ارگوتراپیست مهدی صابر

کاردرمانی و گفتاردرمانی در خیابان وحدت اسلامی

کلینیک گفتار درمانی در خیابان وحدت اسلامی | بهترین مرکز کاردرمانی در خیابان وحدت اسلامی | توانبخشی| مرکز اوتیسم درخیابان وحدت اسلامی| دکتر صابر

سر فصل مطالب

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در خیابان وحدت اسلامی- بهترین گفتار درمانی در خیابان وحدت اسلامی

بهترین کلینیک کاردرمانی و مرکز گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در نزدیکی خیابان وحدت اسلامی به توانبخشی کودکان و بزرگسالان در حیطه کاردرمانی خوب و گفتار درمانی خوب میپردازد. کلینیک کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی غرب تهران دکتر صابر جزو بهترین مراکز کاردرمانی در خیابان وحدت اسلامی و مراکز گفتار درمانی خوب در خیابان وحدت اسلامی میباشد. یکی از مواردی که کلینیک توانبخشی دکتر صابر را از دیگر مراکز توانبخشی در خیابان وحدت اسلامی متمایز میکند، داشتن خدمات ویژه و روز دنیا در زمینه کاردرمانی و گفتار درمانی، تست هوش و روانشناسی کودک میباشد که توسط ۴۸ نیروی حرفه ای کاردرمان خوب و گفتاردرمان خوب و روانشناسان مجرب به صورت تیمی ارائه میگردد.

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

خیابان وحدت اسلامی یا همان خیابان شاهپور از قدیمی ترین خیابان های تهران است که در منطقه ۱۱ شهرداری تهران واقع شده است. خیابان وحدت اسلامی از میدان حسن آباد تا خیابان شوش کشیده شده است . خیابان وحدت اسلامی از شمال به خیابان امام خمینی ، از جنوب به خیابان شوش ، از غرب به خیابان ولی عصر و از شرق به خیابان خیام وصل میشود. از شاهراه های اصلی تهران میتوان به خیابان وحدت اسلامی اشاره کرد . خیابان وحدت اسلامی دربرگیرنده اماکنی مثل پارک شهر ، بازار میوه و تره بار ، میدان وحدت اسلامی ، اداره اگاهی شاهپور ، بیمارستان پوست رازی ، خیابان باقری است .خیابان وحدت اسلامی با محله قدیمی سنگلج،  خیابان مختاری و محله ی تختی همسایگی دارد. قابل ذکر است که از شمال بعد از میدان حسن آباد،  خیابان وحدت اسلامی تبدیل به خیابان حافظ  میشود.

بهترین کلینیک توانبخشی خیابان وحدت اسلامی

با وجود قدیمی بودن خیابان وحدت اسلامی ولی مرکز توانبخشی خوبی در این منطقه یافت نمیشود. ساکنین این محله برای نیاز توانبخشی خود میتوانند به بهترین مرکز کاردرمانی و بهترین مرکز گفتار درمانی دکتر صابر در غرب تهران مراجعه نمایند.

بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر مهدی صابر در خیابان وحدت اسلامی

یکی از گزینه های مناسب برای بیماران خیابان وحدت اسلامی در حیطه کودکان اوتیسم ، کاردرمانی در اختلالات یادگیری، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی ، کاردرمانی در سی پی (  فلج مغزی ) ، درمان بیش فعالی و نقص توجه( ADHD  ) ، گفتار درمانی درلکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی ، اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون، کاردرمانی در یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) و کاردرمانی در زمینه مشکلات ارتوپدی کودکان از جمله صافی کف پا ، پا ضربدری و پا پرانتزی مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی خوب دکتر صابر در غرب تهران میباشد.

لازم به ذکر است بیماران در زمینه توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در سکته مغزی ، آسیب مغزی ، درمان پارکینسون،  کاردرمانی و گفتار درمانی در زمینه درمان ام اس ، کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی می توانند از بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی در خیابان وحدت اسلامی بهره مند شوند.

بخش کاردرمانی کودکان و گفتار درمانی منطقه خیابان وحدت اسلامی شامل

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار ، حی عمقی، حس بینایی، حس لامسه) در مرکز کاردرمانی خیابان وحدت اسلامی

کلینیک درمان حسی در خیابان وحدت اسلامی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی خیابان وحدت اسلامی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

آب درمانی اوتیسم در مرکز کاردرمانی وحدت اسلامی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

گفتار درمانی اوتیسم در وحدت اسلامی

گفتار درمانی در خیابان وحدت اسلامی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

گفتار درمانی در فلج مغزی در حوالی خیابان وحدت اسلامی

کاردرمانی ذهنی در خیابان وحدت اسلامی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

تست های تخصصی هوش در مرکز کاردرمانی وحدت اسلامی

تست هوش در خیابان وحدت اسلامی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

مرکز روانشناسی کودک در وحدت اسلامی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی روانشناسی کودک  کلیک کنید.

گفتار درمانی در لکنت زبان در خیابان وحدت اسلامی

مرکز گفتاردرمانی در وحدت اسلامی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

کاردرمانی جسمی در وحدت اسلامی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

کاردرمانی یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در خیابان وحدت اسلامی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در وحدت اسلامی

کاردرمانی دست در خیابان وحدت اسلامی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

ماساژ درمانی در وحدت اسلامی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

آب درمانی در مرکز کاردرمانی خیابان وحدت اسلامی

آب درمانی در خیابان وحدت اسلامی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی وحدت اسلامی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی وحدت اسلامی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی منطقه خیابان وحدت اسلامی

بازی درمانی در خیابان وحدت اسلامی

اتاق شنیداری در منطقه وحدت اسلامی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

بخش آموزش پیش دبستانی در خیابان وحدت اسلامی

مرکز جامع توانبخشی دکتر مهدی صابر در خیابان وحدت اسلامی در زمینه آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم (کوچک و بزرگ، بلند و کوتاه، مهارت های پیش ریاضی، مهارت های رنگامیزی، لوحه نویسی و…) همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به مدرسه و در مرحله آخر درمان مشکلات اختلالات یادگیری در زمان تحصیل کودکان با نیازهای متفاوت به ارائه درمان های پیشرفته می پردازد.

بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در خیابان وحدت اسلامی در زمینه توانبخشی ، برای مراجعینی که امکان رفت و آمد به مرکز توانبخشی را ندارند خدمات در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل ارائه می دهد.

کاردرمانی و گفتاردرمانی آنلاین در خیابان وحدت اسلامی

مرکز کاردرمانی و  گفتاردرمانی دکتر صابر در وحدت اسلامی برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور حضور دارند. کاردرمانی و گفتار درمانی به صورت آنلاین برنامه ریزی کرده است. مراجعین به صورت ویدئو کال مورد ارزیابی قرار گرفته و  توسط جناب آقای دکتر صابر ویزیت میشوند و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین از درمانگران کارآزموده مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت می نمایند.

از خیابان های اصلی اطراف خیابان وحدت اسلامی میتوان به خیابان های راه آهن،  سنگلج،  امیریه،  تختی، خانی آباد،  فروزش،  امیربهادر،  آگاهی،  جوادیه،  منیریه،  مولوی ، شوش ، ابوسعید،  غفاری،  اسدی منش ، حافظ،  مختاری،  شیخ بهایی،  فیاض بخش و ۱۵ خرداد اشاره کرد. بیماران عزیزی که در این نواحی زندگی میکنید،  کلینیک جامع توانبخشی دکتر صابر با بهترین امکانات و بهترین خدمات پذیرای شما عزیزان میباشد.

بهترین مراکز کاردرمانی در خیابان وحدت اسلامی

بهترین کلینیک کاردرمانی در راه آهن ، بهترین مرکز کاردرمانی در سنگلج ، کاردرمانی درامیریه ،کاردرمانی خوب در تختی، مرکز کاردرمانی در خانی آباد ، کلینیک کاردرمانی در فروزش ، بهترین کاردرمانی در امیربهادر،کلینیک کاردرمانی خوب درآگاهی،  مرکز کاردرمانی خوب درجوادیه ، مراکز کاردرمانی در منیریه، بهترین مراکز کاردرمانی در مولوی ، کاردرمانی درشوش ، بهترین مرکز کاردرمانی درابوسعید ، کاردرمانی درغفاری ، کاردرمانی خوب دراسدی منش ، کاردرمانی در حافظ ، کلینیک کاردرمانی در مختاری ، کاردرمانی خوب در شیخ بهایی ، مرکز کاردرمانی خوب در فیاض بخش ، مرکز کاردرمانی در ۱۵ خرداد

بهترین مراکز گفتار درمانی در خیابان وحدت اسلامی

بهترین کلینیک گفتار درمانی در راه آهن ، بهترین مرکز گفتار درمانی در سنگلج ، گفتار درمانی درامیریه ،گفتار درمانی خوب در تختی، مرکز گفتار درمانی در خانی آباد ، کلینیک گفتار درمانی در فروزش ، بهترین گفتار درمانی در امیربهادر،گفتار درمانی گفتار درمانی خوب درآگاهی،  مرکز گفتار درمانی خوب درجوادیه ، مراکز گفتار درمانی در منیریه، بهترین مراکز گفتار درمانی در مولوی ، گفتار درمانی درشوش ، بهترین مرکز گفتار درمانی درابوسعید ، گفتار درمانی درغفاری ، گفتار درمانی خوب دراسدی منش ، گفتار درمانی در حافظ ، کلینیک گفتار درمانی در مختاری ، گفتار درمانی خوب در شیخ بهایی ، مرکز گفتار درمانی خوب در فیاض بخش ، مرکز گفتار درمانی در ۱۵ خرداد

error: Content is protected !!