط رفت و آمد برای مراجعین این محله خیلی آسان شده و بیماران عزیز حیطه توانبخشی میتوانند به بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در تهران مراجعه نمایند.

بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در هفت تیر

یکی از گزینه های مناسب در درمان بیماران محله هفت تیر در زمینه کودکان اوتیسم ، کاردرمانی در اختلالات یادگیری ، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی ، کاردرمانی در سی پی (  فلج مغزی ) ، درمان بیش فعالی و نقص توجه (ADHD  ) ، گفتار درمانی در لکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی ، اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون ، کاردرمانی در یکپارچگی حسی(SPD-SID ) و کاردرمانی در زمینه مشکلات ارتوپدی کودکان از جمله صافی کف پا ، پا ضربدری،  پا پرانتزی ،مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی خوب دکتر صابر در تهران میباشد.

مرکز توانبخشی دکتر صابر به درمان تخصصی و پیشرفته در حیطه بیماران بزرگسال مثل سکته مغزی ، آسیب مغزی کاردرمانی و گفتار درمانی در زمینه درمان ام اس ، کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی و درمان پارکینسون میپردازد.

بخش کاردرمانی کودکان و گفتار درمانی میدان هفت تیر شامل

آب درمانی در اوتیسم در مرکز کاردرمانی هفت تیر

از جدید ترین روش درمانی می باشد که در مرکز کاردرمانی خیابان هفت تیر و مرکز گفتار درمانی هفت تیر به صورت کاملا تخصصی به درمان مشکلات شناختی و کاهش میزان رفتار های کلیشه ای و بیقراری کودکان اوتیسم با استفاده از وسایل جدید تردمیل در آب، تخته تعادل در آب، پلکان در آب، مشکلات حسی، و…. در حال فعالیت هستند.

مرکز کاردرمانی هفت تیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید.

تست های تخصصی هوش در مرکز کاردرمانی هفت تیر

در این بخش ، مرکز جامع توانبخشی هفت تیر به صورت تخصصی به  تمامی تست های تشخیصی در زمینه هوش مانند  تست وکسلر و بینه برای تعیین بهره هوشی و آزمون های تشخیص در زمینه حافظه وتوجه، توانایی های کلامی و سطح رشدی کودکان، میپردازد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

گفتار درمانی در اوتیسم در میدان هفت تیر

در قسمت های گفتار درمانی کلینیک توانبخشی خیابان هفت تیر  آقای دکتر صابر با نگاهی ویژه و تکنیکی برای درمان کودک اوتیسم ،  مشغول به فعالیت میباشند. در این قسمت با استفاده از روش های جدید گفتار درمانی از جمله پی آر تی(  prt ) ، روش پکس، روش تیچ، تئوری ذهن، و داستان های اجتماعی برای کودک اوتیسم به درمان گفتار درمانی در خیابان هفت تیر به صورت تخصصی پرداخته می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

گفتار درمانی در فلج مغزی در نزدیکی میدان هفت تیر

از مسائل مهم در درمان کودکان فلج مغزی که از اهمیت بالایی برخوردار است دیسفاژی (اختلال بلع)، دیزآرتری، آبریزش دهان و درک از کلام  می باشد که در این زمینه ها در گفتار درمانی هفت تیر کاملا به صورت حرفه ای خدمت رسانی میکنند.

گفتار درمانی در لکنت زبان در میدان هفت تیر

نوع لکنت زبان، سن کودک،شروع اختلال، شدت لکنت زبان ، در درمان لکنت زبان بسیار مهم است. کلینیک گفتار درمانی هفت تیر آقای دکتر صابر در این زمینه بخش خاصی را به وجود آورده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

کاردرمانی ذهنی در خیابان هفت تیر

قسمت کاردرمانی ذهنی در محله هفت تیر با توجه به تفاوت سن تقویمی و سن ذهنی کودکان  به صورت حرفه ای به درمان مواردی نظیر تفکر انتزاعی، درک، شناخت، هوش، حل مسئله و تقویت مهارت های ذهنی کودکان  می پردازند. کاردرمانی ذهنی در درمان سندروم داون و عقب مانده ذهنی، بیش فعالی و نقص توجه، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، بسیار کاربرد دارد.

کاردرمانی ذهنی در هفت تیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

کاردرمانی جسمی درمیدان هفت تیر

کلینیک کاردرمانی خیابان هفت تیر دکتر مهدی صابر به مشکلات جسمی کودک مانند دیرنشستن،ضعف عضلات، تاخیر در راه رفتن، مشکلات ارتوپدیک مثل پاپرانتزی، صافی کف پا و… همچنین پیشرفت مهارت های تعادلی کودک رسیدگی میکنند. در کودک فلج مغزی و کودک با اختلالات حرکتی  ، کاردرمانی جسمی کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

کاردرمانی یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در خیابان هفت تیر

کاردرمانی حسی  SI دکتر صابر در میدان هفت تیردر این قسمت به هماهنگی حرکتی از جمله هماهنگی دو دست با هم، هماهنگی چشم و دست، هماهنگی پاها،  هماهنگی چشم و پا و… همچنین بالا بردن توجه حرکتی پرداخته می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی هفت تیر

برای کاهش بیش فعالی، بیقراری، افزایش توجه و تمرکز از ماساژ درمانی کودکان استفاده میکنند. همچنین در زمینه مشکلات حسی کودکان در کلینیک کاردرمانی هفت تیر مشغول به فعالیت هستند.

ماساژ درمانی کودکان در هفت تیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

آب درمانی در محله هفت تیر

وزن کودک فلج مغزی در داخل آب نسبت به بقیه مواقع کمتر است با این وجود می توان تمرینات تکنیکی را در جهت تقویت عضلات ، بالا بردن  تعادل و همچنین کاهش ترس از افتادن این کودکان در داخل آب درمانی تخصصی  کلینیک جامع توانبخشی هفت تیر مورد استفاده قرار داد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی هفت تیر

بهترین کلینیک کاردرمانی کودکان در نزدیکی میدان هفت تیر به سرپرستی  دکتر صابر برای بهبود ادراک بینایی، بهبود حرکات چشمی و سرعت پردازش بینایی و توجه دیداری در کودکان ، با به کارگیری از سیستم های کامپیوتری  به درمان های پیشرفته میپردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی هفت تیر

یکی از جدیدترین روش های درمانی کلینیک توانبخشی هفت تیر در کودکان می باشد که برای افزایش توجه و تمرکز، تحمل کاری، دستور پذیری، افزایش سرعت پردازش ذهنی و کلامی و کنترل حرکات اضافی کودکان با استفاده از ابزار و وسایل دیجیتالی  به درمان کودکان میپردازند.

کاردرمانی در هفت تیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی سنسوری روم  کلیک کنید.

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی هفت تیر

کودکان با مشکلات رفتاری نظیر بیش فعالی، اوتیسم ، پرخاشگری و… با استفاده از روش های رفتار درمانی کودکان در این آیتم  توسط متخصصان رفتار درمانی مرکز کاردرمانی هفت تیر به کنترل و اصلاح رفتار های ناهنجار در کودکان و ایجاد رفتار های مناسب و صحیح در کودکان کمک می شود.

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار ، حس عمقی، حس بینایی، حس لامسه) در مرکز کاردرمانی هفت تیر

بخش حسی مرکز گفتار درمانی هفت تیر و مرکز کاردرمانی هفت تیر آقای دکتر صابر جز بخش های تخصصی این کلینیک میباشد.که در این مرحله  برای درمان مشکلات حسی کودکان ابتدا ارزیابی دقیق انجام می شود سپس برنامه درمانی از حس های پایه شروع میشود و در همه حس های کودک ، بیش حسی و کم حسی  مشخص می شود. بخش  تعدیل حسی ، در ، درمان تخصصی مشکلات حسی در کودکان اختلال یکپارچگی حسی، اوتیسم ، بیش فعالی  و…. کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در هفت تیر

در کاردرمانی دست کلینیک گفتار درمانی و کاردرمانی هفت تیر برای افزایش مهارت های دستی کودکان، تقویت حرکات ظریف در انگشتان و آموزش مهارت های پیش نوشتاری و تقویت مهارت های خود یاری به صورت حرفه ای خدمات دهی میکنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی هفت تیر

بخش اتاق شنیداری از بخش هایی است که  با گفتار درمانی هفت تیر مرتبط هستند که با استفاده از ابزارهای  پیشرفته و برنامه های شنیداری طراحی شده تحت نظر مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر به درک شنیداری و تقویت حافظه شنیداری ، همچنین افزایش توجه شنیداری و درک مطلب در کودکان کمک زیادی می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی هفت تیر

بخش بازی درمانی در مرکز توانبخشی هفت تیر، کودکان با اختلال وسواس و مشکلات ارتباطی  اختلال اضطراب ، دوست یابی و کودکان اختلالات یادگیری و..  بسیار تاثیر گذار می باشد. در این زمینه  با استفاده از روش های بازی درمانی ویژه به اصلاح و ایجاد رفتار های مناسب اجتماعی در زمینه فردی و گروهی پرداخته می شود. همچنین در درمان مشکلات وسواس و درگیری های خلقی کودکان ،تکنیک های حساسیت زدایی کاربرد ویژه ای دارد.

بازی درمانی در مرکز هفت تیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

بخش آموزش پیش دبستانی در هفت تیر

در این بخش  کلینیک جامع توانبخشی دکتر صابر به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم (کوچک و بزرگ، بلند و کوتاه، مهارت های پیش ریاضی، مهارت های رنگامیزی، لوحه نویسی و…) همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان و در مرحله آخر درمان مشکلات اختلالات یادگیری در زمان تحصیل کودکان با نیازهای مختلف به ارائه درمان های پیشرفته می پردازد.

مراجعینی که امکان رفت و آمد به مرکز توانبخشی ندارند ، کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در هفت تیر  در زمینه توانبخشی ، خدمات در منزل شامل  کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل ارائه می دهد.

کاردرمانی و گفتار درمانی آنلاین در میدان هفت تیر

کلینیک جامع توانبخشی دکتر صابر در هفت تیر برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور حضور دارند کاردرمانی و گفتار درمانی به صورت آنلاین  برنامه ریزی شده است. مراجعین می توانند به صورت ویدئو کال مورد ارزیابی قرار گرفته و  توسط جناب آقای دکتر صابر ویزیت شوند و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین از درمانگران با تجربه مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت نمایند.

مراجعین از خیابان های اصلی میدان هفت تیر مانند : قائم مقام فراهانی،  بختیار ، بهارشیراز ، مفتح ، خیابان فجر ، خیابان ورزنده،  گلریز، صارم،  اردلان ، کامیاب ، خیابان طالقانی ، خیابان وراوینی،  خیابان درفش ، رضوی ، خیابان سمیه و خیابان نیرومند  میتوانند برای نیاز توانبخشی خود به بهترین کلینیک توانبخشی دکتر صابر در تهران مراجعه نمایند.[/vc_column_text]

اوتیسم و بازی

اوتیسم و بازی| بازی درمانی برای اوتیسم| یک بازی ساده برای تشخیص اوتیسم| مرکز اوتیسم تهران

بازی درمانی به طور معمول برای کودکان مبتلا به اوتیسم یک روش درمان کمکی در کنار کاردرمانی اوتیسم و گفتاردرمانی اوتیسم محسوب می شود. هرچند بازی درمانی برای اوتیسم به…
کاردرمانی حسی و استرگنوزیس

کاردرمانی حسی و استرگنوزیس|یکپارچگی حسی در کودکان| درمان اختلال پردازش حسی

یکی از مشکلات حسی شایع در آسیب سیستم اجرایی مغزی، استرگنوزیس می باشد که اهمیت بسیار زیادی در عملکرد های دستی روزانه فرد دارد. استرگنوزیس در فرآیند ادراک و بازشناخت اشیاء و…
کاردرمانی اتاق تاریک

کاردرمانی اتاق تاریک| تمرینات اتاق تاریک| تفاوت شکل از زمینه| تقویت توجه و تمرکز در کودکان

کاردرمانی اتاق تاریک به افرادی که دچار اختلالات حسی هستند کمک می کند و هم چنین به بکارگیری حواس مختلف آن ها کمک می کند. کاردرمانی اتاق تاریک و تمرینات اتاق تاریک…
[/vc_column][/vc_row]

بهترین کاردرمانی و بهترین گفتار درمانی در تهران

بهترین مرکز کاردرمانی در تهران –  کلینیک کاردرمانی در تهران مرکز  گفتار درمانی و کاردرمانی در تهرانپارسبهترین کاردرمانی و گفتار درمانی در نیاوران کلینیک کاردرمانی  در سعادت آباد مرکز کاردرمانی در ستارخانبهترین کلینیک کاردرمانی در پاسدارانکلینیک گفتار درمانی و کاردرمانی در شمال تهرانبهترین کلینیک  کاردرمانی در شرق تهران کاردرمانی و گفتار درمانی در پونککلینیک کاردرمانی خوب در ولنجک – بهترین کلینیک گفتار درمانی در فرمانیهبهترین  کاردرمانی در شهرک غرب مرکز کاردرمانی خوب در غرب تهرانکلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی در شریعتی بهترین مرکز کاردرمانی در مرزدارانکاردرمانی در جنت آباد–  گفتار درمانی خوب  در سعادت آبادبهترین کلینیک گفتار درمانی در فرمانیه بهترین مرکز گفتار درمانی در ستارخانکلینیک گفتار درمانی خوب در ولنجکبهترین مرکز گفتار درمانی در پاسداران گفتار درمانی خوب در تهرانپارسکلینیک گفتار درمانی خوب در شرق تهرانکلینیک گفتار درمانی در غرب تهرانمرکز گفتار درمانی خوب در مرزداران–  کاردرمانی خوب در دهکده المپیک بهترین گفتار درمانی و کاردرمانی اسلام شهر- کاردرمانی در تهران نو –بهترین مرکز کاردرمانی در افسریه- مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی  در انقلابمرکز کاردرمانی خوب در منظریهکلینیک کاردرمانی  در ظفر

بهترین مراکز کاردرمانی در هفت تیر

کاردرمانی در  قائم مقام فراهانی، بهترین کاردرمانی در بختیار ، مرکز کاردرمانی در بهارشیراز ، کلینیک کاردرمانی در مفتح ، بهترین مرکز کاردرمانی در خیابان فجر ، کاردرمانی خوب در خیابان ورزنده،  کلینیک کاردرمانی خوب گلریز، بهترین کلینیک کاردرمانی در صارم، مرکز کاردرمانی در اردلان ، کاردرمانی در کامیاب ، بهترین کاردرمانی در خیابان طالقانی ، کاردرمانی خوب در خیابان وراوینی، بهترین کاردرمانی در  خیابان درفش ، کاردرمانی در رضوی ، کلینیک کاردرمانی در خیابان سمیه ، مرکز کاردرمانی در خیابان نیرومند

بهترین مراکز گفتار درمانی در هفت تیر

گفتار درمانی در  قائم مقام فراهانی، بهترین گفتار درمانی در بختیار ، مرکز گفتار درمانی در بهارشیراز ، کلینیک گفتار درمانی در مفتح ، بهترین مرکز گفتار درمانی در خیابان فجر ، گفتار درمانی خوب در خیابان ورزنده،  کلینیک گفتار درمانی خوب گلریز، بهترین کلینیک گفتار درمانی در صارم، مرکز گفتار درمانی در اردلان ، گفتار درمانی در کامیاب ، بهترین گفتار درمانی در خیابان طالقانی ، گفتار درمانی خوب در خیابان وراوینی، بهترین گفتار درمانی در  خیابان درفش ، گفتار درمانی در رضوی ، کلینیک گفتار درمانی در خیابان سمیه ، مرکز گفتار درمانی در خیابان نیرومند

error: Content is protected !!