ارگوتراپیست مهدی صابر

بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی در توانیر

کلینیک گفتار درمانی در توانیر | بهترین مرکز کاردرمانی در توانیر| توانبخشی| مرکز اوتیسم در توانیر| دکتر صابر

سر فصل مطالب

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در توانیر – بهترین گفتار درمانی در توانیر

بهترین مرکز کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی آقای دکتر صابر در نزدیکی محله توانیر به توانبخشی کودکان و بزرگسالان در حیطه کاردرمانی خوب و گفتار درمانی خوب میپردازد.مرکز کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی دکتر صابر از مراکز کاردرمانی عالی در منطقه توانیر و کلینیک گفتار درمانی خیلی خوب در محله توانیر میباشد.یکی از تفاوت هایی که کلینیک توانبخشی دکتر صابر با دیگر مراکز توانبخشی در محله توانیر دارد ، داشتن امکانات پیشرفته و روز دنیا در زمینه کاردرمانی و گفتار درمانی ، روانشناسی کودک و تست هوش کودکان، بازی درمانی و رفتار درمانی میباشد که با در اختیار داشتن۴۸ نیروی حرفه ای ، کار درمان خوب و گفتار درمان خوب و روانشناسان با تجربه بسیار بالا به صورت تیم ورک فعالیت مینماید.

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

محله ی توانیر تهران در منطقه ۶ شهرداری تهران قرار دارد و تقریبا جز محله های مرکزی تهران به حساب می‌آید. از مهم ترین ویژگی های منطقه توانیر وجود دانشگاه تهران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. محدوده محله توانیر شامل خیابان برزیل در شمال ، تونل رسالت در جنوب ، بزرگراه کردستان در غرب و خیابان ولی عصر در شرق میباشد. از خیابان های اطراف میدان توانیر میتوان به خیابان های شاهین ، توانیر ، نظامی گنجوی و برادران اشاره کرد . محله توانیر به قلب تهران نیز معروف است.

بهترین مرکز کاردرمانی _ بهترین مرکز گفتار درمانی محله توانیر

ایستگاه های متروی فراوان موجود در منطقه ۶ شهرداری تهران محله توانیر و وسایل نقلیه عمومی فراوانی که در این منطقه خدمت رسانی میکنند و همچنین وجود بزرگراه های همت و حقانی باعث دسترسی بهتر ساکنین محله توانیر شده است از این رو بیماران در زمینه توانبخشی از این نواحی میتوانید بدون فوت وقت به بهترین کلینیک جامع توانبخشی دکتر صابر در شرق تهران با بهترین خدمات مراجعه نمایید.

بهترین کلینیک توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در محله توانیر

بیماران محله توانیر در زمینه کودکان اوتیسم ، درمان بیش فعالی و نقص توجه(  ADHD  )، کاردرمانی در اختلالات یادگیری، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی، کاردرمانی در سی پی (  فلج مغزی )، گفتار درمانی در لکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی، کاردرمانی در یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) و اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون همچنین کاردرمانی در زمینه مشکلات ارتوپدی کودکان مثل صافی کف پا، پا پرانتزی، پا ضربدری میتوانند از امکانات بهترین کلینیک توانبخشی در محله توانیر بهره مند شوند.

قابل ذکر است بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در محله توانیر  به مراجعین در حیطه توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در سکته مغزی ، آسیب مغزی، کاردرمانی و گفتار درمانی در زمینه درمان ام اس، کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی و کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی در درمان پارکینسون آماده ارائه خدمات میباشد.

بخش کاردرمانی کودکان و گفتار درمانی توانیر شامل

گفتار درمانی در اوتیسم در توانیر

گفتاردرمانی در توانیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی توانیر

کاردرمانی شنیداری در توانیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

گفتار درمانی در لکنت زبان در محله توانیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

کاردرمانی جسمی در خیابان توانیر

 

کاردرمانی جسمی در توانیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

آب درمانی در اوتیسم  در مرکز کاردرمانی توانیر

آب درمانی در توانیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی توانیر

سنسوری روم کاردرمانی توانیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

آب درمانی در مرکز کاردرمانی توانیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

تست های تخصصی هوش در مرکز کاردرمانی توانیر

تست هوش کودک توانیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

کاردرمانی یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در منطقه توانیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

کاردرمانی ذهنی در نزدیکی منطقه توانیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی توانیر

اتاق تاریک کاردرمانی در توانیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی توانیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

مرکز روانشناسی کودک در توانیر

روانشناسی کودک در توانیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی روانشناسی کودک  کلیک کنید.

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی توانیر

بازی درمانی توانیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی توانیر

بخش تعدیل حسی ( حس وستیبولار ، حس عمقی ، حس بینایی، حس لامسه ) در مرکز کاردرمانی توانیر

کاردرمانی حسی در توانیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در منطقه توانیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

بخش آموزش پیش دبستانی در منطقه توانیر

بهترین مرکز گفتار درمانی و  کاردرمانی توانیر به آموزش مفاهیم پیش دبستان مانند مفاهیم ( ریاضیات، کوچک و بزرگ، رنگها و…) همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان و مشکلات تحصیلی و اختلالات یادگیری در زمان تحصیل کودکان درمان می شود.

کاردرمانی و گفتار درمانی آنلاین در توانیر

همچنین امکانات گفتاردرمانی و کاردرمانی توانیر به صورت آنلاین برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور زندگی می کنند برنامه ریزی شده است. بیماران به صورت ویدئویی توسط  جناب آقای دکتر مهدی صابر ویزیت می شوند و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین با درمانگران مرکز گفتار درمانی و  کاردرمانی دکتر صابر دریافت می نمایند.

خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در توانیر در زمینه توانبخشی در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل برای بیمارانی که امکان مراجعه به کلینیک توانبخشی را ندارند ارائه می شود.

مراجعین ازخیابان های اصلی محله توانیر مانند: خیابان گاندی ، نظامی گنجوی ، اسدآبادی،  عباسپور،  خیابان توانیر ، خالد اسلامبولی ، رستگاران ، علیخانی،  آیینه وند ، نلسون ماندلا و شاهرخ ، مرکز جامع توانبخشی دکتر صابر در محله توانیر با ارائه بهترین خدمات پذیرای شما بیماران عزیز میباشد.

کاردرمانی اتاق تاریک

کاردرمانی اتاق تاریک| تمرینات اتاق تاریک| تفاوت شکل از زمینه| تقویت توجه و تمرکز در کودکان

کاردرمانی اتاق تاریک به افرادی که دچار اختلالات حسی هستند کمک می کند و هم چنین به بکارگیری حواس مختلف آن ها کمک می کند. کاردرمانی اتاق تاریک و تمرینات اتاق تاریک…
رژیم حسی در درمان کودکان اوتیسم

رژیم حسی چیست؟ کاردرمانی حسی در درمان کودکان طیف اوتیسم – دکتر صابر

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید. رژیم حسی در…

بهترین مراکز کاردرمانی در توانیر

بهترین کلینیک کاردرمانی در خیابان گاندی، بهترین مرکز کاردرمانی در نظامی گنجوی ، کاردرمانی دراسدآبادی ،کاردرمانی خوب در عباسپور ، مرکز کاردرمانی در خیابان توانیر ، کلینیک کاردرمانی در خالد اسلامبولی ، بهترین کاردرمانی در رستگاران ،کلینیک کاردرمانی خوب درعلیخانی،  مرکز کاردرمانی خوب درآیینه وند ، مراکز کاردرمانی در نلسون ماندلا ، بهترین مراکز کاردرمانی در شاهرخ

بهترین مراکز گفتار درمانی در توانیر

بهترین کلینیک گفتار درمانی توانیر در خیابان گاندی، بهترین مرکز گفتار درمانی در نظامی گنجوی ، گفتار درمانی دراسدآبادی ،گفتار درمانی خوب در عباسپور ، مرکز گفتار درمانی در خیابان توانیر ، کلینیک گفتار درمانی در خالد اسلامبولی ، بهترین گفتار درمانی در رستگاران ،کلینیک گفتار درمانی خوب درعلیخانی،  مرکز گفتار درمانی خوب درآیینه وند ، مراکز گفتار درمانی در نلسون ماندلا ، بهترین مراکز گفتار درمانی در شاهرخ

error: Content is protected !!