ارگوتراپیست مهدی صابر

گفتاردرمانی گاندی و کاردرمانی گاندی

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در گاندی- بهترین گفتار درمانی در گاندی

سر فصل مطالب

خیابان گاندی یکی از خیابان‌ های قدیمی شهر تهران است که در نزدیکی میدان ونک و در محدوده شهرداری منطقه ۶ و ۳ قرار گرفته است. این خیابان در سمت شرق خیابان ولی عصر و به موازات آن در جهت شمالی- جنوبی قرار گرفته. خیابان گاندی از خیابان شریفی در جهت شمال آغاز شده و به خیابان وزرا در جنوب می‌ رسد. خیابان گاندی توسط ایستگاه مترو حقانی قابل دسترسی می باشد. قسمت جنوبی این خیابان در نزدیکی محدوده شمالی تهران قدیم و هم چنین روستا هایی همچون یوسف آباد بود که جز مناطق ییلاقی تهران به شمار می رفت.یکی از این نیاز ها و البته می توان گفت کمبود های خیابان گاندی، وجود مرکز کاردرمانی در گاندی و گفتار درمانی در گاندی است که کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی دکتر صابر با سابقه بالا در زمینه توانبخشی و با کمترین فاصله از این منطقه، بهترین کلینیک گفتاردرمانی در گاندی و شمال تهران برای مراجعین این منطقه در نظر گرفته می شود. خدمات این مرکز شامل سنسوری روم، اتاق شنیداری، ماساژ درمانی زیر نظر دکتر بیش فعالی موجب تسرع در بهبود کودکان گردیده است.

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

پس از گذشت سال ها و ساخت و سازهای بسیار به شکل امروزی خیابان گاندی تبدیل شد. خیابان گاندی هنوز هم ساکنین قدیمی و اصیل خود را دارد که تا به اکنون تمایلی به تغیر و یا حتی تعویض محله خود نشده اند. این خیابان نسبت به دیگر مناطق تهران به علت وجود مراکز تجاری و موقعیت عالی خود به یکی از محله های مرفه نشین و اصیل تبدیل شده است.

 

 

بهترین کلینیک توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در محله گاندی

بیماران در محله میرداماد در حیطه مشکل اوتیسم، درمان اختلال بیش فعالی و نقص توجه(  ADHD  )، کاردرمانی در اختلالات یادگیری، کاردرمانی دردیستروفی عضلانی ، تاخیر رشدی، کاردرمانی درسی پی (  فلج مغزی ) ، گفتار درمانی درلکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی،  کاردرمانی در مشکلات یکپارچگی حسی(  SPD-SID )  و اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون و همچنین کاردرمانی در زمینه مشکلات ارتوپدی کودکان مانند صافی کف پا ، پا ضربدری ، پا پرانتزی می توانند از امکانات ویژه کلینیک توانبخشی دکتر صابر در شمال تهران بهره مند شوند.

لازم به ذکر است حرفه ای ترین و تخصصی ترین کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی در نزدیکی خیابان گاندی به مراجعین در حوزه توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در سکته مغزی ، کاردرمانی و گفتار درمانی در ام اس ، کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی و مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی در پارکینسون آماده ارائه خدمات می باشد.

بخش کاردرمانی کودکان  و گفتار درمانی مرکز گاندی شامل

گفتار درمانی در لکنت زبان در منطقه گاندی:

متخصصین گفتاردرمانی در کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی دکتر صابر که در نزدیکی خیابان گاندی قرار گرفته است، گفتار درمانی لکنت زبان را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای به مراجعه کنندگان عزیز ارائه می دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید.

گفتار درمانی در اوتیسم در منطقه گاندی:

در کلینیک گفتاردرمانی دکتر صابر در نزدیکی خیابان گاندی، توجه بسیاری به گفتاردرمانی کودکان مبتلا به اوتییسم شده است و با استفاده از نیرو های کارآزموده و روش های مختلف گفتاردرمانی همانند داستان های اجتماعی و… گفتار درمانی اوتیبیسم به صورت حرفه ای ارائه می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

دکتر اوتیسم در گاندی

به منظور تشخیص دقیق اختلال طیف اوتیسم در کودکان، مراجعه به یک دکتر اوتیسم یکی از بهترین راه ها می باشد. دکتر اوتیسم با ارزیابی دقیق علائم و نشانه های اوتیسم در کودکان و تشخیص نوع و میزان شدت اختلال در کودکان، به درمان کودک می پردازد. برنامه های درمانی با توجه به نیاز کودک، سن کودک، شدت اختلال او، نوع اختلال و… انتخاب می شود.

گفتار درمانی در فلج مغزی در محله گاندی:

مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر واقع در نزدیکی خیابان گاندی، به صورت تخصصی در زمینه گفتاردرمانی فلج مغزی فعالیت می کند. کودکان مبتلا به فلج مغزی برای رشد و توسعه گفتار یا برخی از روش های برقراری ارتباط به خدمات گفتاردرمانی احتیاج دارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه فلج مغزی کلیک کنید.

کاردرمانی ذهنی در نزدیکی منطقه گاندی

مرکز تخصصی کاردرمانی در گاندی،نظیر توانبخشی دکتر صابر کاردرمانی ذهنی را در حرفه ای ترین روش خود توسط بهترین متخصصان این رشته، گرد آورده است. کاردرمانی ذهنی در درمان برخی اختلالات همچون اختلالات یادگیری، بیش فعالی و نقص توجه، سندروم داون و اوتیسم اهمیت دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید.

کاردرمانی  یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در محله گاندی

کلینیک کاردرمانی دکتر صابر در نزدیکی خیابان گاندی در این بخش به هماهنگی های حرکتی همانند هماهنگی دو دست با یکدیگر، هماهنگی چشم و دست، هماهنگی پاها و… و هم چنین بهبود توجه حرکتی به صورت تخصصی و با متخصصین حرفه ای می پردازد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی گاندی

ماساژ درمانی می تواند سیستم عصبی کودکان را تحریک کند و این مورد به خصوص برای کودکانی که بی حرکت یا کم حرکت هستند، بسیار مفید است. ماساژ درمانی در اختلال بیش فعالی و نقص توجه، اوتیسم، فلج مغزی و بسیاری از اختلالات دیگر موثر واقع می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید.

آب درمانی در مرکز کاردرمانی گاندی

جرم کودک مبتلا به فلج مغزی در آب نسبت به بقیه مواقع، کمتر است در نتیجه می توان تمرینات تکنیکی مورد نیاز این کودکان را در جهت تقویت عضلات، افزایش تعادل و… را با آب درمانی ویژه مرکز جامع توانبخشی در نزدیکی گاندی به کار برد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید.

آب درمانی در اوتیسم در نزدیکی منطقه گاندی

استفاده از آب به منظور درمان مشکلات جسمی قدمت بسیار طولانی ای دارد. استفاده از آب درمانی به عنوان یک مدالیته درمانی تاثیر بسیار زیادی در درمان کاهش پرخاشگری و کنترل رفتار های کلیشه ای کودکان مبتلا به اوتیسم می تواند داشته باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید.

آب درمانی کاردرمانی در گاندی

کاردرمانی دست در نزدیکی منطقه گاندی

کاردرمانی دست شامل تمرینات کاردرمانی دست در منزل و در کلینیک می باشد که توسط متخصصین کاردرمانی مرکز جامع توانبخشی دکتر صابر در نزدیکی خیابان گاندی انجام می شود.مرکز کاردرمانی دکتر صابر با در اختیار داشتن تجهیزات تخصصی و استفاده از روش های درمانی نوین در حیطه کاردرمانی دست خدمت رسانی می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی منطقه گاندی

مرکز تخصصی کاردرمانی دکتر صابر که در نزدیکی خیابان گاندی قرار گرفته است در حوزه کاردرمانی دیداری و توجه بینایی با تجهیزات نوین اتاق تاریک فعالیت می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

کاردرمانی جسمی در نزدیکی منطقه گاندی

کاردرمانی جسمی با استفاده از تکنیک های توانبخشی و علوم اعصاب و هم چنین آناتومی اندام های بدن به رشد حرکتی کودکان و بزرگسالان کمک می کند. کلینیک کاردرمانی دکتر صابر با جمعی از متخصصین، کاردرمانی جسمی را در حرفه ای ترین مرکز توانبخشی در نزدیکی خیابان گاندی گرد آورده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

بهترین کاردرمانی در گاندی

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی گاندی

یکی از درمان های نوین در حوزه کاردرمانی، سنسوری روم می باشد که دستگاه هایی جذاب و موثر را شامل می شود که به منظور افزایش دادن برخی عملکرد های ذهنی و جسمی کودکان است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی گاندی

بازی درمانی در مرکز جامع گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر نزدیک خیابان گاندی، برای کودکانی با اختلال اضطراب، وسواس، مشکلات ارتباطی و دوست یابی و کودکان اختلال یادگیری و… بسیار مفید می باشد. در این بخش با استفاده از روش های متنوع بازی درمانی در حیطه ایجاد رفتار های مناسب اجتماعی فردی و گروهی فعالیت صورت می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی منطقه گاندی

دکتر صابر در کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی در نزدیکی خیابان گاندی، دلیل پرخاشگری کودک را ارزیابی می کند و به درمان کودکان مبتلا به پرخاشگری با استفاده از بهترین روش های رفتاردرمانی روز دنیا می پردازد. رفتاردرمانی در کنار گفتاردرمانی گاندی به کودکان در بهبود مهارت های ارتباطی کمک می کند.

 

دکتر بیش فعالی در کاردرمانی گاندی

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار ، حس عمقی، حس بینایی، حس لامسه ) در مرکز کاردرمانی گاندی

از امکانات مخصوص مرکز مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی در گاندی بخش تعدیل حسی می باشد. در این بخش با نوازش ها و حرکات پسیو در ماساژ سبب می شود مغز کودک از ویژگی های مختلف پوست همچون دما، ضخامت، انعطاف پذیری، زبری و نرمی و… آگاه شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

 تست های تخصصی هوش در مرکز کاردرمانی گاندی

در این بخش از مرکز توانبخشی دکتر صابر در گاندی تمامی تست های تشخیصی در حوزه هوش همانند تست وکسلر و بینه برای تعیین بهره هوشی و آزمون های تشخیصی در زمینه توجه، حافظه و توانایی های کلامی و شخیصی ادارک بینایی نظیر فراستیگ و tvps تست های تعیین سطح رشدی کودک مورد ارزیابی قرار می گیرد که در این مرکز قابل استفاده می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید.

دکتر متخصص بیش فعالی در گاندی

مرکز کاردرمانی گاندی و گفتاردرمانی گاندی با امکانات پیشرفته ای نظیر اتاق شنیداری، اتاق تاریک، سنسوری روم و…. در کنار دکتر بیش فعالی در زمینه تشخیص بیش فعالی در کودکان و درمان بیش فعالی و نقص توجه در آنان به صورت تخصصی فعالیت می نماید.

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی گاندی

امکانات مرکز  گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر در نزدیکی گاندی همچون سنسوری روم و اتاق تاریک در کنار اتاق شنیداری کودکان، سبب بهبود اختلالات حسی کودکان و کاهش رفتار های پرخاشگرانه آن ها می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید.

اتاق شنیداری در گفتاردرمانی گاندی

بخش آموزش پیش دبستانی در مرکز کاردرمانی گاندی

مرکز جامع توانبخشی دکتر صابر در نزدیکی گاندی، در این بخش به آموزش اطلاعات پیش از مدرسه همچون مفاهیم (کوچک و بزرگ، بلند و کوتاه، رنگ امیزی، لوحه نویسی و…) و آمادگی کودکان به منظور تست ورود به مدرسه و در مرحله نهایی درمان مشکلات اختلال یادگیری در زمان تحصیل کودک می پردازد.

خدمات کاردرمانی و گفتاردرمانی کودکان  آقای دکتر صابر در گاندی در زمینه های مختلف توانبخشی از جمله توانبخشی در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل برای مراجعینی که امکان رفت و آمد به کلینیک جامع توانبخشی را ندارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

کاردرمانی و گفتاردرمانی آنلاین

خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی به صورت آنلاین برای مراجعینی که در شهرستان ها حضور دارند و هم چنین بیمارانی که در خارج از کشور زندگی می کنند، طرح ریزی شده است. مراجعین محترم می توانند به صورت ویدئو کال مورد ارزیابی قرار بگیرند و تحت نظر جناب آقای دکتر صابر ویزیت شوند و برنامه درمانی را به صورت آنلاین دریافت نمایند.

ساکنین خیابان های اطراف محله ظفر مانند خیابان حقانی، بزرگراه مدرس، بزرگراه سردار سلیمانی، خیابان رسالت، خیابان ولی عصر، میدان ونک، خیابان الوند، خیابان آویز، خیابان ظفر، خیابان سیدخندان، خیابان آرژانتین، خیابان توانیر، داوودیه، خیابان شریفی، خیابان وزرا، بلوار آفریقا، بزرگراه همت، یوسف آباد و… می توانند به بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در شمال تهران مراجعه نمایند.

بهترین کاردرمانی و بهترین گفتار درمانی در تهران

 مرکز کاردرمانی در تهران –کاردرمانی در تهرانگفتار درمانی در تهرانپارسکاردرمانی در نیاورانکاردرمانی در سعادت آباد کلینیک کاردرمانی خوب در ستارخانمرکز کاردرمانی در پاسداران کاردرمانی در شمال تهرانبهترین  کاردرمانی در شرق تهران کاردرمانی و گفتار درمانی در پونکبهترین کلینیک کاردرمانی در ولنجک –گفتار درمانی در فرمانیهبهترین کاردرمانی در شهرک غربکلینیک کاردرمانی خوب غرب تهرانمرکز کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در شریعتیکاردرمانی در مرزدارانبهترین کاردرمانی در جنت آبادکلینیک گفتار درمانی  در سعادت آباد بهترین گفتار درمانی در فرمانیه بهترین مرکز گفتار درمانی در ستارخانکلینیک گفتار درمانی خوب در ولنجکگفتار درمانی خوب در پاسداران گفتار درمانی در تهرانپارسبهترین کلینیک گفتار درمانی در شرق تهرانگفتار درمانی در غرب تهرانبهترین گفتار درمانی در مرزدارانبهترین  کاردرمانی در دهکده المپیک بهترین گفتار درمانی و کاردرمانی در اسلام شهر-کلینیک کاردرمانی در تهران نو –کاردرمانی خوب در افسریه-مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی در انقلاب-مرکز کاردرمانی  در قیطریه مرکز گفتار درمانی در منظریهبهترین کلینیک کاردرمانی در ظفر –کاردرمانی خوب در آزادی –مرکز گفتار درمانی خوب در چیذر – بهترین گفتار درمانی در اکباتان – کلینیک کاردرمانی خوب در بلوار دریا- گفتار درمانی در بلوار کشاورز-  بهترین مرکز گفتار درمانی در شهر آرا- کاردرمانی خوب در بلوار فردوس – بهترین مرکز گفتار درمانی در اختیاریه- بهترین گفتاردرمانی در دریاچه چیتگر- کاردرمانی خوب در شهران-بهترین مرکز کاردرمانی در بلوار اندرزگوکاردرمانی در شهرک محلاتی- گفتاردرمانی خوب لویزان 

 

بهترین مراکز کاردرمانی در گاندی

بهترین مرکز کاردرمانی در خیابان حقانی، بهترین مرکز کاردرمانی در بزرگراه مدرس، بهترین مرکز کاردرمانی در بزرگراه سردار سلیمانی، بهترین مرکز کاردرمانی در خیابان رسالت، بهترین مرکز کاردرمانی در خیابان ولی عصر، بهترین مرکز کاردرمانی در میدان ونک، بهترین مرکز کاردرمانی در خیابان الوند، بهترین مرکز کاردرمانی در خیابان آویز، بهترین مرکز کاردرمانی در خیابان ظفر، بهترین مرکز کاردرمانی در خیابان سیدخندان، بهترین مرکز کاردرمانی در خیابان آرژانتین، بهترین مرکز کاردرمانی در خیابان توانیر، بهترین مرکز کاردرمانی در داوودیه، بهترین مرکز کاردرمانی در خیابان شریفی، بهترین مرکز کاردرمانی در خیابان وزرا، بهترین مرکز کاردرمانی در بلوار آفریقا، بهترین مرکز کاردرمانی در بزرگراه همت، بهترین مرکز کاردرمانی در یوسف آباد

 

بهترین مراکز گفتار درمانی در گاندی

بهترین مرکز گفتاردرمانی در خیابان حقانی، بهترین مرکز گفتاردرمانی در بزرگراه مدرس، بهترین مرکز گفتاردرمانی در بزرگراه سردار سلیمانی، بهترین مرکز گفتاردرمانی در خیابان رسالت، بهترین مرکز گفتاردرمانی در خیابان ولی عصر، بهترین مرکز گفتاردرمانی در میدان ونک، بهترین مرکز گفتاردرمانی در خیابان الوند، بهترین مرکز گفتاردرمانی در خیابان آویز، بهترین مرکز گفتاردرمانی در خیابان ظفر، بهترین مرکز گفتاردرمانی در خیابان سیدخندان، بهترین مرکز گفتاردرمانی در خیابان آرژانتین، بهترین مرکز گفتاردرمانی در خیابان توانیر، بهترین مرکز گفتاردرمانی در داوودیه، بهترین مرکز گفتاردرمانی در خیابان شریفی، بهترین مرکز گفتاردرمانی در خیابان وزرا، بهترین مرکز گفتاردرمانی در بلوار آفریقا، بهترین مرکز گفتاردرمانی در بزرگراه همت، بهترین مرکز گفتاردرمانی در یوسف آباد

error: Content is protected !!