ارگوتراپیست مهدی صابر

بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی سوهانک

کلینیک گفتار درمانی در سوهانک | بهترین کاردرمانی در سوهانک| توانبخشی سوهانک|مرکز اوتیسم | دکتر صابر

سر فصل مطالب

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در سوهانک – بهترین گفتار درمانی در سوهانک

بهترین مرکز کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی آقای دکتر صابر در نزدیکی سوهانک به توانبخشی کودکان و بزرگسالان در حیطه کاردرمانی خوب و گفتار درمانی خوب میپردازد.مرکز کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی شرق تهران دکتر صابر از مراکز کاردرمانی عالی در منطقه سوهانک و کلینیک گفتار درمانی خیلی خوب در محله سوهانک میباشد.یکی از تفاوت هایی که مرکز توانبخشی دکتر صابر با کلینیک توانبخشی در سوهانک دارد ، داشتن خدمات پیشرفته و روز دنیا در حیطه کاردرمانی و گفتار درمانی میباشد که با در اختیار داشتن 49 نیروی حرفه ای ، کار درمان خوب و گفتار درمان خوب و روانشناسان با تجربه بسیار بالا به صورت تیم ورک فعالیت مینماید.

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

محله سوهانک در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد. سوهانک در نزدیکی محله خوش آب و هوای ازگل  قرار دارد. سوهانک محله ای است از محله های شمیران در شمال شرقی تهران که حدود ۱۵/۵ کیلومتر از مرکز این شهر فاصله دارد.محله سوهانک از جنوب به بلوار ارتش یا همان جاده مینی سیتی لشگرک ، از شمال به دامنه جنوبی البرز ، از سوی غرب به گردنه قوچک ختم میشود. با گسترش شهر تهران اکنون محله سوهانک جزئی از شهر و محله ای از بخش شمیران تهران به حساب می آید.

بهترین مرکز کاردرمانی _ گفتار درمانی دکتر مهدی صابر در سوهانک

با توجه به نبود یک مرکز توانبخشی مجهز در منطقه سوهانک و وجود خط ۳ متروی تهران که دسترسی محله سوهانک به سایر مناطق تهران را آسان کرده است ،همچنین بزرگراه ارتش و لشگرک هم به این موضوع کمک بسیاری کرده اند.از این رو مراجعین از محله سوهانک میتوانید بدون فوت وقت به بهترین کلینیک توانبخشی دکتر صابر در شرق تهران که با بهترین خدمات و با کم ترین فاصله از محله سوهانک قرار گرفته است مراجعه نمایید.

بهترین کلینیک توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در محله سوهانک

بیماران محله سوهانک در زمینه کودکان اوتیسم ، درمان بیش فعالی و نقص توجه(  ADHD  )، کاردرمانی در اختلالات یادگیری، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی، کاردرمانی در سی پی (  فلج مغزی )، گفتار درمانی در لکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی، کاردرمانی در یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) و اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون همچنین کاردرمانی در زمینه مشکلات ارتوپدی کودکان مثل صافی کف پا، پا پرانتزی،  پا ضربدری  میتوانند از امکانات بهترین کلینیک توانبخشی در محله سوهانک  بهره مند شوند.

قابل ذکر است بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در محله سوهانک  به مراجعین در زمینه توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در سکته مغزی ، آسیب مغزی، کاردرمانی و گفتار درمانی در زمینه درمان ام اس، کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی و کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی در درمان پارکینسون آماده ارائه خدمات میباشد.

بخش کاردرمانی کودکان و گفتار درمانی سوهانک شامل

کاردرمانی ذهنی در نزدیکی منطقه سوهانک

کاردرمانی ذهنی در سوهانک

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

گفتار درمانی در لکنت زبان در محله سوهانک

گفتاردرمانی در سوهانک

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

گفتار درمانی در فلج مغزی در منطقه سوهانک

گفتار درمانی در اوتیسم در سوهانک

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

کاردرمانی جسمی در خیابان سوهانک

کاردرمانی جسمی در سوهانک

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

آب درمانی در اوتیسم  در مرکز کاردرمانی سوهانک

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی سوهانک

بازی درمانی در سوهانک

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی سوهانک

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

آب درمانی در مرکز کاردرمانی سوهانک

آب درمانی در سوهانک

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

تست های تخصصی هوش در مرکز کاردرمانی سوهانک

تست هوش کودک سوهانک

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید میدان کاج

کاردرمانی یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در منطقه سوهانک

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی سوهانک

اتاق شنیداری در سوهانک

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی سوهانک

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی سوهانک

ماساژ درمانی در سوهانک

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی سوهانک

بخش تعدیل حسی ( حس وستیبولار ، حس عمقی ، حس بینایی، حس لامسه ) در مرکز کاردرمانی سوهانک

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در منطقه سوهانک

کاردرمانی دست سوهانک

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

بخش آموزش پیش دبستانی در منطقه سوهانک

بهترین مرکز گفتار درمانی و  کاردرمانی سوهانک به آموزش مفاهیم پیش دبستان مانند مفاهیم ( ریاضیات، کوچک و بزرگ، رنگها و…) همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان و مشکلات تحصیلی و اختلالات یادگیری در زمان تحصیل کودکان درمان می شود.

کاردرمانی و گفتار درمانی آنلاین در سوهانک

همچنین امکانات گفتاردرمانی و کاردرمانی سوهانک به صورت آنلاین برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور زندگی می کنند برنامه ریزی شده است. بیماران به صورت ویدئویی توسط  جناب آقای دکتر مهدی صابر ویزیت می شوند و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین با درمانگران مرکز گفتار درمانی و  کاردرمانی دکتر صابر دریافت می نمایند.

خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر درسوهانک در زمینه توانبخشی در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل برای مراجعینی که امکان رفت و آمد به کلینیک توانبخشی را ندارند ارائه می شود.

خیابان شهید حسین سوهانی،  بوستان جنوبی ، گلها ، لاله ، جاده لشگرک ، کنارگذر ارتش ، خدادادی ، ازگل،  مینی سیتی ، بشارت ، چناران ، ارغوان،  سلمان ، عمار ، مالک اشتر ، ابوذر،  کمیل و کوی شتاب از خیابان های اصلی محله سوهانک میباشند که بیماران عزیز در زمینه توانبخشی میتوانند به بهترین و مجهزترین کلینیک توانبخشی دکتر صابر در شرق تهران مراجعه نمایند.

اختلال نوشتن

اختلال نوشتن | درمان اختلال یادگیری نوشتن در کودکان| تست اختلال نوشتن| مرکز اختلال یادگیری

یکی از انواع اختلال یادگیری اختلال نوشتن است. در اختلال نوشتن کودک توانایی به در یاد آوری فرم حروف و کلمات، املا نویسی، انشا نویسی و یا رونویسی از روی…
درمان اختلال یادگیری ریاضی

درمان اختلال یادگیری ریاضی| درمان اختلالات یادگیری|اختلال ریاضی| کاردرمانی شرق

 یکی از انواع اختلالات یادگیری، اختلال ریاضی می باشد. این اختلال موجب مشکلاتی در حل مسئله، درک روابط فضایی و مشکلات درک توالی ها و.. می گردد. برای یادگیری ریاضیات…
اختلال یادگیری در بزرگسالان

اختلال یادگیری در بزرگسالان | کاردرمانی اختلالات یادگیری| درمان اختلال یادگیری دکتر صابر

مشکلات ناشی از ناتوانی‌های یادگیری تا زمانی که فرد مدرسه را ترک کند همچنان ادامه می‌یابد. این مشکلات در موارد بسیاری در سرتاسر عمر نیز ادامه می‌یابد. مرکز اختلال یادگیری…

بهترین مراکز کاردرمانی در سوهانک

بهترین کلینیک کاردرمانی در خیابان شهید حسین سوهانی، بهترین مرکز کاردرمانی در بوستان جنوبی ، کاردرمانی در گلها ،کاردرمانی خوب در لاله ، مرکز کاردرمانی در جاده لشگرک ، کلینیک کاردرمانی در کنارگذر ارتش ، بهترین کاردرمانی درکاردرمانی درخدادادی ، کلینیک کاردرمانی خوب درازگل،  مرکز کاردرمانی خوب درمینی سیتی ، مراکز کاردرمانی در بشارت ، بهترین مراکز کاردرمانی در چناران ، کاردرمانی خوب در ارغوان،  کلینیک کاردرمانی در سلمان ،مرکز کاردرمانی در عمار ، کاردرمانی در مالک اشتر ، کاردرمانی خوب درابوذر، بهترین کاردرمانی در کمیل ، مرکز کاردرمانی خوب در کوی شتاب

بهترین مراکز گفتار درمانی در سوهانک

بهترین کلینیک گفتار درمانی در خیابان شهید حسین سوهانی، بهترین مرکز گفتار درمانی در بوستان جنوبی ، گفتار درمانی در گلها ،گفتار درمانی خوب در لاله ، مرکز گفتار درمانی در جاده لشگرک ، کلینیک گفتار درمانی در کنارگذر ارتش ، بهترین گفتار درمانی درخدادادی ، کلینیک گفتار درمانی خوب درازگل،  مرکز گفتار درمانی خوب درمینی سیتی ، مراکز گفتار درمانی در بشارت ، بهترین مراکز گفتار درمانی در چناران ، گفتار درمانی خوب در ارغوان،  کلینیک گفتار درمانی در سلمان ،مرکز گفتار درمانی در عمار ، گفتار درمانی در مالک اشتر ، گفتار درمانی خوب درابوذر، بهترین گفتار درمانی در کمیل ، مرکز گفتار درمانی خوب در کوی شتاب

error: Content is protected !!