ارگوتراپیست مهدی صابر

مرکز گفتاردرمانی و کاردرمانی در خیابان شیراز

کلینیک گفتار درمانی در خیابان شیراز | بهترین مرکز کاردرمانی در خیابان شیراز| توانبخشی| مرکز اوتیسم در خیابان شیراز| دکتر صابر

سر فصل مطالب

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در خیابان شیراز – بهترین گفتار درمانی در خیابان شیراز 

بهترین مرکز کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی آقای دکتر صابر در نزدیکی خیابان شیراز به توانبخشی کودکان و بزرگسالان در حیطه بیماری های نورولوژیک و اختلالات تکاملی و رشدی در کودکان میپردازد. مرکز کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی غرب تهران دکتر صابر از مراکز کاردرمانی عالی در خیابان شیراز و کلینیک گفتار درمانی خیلی خوب در خیابان شیراز میباشد. یکی از تفاوت هایی که کلینیک توانبخشی دکتر صابر با دیگر مراکز توانبخشی در خیابان شیراز دارد ، داشتن امکانات پیشرفته و روز دنیا در زمینه کاردرمانی و گفتار درمانی روانشناسی،بازی درمانی و رفتاردرمانی، انجام تست های تخصصی هوش میباشد که با در اختیار داشتن ۴۸ نیروی حرفه ای، کاردرمان خوب و گفتار درمان خوب و روانشناسان مجرب به صورت تیم ورک فعالیت مینماید و مداخلات درمانی را به صورت یک برنامه مدون اراه و پیگیری می نمایند.

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

بهترین مرکز جامع توانبخشی دکتر صابر در خیابان شیراز

در خیابان شیراز با وجود قدیمی بودن و شلوغ بودن ، کلینیک توانبخشی خوبی وجود ندارد. از این رو ساکنین این محله برای رفع نیاز توانبخشی خود میتوانید از طریق بزرگراه های چمران و حکیم به راحتی و بدون فوت وقت به بهترین مرکز کاردرمانی _ گفتار درمانی دکتر صابر در غرب تهران مراجعه نمایید. خیابان شیراز از مهمترین بازار های بورس کاشی و سرامیک در تهران تبدیل شده است . خیابان شیراز، خیابان فرعی در تهران است و در منطقه ۳ شهرداری تهران است. خیابان شیراز در تقاطع خیابان ملاصدرا قرار گرفته است. معالی آباد که به مالی آباد معروف است . از محله های قدیمی در خیابان شیراز است.

کلینیک توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در خیابان شیراز

بیماران خیابان شیراز در زمینه کودکان اوتیسم ، درمان بیش فعالی و نقص توجه(  ADHD  )، کاردرمانی در اختلالات یادگیری، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی، کاردرمانی در سی پی (  فلج مغزی )، گفتار درمانی در لکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی، کاردرمانی در یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) و اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون همچنین کاردرمانی در زمینه مشکلات ارتوپدی کودکان مثل صافی کف پا، پا پرانتزی، پا ضربدری میتوانند از امکانات بهترین کلینیک توانبخشی در خیابان شیرازی بهره مند شوند.

قابل ذکر است بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در خیابان شیرازی به مراجعین در حیطه توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در سکته مغزی ، آسیب مغزی، کاردرمانی و گفتار درمانی در زمینه درمان ام اس، کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی و کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی در درمان پارکینسون آماد ارائه خدمات میباشد .

بخش کاردرمانی کودکان و گفتار درمانی خیابان شیراز شامل

گفتار درمانی در اوتیسم در خیابان شیراز

گفتار درمانی در خیابان شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی خیابان شیراز

 

اتاق شنیداری در مرکز خیابان شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

گفتار درمانی در لکنت زبان در محله خیابان شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

کاردرمانی جسمی در خیابان خیابان شیراز

کاردرمانی خیابان شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

آب درمانی در اوتیسم  در مرکز کاردرمانی خیابان شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی خیابان شیراز

 

کاردرمانی در خیابان شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

آب درمانی در مرکز کاردرمانی خیابان شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

تست های تخصصی هوش در مرکز کاردرمانی خیابان شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

کاردرمانی یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در منطقه خیابان شیراز

کاردرمانی حسی در خیابان شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

کاردرمانی ذهنی در نزدیکی منطقه خیابان شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی خیابان شیراز

 

اناق تاریک در مرکز کاردرمانی خیابان شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

مرکز روانشناسی کودک در خیابان شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی روانشناسی کودک  کلیک کنید.

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی خیابان شیراز

ماساژ درمانی کودکان خیابان شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی خیابان شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی خیابان شیراز

مرکز رفتار درمانی کودکان در خیابان شیراز

بخش تعدیل حسی ( حس وستیبولار ، حس عمقی ، حس بینایی، حس لامسه ) در مرکز کاردرمانی خیابان شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در منطقه خیابان شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

بخش آموزش پیش دبستانی در منطقه خیابان شیراز

بهترین مرکز گفتار درمانی و  کاردرمانی خیابان شیراز به آموزش مفاهیم پیش دبستان مانند مفاهیم ( ریاضیات، کوچک و بزرگ، رنگها و…) همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان و مشکلات تحصیلی و اختلالات یادگیری در زمان تحصیل کودکان درمان می شود.

بازی درمانی در خیابان شیراز

کاردرمانی و گفتار درمانی آنلاین در خیابان شیراز

همچنین امکانات گفتاردرمانی و کاردرمانی خیابان شیراز به صورت آنلاین برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور زندگی می کنند برنامه ریزی شده است. بیماران به صورت ویدئویی توسط جناب آقای دکتر مهدی صابر ویزیت می شوند و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین با درمانگران مرکز گفتار درمانی و  کاردرمانی دکتر صابر دریافت می نمایند.

خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در خیابان شیراز در زمینه توانبخشی در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل برای بیمارانی که امکان مراجعه به کلینیک توانبخشی را ندارند ارائه می شود.

خیابان های ملاصدرا ، اسدآبادی، ونک ، بلوار ایران زمین، توانیر ، بلوار خوردین ، خیابان مطهری ، شیخ بهائی، بلوار زند ، رحمت آباد، بلوار عدالت ، درکی ، کاوه ، قصر دشت و خیابان سیاه سنگ از خیابان های اطراف خیابان شیراز میباشند. بیماران عزیز حیطه توانبخشی ، کلینیک جامع توانبخشی دکتر صابر در غرب تهران با مجهزترین امکانات و بهترین خدمات پذیرای شما بیماران عزیز میباشد.

اوتیسم و مشکلات دانش آموزان اوتیسم| علائم اوتیسم| درمان اوتیسم| مرکز اوتیسم تهران دکتر صابر

اوتیسم
مرکز توانبخشی کودکان اوتیسم در زمینه درمان مشکلات دانش آموزان اوتیسم به صورت حرفه ای فعالیت می نماید. نحوه آموزش اوتیسم در زمینه مفاهیم آکادمیک با کودکان عادی متفاوت است. درک اصطلاحات، مفاهیم…
اوتیسم و اختلال نوشتن

اوتیسم و اختلال نوشتن کودکان | درمان اوتیسم| مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی اوتیسم دکتر صابر

بسیاری از کودکان اوتیسم در نوشتن دچار اختلال می باشند. مرحله آغازین فرایند نوشتن قبل از نوشتن است و شامل ۱) درک موضوع گفته شده یا انتخاب موضوع، ۲) شناسایی…

بهترین مراکز کاردرمانی در خیابان شیراز

بهترین کلینیک کاردرمانی در خیابان ملاصدرا، بهترین مرکز کاردرمانی در اسدآبادی ، کاردرمانی ونک ،کاردرمانی خوب در بلوار ایران زمین، ، مرکز کاردرمانی در خیابان توانیر ، کلینیک کاردرمانی در بلوار خوردین، بهترین کاردرمانی در خیابان مطهری ،کلینیک کاردرمانی خوب در شیخ بهائی ،  مرکز کاردرمانی خوب در بلوار زند ، مراکز کاردرمانی در رحمت آباد ، بهترین مراکز کاردرمانی در بلوار عدالت ، کاردرمانی در درکی ،  کاردرمانی خوب در کاوه ، کلینیک کاردرمانی در قصر دشت ، بهترین کلینیک کاردرمانی در خیابان سیاه سنگ

بهترین مراکز گفتار درمانی در خیابان شیراز

بهترین کلینیک گفتار درمانی در خیابان ملاصدرا، بهترین مرکز گفتار درمانی در اسدآبادی ، گفتار درمانی ونک ،گفتار درمانی خوب در بلوار ایران زمین، ، مرکز گفتار درمانی در خیابان توانیر ، کلینیک گفتار درمانی در بلوار خوردین، بهترین گفتار درمانی در خیابان مطهری ،کلینیک گفتار درمانی خوب در شیخ بهائی ،  مرکز گفتار درمانی خوب در بلوار زند ، مراکز گفتار درمانی در رحمت آباد ، بهترین مراکز گفتار درمانی در بلوار عدالت ، گفتار درمانی در درکی ،  گفتار درمانی خوب در کاوه ، کلینیک گفتار درمانی در قصر دشت ، بهترین کلینیک گفتار درمانی در خیابان سیاه سنگ

error: Content is protected !!