ارگوتراپیست مهدی صابر

کاردرمانی و گفتاردرمانی افسریه

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در افسریه- بهترین گفتار درمانی در افسریه

سر فصل مطالب

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

افسریه از محله های شرق تهران میباشد. منطقه افسریه دارای تقاطع های منظمی است. محله افسریه از غرب به اتوبان بسیج و از جنوب به شهرک والفجر، از شمال به قصر فیروزه و از شرق به سه راه افسریه می رسد.افسریه منطقه ای است که به عنوان نخستین محله از نظر مهندسی شهرسازی در تهران در بدو تاسیس قرار دارد. محله افسریه در منطقه ۱۵ تهران قرار دارد که دارای خیابان های ۱۵ متری و ۲۰ متری و ۳۰ متری میباشد. سه راه افسریه ازتقاطع های مهم در شهر تهران میباشد که به دلیل قرار گرفتن در مسیر حرکت مسافران به سمت شرق دارای اهمیت ویژه‌ای میباشد.

با توجه به شلوغی منطقه افسریه مرکز کاردرمانی خوب و کلینیک گفتار درمانی خوب جامعی در این منطقه یافت نمی شود. بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی خوب دکتر صابر در منطقه شرق تهران با تمام امکانات ویژه درمانی در منطقه شرق تهران مشغول به فعالیت است.

بهترین کلینیک توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در محله افسریه

بیماران محله افسریه در زمینه کودکان اوتیسم ، درمان اختلال بیش فعالی و نقص توجه(  ADHD  )، کاردرمانی در اختلالات یادگیری، تاخیر رشدی ، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی، کاردرمانی درسی پی (  فلج مغزی )، گفتار درمانی در لکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی، کاردرمانی مشکلات یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) و اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون همچنین کاردرمانی در زمینه مشکلات ارتوپدی کودکان مثل صافی کف پا، پا پرانتزی،  پا ضربدری  میتوانید از امکانات بهترین کلینیک توانبخشی در افسریه بهره مند شوید. قابل به ذکر است بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در افسریه به مراجعین در حیطه توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در سکته مغزی،  کاردرمانی و گفتار درمانی در زمینه ام اس، کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی و کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی در پارکینسون آماده ارائه خدمات میباشد.

بخش کاردرمانی کودکان  و گفتار درمانی کلینیک توانبخشی افسریه شامل

گفتار درمانی در اوتیسم در منطقه افسریه:

در بخش گفتار درمانی مرکز جامع توانبخشی افسریه دکتر صابر ،نگاه بخصوصی به درمان کودکان اوتیسم شده است . به صورتی که در این بخش با استفاده از روش های جدید گفتار درمانی برای مثال روش تیچ، تئوری ذهن،روش پکس، پی آر تی(  prt ) و داستان های اجتماعی برای کودکان اوتیسم به درمان گفتار درمانی در افسریه به صورت حرفه ای پرداخته می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

گفتار درمانی در فلج مغزی در افسریه:

درمان کودکان فلج مغزی در 4 مسئله ذارای اهمیت است. دیسفاژی (اختلال بلع)،  آبریزش دهان ،دیزآرتری، و درک از کلام که گفتار درمانی افسریه  در این حیطه کاملا به صورت تکنیکی فعالیت می کنند.

آموزش پیش دبستانی در مرکز کاردرمانی افسریه

گفتار درمانی در لکنت زبان در خیابان افسریه:

در گفتار درمانی لکنت زبان سن کودک، نوع لکنت زبان، شدت لکنت زبان و شروع اختلال بسیارحائز اهمیت می باشد. کلینیک گفتار درمانی افسریه جناب آقای دکتر صابر در این زمینه بخش ویژه ای را ایجاد نموده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

کاردرمانی ذهنی درافسریه

کاردرمانی ذهنی در افسریه به صورت حرفه ای به بخش های حل مسئله، درک، شناخت، تفکر انتزاعی،  و افزایش مهارت های ذهنی کودک با توجه به تفاوت سن تقویمی و سن ذهنی کودک پرداخته می شود. کاردرمانی ذهنی در درمان بیش فعالی و نقص توجه، و عقب مانده ذهنی ،اوتیسم سندروم داون،اختلالات یادگیری فعالیت می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

کاردرمانی جسمی در نزدیکی منطقه افسریه

کاردرمانی  افسریه در  کاردرمانی جسمی به مشکلات جسمی کودک مانند مشکلات ارتوپدیک مثل پاپرانتزی، صافی کف پا ، دیرنشستن، تاخیر در راه رفتن، ضعف عضلات،  و… همچنین افزایش تعادل کودکان پرداخته می شود. کاردرمانی جسمی در کودک فلج مغزی و کودک با اختلالات حرکتی استفاده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

کاردرمانی  یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در مرکز کاردرمانی افسریه

کاردرمانی در افسریه آقای دکتر صابر ( SI ) در این حیطه به هماهنگی حرکتی از جمله هماهنگی دو دست با هم، هماهنگی پاها، هماهنگی چشم و دست، هماهنگی چشم و پا و… همچنین بالا بردن توجه حرکتی فعالیت می کنند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی افسریه

روش ماساژ درمانی تخصصی کودکان موجب کاهش بیقراری، افزایش توجه و تمرکز ،بیش فعالی،  و درمان مشکلات حسی کودکان در بهترین کلینیک توانبخشی افسریه می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

ماساژ کودک

آب درمانی  در مرکز کاردرمانی منطقه افسریه

کودک فلج مغزی در آب چون وزن کودک در داخل آب کاهش پیدا می کند، در نتیجه می توان تمرینات خاصی جهت تقویت عضلات ، افزایش تعادل و همچنین کم شدن ترس از افتادن کودکان فلج مغزی در داخل آب درمانی حرفه ای مرکز کاردرمانی افسریه انجام داد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

آب درمانی در اوتیسم در افسریه

یکی از  روش های نوین درمانی می باشد که در کلینیک کاردرمانی افسریه و کلینیک گفتار درمانی افسریه به صورت کاملا تخصصی به درمان مشکلات حسی، شناختی و کاهش میزان رفتار های کلیشه ای و بیقراری کودکان اوتیسم با استفاده از وسایل جدید تردمیل در آب، تخته تعادل در آب، پلکان در آب و…. در حال فغالیت می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

اتاق تاریک  در مرکز کاردرمانی افسریه

مرکزجامع توانبخشی افسریه با استفاده از تکنولوژی های کامپیوتری به درمان توجه دیداری، افزایش ادراک بینایی، تقویت حرکات چشمی و سرعت پردازش بینایی در کودکان زیر نظر آقای دکتر صابر خدمت رسانی می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

سنسوری روم  در مرکز کاردرمانی افسریه

یکی از روش های نوین درمانی مرکز کاردرمانی افسریه در کودکان می باشد که بااستفاده از ابزار و وسایل دیجیتالی به بالا بردن دستور پذیری، تحمل کاری، افزایش توجه و تمرکز، بالا بردن سرعت پردازش ذهنی و کلامی و کنترل حرکات اضافی کودکان کمک می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی افسریه

بازی درمانی در کلینیک کاردرمانی افسریه در کودکان با اختلالات اضطرابی ، دوست یابی و کودکان اختلالات یادگیری ،وسواس و مشکلات ارتباطی،  و.. موثر می باشد. در این بخش با استفاده از روش های بازی درمانی مختلف به اصلاح و ایجاد رفتار های مناسب اجتماعی در زمینه فردی و گروهی فعالیت می کنند . همچنین با استفاده از تکنیک های حساسیت زادیی به درمان مشکلات وسواس و درگیری های خلقی کودکان مشغول هستند.

بازی درمانی افسریه

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی افسریه

در زمینه کودکان با مشکلات رفتاری نظیر بیش فعالی، پرخاشگری،  اوتیسم و… با استفاده ازشیوه های های رفتار درمانی کودکان توسط متخصصان رفتار درمانی مرکز کاردرمانی افسریه به کنترل و اصلاح رفتار های ناهنجار در کودکان و ایجاد رفتار های مناسب و صحیح در کودکان پرداخته می شود.

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار، حس عمقی، حس بینایی، حس لامسه)

خدمات تخصصی کلینیک کاردرمانی در افسریه و کلینیک گفتار درمانی در افسریه جناب آقای دکتر صابر بخش حسی می باشد.که در این بخش برای درمان مشکلات حسی کودکان ابتدا ارزیابی دقیق انجام می شود و بیش حسی و کم حسی در همه حس های کودکان مشخص می شود.سپس برنامه درمانی از حس های پایه شروع می شود. بخش تعدیل حسی بر درمان حرفه ای مشکلات حسی در کودکان اختلال یکپارچگی حسی، اوتیسم ، بیش فعالی ، و…. فعالیت می کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در نزدیکی منطقه افسریه

کاردرمانی دست مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی افسریه جهت بلا بردن مهارت های دستی و تقویت حرکات ظریف در انگشتان و آموزش مهارت های پیش نوشتاری و تقویت مهارت های خود یاری در کودکان به صورت ویژه ای برنامه ریزی و درمان صورت می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

 تست های تخصصی هوش در مرکز کاردرمانی افسریه

این حیطه شامل تمامی تست های تشخیصی در زمینه هوش نظیر تست وکسلر و بینه برای تعیین بهره هوشی و آزمون های تشخیصی در زمینه حافظه و توانایی های کلامی و سطح رشدی کودکان ،توجه،  به درمان مشغول هستند که به صورت دقیق در بهترین مرکز کاردرمانی افسریه استفاده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی افسریه

دیگر بخش های مرتبط با گفتار درمانی افسریه بخش اتاق شنیداری می باشد که با استفاده از ابزارهای تکنولوژی نوین و برنامه های شنیداری طراحی شده توسط کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی آقای دکتر صابر به درک شنیداری و تقویت حافظه شنیداری ، همچنین بالا بردن توجه شنیداری و درک مطلب در کودکان کمک خوبی می کند.

اتاق شنیدارای در افسریه

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

بخش آموزش پیش دبستانی در منطقه افسریه

مرکز جامع توانبخشی افسریه در این بخش به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم (مهارت های پیش ریاضی، لوحه نویسی، کوچک و بزرگ، بلند و کوتاه، مهارت های رنگامیزی،  و…) همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان و در مرحله آخر درمان اختلالات یادگیری در زمان تحصیل کودکان با نیازهای خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

گفتار درمانی و کاردرمانی آنلاین در افسریه

ساکنین محله افسریه می توانید از خدمات ویژه کاردرمانی و گفتار درمانی آنلاین بهترین کاردرمانی و گفتار درمانی خوب ما در کلینیک توانبخشی دکتر صابر بهره مند شوید.

از دیگر خدمات کاردرمانی و گفتاردرمانی کودکان جناب آقای دکتر صابر در افسریه شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل برای بیماران که امکان رفت و آمد به کلینیک توانبخشی را ندارند ارائه می شود. همچنین کاردرمانی آنلاین و گفتاردرمانی آنلاین برای مراجعین خارج از کشور و بیماران مقیم شهرستان ها ارائه می گردد.

 

مناطق و خیابان های اصلی منطقه افسریه شامل ۱۵ متری اول افسریه ، ۱۵ متری دوم افسریه،۱۵ متری سوم افسریه،خیابان حمید رحیمی ، خیابان مسگراباد،  خیابان ۱۵ متری کلهر ، خیابان ابومسلم خراسانی، مسعودیه، خیابان اردیبهشت، بزرگراه امام رضا،  بزرگراه بسیج ، بلوار زمزم،بلوار ده حقی، بلوار نبرد، مشیریه میباشد.که بیماران محترم می توانند از این مناطق به مرکز توانبخشی مراجعه کنند.

راه های درمان اوتیسم

راه های درمان اوتیسم| علت اوتیسم در کودکان| مرکز تشخیص و درمان اوتیسم در تهران دکتر صابر

اوتیسم
تحقیقات زیادی در زمینه اوتیسم اتفاق افتاده است و راه‌های درمان اوتیسم در سالهای اخیر بسیار پیشرفت کرده اند. تکنیک های مختلف کاردرمانی اوتیسم ،گفتاردرمانی اوتیسم و رفتاردرمانی در کنار هم توانسته…
تشخیص دیستروفی عضلانی دوشن و بکر

تشخیص دیستروفی عضلانی دوشن و بکر| کاردرمانی در منزل برای دیستروفی عضلانی| دکتر صابر

تشخيص دیستروفي های عضلانی دوشن و بکر بر اساس تاریخچه خانوادگی ، یافته های بالینی ، آزمایش های آنزیمی سرم، روش های تشخيص الکتریکی ، نمونه برداری از ماهيچه و…
مرکز تشخیص و درمان دیستروفی

بهترین مرکز تشخیص و درمان دیسترفی عضلانی دکتر صابر- دیستروفی دوشن- دیستروفی بکر

مرکز تشخیص و درمان دیستروفی عضلانی جناب آقای دکتر صابر با دارا بودن دو مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی شرق تهران با 48 نیروی متخصص- کاردرمانی و گفتاردرمانی غرب تهران با…

بهترین کاردرمانی و بهترین گفتار درمانی در تهران

مرکز کینیک کاردرمانی در تهران –مرکز جامع توانبخشی خوب در تهرانکلینیک کاردرمانی  تهرانپارسکاردرمانی در نیاورانبهترین مرکزکاردرمانی خوب سعادت آباد مرکز توانبخشی در ستارخانبهترین کلینیک کاردرمانی در پاسدارانمرکز توانبخشی در شمال تهران مرکز توانبخشی در شرق تهرانبهترین مرکز کاردرمانی در پونکبهترین کاردرمانی در ولنجک –کاردرمانی خوب در فرمانیهمرکز جامع توانبخشی در شهرک غرببهترین کاردرمانی غرب تهرانمرکز کاردرمانی در شریعتی کاردرمانی خوب در مرزدارانبهترین مرکز توانبخشی در جنت آبادکلینیک گفتار درمانی خوب در سعادت آبادبهترین گفتار درمانی در فرمانیه بهترین گفتار درمانی در ستارخانبهترین گفتار درمانی در ولنجکبهترین گفتار درمانی خوب در پاسدارانبهترین کلینیک گفتار درمانی در تهرانپارسگفتار درمانی در شرق تهرانکلینیک گفتار درمانی خوب در غرب تهرانتوانبخشی گفتار درمانی در مرزدارانبهترین کلینیک کاردرمانی دهکده المپیک بهترین کلینیک گفتار درمانی و کاردرمانی اسلام شهر- کاردرمانی تهران نو

بهترین مراکز کاردرمانی در افسریه

بهترین کلینیک کاردرمانی در ۱۵ متری اول افسریه ، بهترین کلینیک کاردرمانی ۱5 متری دوم افسریه، کاردرمانی در ۱۵ متری سوم افسریه، مرکز کاردرمانی در خیابان حمید رحیمی ، کاردرمانی در خیابان مسگراباد، بهترین کلینیک کاردرمانی خیابان ۱۵ متری کلهر ، مرکز کاردرمانی در خیابان ابومسلم خراسانی، کلینیک کاردرمانی در مسعودیه، کلینیک کاردرمانی خوب در خیابان اردیبهشت، مرکز کاردرمانی در بزرگراه امام رضا،  کاردرمانی خوب بزرگراه بسیج ، کاردرمانی در بلوار زمزم، بهترین مرکز کاردرمانی بلوار ده حقی، کاردرمانی در بلوار نبرد، بهترین کاردرمانی در مشیریه

بهترین مراکز گفتار درمانی در افسریه

بهترین کلینیک گفتار درمانی در ۱۵ متری اول افسریه ، بهترین کلینیک گفتار درمانی ۱5 متری دوم افسریه، گفتار درمانی در ۱۵ متری سوم افسریه، مرکز گفتار درمانی در خیابان حمید رحیمی ، گفتار درمانی در خیابان مسگراباد، بهترین کلینیک گفتار درمانی خیابان ۱۵ متری کلهر ، مرکز گفتار درمانی در خیابان ابومسلم خراسانی، کلینیک گفتار درمانی در مسعودیه، کلینیک گفتار درمانی خوب در خیابان اردیبهشت، مرکز گفتار درمانی در بزرگراه امام رضا،  گفتار درمانی خوب بزرگراه بسیج ، گفتار درمانی در بلوار زمزم، بهترین مرکز گفتار درمانی بلوار ده حقی، گفتار درمانی در بلوار نبرد، بهترین گفتار درمانی در مشیریه

error: Content is protected !!