ارگوتراپیست مهدی صابر

مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی نیروهوایی

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در نیروهوایی- بهترین گفتار درمانی در نیروهوایی

سر فصل مطالب

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در نیروهوایی- بهترین گفتار درمانی در نیروهوایی

بهترین مرکز گفتار درمانی و کلینیک کاردرمانی دکتر صابر در نزدیکی منطقه نیروهوایی در توانبخشی کودکان و بزرگسالان فعالیت می نماید. کلینیک گفتار درمانی و مرکز کاردرمانی دکتر صابر جزو بهترین مراکز کاردرمانی در محله نیرو هوایی و مراکز گفتار درمانی خوب با کمترین فاصله از نیروهوایی می باشد. امکانات تخصصی و تکنولوژی های بروز دنیا در زمینه کاردرمانی و گفتار درمانی از مواردیست که مرکز توانبخشی دکتر صابر را از دیگر کلینیک توانبخشی در منطقه نیروهوایی متمایز می نماید.  48 نیروی متخصص کاردرمان خوب و گفتار درمان خوب و روانشناسان مجرب در قالب تیم های تخصصی به ارائه خدمات توانبخشی می پردازند.

نیروی هوایی نام یکی از محله های شرق شهر تهران میباشد که جزئی از منطقه ۱۳ شهرداری تهران است. خیابان های اصلی منطقه نیرو هوایی در راستای شمالی _ جنوبی قرار دارند و کوچه هایی در جهت شرق به غرب امتداد یافته است . از مکان های اصلی محله نیروی هوایی خیابان پنجم ، اول و فلکه دوم نیرو هوایی می توان نام برد. افسران و درجه داران نیروی هوایی ارتش ساکنان این محله بودند و به همین دلیل و مجاورت با پادگان نیروی هوایی به این نام خوانده میشود. همچنین به علت تجمع مراکز تجاری در منطقه نیروی هوایی میزان تردد و رفت و آمد در این منطقه در ساعات پیک بالا است.

در صورت استفاده از خطوط مترو در منطقه نیروی هوایی، بدون فوت وقت شما میتوانید به یکی از بهترین مراکز کاردرمانی و گفتار درمانی شرق تهران دسترسی داشته باشید. همچنین با استفاده از اتوبان های اطراف این منطقه نظیر اتوبان امام علی ، اتوبان بسیج و… به بهترین کلینیک توان بخشی کاردرمانی و گفتار درمانی شرق تهران دسترسی پیدا کنید.

بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر مهدی صابر در محله نیروی هوایی

یکی از گزینه های مناسب برای بیماران محله نیرو هوایی در حیطه کودکان اوتیسم ، کاردرمانی  در اختلالات یادگیری، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی ، کاردرمانی در سی پی (  فلج مغزی ) ، درمان بیش فعالی و نقص توجه(  ADHD  ) ، گفتار درمانی در لکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی ، اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون، کاردرمانی در یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) و کاردرمانی در زمینه مشکلات ارتوپدی کودکان از جمله صافی کف پا ، پا ضربدری و پا پرانتزی مرکز کاردرمانی کودکان و گفتار درمانی خوب جناب آقای دکتر صابر درغرب تهران میباشد.

لازم به ذکر است بیماران در زمینه توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در سکته مغزی ، پارکینسون،  کاردرمانی و گفتار درمانی در زمینه ام اس ، کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی می توانند از بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی در نیروی هوایی بهره مند شوید.

بخش کاردرمانی کودکان  و گفتار درمانی مرکز نیرو هوایی شامل

آب درمانی در اوتیسم  در مرکز کاردرمانی نیروهوایی

آب درمانی در مرکز کاردرمانی نیروهوایی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

آب درمانی  در مرکز کاردرمانی منطقه نیروهوایی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

گفتار درمانی در اوتیسم در نیروهوایی

گفتاردرمانی در نیروهوایی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

گفتار درمانی در لکنت زبان  در محله نیروهوایی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

گفتار درمانی در فلج مغزی در منطقه نیروهوایی

گفتاردرمانی در نیروهوایی

کاردرمانی ذهنی در نزدیکی منطقه نیروهوایی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

 تست های تخصصی هوش   در مرکز کاردرمانی نیروهوایی

تست هوش کودک در نیرو هوایی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

کاردرمانی جسمی  در خیابان نیروهوایی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی نیروهوایی

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی نیروهوایی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

ماساژ درمانی  در مرکز کاردرمانی نیروی هوایی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی نیروهوایی

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی نیروهوایی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

سنسوری روم  در مرکز کاردرمانی نیروی هوایی

 

سنسور روم در کاردرمانی نیروهوایی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

رفتار درمانی در مرکز کادرمانی منطقه نیروهوایی

کاردرمانی  یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در منطقه نیروهوایی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

بخش تعدیل حسی

حس وستیبولار ، حس عمقی، حس بینایی، حس لامسه ) در مرکز کاردرمانی نیروی هوایی

 مرکز کاردرمانی نیروهوایی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در منطقه نیروهوایی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی منطقه نیروهوایی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

کاردرمانی و گفتار درمانی آنلاین در نیروهوایی

همچنین امکانات گفتاردرمانی و کاردرمانی  نیروهوایی به صورت آنلاین برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور حضور دارند برنامه ریزی شده است. مراجعین به صورت ویدئو کال مورد ارزیابی قرار می گیرند و توسط دکتر صابر ویزیت می شوند و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین با درمانگران مجرب مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت می نمایند.

بخش آموزش پیش دبستانی در منطقه نیروی هوایی

کلینیک توانبخشی نیروهوایی در این بخش به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم ( مهارت های پیش ریاضی، مهارت های رنگامیزی، کوچک و بزرگ، بلند و کوتاه،لوحه نویسی و…) همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان همچنین درمان مشکلات تحصیلی و اختلالات یادگیری در زمان تحصیل کودکان به ارائه درمان های پیشرفته می پردازد.

خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در نیروهوایی در زمینه توانبخشی در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل برای مراجعینی که امکان رفت و آمد به مرکز جامع توانبخشی را ندارند ارائه می شود.

پنجم نیرو هوایی ، خیابان دهقان ، چهارصد دستگاه ، مسیل منوچهری ، شیخ بابایی، پورمند،  خیابان غفاری ، عادلی ، خیابان زاهدگیلانی،  صبوریان،  ربیعی ، شهیدی پور رضا علی از خیابان های محله نیروی هوایی میباشند که ساکنین در محله نیروهوایی میتوانند از خدمات ویژه مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در شرق تهران بهره مند شوید.

بهترین کاردرمانی و بهترین گفتار درمانی در تهران

 مرکز کاردرمانی در تهران –کاردرمانی در تهرانگفتار درمانی در تهرانپارسکاردرمانی در نیاورانکاردرمانی در سعادت آباد کلینیک کاردرمانی خوب در ستارخانمرکز کاردرمانی در پاسداران کاردرمانی در شمال تهرانبهترین  کاردرمانی در شرق تهران کاردرمانی و گفتار درمانی در پونکبهترین کلینیک کاردرمانی در ولنجک –گفتار درمانی در فرمانیهبهترین کاردرمانی در شهرک غربکلینیک کاردرمانی خوب غرب تهرانمرکز کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در شریعتیکاردرمانی در مرزدارانبهترین کاردرمانی در جنت آبادکلینیک گفتار درمانی  در سعادت آباد بهترین گفتار درمانی در فرمانیه بهترین مرکز گفتار درمانی در ستارخانکلینیک گفتار درمانی خوب در ولنجکگفتار درمانی خوب در پاسداران گفتار درمانی در تهرانپارسبهترین کلینیک گفتار درمانی در شرق تهرانگفتار درمانی در غرب تهرانبهترین گفتار درمانی در مرزدارانبهترین  کاردرمانی در دهکده المپیک بهترین گفتار درمانی و کاردرمانی در اسلام شهر-کلینیک کاردرمانی در تهران نو –کاردرمانی خوب در افسریه-مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی در انقلاب-مرکز کاردرمانی  در قیطریه مرکز گفتار درمانی در منظریهبهترین کلینیک کاردرمانی در ظفر –کاردرمانی خوب در آزادی –مرکز گفتار درمانی خوب در چیذر – بهترین گفتار درمانی در اکباتان – کلینیک کاردرمانی خوب در بلوار دریا- گفتار درمانی در بلوار کشاورز-  بهترین مرکز گفتار درمانی در شهر آرا- کاردرمانی خوب در بلوار فردوس – بهترین مرکز گفتار درمانی در اختیاریه- بهترین گفتاردرمانی در دریاچه چیتگر- کاردرمانی خوب در شهران-بهترین مرکز کاردرمانی در بلوار اندرزگوکاردرمانی در شهرک محلاتی- گفتاردرمانی خوب لویزان

بهترین مراکز کاردرمانی در نیروهوایی

بهترین کاردرمانی درخیابان دهقان ، کاردرمانی در چهارصد دستگاه ، کاردرمانی خوب درمسیل منوچهری ، بهترین کلینیک کاردرمانی در شیخ بابایی، مرکز کادرمانی در پورمند، کلینیک کاردرمانی در خیابان غفاری ، کادرمانی خوب در عادلی ، کادرمانی در خیابان زاهدگیلانی، بهترین کاردرمانی در صبوریان، بهترین مرکز کادرمانی در ربیعی ، کادرمانی خوب درشهیدی پور رضا علی

بهترین مراکز گفتار درمانی در نیروی هوایی

بهترین گفتار درمانی درخیابان دهقان ، گفتار درمانی در چهارصد دستگاه ، گفتار درمانی خوب درمسیل منوچهری ، بهترین کلینیک گفتار درمانی در شیخ بابایی، مرکز گفتار درمانی در پورمند، کلینیک گفتار درمانی در خیابان غفاری ، گفتار درمانی خوب در عادلی ، گفتار درمانی در خیابان زاهدگیلانی، بهترین گفتار درمانی در صبوریان، بهترین مرکز گفتار درمانی در ربیعی ، گفتار درمانی خوب درشهیدی پور رضا علی