ارگوتراپیست مهدی صابر

بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی ازگل

کلینیک گفتار درمانی در ازگل | بهترین مرکز کاردرمانی در ازگل| توانبخشی| مرکز اوتیسم در ازگل| دکتر صابر

سر فصل مطالب

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در ازگل- بهترین گفتار درمانی در ازگل

بهترین مرکز کاردرمانی و مرکز گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در حوالی ازگل به توانبخشی کودکان و بزرگسالان در زمینه کاردرمانی خوب و گفتار درمانی خوب می پردازد. مرکز کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی شرق تهران دکتر مهدی صابر از بهترین مراکز کاردرمانی در نزدیکی محله ازگل و کلینیک های گفتار درمانی خوب در ازگل  می باشد.از مواردی که کلینیک توانبخشی دکتر صابر را از دیگر مراکز توانبخشی در ازگل جدا میکند، وجود تجهیزات پیشرفته و روز دنیا در حیطه کاردرمانی و گفتار درمانی می باشد که توسط ۴۸ نیروی متخصص کاردرمان خوب و گفتار درمان خوب و روانشناسان مجرب به صورت تیمی ارائه میگردد.

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

دسترسی محله ازگل با وجود بزرگراه هایی مانند بزرگراه بابایی، بزرگراه صدر، بزرگراه ارتش و بزرگراه امام علی شمال بسیار آسان شده است. مراجعین این محله میتوانید بدون فوت وقت از بهترین خدمات  مرکز جامع توانبخشی دکتر صابر در شرق تهران بهره مند شوید.

ازگل در شمال شرقی شهر تهران قرار دارد که از محله های مرفه نشین در منطقه یک شهرداری تهران ، ناحیه ۹ است. محله ازگل به دلیل مجاورت با رشته کوه البرز دارای آب و هوای مناسبی است اما زمستان سردی را نسبت به سایر نقاط پایتخت دارد. شهرک شهید محلاتی و محله اراج در نزدیکی ازگل قرار دارند. ازگل در پنج کیلومتری شرق تجریش واقع شده است و از شمال به شهرک شهید محلاتی ، از شمال غرب به اقدسیه و آجودانیه، از جنوب به لویزان ، از شرق به بلوار نیروی زمینی و از غرب به اقدسیه و محله اراج منتهی میشود.

بهترین کلینیک توانبخشی کاردرمانی _ گفتار درمانی دکتر صابر در ازگل

خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی در محله ازگل  شامل کاردرمانی در زمینه کودکان اوتیسم ، سندروم ژنتیکی،  سی پی (  فلج مغزی ) ، بیش فعالی و نقص توجه(  ADHD  ) ، یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) ، اختلالات یادگیری، ، دیستروفی عضلانی ، لکنت زبان ، تاخیر رشد کلامی  و حرکتی ، مشکلات گفتار و زبان ، کندی حرکتی و بدفورمی های استخوانی عضلانی و… میباشد.

همچنین در زمینه بزرگسالان در بیماران  آسیب مغزی ، سکته مغزی،  بیماری های نورولوژیک، درمان ام اس ، درمان پارکینسون،  تومورهای مغزی و… به ارائه بهترین خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی در محله ازگل   می پردازند.

بخش کاردرمانی کودکان و گفتار درمانی ازگل شامل

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی ازگل

رفتاردرمانی ازگل

گفتار درمانی در لکنت زبان در محله ازگل

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی ازگل

اتاق تاریک کاردرمانی در ازگل

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

آب درمانی در اوتیسم  در مرکز کاردرمانی ازگل

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

بخش تعدیل حسی ( حس وستیبولار ، حس عمقی ، حس بینایی، حس لامسه ) در مرکز کاردرمانی ازگل

اختلال پردازش حسی در ازگل

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

کاردرمانی جسمی در خیابان ازگل

کاردرمانی جسمی در ازگل

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی ازگل

بازی درمانی در ازگل

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی ن ازگل

سنسور روم در ازگل

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

کاردرمانی یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در منطقه ازگل

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

کاردرمانی ذهنی در نزدیکی منطقه ازگل

کلینیک کاردرمانی ذهنی در ازگل

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی ازگل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

آب درمانی در مرکز کاردرمانی ازگل

آب درمانی در ازگل

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

گفتار درمانی در اوتیسم در ازگل

گفتاردرمانی کودکان در ازگل

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

تست های تخصصی هوش در مرکز کاردرمانی ازگل

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

گفتار درمانی در فلج مغزی در منطقه ازگل

کاردرمانی دست در منطقه ازگل

کاردرمانی دست در ازگل

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی ازگل

ماساژ درمانی در ازگل

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

بخش آموزش پیش دبستانی در منطقه ازگل

بهترین مرکز گفتار درمانی و  کاردرمانی ازگل در این بخش پیش دبستانی به آموزش مواردی مانند ( کوچک و بزرگ، ریاضیات، رنگها و…) همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به مدرسه و مشکلات تحصیلی و اختلالات یادگیری پرداخته می شود.

کاردرمانی و گفتار درمانی آنلاین در ازگل

همچنین از مهم ترین امکانات گفتاردرمانی و کاردرمانی ازگل به صورت آنلاین برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور زندگی می کنند برنامه ریزی شده است. بیماران توسط ویدئو کال ارزیابی شده و تحت نظر آقای دکتر مهدی صابر ویزیت می شوند و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین با درمانگران مجرب کلینیک گفتار درمانی و  کاردرمانی دریافت می نمایند.

خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در ازگل در زمینه توانبخشی در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل برای مراجعینی که امکان رفت و آمد به مرکز توانبخشی را ندارند ارائه می شود.

خیابان نیروی زمینی ، خیابان نوبهار ، خیابان گلستان ، اقدسیه ، کوهسار ، هاشم ازگلی،  بیدستان یکم ، گلچین شمالی ، گلزار ، کامران ، رشیدی ، بهاران و گلبرگ از خیابان های اصلی محله ازگل میباشند . بیماران عزیز در زمینه توانبخشی ، بهترین مرکز توانبخشی دکتر صابر در شرق تهران با در دست داشتن نیروهای با تجربه و خدمات ویژه پذیرای شما میباشند.

بهترین مراکز کاردرمانی در ازگل

کاردرمانی در خیابان نیروی زمینی ، بهترین کلینیک کاردرمانی در خیابان نوبهار ، مرکز کاردرمانی درخیابان گلستان ، کلینیک کاردرمانی در اقدسیه ، کاردرمانی خوب درکوهسار ، بهترین مرکز کاردرمانی در هاشم ازگلی، بهترین کاردرمانی در بیدستان یکم ، کلینیک کاردرمانی خوب در گلچین شمالی ، مرکز کاردرمانی خوب درگلزار ،کاردرمانی در  کامران ، بهترین مراکز کاردرمانی در رشیدی ، کاردرمانی بهاران ، بهترین کلینیک کاردرمانی در گلبرگ

بهترین مراکز گفتار درمانی در ازگل

گفتار درمانی در خیابان نیروی زمینی ، بهترین کلینیک گفتار درمانی در خیابان نوبهار ، مرکز گفتار درمانی درخیابان گلستان ، کلینیک گفتار درمانی در اقدسیه ، گفتار درمانی خوب درکوهسار ، بهترین مرکز گفتار درمانی در هاشم ازگلی، بهترین گفتار درمانی در بیدستان یکم ، کلینیک گفتار درمانی خوب در گلچین شمالی ، مرکز گفتار درمانی خوب درگلزار ،گفتار درمانی در  کامران ، بهترین مراکز گفتار درمانی در رشیدی ، گفتار درمانی بهاران ، بهترین کلینیک گفتار درمانی در گلبرگ

error: Content is protected !!