ارگوتراپیست مهدی صابر

کاردرمانی و گفتاردرمانی

درباره ما

سر فصل مطالب

درباره ما

جناب آقای دکتر صابر با بیش از 13 سال سابقه کار بالینی در زمینه توانبخشی مدیریت دو مرکز جامع توانبخشی پایا در منطقه پاسداران و کلینیک توانبخشی غرب تهران واقع در منطقه سعادت آباد را برعهده دارند.

گفتاردرمانی در پاسداران یکی از محبوب ترین خدمات کلینیک کادرمانی پایا می باشد. برای استفاده از گفتاردرمانی در پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید.

09029123536

ساختمان هر دو مرکز به مساحت تقریبی 350 مترمربع و در 3 طبقه واقع شده است.در حال حاضر خدمات توانبخشی با بهره گیری از نیروهای متخصص در زمینه کاردرمانی، گفتاردرمان و روانشناسی تخت نظر جناب آقای دکتر صابر در این مراکز به مراجعین محترم ارائه می شود.  48 پرسنل با تجربه در کلینیک پایا و 34 نیروی زبده در زمینه توانبخشی در کلینیک غرب تهران مشغول به کار می باشند.با افتخار اعلام می کنیم خدمات درمانی در شعب این مرکز به صورت تیمی و کاملا تخصصی و در تمام اختلالات کودکان ارائه می گردد.

حیطه خدمات مرکز شامل:

درمان کودکان اتیسم،   SPD   ، درمان کودکان فلج مغزی، بیش فعالی و نقص توجه(  ADHD  )، اختلالات یادگیری( اختلال خواندن، اختلال نوشتن و ریاضی)، سندروم های ژنتیکی( سندروم داون و…)، تاخیر حرکتی، تاخیر در کلام، لکنت زبان، اختلالات ارتوپدی کودکان( پاضربدری، پا پرانتزی، صافی کف پا، در رفتگی لگن)، اختلالات اضطرابی، مشکلات رفتاری، مشکلات روانشناسی کودک، بیماریهای ارتوپدیک و نورولوژی بزرگسالان در قالب توانبخشی در منزل.

بخش های فعال مرکز:

کاردرمانی جسمی، کاردرمانی ذهنی، بخش درکی حرکتی و   SI ، اتاق تاریک، اتاق سنسوری روم، اتاق تعدیل حسی، ماساژ درمانی، گفتاردرمانی، اتاق توجه شنیداری،  آموزش پیش دبستانی، آزمون هوش و توجه، بخش آب درمانی، بازی درمانی و بخش مهارت های دستی.