ارگوتراپیست مهدی صابر

بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی در اقدسیه

کلینیک گفتاردرمانی در اقدسیه|بهترین مرکز کاردرمانی در اقدسیه| توانبخشی| مرکز درمان اوتیسم| دکتر صابر

سر فصل مطالب

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در اقدسیه – بهترین گفتار درمانی در اقدسیه

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

بهترین کلینیک کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در حوالی محله اقدسیه به توانبخشی کودکان و بزرگسالان در زمینه کاردرمانی پیشرفته و گفتار درمانی پیشرفته میپردازد. مرکز کاردرمانی و مرکز گفتار درمانی  دکتر صابر درشرق تهران جزو بهترین مراکز کاردرمانی در خیابان اقدسیه کلینیک گفتار درمانی خوب در محله اقدسیه میباشد. یکی از مواردی که مرکز توانبخشی دکتر صابر را از دیگر مراکز توانبخشی در اقدسیه متمایز میکند وجود تجهیزات پیشرفته و روز دنیا حیطه کاردرمانی و گفتار درمانی میباشد که توسط ۴۸ نیروی متخصص کاردرمانی خوب و گفتار درمانی خوب و روانشناسی کودک، بازی درمانی و رفتار درمانی و متخصص تست هوش کودکان مجرب به صورت تیم ورک فعالیت مینماید.

خیابان اقدسیه ( برادران شهید موحد دانش ) از میدان اقدسیه ( شهدای ارتش ) در شرق شروع شده ، در میانه راه خیابان آجودانیه را قطع میکند و در آخر به سه راه اقدسیه در تقاطع خیابان پاسداران در غرب ختم میشود.محله اقدسیه در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. اقدسیه از شرق به ازگل،  از غرب به شهرک چمران و از شمال به محله آجودانیه منتهی میشود. در گذشته مالک محله اقدسیه صندوق دار ناصرالدین شاه بوده است. نام این محله از حصارملا به اقدسیه تغییر یافته است. اراضی اقدسیه بیشتر کشاورزی بودند که پس از انقلاب دیگر اثری از این اراضی کشاورزی باقی نماند.

خیابان اقدسیه از نظر دسترسی وضعیت مناسبی دارد. خط ۳ متروی تهران در اقدسیه ایستگاه دارد و خطوط بی آرتی و اتوبوسرانی نیز در منطقه اقدسیه خدمت رسانی میکنند. و همچنین وجود بزرگراه هایی مثل بزرگراه صدر در نزدیکی محله اقدسیه ، دسترسی ساکنین این محله را به اطراف خیلی آسان کرده است . با این وجود بیماران حیطه توانبخشی در محله اقدسیه میتوانید به بهترین کلینیک توانبخشی دکتر صابر در شرق تهران مراجعه نمایید.

بهترین کلینیک توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در منطقه اقدسیه

از گزینه های مناسب برای درمان بیماران محله اقدسیه حیطه کودکان اوتیسم ، کاردرمانی در اختلالات یادگیری ، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی ، کاردرمانی در سی پی (  فلج مغزی ) ، درمان بیش فعالی و نقص توجه(  ADHD  ) ، گفتار درمانی در لکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی ، اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون ، کاردرمانی در یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) و کاردرمانی در زمینه مشکلات ارتوپدی کودکان از جمله صافی کف پا ، پا ضربدری،  پا پرانتزی ،مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی خوب دکتر صابر در شرق تهران میباشد.

لازم به ذکر است بیماران بزرگسال حیطه توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در سکته مغزی ، آسیب مغزی ، کاردرمانی و گفتار درمانی در زمینه درمان پارکینسون ، کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی و درمان ام اس ، مرکز جامع توانبخشی دکتر صابر در شرق تهران با ارائه بهترین خدمات پذیرای شما بیماران عزیز میباشد.

بخش کاردرمانی کودکان و گفتار درمانی محله اقدسیه شامل

آب درمانی اوتیسم در مرکز کاردرمانی خیابان اقدسیه

یکی از جدید ترین روش درمانی می باشد که در مرکز کاردرمانی خیابان اقدسیه  و مرکز گفتار درمانی اقدسیه که به صورت کاملا حرفه ای به درمان مشکلات شناختی و کاهش میزان رفتار های کلیشه ای و بیقراری کودکان اوتیسم با استفاده از وسایل جدید تردمیل در آب، تخته تعادل در آب، پلکان در آب، مشکلات حسی، و…. در حال فعالیت هستند.

آب درمانی در مرکز کاردرمانی اقدسیه

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

کاردرمانی ذهنی در خیابان اقدسیه

در مواردی نظیر تفکر انتزاعی، درک، شناخت، هوش، حل مسئله و تقویت مهارت های ذهنی کودکان ، بخش کاردرمانی ذهنی در محله اقدسیه با توجه به تفاوت سن تقویمی و سن ذهنی کودکان به صورت کاملا تخصصی مشغول به فعالیت هستند.  در درمان سندروم داون و عقب مانده ذهنی، بیش فعالی و نقص توجه، اختلالات یادگیری، اوتیسم ،کاردرمانی ذهنی بسیار کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

گفتار درمانی اوتیسم در اقدسیه

کلینیک توانبخشی خیابان اقدسیه آقای دکتر صابر در بخش های گفتار درمانی با نگاهی تخصصی و تکنیکی در درمان کودک اوتیسم ،  فعالیت میکنند. در این بخش با استفاده از روش های جدید گفتار درمانی از جمله پی آر تی(  prt ) ، روش پکس، روش تیچ، تئوری ذهن، و داستان های اجتماعی برای کودک اوتیسم به درمان گفتار درمانی در خیابان اقدسیه به صورت حرفه ای می پردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

گفتار درمانی در فلج مغزی در حوالی اقدسیه

در درمان کودکان فلج مغزی ، ۴ مسئله از اهمیت زیادی برخوردار است .دیسفاژی (اختلال بلع)، دیزآرتری، آبریزش دهان و درک از کلام که در این زمینه ها  گفتار درمانی اقدسیه کاملا به صورت حرفه ای خدمات دهی میکند.

تست های تخصصی هوش در مرکز کاردرمانی خیابان اقدسیه

در این آیتم  ، مرکز جامع توانبخشی اقدسیه به صورت ویژه  به  تمامی تست های تشخیصی در زمینه هوش مانند  تست وکسلر و بینه برای تعیین بهره هوشی و آزمون های تشخیص در زمینه حافظه وتوجه، توانایی های کلامی و سطح رشدی کودکان، میپردازد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

گفتار درمانی درلکنت زبان در اقدسیه

در درمان لکنت زبان نوع لکنت زبان، سن کودک،شروع اختلال، شدت لکنت زبان ، بسیار حائز اهمیت است. کلینیک گفتار درمانی اقدسیه آقای دکتر صابر در این زمینه  آیتم ویژه‌ای را به وجود آورده است.

گفتار درمانی در خیابان اقدسیه

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

مرکز روانشناسی کودک در اقدسیه

کلینیک روانشناسی کودک دکتر مهدی صابر در نزدیکی محله اقدسیه به روانشناسی کودکان با اختلال اضطرابی، مشکلات وسواس و اختلالات ارتباط اجتماعی ، ناخن جیدن، افسردگی کودکان در کودکان فعالیت می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی روانشناسی کودک  کلیک کنید.

کاردرمانی جسمی در اقدسیه

در این آیتم  به مشکلات جسمی کودک مانند دیرنشستن،ضعف عضلات، تاخیر در راه رفتن، مشکلات ارتوپدی مثل پاپرانتزی، صافی کف پا و… همچنین پیشرفت مهارت های تعادلی کودک در کلینیک کاردرمانی خیابان اقدسیه دکتر صابرخدمات دهی میکنند. همچنین در کودک فلج مغزی و کودک با اختلالات حرکتی  ، کاردرمانی جسمی کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

کاردرمانی یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در خیابان اقدسیه

کاردرمانی حسی  SI دکتر صابر در اقدسیه در این بخش به هماهنگی حرکتی از جمله هماهنگی دو دست با هم، هماهنگی چشم و دست، هماهنگی پاها،  هماهنگی چشم و پا و… همچنین افزایش توجه حرکتی میپردازد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در اقدسیه

برای  افزایش مهارت های دستی کودکان، تقویت حرکات ظریف در انگشتان و آموزش مهارت های پیش نوشتاری و تقویت مهارت های خود یاری کاردرمانی دست مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی اقدسیه دکتر صابربه صورت حرفه ای خدمات دهی میکنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

ماساژ درمانی در اقدسیه

ماساژ درمانی کودکان برای کاهش بیش فعالی، بیقراری، افزایش توجه و تمرکز بسیار کاربرد دارد. همچنین  در کلینیک کاردرمانی اقدسیه در زمینه مشکلات حسی کودکان نیزمشغول به فعالیت هستند.

ماساژ درمانی کودکان در اقدسیه

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

آب درمانی در مرکز کاردرمانی اقدسیه

کودک فلج مغزی در داخل آب نسبت به بقیه مواقع وزن کمتری دارد با این وجود می توان تمرینات تخصصی را در جهت تقویت عضلات ، افزایش تعادل و همچنین کاهش ترس از افتادن این کودکان در داخل آب درمانی تخصصی  کلینیک جامع توانبخشی اقدسیه مورد استفاده قرار داد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی اقدسیه

برای بهبود ادراک بینایی، بهبود حرکات چشمی و سرعت پردازش بینایی و توجه دیداری در کودکان ، با به کارگیری از سیستم های کامپیوتری در بهترین کلینیک کاردرمانی در اقدسیه به مدیریت جناب آقای دکتر صابر به درمان های پیشرفته میپردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی اقدسیه

از جدیدترین روش های درمانی کلینیک توانبخشی اقدسیه  در کودکان می باشد که با استفاده از ابزار و وسایل دیجیتالی  برای بالا بردن توجه و تمرکز، تحمل کاری، دستور پذیری، افزایش سرعت پردازش ذهنی و کلامی و کنترل حرکات اضافی کودکان  به درمان پیشرفته کودکان میپردازند.

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی اقدسیه

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی اقدسیه

مرکزتوانبخشی اقدسیه در بخش بازی درمانی ، کودکان با اختلال وسواس و مشکلات ارتباطی  اختلال اضطراب ، دوست یابی و کودکان اختلالات یادگیری و..  بسیار تاثیر گذار می باشد. در این زمینه  با استفاده از روش های بازی درمانی ویژه   به اصلاح و ایجاد رفتار های مناسب اجتماعی در زمینه فردی و گروهی پرداخته می شود. همچنین  در درمان مشکلات وسواس و درگیری های خلقی کودکان ،تکنیک های حساسیت زدایی کاربرد ویژه ای دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی اقدسیه

در این آیتم کودکان با مشکلات رفتاری نظیر بیش فعالی ، اوتیسم ، پرخاشگری و …با استفاده از روش های رفتار درمانی کودکان توسط متخصصان رفتار درمانی مرکز کاردرمانی اقدسیه به کنترل و اصلاح رفتار های ناهنجار در کودکان و ایجاد رفتار های مناسب و صحیح در کودکان کمک می شود.

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار ، حی عمقی، حس بینایی، حس لامسه) در مرکز کاردرمانی اقدسیه

از بخش های تخصصی مرکز گفتار درمانی اقدسیه و مرکز کاردرمانی اقدسیه آقای دکتر صابرمیتوان به بخش حسی اشاره کرد. که در این قسمت برای درمان مشکلات حسی کودکان ابتدا ارزیابی دقیق انجام می شود سپس برنامه درمانی از حس های پایه شروع میشود و در همه حس های کودک ، بیش حسی و کم حسی  مشخص می شود.  در ، درمان تخصصی مشکلات حسی در کودکان اختلال یکپارچگی حسی، اوتیسم ، بیش فعالی  و…. بخش تعدیل حسی کاربرد ویژه ای دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

اتاق شنیداری در اقدسیه

از بخش هایی که  با گفتار درمانی اقدسیه مرتبط هستند بخش اتاق شنیداری است که با استفاده از ابزارهای  پیشرفته و برنامه های شنیداری طراحی شده تحت نظر مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی اقدسیه جناب آقای دکتر صابر به درک شنیداری و تقویت حافظه شنیداری ، همچنین بالا بردن توجه شنیداری و درک مطلب در کودکان کمک زیادی می کند.

کاردرمانی در اقدسیه

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

بخش آموزش پیش دبستانی دراقدسیه

کلینیک جامع توانبخشی دکتر صابر در این آیتم  به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم (کوچک و بزرگ، بلند و کوتاه، مهارت های پیش ریاضی، مهارت های رنگامیزی، لوحه نویسی و…) همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان و در مرحله آخر درمان مشکلات اختلالات یادگیری در زمان تحصیل کودکان با نیازهای متفاوت به ارائه درمان های پیشرفته می پردازد.

کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در اقدسیه  در زمینه توانبخشی ، برای مراجعینی که امکان رفت و آمد به مرکز توانبخشی را ندارند خدمات در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل ارائه می دهد.

کاردرمانی و گفتاردرمانی آنلاین در اقدسیه

مرکز کاردرمانی و  گفتاردرمانی دکتر صابردراقدسیه برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور حضور دارند کاردرمانی و گفتار درمانی به صورت آنلاین  برنامه ریزی کرده است. مراجعین به صورت ویدئو کال مورد ارزیابی قرار گرفته و  توسط جناب آقای دکتر صابر ویزیت میشوند و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین از درمانگران با تجربه مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت می نمایند.

خیابان های باغ بهشت ، داراباد  ، حکمت ، دزاشیب،  فرمانیه ، شهید دستواره، لواسانی ، چیذر،  باهنر،  موحد دانش ، دیباجی ، لنگری ، اندرزگو ، بازدار ، کاشانک و امامزاده قاسم از خیابان های اصلی محله اقدسیه میباشند . مراجعین از این مناطق میتوانید برای نیاز توانبخشی خود به بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر مهدی صابر در شرق تهران مراجعه نمایید.

متخصص گفتاردرمانی ارتباط

متخصص گفتاردرمانی ارتباط| گفتاردرمانی کودکان| گفتاردرمانی پاسداران

هدف گفتاردرمانی ارتباط، بهبود مهارت های ارتباطی و هئایت تاخیر ها و اختلالات مربوط به درک زبان است. گفتاردرمانی ارتباط می تواند فواید بسیار زیادی برای کودکان و بزرگسالان همچون…
کاردرمانی اتاق تاریک

کاردرمانی اتاق تاریک| تمرینات اتاق تاریک| تفاوت شکل از زمینه| تقویت توجه و تمرکز در کودکان

کاردرمانی اتاق تاریک به افرادی که دچار اختلالات حسی هستند کمک می کند و هم چنین به بکارگیری حواس مختلف آن ها کمک می کند. کاردرمانی اتاق تاریک و تمرینات اتاق تاریک…
اختلال یادگیری در کوکان کلاس اول

اختلال یادگیری در کودکان| اختلالات یادگیری در ابتدایی| اختلال یادگیری کودک کلاس اول|دکتر صابر

 تشخیص به موقع اختلالات یادگیری در کودکان خردسال یا تشخیص به موقع این مسئله که آنها در معرض اختلالات یادگیری هستند و مداخله ی زودرس فواید زیادی دارد. با جانبداری…
مرکز کاردرمانی در غرب تهران

بهترین دکتر گفتار درمانی در تهران- بهترین متخصص گفتار درمانی در تهران

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید. بهترین…

درمان ناخن جویدن در کودکان- درمان مکیدن انگشت شست در کودکان- ارگوتراپیست مهدی صابر

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید. مکیدن انگشت یا…

بازی درمانی کوتاه مدت ساختاری برای کودک بیش فعال / نقص توجه

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.…

بهترین مراکز کاردرمانی در اقدسیه

کاردرمانی در خیابان های باغ بهشت ، بهترین کاردرمانی در داراباد  ، کلینیک کاردرمانی درحکمت ، مرکز کاردرمانی در دزاشیب، بهترین کلینیک کاردرمانی در فرمانیه ، بهترین مرکز کاردرمانی در شهید دستواره، کاردرمانی درلواسانی ، کاردرمانی خوب درچیذر، کلینیک کاردرمانی خوب در  باهنر،  مرکز کاردرمانی خوب در موحد دانش ، بهترین مراکز کاردرمانی در دیباجی ،مراکز کاردرمانی در لنگری ،کاردرمانی در اندرزگو ،بهترین کاردرمانی در بازدار ، کلینیک کاردرمانی درکاشانک ، کاردرمانی در امامزاده قاسم

بهترین مراکز گفتار درمانی در اقدسیه

گفتار درمانی  در خیابان های باغ بهشت ، بهترین گفتار درمانی  در داراباد  ، کلینیک گفتار درمانی  درحکمت ، مرکز گفتار درمانی  در دزاشیب، بهترین کلینیک گفتار درمانی  در فرمانیه ، بهترین مرکز گفتار درمانی  در شهید دستواره، گفتار درمانی  درلواسانی ، گفتار درمانی  خوب درچیذر، کلینیک گفتار درمانی  خوب در  باهنر،  مرکز گفتار درمانی  خوب در موحد دانش ، بهترین مراکز گفتار درمانی  در دیباجی ،مراکز گفتار درمانی  در لنگری ،گفتار درمانی  در اندرزگو ،بهترین گفتار درمانی  در بازدار ، کلینیک گفتار درمانی  درکاشانک ، گفتار درمانی  در امامزاده قاسم