ارگوتراپیست مهدی صابر

مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی در شهرک ژاندارمری

کلینیک گفتار درمانی در شهرک ژاندارمری | بهترین مرکز کاردرمانی در شهرک ژاندارمری| توانبخشی| مرکز اوتیسم در شهرک ژاندارمری| دکتر صابر

سر فصل مطالب

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در شهرک ژاندارمری – بهترین گفتار درمانی در شهرک ژاندارمری

بهترین کلینیک کاردرمانی و مرکز گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در نزدیکی شهرک ژاندارمری  به توانبخشی کودکان و بزرگسالان در حیطه کاردرمانی خوب و گفتار درمانی خوب میپردازد.کلینیک کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی غرب تهران دکتر صابر جزو بهترین مراکز کاردرمانی در شهرک ژاندارمری  و مراکز گفتار درمانی خوب در شهرک ژاندارمری میباشد.یکی از مواردی که کلینیک توانبخشی دکتر صابر را از دیگر مراکز توانبخشی در شهرک ژاندارمری  متمایز میکند ، داشتن خدمات ویژه و روز دنیا در زمینه کاردرمانی و گفتار درمانی میباشد که توسط ۴۸ نیروی حرفه ای کاردرمان خوب و گفتار درمان خوب و روانشناسان مجرب به صورت تیمی ارائه میگردد.

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

شهرک ژاندارمری شهرکی مسکونی است که در غرب شهر تهران و در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار گرفته است . نام دیگر شهرک ژاندارمری مرزداران است. زمین های شهرک ژاندارمری اکثرا قطعه های ۳۰۰ و ۴۰۰ متری هستند. در زمان حکومت محمد رضا شاه پهلوی به افسرها و درجه داران ژاندارمری تهران واگذار میشد . که پس از انقلاب ایران به مردم عادی فروخته شد. با گذر اتوبان یادگار امام از وسط شهرک ژاندارمری این شهرک به دو قسمت تقسیم شده است. از نظر تقسیم بندی شهرداری تهران قسمت غرب یادگار امام در ناحیه ۲ از منطقه ۲ شهرداری تهران قرار دارد و با نام محله خرمرودی شناخته میشود.

بهترین مرکز کاردرمانی _ گفتار درمانی دکتر صابر در محله شهرک ژاندارمری

بیماران عزیز حیطه توانبخشی درشهرک ژاندارمری میتوانید از طریق بزرگراه یادگار امام و بزرگراه حکیم و بزرگراه جلال آل احمد به راحتی به بهترین کلینیک توانبخشی دکتر صابر در غرب تهران مراجعه نمایید.

بهترین کلینیک توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در شهرک ژاندارمری

بیماران شهرک ژاندارمری در زمینه کودکان اوتیسم، درمان بیش فعالی و نقص توجه(  ADHD  ) و نقص توجه، کاردرمانی در اختلالات یادگیری ، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی، کاردرمانی در سی پی (  فلج مغزی )، گفتار درمانی در لکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی، کاردرمانی در یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) و اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون همچنین کاردرمانی در زمینه مشکلات ارتوپدی کودکان مثل صافی کف پا، پا پرانتزی،  پا ضربدری  میتوانند از امکانات بهترین کلینیک توانبخشی دکتر صابر در غرب تهران بهره مند شوند.

قابل ذکر است بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در محله شهرک ژاندارمری به مراجعین در حیطه توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در سکته مغزی ، آسیب مغزی،  کاردرمانی و گفتار درمانی در زمینه درمان ام اس، کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی و کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی در درمان پارکینسون آماده ارائه خدمات میباشد.

بخش کاردرمانی کودکان و گفتار درمانی شهرک ژاندارمری شامل

گفتار درمانی در اوتیسم در شهرک ژاندارمری

گفتاردرمانی در شهرک ژاندارمری

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی شهرک ژاندارمری

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

گفتار درمانی در لکنت زبان در محله ژاندارمری

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

کاردرمانی جسمی در خیابان شهرک ژاندارمری

کاردرمانی جسمی در شهرک ژاندارمری

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

آب درمانی در اوتیسم  در مرکز کاردرمانی شهرک ژاندارمری

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی ژاندارمری

کاردرمانی در شهرک ژاندارمری

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

آب درمانی در مرکز کاردرمانی شهرک ژاندارمری

آب درمانی در مرکز کاردرمانی شهرک ژاندارمریجهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

تست های تخصصی هوش در مرکز کاردرمانی شهرک ژاندارمری

تست هوش در شهرک ژاندارمری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

کاردرمانی یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در منطقه  ژاندارمری

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

کاردرمانی ذهنی در نزدیکی منطقه شهرک ژاندارمری

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی شهرک ژاندارمری

اتاق تاریک در کاردرمانی در شهرک ژاندارمری

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی ژاندارمری

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

مرکز روانشناسی کودک در شهرک ژاندارمری

مرکز روانشناسی کودک در شهرک ژاندارمری

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی روانشناسی کودک  کلیک کنید.

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی شهرک ژاندارمری

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی ژاندارمری

بازی درمانی در شهرک ژاندارمری

بخش تعدیل حسی ( حس وستیبولار ، حس عمقی ، حس بینایی، حس لامسه ) در مرکز کاردرمانی شهرک ژاندارمری

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در منطقه ژاندارمری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

بخش آموزش پیش دبستانی در منطقه ژاندارمری

بهترین مرکز گفتار درمانی و  کاردرمانی در شهرک ژاندارمری به آموزش مفاهیم پیش دبستان مانند مفاهیم ( ریاضیات، کوچک و بزرگ، رنگها و…) و آماده سازی کودک جهت تست ورود به دبستان و حل مشکلات تحصیلی و اختلالات یادگیری در زمان تحصیل کودکان می پردازد.

کاردرمانی و گفتار درمانی آنلاین در شهرک ژاندارمری

همچنین امکانات گفتاردرمانی و کاردرمانی شهرک ژاندارمری به صورت آنلاین برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور زندگی می کنند برنامه ریزی شده است. بیماران به صورت ویدئویی توسط جناب آقای دکتر مهدی صابر ویزیت می شوند و خدمات درمانی را به صورت آنلاین با درمانگران مرکز گفتار درمانی و  کاردرمانی دکتر صابر دریافت می نمایند.

خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در شهرک ژاندارمری در زمینه توانبخشی در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل برای بیمارانی که امکان مراجعه به کلینیک توانبخشی را ندارند ارائه می شود.

خیابان های اطراف شهرک ژاندارمری مانند: بلوار فرزانگان،  بلوار ایثار ، خیابان میثاق ، خیابان آرش،  بلوار خرمرودی،  خیابان شهید ابراهیمی ، خیابان لادن، سپهر، فرشتگان ، البرز، لاله ، پردیس، بلوار مرزداران میباشند. مراجعین محترم در زمینه توانبخشی از این نواحی میتوانید به بهترین کلینیک توانبخشی با مدیریت دکتر صابر در غرب تهران مراجعه نمایید.

کاردرمانی حسی و استرگنوزیس

کاردرمانی حسی و استرگنوزیس|یکپارچگی حسی در کودکان| درمان اختلال پردازش حسی

یکی از مشکلات حسی شایع در آسیب سیستم اجرایی مغزی، استرگنوزیس می باشد که اهمیت بسیار زیادی در عملکرد های دستی روزانه فرد دارد. استرگنوزیس در فرآیند ادراک و بازشناخت اشیاء و…
مشکلات حسی چیست

مشکلات حسی چیست | اختلال پردازش حسی| اختلال یکپارچگی حسی| کاردرمانی حسی در کودکان

زمانی تصور می‌شد که حواس نوزادان خیلی خوب تکامل نیافته است؛ ولی امروزه عقیده بر این است که نوزادان مخلوقاتی هستند که می‌بینند می‌شنوند احساس می‌کنند بوها و مزه‌ها را…
کاردرمانی در منزل اختلال پردازش حسی.

کاردرمانی در منزل اختلال پردازش حسی| کاردرمانی حسی در منزل| مرکز کاردرمانی دکتر صابر

یکی دیگر از سوالاتی که والدین در مورد کودکانی که به مشکلات حسی بزرگی برخورد کرده‌اند می‌باشد پاسخ به این پرسش است که چگونه در اوایل اختلال پردازش حسی کودک…

بهترین مراکز کاردرمانی در شهرک ژاندارمری

بهترین کلینیک کاردرمانی در بلوار فرزانگان ، بهترین مرکز کاردرمانی در بلوار ایثار ، کاردرمانی درخیابان میثاق،کاردرمانی خوب در خیابان آرش ، مرکز کاردرمانی در بلوار خرمرودی ، کلینیک کاردرمانی در خیابان شهید ابراهیمی ، بهترین کاردرمانی درخیابان لادن ،کلینیک کاردرمانی خوب درسپهر ،  مرکز کاردرمانی خوب در فرشتگان ، مراکز کاردرمانی در البرز ، بهترین مراکز کاردرمانی در لاله ، کاردرمانی در بلوار مرزداران، کاردرمانی خوب در پردیس

بهترین مراکز گفتار درمانی در شهرک ژاندارمری

بهترین کلینیک گفتار درمانی در بلوار فرزانگان ، بهترین مرکز گفتار درمانی در بلوار ایثار ، گفتار درمانی درخیابان میثاق،گفتار درمانی خوب در خیابان آرش ، مرکز گفتار درمانی در بلوار خرمرودی ، کلینیک گفتار درمانی در خیابان شهید ابراهیمی ، بهترین گفتار درمانی درخیابان لادن ،کلینیک گفتار درمانی خوب درسپهر ،  مرکز گفتار درمانی خوب در فرشتگان ، مراکز گفتار درمانی در البرز ، بهترین مراکز گفتار درمانی در لاله ، گفتار درمانی در بلوار مرزداران، گفتار درمانی خوب در پردیس

error: Content is protected !!