ارگوتراپیست مهدی صابر

مرکز گفتاردرمانی و کاردرمانی در خیابان شاهین

کلینیک گفتار درمانی در شاهین | بهترین مرکز کاردرمانی در شاهین| توانبخشی در شاهین| مرکز اوتیسم دکتر صابر

سر فصل مطالب

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در شاهین – بهترین گفتار درمانی در شاهین

بهترین مرکز کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در نزدیکی محله ی شاهین به توانبخشی کودکان و بزرگسالان در حیطه کاردرمانی پیشرفته و گفتار درمانی پیشرفته میپردازد. کلینیک کاردرمانی و کلینیک  گفتار درمانی دکتر صابر در غرب تهران جزو بهترین مراکز کاردرمانی در محله شاهین میباشد. وجود تجهیزات پیشرفته و روز دنیا در حیطه کاردرمانی و گفتار درمانی از مواردی است که مرکز توانبخشی دکتر صابر را از دیگر مراکز توانبخشی در محله شاهین متفاوت کرده است . کلینیک جامع توانبخشی دکتر صابر در محله ی شاهین با در اختیار داشتن  ۴۸ نیروی متخصص کاردرمانی خوب و گفتار درمانی خوب و روانشناسی کودک، بازی درمانی و رفتار درمانی و متخصص تست هوش کودکان مجرب به صورت تیم ورک فعالیت مینماید.

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

محله ای در شهر تهران که در میان محله های جنت آباد و پونک قرار گرفته است ، محله ی شاهین شمالی نام دارد. شاهین شمالی از شمال به بزرگراه آبشناسان و از جنوب به بزرگراه همت محدود میشود. محله ی شاهین در محدوده شمال غربی تهران و در منطقه ۵ شهرداری تهران قرار گرفته است. و اینکه محله ی شاهین از شرق با بزرگراه ستاری و بلوار میرزا بابایی ، از جنوب با بزرگراه همت و از غرب با خیابان شاهین شمالی ، بلوار کبیری طامه جنوبی ، بلوار کبیری طامه شمالی و خیابان گلزار شرقی ختم میشود. محله ی شاهین به بهشت غرب نشینان تهران معروف میباشد. از اماکن مهم محله شاهین میتوان به استخر سرخ پوشان آریا،  بوستان ایثار ، بوستان میثم ، بوستان گلستان ، مرکز خرید گلها و … اشاره کرد. محله ی شاهین از مکان های قدیمی محله جنت آباد است که از گذشته به خاطر پرواز شاهین ها در آسمانش آن محله را به این نام می شناختند.

بهترین مرکز کاردرمانی _  بهترین مرکز گفتار درمانی محله ی شاهین

بزرگراه آبشناسان،  ستاری ، همت ، این سه بزرگراه معروف شهر تهران محله ی شاهین را به نقاط مختلف شهر وصل میکند. مراجعین عزیز محله ی شاهین ،  کلینیک تخصصی توانبخشی دکتر صابر در غرب تهران با بهترین خدمات و کادر درمانی مجرب پذیرای شما بیماران عزیز میباشد.

بهترین کلینیک توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در محله ی شاهین

از گزینه های مناسب برای درمان بیماران محله ی شاهین در زمینه کودکان اوتیسم ، کاردرمانی در اختلالات یادگیری ، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی ، کاردرمانی در سی پی (  فلج مغزی ) ، درمان بیش فعالی و نقص توجه( ADHD  ) ، گفتار درمانی در لکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی ، اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون ، کاردرمانی در یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) و کاردرمانی در زمینه مشکلات ارتوپدی کودکان از جمله صافی کف پا ، پا ضربدری،  پا پرانتزی ،کلینیک توانبخشی ( مرکز کاردرمانی _ مرکز گفتار درمانی ) دکتر صابر در غرب تهران میباشد.

لازم به ذکر است بیماران بزرگسال حیطه توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در سکته مغزی ، آسیب مغزی ، کاردرمانی و گفتار درمانی در زمینه درمان ام اس ، کاردرمانی و گفتار درمانی در درمان پارکینسون ، مرکز جامع توانبخشی دکتر صابر در غرب تهران با ارائه بهترین خدمات پذیرای شما بیماران عزیز میباشد.

بخش کاردرمانی کودکان  و گفتار درمانی محله شاهین شامل

مرکز روانشناسی کودک در شاهین

مرکز روانشناسی کودک دکتر صابر در نزدیکی محله شاهین به طور حرفه ای به روانشناسی کودکان با اختلال اضطرابی، مشکلات وسواس و اختلالات ارتباط اجتماعی ، ناخن جیدن، افسردگی کودکان میپردازد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی روانشناسی کودک  کلیک کنید.

گفتاردرمانی در اوتیسم در محله ی شاهین

کلینیک توانبخشی آقای دکتر صابر در محله شاهین با نگاهی خاص و تکنیکی به درمان پیشرفته کودکان اوتیسم در بخش های گفتار درمانی  میپردازد. در این بخش با استفاده از روش های جدید گفتار درمانی از جمله پی آر تی(  prt ) ، روش پکس، روش تیچ، تئوری ذهن، و داستان های اجتماعی برای کودک اوتیسم به درمان گفتار درمانی در خیابان شاهین  به صورت حرفه ای می پردازند.

مرکز گفتاردرمانی در خیابان شاهین

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

گفتار درمانی در لکنت زبان در محله ی شاهین

۴مواردی که در درمان لکنت زبان بسیار اهمیت دارد عبارتند از نوع لکنت زبان، سن کودک، شروع اختلال، شدت لکنت زبان. کلینیک گفتار درمانی آقای دکتر صابر در محله ی شاهین برای بیماران در این زمینه  بخش خاصی را ترتیب داده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

کاردرمانی ذهنی در خیابان شاهین

در مواردی نظیر تفکر انتزاعی، درک، شناخت، هوش، حل مسئله و تقویت مهارت های ذهنی کودکان ،  با توجه به تفاوت سن تقویمی و سن ذهنی کودکان در بخش کاردرمانی ذهنی محله ی شاهین به  صورت کاملا حرفه ای  مشغول به فعالیت میباشند. کاردرمانی ذهنی در درمان سندروم داون و عقب مانده ذهنی، بیش فعالی و نقص توجه، اختلالات یادگیری، اوتیسم ،کاربرد ویژه ای دارد.

کاردرمانی ذهنی کودکان در خیابان شاهین

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی شاهین

ماساژ درمانی کودکان برای کاهش بیش فعالی، بیقراری، افزایش توجه و تمرکز،بسیار کاربرد دارد. همچنین در کلینیک کاردرمانی شاهین در زمینه مشکلات حسی کودکان نیز به صورت ویژه فعالیت میکنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

کاردرمانی جسمی در شاهین

در این آیتم  به مشکلات جسمی کودک مانند دیرنشستن، ضعف عضلات، تاخیر در راه رفتن، مشکلات ارتوپدی مثل پاپرانتزی، صافی کف پا و… همچنین پیشرفت مهارت های تعادلی کودک در مرکز جامع کاردرمانی خیابان شاهین دکتر مهدی صابر میپردازد. کاردرمانی جسمی در کودک فلج مغزی و کودک با اختلالات حرکتی  بسیار حائز اهمیت است .

کاردرمانی جسمی در خیابان شاهین

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

آب درمانی در مرکز کاردرمانی شاهین

به این دلیل که وزن کودک فلج مغزی در داخل آب نسبت به بقیه مواقع کمتر است. تمرینات تخصصی در جهت تقویت عضلات ، بالا بردن تعادل و همچنین کاهش ترس از افتادن این کودکان در داخل آب درمانی تخصصی  کلینیک جامع توانبخشی شاهین صورت میگیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

گفتار درمانی درفلج مغزی در حوالی محله شاهین

این ۴ مسئله برای درمان کودکان فلج مغزی ، از اهمیت بالایی برخوردار است. ۱دیسفاژی (اختلال بلع)،۲ دیزآرتری،۳ آبریزش دهان و۴ درک از کلام که در این زمینه ها  گفتار درمانی شاهین  کاملا به صورت حرفه ای خدمات دهی میکند.

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی شاهین

در بهترین کلینیک کاردرمانی در شاهین به سرپرستی جناب اقای دکتر صابربا استفاده از سیستم های کامپیوتری در اتاق تاریک به  درمان پیشرفته  ادراک بینایی ، بهبود حرکات چشمی و سرعت پردازش بینایی و توجه دیداری در کودکان ، میپردازند.

اناق تاریک در مرکز کاردرمانی خیابان شاهین

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی شاهین

برای کودکان با اختلال وسواس و مشکلات ارتباطی، اختلال اضطراب، دوست یابی و کودکان اختلالات یادگیری و… آیتم بازی درمانی مرکز توانبخشی شاهین بسیار تاثیر گذار است. در این بخش با استفاده از  روش های بازی درمانی ویژه  به اصلاح و ایجاد رفتار های مناسب اجتماعی در زمینه فردی و گروهی میپردازند. همچنین برای درمان مشکلات وسواس و درگیری های خلقی کودکان ، از تکنیک های حساسیت زدایی استفاده میکنند.

بازی درمانی در خیابان شاهین

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

تست هوش درمرکز کاردرمانی خیابان شاهین

کلینیک جامع توانبخشی شاهین در این آیتم به صورت تخصصی به تمامی تست های تشخیصی در زمینه هوش مانند  تست وکسلر و بینه برای تعیین بهره هوشی و آزمون های تشخیص در زمینه حافظه وتوجه، توانایی های کلامی و سطح رشدی کودکان، میپردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

کاردرمانی یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در خیابان شاهین

کاردرمانی حسی  SI دکتر صابر در محله ی شاهین در این بخش به هماهنگی حرکتی از جمله هماهنگی دو دست با هم، هماهنگی چشم و دست، هماهنگی پاها،  هماهنگی چشم و پا و… همچنین افزایش توجه حرکتی میپردازد.

کاردرمانی حسی در خیابان شاهین

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی شاهین

این بخش یکی از جدیدترین روش های درمانی کلینیک توانبخشی شاهین  در کودکان می باشد که با استفاده از ابزار و وسایل دیجیتالی برای بالا بردن توجه و تمرکز، تحمل کاری، دستور پذیری، افزایش سرعت پردازش ذهنی و کلامی و کنترل حرکات اضافی کودکان، به درمان پیشرفته میپردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی سنسوری روم کلیک کنید.

آب درمانی در اوتیسم در مرکز کاردرمانی خیابان شاهین شمالی _ جنوبی

از جدید ترین روش درمانی در کلینیک کاردرمانی خیابان شاهین  و مرکز گفتار درمانی شاهین آیتم آب درمانی است که به صورت کاملا تخصصی به درمان مشکلات شناختی و کاهش میزان رفتار های کلیشه ای و بیقراری کودکان اوتیسم با استفاده از وسایل جدید تردمیل در آب، تخته تعادل در آب، پلکان در آب، مشکلات حسی، و…. میپردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی شاهین

در این بخش متخصصان رفتار درمانی مرکز کاردرمانی شاهین با استفاده از روش های رفتار درمانی کودکان، به کنترل و اصلاح رفتارهای ناهنجار و ایجاد رفتار های مناسب و صحیح در کودکان و مشکلات رفتاری نظیر بیش فعالی ، اوتیسم ، پرخاشگری و … میپردازند.

رفتاردرمانی درخیابان شاهین

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار ، حی عمقی، حس بینایی، حس لامسه) در مرکز کاردرمانی شاهین

از بخش های تخصصی مرکز گفتار درمانی شاهین و مرکز کاردرمانی شاهین  آقای دکتر صابرمیتوان به بخش حسی اشاره کرد . که در این بخش ابتدا ارزیابی دقیق انجام می شود سپس برنامه درمانی از حس های پایه شروع میشود و در همه حس های کودک ، بیش حسی و کم حسی  مشخص می شود و برای درمان مشکلات حسی کودکان به درمان پیشرفته میپردازند. برای درمان تخصصی مشکلات حسی در کودکان اختلال یکپارچگی حسی، اوتیسم ، بیش فعالی  و….  بخش تعدیل حسی بسیار کاربرد  دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در شاهین

برای افزایش مهارت های دستی کودکان، تقویت حرکات ظریف در انگشتان و آموزش مهارت های پیش نوشتاری و تقویت مهارت های خودیاری در بخش کاردرمانی دست کلینیک توانبخشی شاهین دکتر صابر به صورت حرفه ای مشغول به فعالیت میباشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی شاهین

از بخش هایی  که  با گفتار درمانی شاهین  در ارتباط هستند بخش اتاق شنیداری است. که با به کارگیری از ابزارهای پیشرفته و برنامه های شنیداری طراحی شده توسط جناب آقای دکتر صابر در  مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی شاهین   به درک شنیداری و تقویت حافظه شنیداری ، همچنین افزایش توجه شنیداری و درک مطلب در کودکان میپردازند.

اتاق شنیداری کاردرمانی در خیابان شاهین

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

بخش آموزش پیش دبستانی در مرکز کاردرمانی شاهین

در این آیتم  به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم (کوچک و بزرگ، بلند و کوتاه، مهارت های پیش ریاضی، مهارت های رنگامیزی، لوحه نویسی و…) همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان و در مرحله آخر درمان مشکلات اختلالات یادگیری در زمان تحصیل کودکان با نیازهای متفاوت در کلینیک توانبخشی شاهین به سرپرستی دکتر صابر میپردازند.

کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی کودکان جناب آقای دکتر صابر در شاهین در زمینه توانبخشی ، برای مراجعینی که امکان رفت و آمد به مرکز توانبخشی را ندارند خدمات در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل در منزل ارائه می دهد.

کاردرمانی و گفتاردرمانی آنلاین در شاهین

کلینیک کاردرمانی _ گفتار درمانی دکتر مهدی صابر در محله ی شاهین برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور حضور دارند ،کاردرمانی و گفتار درمانی به صورت آنلاین  طراحی کرده است. مراجعین توسط جناب آقای دکتر مهدی صابر ویزیت میشوند و به صورت ویدئو کال مورد ارزیابی قرار میگیرند  و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین از درمانگران با تجربه مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت می نمایند.

خیابان های : جنت آباد جنوبی و شمالی ، جنت آباد مرکزی ، پونک شمالی و جنوبی ، باغ فیض ، خیابان ۲۰ متری گلستان ، شهران ، لاله ، مخبری ، بهار ، قدس ، رجایی، ضیایی  مهستان و شهرک المهدی از خیابان های اطراف محله ی شاهین میباشند . بیماران عزیز حیطه توانبخشی از این نواحی میتوانید به بهترین مرکز توانبخشی دکتر صابر در غرب تهران مراجعه نمایید.

بهترین مراکز کاردرمانی در خیابان شاهین

بهترین کلینیک کاردرمانی در جنت آباد جنوبی و شمالی ، بهترین مرکز کاردرمانی در جنت آباد مرکزی ، کاردرمانی درخیابان پونک شمالی و جنوبی ،کاردرمانی خوب در باغ فیض، مرکز کاردرمانی در خیابان ۲۰ متری گلستان ، کلینیک کاردرمانی در شهران، بهترین کاردرمانی در لاله ،کلینیک کاردرمانی خوب درمخبری،  مرکز کاردرمانی خوب دربهار ، مراکز کاردرمانی در قدس ، بهترین مراکز کاردرمانی در رجایی، کاردرمانی در ضیایی  ، بهترین مرکز کاردرمانی در مهستان ، کاردرمانی درشهرک المهدی

بهترین مراکز گفتار درمانی در خیابان شاهین

بهترین کلینیک گفتار درمانی در جنت آباد جنوبی و شمالی ، بهترین مرکز گفتار درمانی در جنت آباد مرکزی ، گفتار درمانی درخیابان پونک شمالی و جنوبی ،گفتار درمانی خوب در باغ فیض، مرکز گفتار درمانی در خیابان ۲۰ متری گلستان ، کلینیک گفتار درمانی در شهران، بهترین گفتار درمانی در لاله ،کلینیک گفتار درمانی خوب درمخبری،  مرکز گفتار درمانی خوب دربهار ، مراکز گفتار درمانی در قدس ، بهترین مراکز گفتار درمانی در رجایی، گفتار درمانی در ضیایی  ، بهترین مرکز گفتار درمانی در مهستان ، گفتار درمانی درشهرک المهدی

error: Content is protected !!