ارگوتراپیست مهدی صابر

بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی در آیت الله کاشانی

کلینیک گفتار درمانی در آیت اله کاشانی| بهترین مرکز کاردرمانی در آیت اله کاشانی| توانبخشی در آیت اله کاشانی| مرکز اوتیسم دکتر صابر

سر فصل مطالب

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در آیت اله کاشانی – بهترین گفتار درمانی در آیت اله کاشانی

کلینیک کاردرمانی و مرکز گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در نزدیکی آیت اله کاشانی که به توانبخشی کودکان و بزرگسالان در زمینه کاردرمانی خوب و گفتار درمانی خوب میپردازد از بهترین مراکز توانبخشی میباشد. کلینیک کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی دکتر صابر در غرب تهران از بهترین مراکز کاردرمانی در محله آیت الله کاشانی و مراکز گفتار درمانی خوب در خیابان آیت اله کاشانی میباشد. یکی از مواردی که کلینیک توانبخشی دکتر صابر را از دیگر مراکز توانبخشی در آیت اله کاشانی متمایز میکند درمان های پیشرفته و روز دنیا در حیطه کاردرمانی و گفتار درمانی میباشد که توسط ۴۸ نیروی حرفه ای کار درمان خوب و گفتار درمان خوب و روانشناسی کودک، بازی درمانی و رفتار درمانی و متخصص تست هوش کودکان با تجربه بالا به صورت گروهی ارائه میگردد.

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

بهترین مرکز جامع توانبخشی در محله آیت اله کاشانی

بزرگراه آیت اله کاشانی نام بزرگراهی در شمال غرب تهران است. بزرگراه آیت الله کاشانی از غرب به شهر زیبا و از شرق به فلکه دوم صادقیه منتهی میشود. بزرگراه آیت اله کاشانی با بزرگراه های ستاری ، حکیم و شهیدباکری متقاطع است . بافت منطقه آیت الله کاشانی نوساز و شیک است . در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ نقشه گوگل نام بزرگراه آیت اله کاشانی را به بزرگراه مصدق تغییر نام داد.

بزرگراه هایی مانند : بزرگراه باکری و بزرگراه حکیم ، بزرگراه ستاری و… دسترسی ساکنین منطقه آیت الله کاشانی به مناطق اطراف خیلی آسان کرده است.

بیماران حیطه توانبخشی در منطقه آیت اله کاشانی بدون فوت وقت میتوانند به بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در غرب تهران مراجعه نمایند.

بهترین کلینیک توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در محله آیت الله کاشانی

بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر مهدی صابر در بزرگراه آیت الله کاشانی ( مصدق) یکی از گزینه های مناسب برای بیماران خیابان آیت اله کاشانی ( مصدق )در حیطه کودکان اوتیسم ، کاردرمانی  در اختلالات یادگیری، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی ، کاردرمانی در سی پی (  فلج مغزی ) ، درمان بیش فعالی و نقص توجه( ADHD  ) ، گفتار درمانی در لکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی ، اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون، کاردرمانی در یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) و کاردرمانی در زمینه مشکلات ارتوپدی کودکان از جمله صافی کف پا ، پا ضربدری و پا پرانتزی مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی خوب دکتر صابر درغرب تهران میباشد.

لازم به ذکر است بیماران در زمینه توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در سکته مغزی ، آسیب مغزی ، درمان پارکینسون ،  کاردرمانی و گفتار درمانی در زمینه درمان ام اس ، کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی می توانند از بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی در بزرگراه آیت الله کاشانی ( مصدق) بهره مند شوند.

بخش کاردرمانی کودکان و گفتار درمانی خیابان آیت اله کاشانی شامل

تست هوش درمرکز کاردرمانی محله آیت اله کاشانی

در این آیتم از مرکز جامع توانبخشی خیابان آیت اله کاشانی به صورت حرفه ای به تمامی تست های تشخیصی در زمینه هوش مانند تست وکسلر و بینه برای تعیین بهره هوشی و آزمون های تشخیص در زمینه حافظه و توجه، توانایی های کلامی و سطح رشدی کودکان میپردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

کاردرمانی یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در آیت الله کاشانی

در این قسمت از کاردرمانی کودکان به بالا بردن توجه حرکتی در قسمت کاردرمانی حسی  sl   دکتر صابر در کلینیک جامع توانبخشی آیت الله کاشانی میپردازند. هماهنگی حرکتی از جمله هماهنگی دو دست با هم ، هماهنگی چشم و دست ، هماهنگی پاها ، هماهنگی چشم و پا و … در این بخش رسیدگی میشود.

مرکز یکپارچگی حسی در آیت الله کاشانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید

مرکز روانشناسی کودک در خیابان آیت اله کاشانی

مرکز روانشناسی کودک دکتر صابر در نزدیکی خیابان آیت اله کاشانی بخشی را به روانشناسی کودکان با اختلال اضطرابی، مشکلات وسواس و اختلالات ارتباط اجتماعی ، ناخن جویدن ، افسردگی کودکان  اختصاص داده اند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی روانشناسی کودک  کلیک کنید.

گفتاردرمانی در اوتیسم در آیت الله کاشانی

گفتاردرمانی در آیت الله کاشانی

در این آیتم با استفاده از روش های جدید گفتار درمانی از جمله پی آر تی(  prt ) ، روش پکس، روش تیچ، تئوری ذهن، و داستان های اجتماعی برای کودک اوتیسم به درمان پیشرفته گفتار درمانی  می پردازند. با نگاهی خاص و ویژه  برای درمان کودکان اوتیسم در قسمت های گفتار درمانی در کلینیک جامع توانبخشی دکتر صابر در محله آیت اله کاشانی میپردازند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

گفتار درمانی درلکنت زبان در آیت اله کاشانی

برای درمان لکنت زبان چهار مورد بسیار حائز اهمیت است ۱- نوع لکنت زبان ۲-سن کودک ۳-شروع اختلال ۴- شدت لکنت زبان است. که در بخشی حرفه ای در مرکز گفتار درمانی آیت الله کاشانی آقای دکتر صابر به درمان پیشرفته میپردازند.

گفتاردرمانی لکنت زبان در آیت الله کاشانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

کاردرمانی ذهنی در خیابان آیت الله کاشانی

در بخش کاردرمانی ذهنی محله آیت اله کاشانی با در نظر گرفتن تفاوت سن تقویمی و سن ذهنی کودکان در مواردی مثل : تفکر انتزاعی ، درک ، شناخت ، هوش ، حل مسئله و افزایش مهارت های ذهنی کودکان به صورت کاملا تخصصی به درمان میپردازند. همچنین کاردرمانی ذهنی برای  درمان سندروم داون و عقب مانده ذهنی، بیش فعالی و نقص توجه، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاربرد بسیاری  دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی خیابان آیت اله کاشانی

در این قسمت به مشکلات حسی کودکان در کلینیک کاردرمانی آیت اله کاشانی میپردازند.برایو همچنینبرای کاهش بیش فعالی، بیقراری، افزایش توجه و تمرکز، ازماساژ درمانی کودکان که موثرترین راه های درمانی در این زمینه میباشد استفاده میشود.

ماساژ درمانی در آیت الله کاشانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

کاردرمانی جسمی در آیت الله کاشانی

تقویت مهارت های تعادلی کودک و همچنین مشکلات جسمی کودک مانند دیرنشستن،ضعف عضلات، تاخیر در راه رفتن، مشکلات ارتوپدی مثل پاپرانتزی، صافی کف پا و… در این بخش از کلینیک کاردرمانی آیت اله کاشانی مورد بررسی قرار میگیرد. برای درمان پیشرفته کودک فلج مغزی و کودک با اختلالات حرکتی کاردرمانی جسمی بسیار  کاربرد دارد.

کاردرمانی جسمی در آیت الله کاشانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

آب درمانی در مرکز کاردرمانی آیت اله کاشانی

وزن کودک فلج مغزی در داخل آب نسبت به بقیه مواقع کمتر است به همین دلیل تمرینات تخصصی  در جهت تقویت عضلات ، افزایش تعادل و همچنین کاهش ترس از افتادن این کودکان در داخل آب درمانی تخصصی  کلینیک جامع توانبخشی آیت اله کاشانی صورت میگیرد.

آب درمانی در آیت الله کاشانیجهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

گفتار درمانی در فلج مغزی در حوالی آیت اله کاشانی

۴ موردی که در درمان کودکان فلج مغزی بسیار اهمیت دارد عبارتنداز: ۱-دیسفاژی (اختلال بلع)۲- دیزآرتری، ۳- آبریزش دهان ۴- درک از کلام که در این زمینه گفتار درمانی آیت اله کاشانی  کاملا به صورت حرفه ای خدمات دهی میکند.

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی آیت الله کاشانی

در این قسمت به بهبود ادراک بینایی ، بهبود حرکات چشمی و سرعت پردازش بینایی و توجه دیداری در کودکان با استفاده از سیستم های کامپیوتری در اتاق تاریک کلینیک کاردرمانی خیابان آیت اله کاشانی به مدیریت جناب آقای دکتر صابر میپردازند.

اتاق تاریک کاردرمانی در آیت الله کاشانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی بلوار آیت اله کاشانی

برای درمان کودکان با اختلال وسواس و مشکلات ارتباطی، اختلال اضطراب، دوست یابی و کودکان اختلالات یادگیری و… بخش بازی درمانی مرکز توانبخشی آیت اله کاشانی بسیار تخصصی و کاربردی است. در این بخش با استفاده از  روش های بازی درمانی حرفه ای  به اصلاح و ایجاد رفتار های مناسب اجتماعی در زمینه فردی و گروهی پرداخته می شود. همچنین   برای درمان مشکلات وسواس و درگیری های خلقی کودکان از تکنیک های حساسیت زدایی استفاده میکنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی آیت الله کاشانی

در این قسمت برای بالا بردن توجه و تمرکز، تحمل کاری، دستور پذیری، افزایش سرعت پردازش ذهنی و کلامی و کنترل حرکات اضافی کودکان، از جدیدترین روش های درمانی  با استفاده از ابزار و وسایل دیجیتالی به درمان پیشرفته کودکان  در کلینیک توانبخشی آیت اله کاشانی میپردازند.

سنسوری روم در کاردرمانی آیت الله کاشانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی سنسوری روم کلیک کنید.

آب درمانی در اوتیسم در مرکز کاردرمانی محله آیت الله کاشانی

در کلینیک کاردرمانی آیت اله کاشانی و کلینیک گفتار درمانی آیت الله کاشانی به درمان مشکلات شناختی و کاهش میزان رفتار های کلیشه ای و بیقراری کودکان اوتیسم با استفاده از وسایل جدید تردمیل در آب، تخته تعادل در آب، پلکان در آب، مشکلات حسی، و…. به صورت کاملا تخصصی میپردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی آیت الله کاشانی

در این بخش با استفاده از روش های رفتار درمانی کودکان به مشکلات رفتاری نظیر بیش فعالی ، اوتیسم ، پرخاشگری و … توسط متخصصان رفتار درمانی کلینیک کاردرمانی آیت اله کاشانی به کنترل و اصلاح رفتار های ناهنجار در کودکان و ایجاد رفتار های مناسب و صحیح در کودکان میپردازند.

رفتار درمانی در آیت الله کاشانی

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار ، حی عمقی، حس بینایی، حس لامسه) در مرکز کاردرمانی آیت اله کاشانی

بخش حسی در کلینیک جامع کاردرمانی _ گفتار درمانی آقای دکتر صابر بسیار حرفه ای میباشد. که در این بخش ابتدا ارزیابی دقیق انجام می شود و در همه حس های کودک ، بیش حسی و کم حسی مشخص می شود و سپس برنامه درمانی از حس های پایه شروع میشود و برای درمان مشکلات حسی کودکان به درمان تخصصی میپردازند. بخش تعدیل حسی در درمان تخصصی مشکلات حسی در کودکان اختلال یکپارچگی حسی، اوتیسم ، بیش فعالی  و…. بسیار حائز اهمیت است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در آیت الله کاشانی

بخش کاردرمانی دست مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی آیت اله کاشانی  برای افزایش مهارت های دستی کودکان، تقویت حرکات ظریف در انگشتان و آموزش مهارت های پیش نوشتاری و تقویت مهارت های خودیاری  به مدیریت آقای دکتر صابر به صورت تخصصی مشغول به فعالیت میباشند.

کاردرمانی دست کودکان در آیت الله کاشانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی آیت اله کاشانی

بخش اتاق شنیداری با گفتار درمانی محله آیت اله کاشانی در ارتباط هستند .  که با استفاده از ابزارهای پیشرفته و برنامه های شنیداری طراحی شده  به درک شنیداری و تقویت حافظه شنیداری ، همچنین افزایش توجه شنیداری و درک مطلب در کودکان در کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی آیت اله کاشانی به سرپرستی جناب آقای دکتر صابر میپردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

بخش آموزش پیش دبستانی در مرکز کاردرمانی آیت الله کاشانی

در این قسمت برای  آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم ( کوچک و بزرگ ، بلند و کوتاه ، مهارت های پیش ریاضی ، مهارت های رنگامیزی ، لوحه نویسی و … ) و در مرحله آخر برای درمان مشکلات  اختلالات یادگیری در زمان تحصیل کودکان با نیاز های متفاوت در کلینیک جامع توانبخشی دکتر صابر در خیابان آیت الله کاشانی به درمان پیشرفته میپردازند.

مرکز تست هوش در آیت الله کاشانی

کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی کودکان دکتر صابر در آیت اله کاشانی برای مراجعینی که امکان رفت و آمد به مرکز توانبخشی را ندارند خدمات در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل  ارائه می دهد.

کاردرمانی و گفتاردرمانی آنلاین در آیت الله کاشانی

کلینیک کاردرمانی _ گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در محله آیت الله کاشانی برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور حضور دارند کاردرمانی و گفتار درمانی به صورت آن لاین  طراحی کرده است. مراجعین زیر نظر  جناب آقای دکتر صابر ویزیت میشوند و به صورت ویدئو کال مورد ارزیابی قرار گرفته و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین از درمانگران با تجربه مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت می نمایند.

خیابان های اصلی اطراف بزرگراه آیت اله کاشانی ( مصدق) مانند : شهر زیبا ، باغ فیض ، شهرک اکباتان ، ابوذر ، پونک ، بزرگراه آبشناسان،  بلوار لاله ، بلوار شقایق ، بلوار فردوس غربی و شرقی ، بلوار الهام،  اندیشه ، شهران ، بلوار مرزداران و فلکه های اول و دوم صادقیه و… میباشند.که مراجعین از این مناطق میتوانید از خدمات ویژه بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر مهدی صابر در غرب تهران بهره مند شوید.

7 دیدگاه . ارسال دیدگاه جدید

کمال شریفی نیا  جوئن 2021،6  9:45 ب.ظ

سلام وخسته نباشی به جناب آقای دکتر صابر و درمانگران خوبشان من پدر یکی از بچه های اوتیسمی هستم که در کلینیک دکتر صابر تحت درمان خیلی تشکر میکنم از کلینیک تمیز و مجهزشان و همچنین تشخیص درست و ارزیابی دقیقشون خدا خیرتون بده .

پاسخ

ژاله فرامرزی  ژوئیه 2021،12   11:7 ب.ظ

پسرم پارسا دچار اخلال حسی شدید شده بود به حدی که تو زمستون اصلا کلاه سرش نمیکرد حتی اجازه نمیداد با روغن بدنش رو ماساژ بدم و خیلی بی قرار بود ولی از وقتی به کلینیک مراجعه کردم خداروشکر پسرم خیلی بهتر و آروم تر شده م واقعا هم از آقای دکتر صابر هم از درمانگران صبورشون کمال تشکر دارم

پاسخ

مهسا رضایی اوت 2020،14  10:53 ب.ظ

سلام بنده اهل کرمان هستم و دخترم دچار اختلال اوتیسم هستش  چند ماهی است که دخترم را برای درمان به کلینیک دکتر صابر می آورم واقعا از اقای دکتر تشکر میکنم به خاطر تشخیص درستی که برای دخترم دادن من از کلینیکشون خیلی راضی هستم

پاسخ

اکبر امامی  اکتبر 2020،15  12:3 ب.ظ

سلام  و خدا قوت به آقای دکتر صابر و درمانگرانشون خدا خیرتون بده من چند ماهی است که دنبال یه کلینیک خوبم برای درمان فرزندم خیلی از کلینیک ها مراجعه کردیم ولی اصلا راضی نبودم خداروشکر توسط یکی از آشناها با کلینیک دکتر صابر آشنا شدم سه ماهی میشه که فرزندم تحت درمان و خداروشکر خیلی بهتر شده خدابهتون خیر و سلامتی بده

پاسخ

منیژه حدادی  اکتبر 2020،10  8:14 ب.ظ

سلام فرزندم دچار اختلال یادگیری شده بود نمیتونست اعداد رو تا 10 به ترتیب بشماره یا سه تا کلمه که بهش میگفتم نمیتونست بگه که با دیدن این علایم به کلینیک مراجعه کردم الان حدودا چهار ماه که تحت درمان و خداروشکر خیلی بهتر شده

پاسخ

زمانی  نوامبر 2020،  9:14 ب.ظ

سلام از جناب آقای دکتر صابر قدر دانی و تشکر میکنم که با تشخیص عالی و ارزیابی دقیقشون باعث میشوند که ما به مشکلات کودکان خود پی ببریم تا هرچه زودتر کودکانمان تحت درمان قرار بگیرند خداخیرتون بده

پاسخ

احسان 2020،4 6:45 ق.ظ

سلام و خسته نباشی خدمت آقای دکتر صابر من در کشور آلمان زندگی میکنم و متاسفانه پسرم دچار اختلال یادگیری هستش یکی از آشناهامون در ایران به ما کلینیک دکتر صابر رو معرفی کرد من خیلی امیدی نداشتم چون ما امکان رفت آمد برامون نبود ولی الان چند ماهه که به صورت ویدیو کال تحت درمان و خدارو شکر خیلی تاثیر خوبی روی پسرم داشت و ازشون خیلی تشکر میکنم

پاسخ

اختلال خواندن و یکپارچگی حسی

یکپارچگی حسی و اختلال خواندن|درمان اختلال خواندن| کاردرمانی حسی| اختلال یادگیری دکتر صابر

اختلال خواندن از انواع اختلالات یادگیری    می باشد که خود را با علائمی نظیر مشکلات در تشخیص حروف، روان خوانی، مشکلات پردازش بینایی و عدم تشخیص خطوط و… نشان می دهد. اختلال پردازش حسی از…
درمان اختلال خواندن و نوشتن در کودکان

درمان اختلال خواندن و نوشتن| بهترین مرکز درمان اختلال یادگیری در تهران| کلینیک دکتر صابر

اختلال خواندن و اختلال نوشتن از انواع شایع اختلالات یادگیری می باشد که در سالهای ابتدایی تحصیل خود را نشان می دهد. کودکان با  نارسا خوانی در تشخیص حروف و فرم کلمات…
روان خوانی در کودکان

روان خوانی و درمان اختلال خواندن| اختلال یادگیری خواندن|مرکز درمان اختلال یادگیری دکتر صابر

روان خواندن یعنی توانایی تشخیص سریع واژه ها و خواندن جمله ها و متن های طولانی تر به راحتی که نشان دهنده درک مطلب است. کسی که از نظر خواندن…
آفازی چیست

آفازی چیست| گفتار درمانی کودکان| گفتاردرمانی بزرگسالان| گفتاردرمانی تخصصی دکتر صابر

 احتمالاً برای اولین بار است که با واژه  آفازی ( aphasia ) یا زبان پریشی مواجه شده اید. ممکن است برای شما این سوالات پیش بیاید که آفازی چیست؟به چه…

بهترین مراکز کاردرمانی در آیت الله کاشانی

کاردرمانی در شهر زیبا ، بهترین کاردرمانی در باغ فیض ، مرکز کاردرمانی درشهرک اکباتان ، کلینیک کاردرمانی ابوذر ، بهترین مرکز کاردرمانی در پونک ، بهترین کلینیک کاردرمانی در بزرگراه آبشناسان ،  کاردرمانی خوب در بلوار لاله،  کلینیک کاردرمانی خوب دربلوار شقایق ، مرکز کاردرمانی خوب در بلوار فردوس غربی و شرقی ، بهترین مراکز کاردرمانی در بلوار الهام،مراکز کاردرمانی در اندیشه ، کاردرمانی خوب در شهران ، بهترین کاردرمانی دربلوار مرزداران ، کاردرمانی خوب در فلکه های اول و دوم صادقیه

بهترین مراکز گفتار درمانی در آیت الله کاشانی

گفتار درمانی در شهر زیبا ، بهترین گفتار درمانی در باغ فیض ، مرکز گفتار درمانی درشهرک اکباتان ، کلینیک گفتار درمانی ابوذر ، بهترین مرکز گفتار درمانی در پونک ، بهترین کلینیک گفتار درمانی در بزرگراه آبشناسان ،  گفتار درمانی خوب در بلوار لاله،  کلینیک گفتار درمانی خوب دربلوار شقایق ، مرکز گفتار درمانی خوب در بلوار فردوس غربی و شرقی ، بهترین مراکز گفتار درمانی در بلوار الهام،مراکز گفتار درمانی در اندیشه ، گفتار درمانی خوب در شهران ، بهترین گفتار درمانی دربلوار مرزداران ، گفتار درمانی خوب در فلکه های اول و دوم صادقیه

error: Content is protected !!