ارگوتراپیست مهدی صابر

مرکز گفتاردرمانی و کاردرمانی در صرافها

کلینیک گفتاردرمانی در صرافها| مرکز کاردرمانی درصرافها| مرکز توانبخشی اوتیسم در صرافها | دکتر صابر

سر فصل مطالب

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در صرافها – بهترین گفتار درمانی در صرافها

بهترین مرکز کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در حوالی صرافها  به توانبخشی کودکان و بزرگسالان در زمینه کاردرمانی پیشرفته و گفتار درمانی پیشرفته میپردازد. مرکز کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی غرب تهران دکتر مهدی صابر جزو بهترین مراکز کاردرمانی در محله برادران صرافها  و کلینیک گفتار درمانی خوب در منطقه  صرافها  میباشد. از جمله مواردی که مرکز توانبخشی دکتر صابر را از دیگر کلینیک توانبخشی در محله برادران صرافها  متمایز میکند، وجود تجهیزات پیشرفته و روز دنیا در حیطه کاردرمانی و گفتار درمانی میباشد که توسط 53 نیروی متخصص کاردرمانی خوب و گفتار درمانی خوب و روانشناسی کودک، بازی درمانی و رفتار درمانی و متخصص تست هوش کودکان مجرب به صورت گروهی ارائه میگردد.

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

 بهترین مرکز جامع توانبخشی در خیابان صرافها

از نظر موقعیتی خیابان صرافها در نزدیکی بزرگراه چمران ، یادگار امام و بزرگراه نیایش قرار گرفته و همین باعث شده که مراجعین در این نواحی بتوانند به راحتی و بدون فوت وقت به نواحی اطراف حمل و نقل کنند. از این رو مراجعین عزیز از این مناطق میتوانید به بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در غرب تهران مراجعه نمایید.

محله برادران صرافها از خیابان های فرعی در تهران میباشد. خیابان برادران صرافها در محله سعادت آباد و در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار دارد. که از محله های شناخته شده و نسبتا مرفه نشین تهران است . خیابان صرافها که در محله سعادت آباد است از شرق به بزرگراه چمران ، از جنوب به شهرک غرب ، از شمال به کوی فراز و از شمال شرق به اوین و از شمال غرب به فرحزاد راه دارد.

بهترین کلینیک توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در خیابان صرافها

کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در محله صرافها مشکلات ارتوپدی کودکان مانند صافی کف پا ، پا پرانتزی ، پا ضربدری،  کودکان اوتیسم،  کاردرمانی در اختلالات یادگیری ، درمان بیش فعالی و نقص توجه( ADHD  ) ،کاردرمانی در سی پی (  فلج مغزی ) ، یکپارچگی حسی( SPD-SI ) ، کاردرمانی در لکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون و کاردرمانی در دیستروفی عضلانی را پذیرا میباشد.

مرکز توانبخشی غرب دکتر صابر  به درمان تخصصی و پیشرفته در حیطه بیماران بزرگسال مثل سکته مغزی ، آسیب مغزی ، کاردرمانی و گفتار درمانی در زمینه درمان ام اس ، کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی و درمان پارکینسون میپردازد.

بخش کاردرمانی کودکان  و گفتار درمانی محله صرافها شامل

مرکز روانشناسی کودک در صرافها

مرکز روانشناسی کودک در صرافها

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی روانشناسی کودک  کلیک کنید.

کاردرمانی دست در صرافها

کاردرمانی دست در خیابان صرافها

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

تست هوش درمرکز کاردرمانی خیابان صرافها

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید.

گفتار درمانی در لکنت زبان در صرافها

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

کاردرمانی ذهنی در خیابان صرافها

کاردرمانی ذهنی در صرافها

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

کاردرمانی یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در خیابان صرافها

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی صرافها

بازی درمانی در صرافها

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی صرافها

 

ماساژ درمانی در خیابان صرافها

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

گفتاردرمانی در اوتیسم در صرافها

گفتاردرمانی در صرافها

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

کاردرمانی جسمی در صرافها

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی صرافها

اتاق تاریک در کاردرمانی در صرافها

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

آب درمانی در مرکز کاردرمانی صرافها

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی صرافها

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی صرافها

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی سنسوری روم کلیک کنید.

آب درمانی در اوتیسم در مرکز کاردرمانی خیابان صرافها

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی صرافها

رفتار درمانی در صرافها

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی صرافها

اتاق شنیدای در گفتاردرمانی صرافها

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار ، حی عمقی، حس بینایی، حس لامسه) در مرکز کاردرمانی صرافها

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

بخش آموزش پیش دبستانی در مرکز کاردرمانی صرافها

در این بخش به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه ( مفهوم کوچک و بزرگ، بلند و کوتاه، مهارت های پیش ریاضی، مهارت های رنگامیزی، لوحه نویسی و…) میپردازند. و همچنین ارائه درمان های پیشرفته در کلینیک جامع توانبخشی دکتر صابر در محله صرافها برای آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان و در مرحله آخر درمان مشکلات اختلالات یادگیری در زمان تحصیل کودکان با نیازهای مختلف می پردازند.

بخش آموزش پیش دبستان در صرافها

مراجعینی که امکان رفت و آمد به مرکز توانبخشی را ندارند مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی کودکان دکتر صابر در صرافها خدمات در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل  ارائه می دهد.

کاردرمانی و گفتاردرمانی آنلاین در صرافها

کاردرمانی و گفتار درمانی به صورت آنلاین برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور حضور دارند در مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در صرافها طراحی شده است. مراجعین زیر نظر جناب آقای دکتر صابر ویزیت میشوند و سپس به صورت آنلاین از درمانگران با تجربه مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت می نمایند.

بیماران عزیز حیطه توانبخشی از نواحی اطراف خیابان صرافها مانند: شهید کنعانی مقدم ، خیابان شهیدمقدسی، شهید نفیسی، بلوار شهرداری ، بلوار دریا ، فرهنگ ، خیابان علامه ، خیابان لادن ، خیابان سرو ، بلوار شهید ذبیحی ، کلینیک جامع توانبخشی دکتر صابر در غرب تهران با ارائه بهترین خدمات پذیرای شما بیماران عزیز میباشد.

اوتیسم و کارهای روزمره زندگی

اوتیسم و کارهای روزمره زندگی| علائم اوتیسم در کودکان| نشانه های اتیسم| مرکز اوتیسم تهران

یکی از علائم اوتیسم در کودکان، مشکل در انجام کارهای روزمره زندگی است. کودکان اوتیسم به طور معمول در مدیریت وظایف و کار های روزمره زندگی مانند لباس پوشیدن، مسواک…
اوتیسم و حس بویایی

اوتیسم و حس بویایی| اوتیسم حسی| اختلال پردازش حسی کودکان اوتیسم| درمان اوتیسم در تهران

اختلال اوتیسم عموما با رفتار های ارتباطی – کلامی تشخیص داده می شود اما طبق تحقیقات اخیر دانشمندان در حوزه اوتیسم، کودکان مبتلا به اوتیسم معمولا در حواس پنج گانه…

بهترین مراکز کاردرمانی در صرافها

بهترین کلینیک کاردرمانی در خیابان  خیابان شهید کنعانی مقدم، بهترین مرکز کاردرمانی در خیابان شهید مقدسی ، کاردرمانی درشهید نفیسی ،کاردرمانی خوب در بلوار شهرداری، مرکز کاردرمانی در بلوار دریا، کلینیک کاردرمانی درفرهنگ ، بهترین کاردرمانی در خیابان علامه ،کلینیک کاردرمانی خوب در خیابان لادن،  مرکز کاردرمانی خوب درخیابان سرو ، مراکز کاردرمانی در بلوار شهید ذبیحی

بهترین مراکز گفتار درمانی در صرافها

بهترین کلینیک گفتار درمانی در خیابان شهید کنعانی مقدم، بهترین مرکز گفتار درمانی در خیابان شهید مقدسی ، گفتار درمانی درشهید نفیسی ،گفتار درمانی خوب در بلوار شهرداری، مرکز گفتار درمانی در بلوار دریا، کلینیک گفتار درمانی درفرهنگ ، بهترین گفتار درمانی در خیابان علامه ،کلینیک گفتار درمانی خوب در خیابان لادن،  مرکز گفتار درمانی خوب درخیابان سرو ، مراکز گفتار درمانی در بلوار شهید ذبیحی

error: Content is protected !!