ارگوتراپیست مهدی صابر

کاردرمانی و گفتاردرمانی در خیابان کارگر

کلینیک گفتار درمانی در خیابان کارگر | بهترین مرکز کاردرمانی خیابان کارگر|توانبخشی دکتر صابر

سر فصل مطالب

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی درخیابان کارگر- بهترین گفتار درمانی در خیابان کارگر

بهترین کلینیک کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در نزدیکی خیابان کارگر به توانبخشی کودکان و بزرگسالان در حیطه کاردرمانی پیشرفته و گفتار درمانی پیشرفته میپردازد. مرکز کاردرمانی و مرکز گفتار درمانی غرب  تهران دکتر مهدی صابر از بهترین مراکز کاردرمانی در خیابان کارگر و کلینیک گفتار درمانی خوب در محله کارگر میباشد. از جمله مواردی که مرکز توانبخشی دکتر صابر را از دیگر مراکز توانبخشی در خیابان کارگر متمایز میکند، درمان های پیشرفته و روز دنیا در حیطه کاردرمانی و گفتار درمانی میباشد که توسط ۴۸ نیروی متخصص کاردرمانی خوب و گفتار درمانی خوب و روانشناسان مجرب به صورت گروهی ارائه میگردد.

خیابان کارگر جهتی شمالی _ جنوبی دارد و از شمال به بزرگراه حکیم و از جنوب به میدان راه آهن ختم میشود. خیابان کارگر یکی از خیابان های مرکزی شهر تهران است. میدان های مهمی در مسیر خیابان کارگر قرار گرفته است مانند : میدان انقلاب ، میدان پاستور ، میدان حر ، میدان رازی و میدان راه آهن.  خیابان کارگر شمالی ، از محله امیرآباد  تهران در منطقه ۶ شهرداری تهران است .خیابان کارگر با خیابان های شرقی _ غربی  مهمی مانند: بزرگراه آل احمد،  خیابان فاطمی ، بلوار کشاورز ، خیابان انقلاب ، خیابان جمهوری ، خیابان امام خمینی و خیابان مولوی تقاطع دارد.از هویت های اصلی خیابان کارگر شمالی ( محله امیرآباد  ) وجود دانشگاه تهران و دانشکده های دیگری مثل دانشکده علوم اجتماعی و دانشکده مدیریت و … میباشد.

بهترین کلینیک توانبخشی کاردرمانی _ گفتار درمانی دکتر صابر در خیابان کارگر

خیابان کارگر شمالی در میان تعدادی از بزرگراه های تهران قرار دارد که از نظر دسترسی و ترافیک برای خودروهای شخصی وضعیت مناسبی است . خطوط اتوبوسرانی نیز برای جا به جایی مردم این محله خدمت رسانی میکنند. نزدیک ترین ایستگاه مترو ، خیابان کارگر ، میدان جهاد میباشد. از این رو مراجعین خیابان کارگر میتوانند به راحتی و بدون فوت وقت به بهترین مرکز جامع توانبخشی مراجعه نمایید.

بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در خیابان کارگر

خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی در خیابان کارگر شامل : کاردرمانی در زمینه کودکان اوتیسم ، سی پی (  فلج مغزی ) ، سندروم ژنتیکی ، درمان بیش فعالی و نقص توجه(  ADHD  ) ، اختلال یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) ، اختلالات یادگیری ، دیستروفی عضلانی ،  لکنت زبان ، تاخیر رشد کلامی و حرکتی ، مشکلات گفتار و زبان ، کندی حرکتی و بدفورمی های استخوانی عضلانی و … میباشد.همچنین در زمینه بزرگسالان  بیماران سکته مغزی ، آسیب مغزی ، بیماریهای نورولوژیک، درمان ام اس ، درمان پارکینسون ، تومورهای مغزی و … به ارائه بهترین خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی در منطقه کارگر شمالی _ کارگر جنوبی  میپردازند.

بخش کاردرمانی کودکان و گفتار درمانی خیابان کارگرشامل

آب درمانی در اوتیسم در مرکز کاردرمانی کارگر

از جدید ترین  روش های درمانی می باشد که در مرکز کاردرمانی خیابان کارگر  و مرکز گفتار درمانی کارگر به صورت کاملا تخصصی به درمان مشکلات شناختی و کاهش میزان رفتار های کلیشه ای و بیقراری کودکان اوتیسم با به کارگیری وسایل جدید تردمیل در آب، تخته تعادل در آب، پلکان در آب، مشکلات حسی، و…. میپردازند.

آب درمانی در کارگر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید.

تست های تخصصی هوش در مرکز کاردرمانی کارگر

در این آیتم تمامی تست های تشخیصی در حیطه هوش مانند تست وکسلر و بینه برای تعیین بهره هوشی و آزمون های تشخیص در زمینه حافظه و توجه، توانایی های کلامی و سطح رشدی کودکان، خدمت رسانی میکنند .که به صورت خاص در مرکز جامع توانبخشی خیابان کارگر استفاده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید.

گفتار درمانی اوتیسم در خیابان کارگر

آقای دکتر صابر با نگاهی علمی و تکنیکی در درمان کودکان اوتیسم در قسمت های گفتار درمانی کلینیک توانبخشی خیابان کارگر در حال فعالیت هستند. به شیوه ای  که در این قسمت با استفاده از روش های جدید گفتار درمانی از جمله پی آر تی(  prt ) ، روش پکس، روش تیچ، تئوری ذهن، و داستان های اجتماعی برای کودک اوتیسم به درمان گفتار درمانی در خیابان کارگر به صورت تخصصی پرداخته می شود.

گفتار درمانی در خیابان کارگر

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

گفتار درمانی در فلج مغزی در نزدیکی خیابان کارگر

از مسائل مهمی که در درمان کودکان فلج مغزی میتوان به آن اشاره کرد موارد زیر است : دیسفاژی (اختلال بلع)، دیزآرتری، آبریزش دهان و درک از کلام که گفتار درمانی کارگر در این زمینه ها کاملا به صورت حرفه ای خدمت رسانی میکنند.

گفتار درمانی در لکنت زبان در خیابان کارگر

برای درمان لکنت زبان نوع لکنت زبان، سن کودک،شروع اختلال، شدت لکنت زبان، بسیار مهم است. کلینیک گفتار درمانی خیابان کارگر آقای دکتر صابر در این زمینه بخش ویژه‌ای را به وجود آورده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

کاردرمانی ذهنی در خیابان کارگر

مرحله کاردرمانی ذهنی در محله کارگر با توجه به تفاوت سن تقویمی و سن ذهنی کودکان به صورت تخصصی به درمان پیشرفته مواردی مانند : تفکر انتزاعی، درک، شناخت، هوش، حل مسئله و تقویت مهارت های ذهنی کودکان می پردازند. کاردرمانی ذهنی در درمان سندروم داون و عقب مانده ذهنی، بیش فعالی و نقص توجه، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، بسیار به کار آید.

کاردرمانی ذهنی در کارگر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

کاردرمانی جسمی در خیابان کارگر

در این بخش درمانی ، به مشکلات جسمی کودک مانند دیرنشستن،ضعف عضلات، تاخیر در راه رفتن، مشکلات ارتوپدیک مثل پاپرانتزی، صافی کف پا و… همچنین افزایش مهارت های تعادلی کودک در مرکز کاردرمانی خیابان کارگر آقای دکتر صابر خدمات دهی میکنند. در کودک فلج مغزی و کودک با اختلالات حرکتی، کاردرمانی جسمی کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

کاردرمانی یکپارچگی – درکی حرکتی در خیابان کارگر

کاردرمانی حسی SI درخیابان کارگر جناب آقای دکتر صابر در این مرحله برای هماهنگی حرکتی از جمله هماهنگی دو دست با هم، هماهنگی چشم و دست، هماهنگی پاها،  هماهنگی چشم و پا و… همچنین افزایش توجه حرکتی برنامه ریزی می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی خیابان کارگر

از ماساژ درمانی کودکان برای کاهش بیش فعالی، بیقراری، بالا بردن توجه و تمرکز استفاده میکنند. همچنین در زمینه مشکلات حسی کودکان در مرکز کاردرمانی کارگر مشغول به فعالیت هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

آب درمانی در مرکز کاردرمانی کارگر

چون وزن کودک فلج مغزی در داخل آب نسبت به بقیه مواقع کاهش می یابد ، از این رو می توان تمرینات ویژه‌ای را در جهت تقویت عضلات ، بالا بردن تعادل و همچنین کاهش ترس از افتادن این کودکان در داخل آب درمانی تخصصی مرکز جامع توانبخشی خیابان کارگر به کار گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی کارگر

بهترین مرکز کاردرمانی در خیابان کارگر برای درمان ادراک بینایی، بهبود حرکات چشمی و سرعت پردازش بینایی و توجه دیداری در کودکان ، با استفاده از سیستم های کامپیوتری به مدیریت آقای دکتر صابر مشغول به فعالیت هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی کارگر

از جدیدترین روش های درمانی در کودکان می باشد که با استفاده از ابزار و وسایل دیجیتالی برای افزایش توجه و تمرکز، تحمل کاری، دستور پذیری، افزایش سرعت پردازش ذهنی و کلامی و کنترل حرکات اضافی کودکان در مرکز توانبخشی خیابان کارگر کاربرد دارد.

سنسوری روم درمرکز کاردرمانی کارگر

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم   کلیک کنید.

بازی درمانی در خیابان کارگر

در کلینیک توانبخشی کارگر ، مرحله بازی درمانی در کودکان با اختلال وسواس و مشکلات ارتباطی اختلال اضطراب، دوست یابی و کودکان اختلالات یادگیری و… ،بسیار تاثیر گذار می باشد. در این زمینه با به کارگیری روش های بازی درمانی تخصصی به اصلاح و ایجاد رفتار های مناسب اجتماعی در زمینه فردی و گروهی پرداخته می شود. همچنین در درمان مشکلات وسواس و درگیری های خلقی کودکان از تکنیک های حساسیت زدایی استفاده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

رفتار درمانی در خیابان کارگر شمالی _ جنوبی

در این قسمت با استفاده از روش های رفتار درمانی کودکان با مشکلات رفتاری مانند بیش فعالی ، اوتیسم ، پرخاشگری و … توسط متخصصان رفتار درمانی مرکز کاردرمانی کارگر به کنترل و اصلاح رفتار های ناهنجار در کودکان و ایجاد رفتار های مناسب و صحیح در کودکان کمک می شود.

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار ، حی عمقی، حس بینایی، حس لامسه) در مرکز کاردرمانی کارگر

بخش حسی مرکز گفتار درمانی کارگر و مرکز کاردرمانی کارگر آقای دکتر صابر دارای تجهیزات پیشرفته ای می باشد که در این قسمت  ابتدا ارزیابی دقیق انجام می شود و در همه حس های کودک ،بیش حسی و کم حسی  مشخص می شود و برای درمان مشکلات حسی کودکان فعالیت خود را آغاز میکنند. سپس برنامه درمانی از حس های پایه شروع می شود. برای درمان تخصصی مشکلات حسی در کودکان اختلال یکپارچگی حسی، اوتیسم ، بیش فعالی  و…. بخش تعدیل حسی کاربرد ویژه ای  دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در خیابان کارگر

برای تقویت مهارت های دستی کودکان، تقویت حرکات ظریف در انگشتان و آموزش مهارت های پیش نوشتاری و افزایش مهارت های خود یاری، کاردرمانی دست مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی خیابان کارگر  به صورت حرفه ای فعالیت میکنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی خیابان کارگر

اتاق شنیداری گفتار درمانی کارگر

بخش اتاق شنیداری از دیگر بخش هایی است که با گفتار درمانی خیابان کارگر مرتبط است که با استفاده از ابزارهای پیشرفته و برنامه های شنیداری طراحی شده زیر نظر مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر به درک شنیداری و تقویت حافظه شنیداری ، همچنین افزایش توجه شنیداری و درک مطلب در کودکان کمک زیادی می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

بخش آموزش پیش دبستانی در خیابان کارگر

آموزش پیش دبستانی در خیابان کارگر

مرکز توانبخشی دکتر صابر در این آیتم  به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم (کوچک و بزرگ، بلند و کوتاه، مهارت های پیش ریاضی، مهارت های رنگامیزی، لوحه نویسی و…) همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان و در مرحله آخر به ارائه درمان های پیشرفته مشکلات اختلالات یادگیری در زمان تحصیل کودکان با نیازهای خاص می پردازد.

کاردرمانی و گفتار درمانی آنلاین در خیابان کارگر

برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور حضور دارند کاردرمانی و گفتار درمانی به صورت آنلاین در خیابان کارگر برنامه ریزی شده است. بیماران عزیز می توانند به صورت ویدئو کال توسط جناب آقای دکتر صابر مورد ارزیابی قرار گرفته و، ویزیت شوند و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین از درمانگران مجرب مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت نمایند.

خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در خیابان کارگر در زمینه توانبخشی در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل برای مراجعینی که امکان رفت و آمد به مرکز جامع توانبخشی را ندارند ارائه می شود.

مراجعین خیابان های اطراف خیابان کارگر مانند: شیخ بهائی،  بلوار کشاورز ، خیابان امام خمینی ، گیشا ، مولوی ، میدان ولیعصر ، میدان انقلاب ، والفجر،  ابراهیمی ، امیرآباد،  بلوچستان ، قزل قلعه و یوسف آباد ، بهترین مرکز جامع توانبخشی دکتر صابر در غرب تهران با بهترین امکانات پذیرای شما بیماران عزیز میباشد.

7 دیدگاه . ارسال دیدگاه جدید

احمد سلطانی  مه 2021،10  12:20 ب.ظ

دخترم دچار مشکل لکنت زبان است و الان دو سال است که او را به  کلینیک دکتر صابر میبرم بخش گفتاردرمانی در کیلینیک  فوق العاده زحمت میکشند. از همه کاردرمانگران مخصوصا آقای دکتر صابر متشکرم

پاسخ

امیر خالقی ژوئیه 2021،9   10:45 ب.ظ

من از آقای دکتر صابر بسیار ممنونم هم به خاطر داشتن کلینیک عالی و بخش های کاردرمانی ذهنی و جسمی و هم کاردرمانگران خوب و صبورشون

پاسخ

مژگان آوریل 2020،19  11:8 ب.ظ

سلام من مادر پیام هستم پسر من دچار اختلال اوتیسم هست . من پسرم را 5 سال است که به کلینیک دکتر صابر می آوردم و خدارو شکر با زحمات دکتر و کاردرمان های خوبشان  پسرم را برای رفتن به کلاس اول مدرسه عادی ثبت نام کردم اگر زحمات دکتر صابر نبود الان پسرم باید مدرسه های استثنایی میرفت خیلی از ایشان تشکر می کنم انشالله خیر ببینند

پاسخ

محمد همتی  جوئن 2020،17  1:25 ب.ظ

سلام  من فرزندم فلج مغزی هستش 2 ساله که فرزندم را برای درمان به کلینیک دکتر صابر می برم خدا روشکر خیلی بهتر شده ما از خدمات کاردرمانی جسمی ، ماساژ ، آب درمانی و گفتاردرمانی استفاده کردیم خیلی مفید بود. و نتیجه خیلی خوبی هم گرفتیم بسایر متشکرم از دکتر صابر و کلینیک خوبشان .

پاسخ

زهرا کریمی  ژوئیه 2020،14  10:14 ب.ظ

سلام من اهل مازندران هستم  ویک ساله که مادرم را به خاطر دچار شدن به ام اس به کلینیک دکتر صابر می آورم و تحت درمان قرار داره، و بسیار تغییرات خوبی صورت گرفته است.با اینکه رفت آمد برام سخته ولی به خاطر کلینیک خوب آقای دکتر و تشخیص عالی شون در رفت آمد هستم خدا بهشون سلامتی و خیر بده

پاسخ

اکبرآبادی اوت 2020،15  12:18 ب.ظ

سلام خسته نباشید به آقای دکتر صابر و کاردرمانگران خوبشان پسرم کیان مشکل لجبازی داشت و البته خیلی هم بیقرار بود و با وجود این مشکلات به کلینیک دکتر صابر مراجعه کردم که با کمک چندین رویکرد رفتار درمانی ، بازی درمانی و ماساژ درمانی خیلی آرومتر شد و نتیجه خیلی خوبی گرفتم و از ایشان کمال تشکر را دارم .

پاسخ

نعمتی سپتامبر 2020،22 8:28 ب.ظ

سلام پسر من در مدرسه با مشکلات توجهی و عدم تحمل نشستن مواجه بود و توسط یکی آشناهامون به کلینیک دکتر صابر مراجعه کردم  و دکتر تشخیص دادن که پسر من بیش فعالی داره و از خدمات کاردرمانی ذهنی، درکی حرکتی، ماساژ درمانی، کاردرمانی حسی و اتاق تاریک بهره بردیم و خیلی باعث بهبود و  تغییر در پسرم شد و از ایشان و کلینیک خوشان بسیار راضی هستم .

پاسخ

گفتاردرمانی بد شنوایی

گفتاردرمانی بد شنوایی| درک شنیداری| گفتاردرمانی اختلال پردازش شنوایی| گفتاردرمانی شرق تهران

توانایی بازشناسی یا تفسیر آوا هایی که شنیده می شوند، درک شنیداری نامیده می شود. گفتاردرمانی بد شنوایی یکی از قسمت های مهم در بهبود وضعیت درک شنیداری است. کاردرمانی…

علت پاریکینسون چیست| علائم پارکینسون| درمان بیماری پارکینسون| مرکز کاردرمانی دکتر صابر

تحقیقات وسیعی در حیطه تشخیص علت پارکینسون انجام شده است. عوامل محیطی مانند تغذیه ،استرس و مصرف سیگار در کنار علل ژنتیک موجب بروز  علایم پارکینسون در بیمار می گردد. دکتر پارکینسون با ارزیابی…
درمان پارکینسون و مدریریت خستگی

درمان پارکینسون و مدیریت خستگی| کاردرمانی پارکینسون| علائم پارکینسون| توانبخشی دکتر صابر

افراد مبتلا به بیماری پارکینسون اغلب از خستگی زودهنگام زیر دوره نسبتا کوتاه (محدود) فعالیت بدنی شکایت می­کنند. یکی از علایم پارکینسون  که توسط  دکتر پارکینسون مورد بررسی قرار می گیرد خستگی می…
ورزش برای پارکینسون

پارکینسون و ورزش| کاردرمانی بیماران پارکینسون| کلینیک توانبخشی پارکینسون دکتر صابر

شواهدی که به تازگی منتشر شده نشان می­دهد که ورزش جسمی و روانی برای افراد مبتلا به پارکینسون فوایدی دارد. مزایای مشابه نیز برای افراد مبتلا به سایر اختلالات نوروپاتولوژی…
گفتاردرمانی پارکینسون و ارتباطات

گفتاردرمانی پارکینسون و ارتباطات| درمان پارکینسون| توانبخشی پارکینسون دکتر صابر

توانبخشی یکی از درمان های اساسی در حیطه درمان بیماران پارکینسون می باشد. پس از تشخیص علایم پارکینسون  توسط  دکتر پارکینسون و تعیین علت پارکینسون استفاده از کاردرمانی پارکینسون و گفتاردرمانی پارکینسون موجب تسهیل روند درمان و توقف سیر…
کاردرمانی پارکینسون و مراقبت های شخصی

کاردرمانی پارکینسون و مراقبت های شخصی| گفتاردرمانی پارکینسون| درمان پارکینسون دکتر صابر

علایم پارکینسون نظیر لرزش دست ها و عدم هماهنگی حرکتی و اختلال تعادل موجب می گردد مهارتهای مراقبت شخصی در فرد مبتلا به پارکینسون دچار اختلال گردد.  دکتر پارکینسون با تعیین علت پارکینسون و ارائه…

بهترین کاردرمانی و بهترین گفتار درمانی در تهران

مرکز کاردرمانی خوب در تهران –  بهترین کاردرمانی در تهران کلینیک  گفتار درمانی و کاردرمانی در تهرانپارسبهترین کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی در نیاوران کلینیک کاردرمانی خوب در سعادت آباد مرکز کاردرمانی خوب در ستارخانکاردرمانی خوب  در پاسدارانبهترین گفتار درمانی و کاردرمانی در شمال تهرانبهترین مرکز  کاردرمانی در شرق تهران کاردرمانی خوب در پونککلینیک کاردرمانی در ولنجک – گفتار درمانی خوب در فرمانیهبهترین مرکز کاردرمانی در شهرک غرب کاردرمانی خوب غرب تهرانکاردرمانی و گفتار درمانی خوب در شریعتی بهترین مرکز کاردرمانی در مرزدارانکاردرمانی خوب در جنت آبادکلینیک گفتار درمانی خوب  در سعادت آبادبهترین گفتار درمانی در فرمانیه گفتار درمانی خوب در ستارخانکلینیک گفتار درمانی در ولنجکبهترین کلینیک گفتار درمانی در پاسدارانکلینیک گفتار درمانی و کاردرمانی خوب در تهرانپارسمرکز گفتار درمانی در شرق تهرانبهترین کلینیک گفتار درمانی در غرب تهرانبهترین مرکز گفتار درمانی در مرزدارانمرکز کاردرمانی خوب در دهکده المپیک  بهترین گفتار درمانی و کاردرمانی اسلام شهر- کاردرمانی خوب تهران نو –مرکز کاردرمانی در افسریه- بهترین مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی  در انقلابمرکز گفتار درمانی در منظریهمرکز گفتار درمانی خوب در ظفر

بهترین مراکز کاردرمانی در خیابان کارگر

بهترین کاردرمانی در  شیخ بهائی، مرکز کاردرمانی در  بلوار کشاورز ، کلینیک کاردرمانی در خیابان امام خمینی ، بهترین کلینیک کاردرمانی درگیشا ، کاردرمانی در مولوی ، کاردرمانی خوب در میدان ولیعصر ، کلینیک کاردرمانی خوب در میدان انقلاب ، بهترین کاردرمانی در والفجر، کاردرمانی در  ابراهیمی ، کاردرمانی خوب در امیرآباد، بهترین مرکز کاردرمانی در بلوچستان ، کاردرمانی در قزل قلعه ، بهترین کاردرمانی در یوسف آباد

 

بهترین مراکز گفتار درمانی در خیابان کارگر

بهترین گفتار درمانی در  شیخ بهائی، مرکز گفتار درمانی در  بلوار کشاورز ، کلینیک گفتار درمانی در خیابان امام خمینی ، بهترین کلینیک گفتار درمانی درگیشا ، گفتار درمانی در مولوی ، گفتار درمانی خوب در میدان ولیعصر ، کلینیک گفتار درمانی خوب در میدان انقلاب ، بهترین گفتار درمانی در والفجر، گفتار درمانی در  ابراهیمی ، گفتار درمانی خوب در امیرآباد، بهترین مرکز گفتار درمانی در بلوچستان ، گفتار درمانی در قزل قلعه ، بهترین گفتار درمانی در یوسف آباد

error: Content is protected !!