ارگوتراپیست مهدی صابر

بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی در نواب

کلینیک گفتاردرمانی در اتوبان نواب | مرکز کاردرمانی در نواب| مرکز توانبخشی اوتیسم | دکتر صابر

سر فصل مطالب

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در نواب – بهترین گفتار درمانی در نواب

بهترین کلینیک کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در حوالی محله نواب به توانبخشی کودکان و بزرگسالان در زمینه کاردرمانی خوب و گفتار درمانی خوب میپردازد. مرکز کاردرمانی و مرکز گفتار درمانی دکتر صابر در غرب تهران جزو بهترین کلینیک های  کاردرمانی در محله نواب  میباشد.از مواردی که مرکز توانبخشی دکتر صابر را از دیگر مراکز توانبخشی در محله نواب متمایز میکند وجود تجهیزات پیشرفته و روز دنیا در حیطه کاردرمانی و گفتار درمانی میباشد . کلینیک جامع توانبخشی دکتر صابر در محله نواب  با در اختیار داشتن  38 نیروی متخصص کاردرمانی خوب و گفتار درمانی خوب و روانشناسی کودک، بازی درمانی و رفتار درمانی و متخصص تست هوش کودکان مجرب به صورت جمعی فعالیت مینماید.

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

محله نواب چون در مجاورت بزرگراه شهید نواب صفوی واقع شده به همین دلیل از محله های معروف پایتخت میباشد. محله نواب در سمت جنوب غربی تهران واقع شده و از محله های شلوغ و پرتردد شهر تهران میباشد . نام محله نواب از بزرگراه شهید نواب که از این محله میگذرد گرفته شده است . بزرگراه نواب صفوی از انتهای خیابان توحید شروع شده و تا بزرگراه تندگویان ادامه پیدا میکند. بزرگراه شهید نواب در مجاورت این محله شمال شرق را به جنوب آن متصل میکند. که طرح آن در سال ۱۳۴۴ ریخته شد. نواب از شمال به میدان توحید و از جنوب به بزرگراه تندگویان ختم میشود. امتداد شمالی این بزرگراه به بزرگراه چمران متصل میشود. محله نواب از شرق و غرب با محله های زیادی همسایه است. مانند : خیابان آذربایجان،  خیابان هاشمی ، محله حر و…

مرکز کاردرمانی خوب _ گفتار درمانی خوب در محله نواب

محله نواب از نظر دسترسی به سایر مناطق وضعیت خوبی دارد. دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی ، نزدیک بودن به بزرگراه های شهید  تندگویان ، بزرگراه شهید چمران و… باعث شده که ساکنین این محله بتوانند به راحتی جا به جا شوند. از این رو بیماران در زمینه توانبخشی از این منطقه میتوانید بدون فوت وقت به بهترین مرکز جامع توانبخشی دکتر صابر در غرب تهران مراجعه نمایید.

بهترین کلینیک توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در محله نواب

از گزینه های مناسب برای درمان بیماران محله  نواب در زمینه کودکان اوتیسم ، کاردرمانی در اختلالات یادگیری ، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی ، کاردرمانی در سی پی (  فلج مغزی ) ، درمان بیش فعالی و نقص توجه( ADHD  ) ، گفتار درمانی در لکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی ، اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون ، کاردرمانی در یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) و کاردرمانی در زمینه مشکلات ارتوپدی کودکان از جمله صافی کف پا ، پا ضربدری،  پا پرانتزی ،کلینیک توانبخشی ( مرکز کاردرمانی _ مرکز گفتار درمانی ) دکتر صابر در غرب  تهران میباشد.

لازم به ذکر است بیماران بزرگسال حیطه توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در سکته مغزی ، آسیب مغزی ، کاردرمانی و گفتار درمانی در زمینه درمان ام اس ، کاردرمانی و گفتار درمانی در درمان پارکینسون ، مرکز جامع توانبخشی دکتر صابر در غرب  تهران با ارائه بهترین خدمات پذیرای شما بیماران عزیز میباشد.

 بخش کاردرمانی کودکان  و گفتار درمانی محله نواب  شامل

کاردرمانی دست در نواب

در بخش کاردرمانی دست مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی کودکان نواب به سرپرستی جناب آقای دکتر صابر  برای بالا بردن مهارت های دستی کودکان، تقویت حرکات ظریف در انگشتان و آموزش مهارت های پیش نوشتاری و تقویت مهارت های خودیاری به صورت حرفه ای مشغول به فعالیت میباشند.

کاردرمانی دست در نواب

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

تست هوش درمرکز کاردرمانی خیابان نواب

در این بخش به صورت تکنیکی به تمامی تست های تشخیصی در زمینه هوش مانند تست وکسلر و بینه برای تعیین بهره هوشی و آزمون های تشخیص در زمینه حافظه و توجه، توانایی های کلامی و سطح رشدی کودکان در کلینیک جامع توانبخشی نواب رسیدگی میکنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید.

کاردرمانی یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در خیابان نواب

در این بخش به هماهنگی حرکتی از جمله هماهنگی دو دست با هم، هماهنگی چشم و دست، هماهنگی پاها،  هماهنگی چشم و پا و… همچنین افزایش توجه حرکتی در قسمت کاردرمانی حسی sl  دکتر صابر در کلینیک جامع توانبخشی نواب  میپردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید

گفتار درمانی در لکنت زبان در نواب

در درمان لکنت زبان ۴ مسئله حائز اهمیت میباشد ۱- نوع لکنت زبان۲-  سن کودک ۳-  شروع اختلال۴- شدت لکنت زبان . مرکز گفتار درمانی نواب   آقای دکتر صابر  بخش ویژه ای را به این آیتم  اختصاص داده است.

گفتار درمانی در لکنت زبان

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

مرکز روانشناسی کودک در نواب

روانشناسی کودکان با اختلال اضطرابی، مشکلات وسواس و اختلالات ارتباط اجتماعی ، ناخن جویدن ، افسردگی کودکان نیز در مرکز روانشناسی کودک صابر در نزدیکی محله نواب برای کودکان اختصاص داده است.

روانشناسی کودکان در نواب

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی روانشناسی کودک  کلیک کنید.

کاردرمانی ذهنی در خیابان نواب

در مواردی مانند تفکر انتزاعی ، درک ، شناخت ، هوش ، حل مسئله و بالا بردن مهارت های ذهنی کودکان  با توجه به تفاوت سن تقویمی و سن ذهنی کودکان در بخش کاردرمانی ذهنی محله نواب به صورت کاملا حرفه ای به درمان میپردازند. همچنین کاردرمانی ذهنی برای  درمان سندروم داون و عقب مانده ذهنی، بیش فعالی و نقص توجه، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، بسیار کاربرد دارد.

کاردرمانی ذهنی در نواب

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی نواب

ماساژ درمانی کودکان یکی از راه های تاثیر گذار  برای کاهش بیش فعالی، بیقراری، افزایش توجه و تمرکز است. همچنین  در این بخش  مشکلات حسی کودکان در مرکز کاردرمانی نواب نیز مورد بررسی قرار میگیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

گفتاردرمانی در اوتیسم در نواب

برای درمان کودکان اوتیسم در محله نواب در بخش های گفتار درمانی در کلینیک توانبخشی آقای دکتر صابر با نگاهی ویژه و تکنیکی به درمان پیشرفته میپردازند. در این قسمت با استفاده از روش های جدید گفتار درمانی از جمله پی آر تی( prt ) ، روش پکس، روش تیچ، تئوری ذهن، و داستان های اجتماعی برای کودک اوتیسم به درمان گفتار درمانی  به صورت حرفه ای می پردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

آب درمانی در مرکز کاردرمانی نواب

چون وزن کودک فلج مغزی در داخل آب نسبت به بقیه مواقع کمتر است تمرینات تخصصی را در جهت تقویت عضلات، افزایش تعادل و همچنین کاهش ترس از افتادن این کودکان در داخل آب درمانی تخصصی کلینیک جامع توانبخشی نواب انجام میدهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

کاردرمانی جسمی در نواب

در این بخش در کلینیک کاردرمانی خیابان نواب به تقویت مهارت های تعادلی کودک و همچنین مشکلات جسمی کودک مانند دیرنشستن، ضعف عضلات، تاخیر در راه رفتن، مشکلات ارتوپدی مثل پاپرانتزی، صافی کف پا و…   میپردازند. کاردرمانی جسمی نیز در کودک فلج مغزی و کودک با اختلالات حرکتی  بسیار کاربرد دارد.

کاردرمانی جسمی در نواب

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

گفتار درمانی در فلج مغزی در حوالی نواب

۱-دیسفاژی (اختلال بلع) ۲- دیزآرتری، ۳- آبریزش دهان، ۴- درک از کلام  ۴ مسئله ای هستند که در درمان کودکان فلج مغزی بسیار حائز اهمیت میباشند.که در این حیطه گفتار درمانی نواب کاملا به صورت حرفه ای خدمات دهی میکند.

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی نواب

آیتم بازی درمانی در کلینیک توانبخشی نواب برای کودکان با اختلال وسواس و مشکلات ارتباطی، اختلال اضطراب ، دوست یابی و کودکان اختلالات یادگیری و.. در نظر گرفته شده است که بسیار مفید می باشد. در این زمینه با استفاده از روش های بازی درمانی ویژه به اصلاح و ایجاد رفتار های مناسب اجتماعی در زمینه فردی و گروهی پرداخته می شود. همچنین تکنیک های حساسیت زدایی در درمان مشکلات وسواس و درگیری های خلقی کودکان کاربرد خاصی دارد.

بازی درمانی در نواب

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی نواب

این بخش یکی از جدیدترین روش های درمانی در کودکان درکلینیک توانبخشی نواب  می باشد که برای افزایش توجه و تمرکز، تحمل کاری، دستور پذیری، افزایش سرعت پردازش ذهنی و کلامی و کنترل حرکات اضافی کودکان، از ابزار و وسایل دیجیتالی به درمان پیشرفته کودکان میپردازند.

سنسوری رو در نواب

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی سنسوری روم کلیک کنید.

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی نواب

با استفاده از سیستم های کامپیوتری  برای بهبود ادراک بینایی، بهبود حرکات چشمی و سرعت پردازش بینایی و توجه دیداری در کودکان، در اتاق تاریک مرکز کاردرمانی نواب با مدیریت جناب آقای دکتر صابر به درمان های پیشرفته میپردازند.

اتاق تاریک در کاردرمانی خیابان نواب

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

آب درمانی در اوتیسم در مرکز کاردرمانی خیابان نواب

از جدید ترین روش درمانی است  که در کلینیک کاردرمانی خیابان نواب و مرکز گفتار درمانی نواب به صورت کاملا تخصصی به درمان مشکلات شناختی و کاهش میزان رفتار های کلیشه ای و بیقراری کودکان اوتیسم با به کارگیری از وسایل جدید تردمیل در آب، تخته تعادل در آب، پلکان در آب، مشکلات حسی، و…. میپردازند.

آب درمانی در مرکز کاردرمانی خیابان نواب

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی نواب

در این بخش متخصصان رفتار درمانی مرکز کاردرمانی نواب با استفاده از روش های رفتاردرمانی کودکان با مشکلات رفتاری نظیر بیش فعالی ، اوتیسم ، پرخاشگری و …  به کنترل و اصلاح رفتار های ناهنجار در کودکان و ایجاد رفتار های مناسب و صحیح در کودکان میپردازند.

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار ، حی عمقی، حس بینایی، حس لامسه) در مرکز کاردرمانی نواب

از بخش های تخصصی مرکز گفتار درمانی نواب و مرکز کاردرمانی نواب آقای دکتر صابر بخش حسی میباشد. که در این بخش ابتدا ارزیابی دقیق انجام می شود و در همه حس های کودک ، بیش حسی و کم حسی  مشخص می شود و سپس برنامه درمانی از حس های پایه شروع میشود و برای درمان مشکلات حسی کودکان فعالیت میکنند. آیتم تعدیل حسی در درمان تخصصی مشکلات حسی در کودکان اختلال یکپارچگی حسی، اوتیسم ، بیش فعالی  و…. کاربرد خاصی  دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی نواب

از بخش هایی که  با گفتار درمانی نواب در ارتباط میباشد، آیتم اتاق شنیداری است . که با استفاده از ابزارهای پیشرفته و برنامه های شنیداری طراحی شده  به درک شنیداری و تقویت حافظه شنیداری، همچنین افزایش توجه شنیداری و درک مطلب در کودکان در مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی نواب زیر نظر جناب آقای دکتر صابر میپردازند.

اتاق شنیداری در گفتار درمانی خیابان نواب

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

بخش آموزش پیش دبستانی در مرکز کاردرمانی نواب

در این بخش به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم (کوچک و بزرگ، بلند و کوتاه، مهارت های پیش ریاضی، مهارت های رنگامیزی، لوحه نویسی و…) میپردازند. و همچنین ارائه درمان های پیشرفته در کلینیک جامع توانبخشی دکتر صابر در محله نواب برای آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان و در مرحله آخر درمان مشکلات اختلالات یادگیری در زمان تحصیل کودکان با نیازهای مختلف می پردازند.

مراجعینی که امکان رفت و آمد به مرکز توانبخشی را ندارند مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی کودکان دکتر صابر در نواب خدمات در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل  ارائه می دهد.

کاردرمانی و گفتاردرمانی آنلاین در نواب

گفتار درمانی و کاردرمانی آنلاین در نواب

کاردرمانی و گفتار درمانی به صورت آنلاین  برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور حضور دارند در مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در نواب طراحی شده است. مراجعین زیر نظر جناب آقای دکتر صابر ویزیت میشوند و به صورت ویدئو کال مورد ارزیابی قرار گرفته و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین از درمانگران با تجربه مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت می نمایند.

خیابان های اصلی محله نواب مانند: عباسی ، اسکندری، قزوین ، راه آهن،  سلیمانی تیموری ، مقدم ، باغ خزانه ، غفاری ، حر ، کارگر جنوبی ، بریانک ، خرمشهر ، سلسبیل جنوبی ، کارون ، هفت چنار ، زمانی ، ایروانی،  رباط کریم ، حسنی و جوادیان میباشند.بیماران حیطه توانبخشی از این مناطق میتوانند به یکی از بهترین مراکز کاردرمانی _ گفتار درمانی دکتر صابر در غرب تهران مراجعه نمایند.

گفتاردرمانی لکنت زبان

گفتاردرمانی لکنت زبان| روش لیدکامب| مرکز درمان لکنت زبان تهران| گفتاردرمانی شهرک غرب

در درمان لکنت زبان از روش های مختلف نظیر گفتاردرمانی و رفتاردرمانی استفاده می شود. یکی از این تکنیک ها استفاده از بازخورد توسط ولدین می باشد که در روش…
لکنت زبان و تست بررسی

لکنت زبان و تست بررسی| بررسی لکنت در کودکان| مرکز تشخیص و درمان لکنت زبان در تهران

بررسی میزان لکنت زبان در برنامه لیدکامب شامل تعیین درصد هجاهای لکنت زبان شده (SS%) می­باشد. SS% با محاسبه تعداد کلی هجاهای بیان شده و تعداد هجاهایی که با لکنت زبان…
لکنت زبان و تاریخچه

لکنت زبان و تاریخچه آن| درمان لکنت زبان در کودکان| گفتاردرمانی لکنت زبان|

لکنت­ از اختلالات گفتاری شایع در کودکان به حساب می آید. گفتاردرمانی کودکان با استفاده از روش های مختلف درمانی در جهت بهبود علائم لکنت زبان استفاده می کند. مرکز گفتاردرمانی کودکان دکتر…

بهترین مراکز کاردرمانی در نواب

بهترین کلینیک کاردرمانی در خیابان عباسی، بهترین مرکز کاردرمانی در اسکندری ، کاردرمانی درقزوین ،کاردرمانی خوب در راه آهن ، مرکز کاردرمانی در سلیمانی تیموری ، کلینیک کاردرمانی در مقدم ، بهترین کاردرمانی در باغ خزانه ،کلینیک کاردرمانی خوب درغفاری،  مرکز کاردرمانی خوب درحر ، مراکز کاردرمانی در کارگر جنوبی ، بهترین مراکز کاردرمانی در بریانک، کاردرمانی در خرمشهر، بهترین کاردرمانی در سلسبیل جنوبی، مرکز کاردرمانی در کارون، کاردرمانی خوب در هفت چنار ، کلینیک کاردرمانی در زمانی، مرکز کاردرمانی در ایروانی، کلینیک کاردرمانی خوب در رباط کریم، مرکز کاردرمانی خوب در حسنی ، کاردرمانی در جوادیان

بهترین مراکز گفتار درمانی در نواب

بهترین کلینیک گفتار درمانی در خیابان عباسی، بهترین مرکز گفتار درمانی در اسکندری ، گفتار درمانی درقزوین ،گفتار درمانی خوب در راه آهن ، مرکز گفتار درمانی در سلیمانی تیموری ، کلینیک گفتار درمانی در مقدم ، بهترین گفتار درمانی در باغ خزانه ،کلینیک گفتار درمانی خوب درغفاری،  مرکز گفتار درمانی خوب درحر ، مراکز گفتار درمانی در کارگر جنوبی ، بهترین مراکز گفتار درمانی در بریانک، گفتار درمانی در خرمشهر، بهترین گفتار درمانی در سلسبیل جنوبی، مرکز گفتار درمانی در کارون، گفتار درمانی خوب در هفت چنار ، کلینیک گفتار درمانی در زمانی، مرکز گفتار درمانی در ایروانی، کلینیک گفتار درمانی خوب در رباط کریم، مرکز گفتار درمانی خوب در حسنی ، گفتار درمانی در جوادیان

error: Content is protected !!