ارگوتراپیست مهدی صابر

کلینیک گفتار درمانی در بلوار ابوذر| بهترین مرکز کاردرمانی در بلوار ابوذر| توانبخشی| مرکز اوتیسم در بلوار ابوذر| دکتر صابر

سر فصل مطالب

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در بلوار ابوذر- بهترین گفتار درمانی در بلوار ابوذر

بهترین مرکز کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در حوالی بلوار ابوذر  به توانبخشی کودکان و بزرگسالان در زمینه کاردرمانی پیشرفته و گفتار درمانی پیشرفته میپردازد. مرکز کاردرمانی و کلینیک گفتار درمانی شرق تهران دکتر مهدی صابر جزو بهترین مراکز کاردرمانی در محله بلوار ابوذر  و کلینیک گفتار درمانی خوب در منطقه بلوار ابوذر  میباشد. از جمله مواردی که مرکز توانبخشی دکتر صابر را از دیگر کلینیک توانبخشی در محله بلوار ابوذر متمایز میکند، وجود تجهیزات پیشرفته و روز دنیا در حیطه کاردرمانی و گفتار درمانی، روانشناسی کودک و تست هوش کودکان، بازی درمانی و رفتار درمانی میباشد که توسط 39 نیروی متخصص کاردرمانی خوب و گفتار درمانی خوب و روانشناسان مجرب به صورت گروهی ارائه میگردد.

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

بلوار ابوذر از مناطق جنوب شرق تهران است . بلوار ابوذر از خیابان پیروزی شروع شده و تا پایانه خاوران ( سه راه افسریه ) امتداد دارد. محله بلوار ابوذر از شرق به بزرگراه بسیج ( افسریه ) ، از غرب به بلوار نبرد ختم میشود. محله بلوار ابوذر در دو منطقه شهرداری چهاردهم و پانزدهم قرار گرفته است. این بلوار از دو طرف رودخانه ای میگذرد و روی این رودخانه چندین پل برای آمد و رفت ماشین ها قرار دارد. در کل محله بلوار ابوذر دارای ۶ پل است . که به ۶ قسمت تقسیم شده است .

بهترین مرکز کاردرمانی خوب _ گفتار درمانی خوب در محله بلوار ابوذر

درمحله بلوار ابوذر با وجود بزرگ بودن منطقه و جمعیت ساکن در این محله، کلینیک توانبخشی خوبی یافت نمیشود از این رو ساکنین این محل میتوانند برای نیاز توانبخشی خود به بهترین مرکز جامع توانبخشی دکتر مهدی صابر در شرق تهران با بهترین خدمات مراجعه نمایند.

بهترین کلینیک توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در محله بلوار ابوذر

بیماران  منطقه بلوار ابوذر در حیطه کودکان اوتیسم ، درمان بیش فعالی و نقص توجه (ADHD  ) ،کاردرمانی در اختلالات یادگیری، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی، کاردرمانی در سی پی (فلج مغزی ) ، گفتار درمانی در لکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی،  کاردرمانی در  یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) و اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون و همچنین کاردرمانی در زمینه مشکلات ارتوپدی کودکان مانند صافی کف پا ، پا ضربدری ، پا پرانتزی می توانید از امکانات ویژه کلینیک توانبخشی دکتر صابر در شرق تهران بهره مند شوید.

لازم به ذکر است بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی در منطقه بلوار ابوذر مراجعین در زمینه توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در سکته مغزی ، آسیب مغزی ، کاردرمانی و گفتار درمانی در درمان ام اس ، کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی و مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی در درمان پارکینسون آماده ارائه خدمات میباشد.

بخش کاردرمانی کودکان و گفتار درمانی محله بلوار ابوذر شامل

گفتار درمانی در فلج مغزی در حوالی بلوار ابوذر

گفتاردرمانی در بلوار ابوذر

آب درمانی اوتیسم در مرکز کاردرمانی بلوار ابوذر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

کاردرمانی ذهنی در خیابان ایران

کاردرمانی ذهنی در بلوار ابوذر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

گفتار درمانی اوتیسم در بلوار ابوذر

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

تست های تخصصی هوش در مرکز کاردرمانی بلوار ابوذر

تست هوش در بلوار ابوذر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

گفتار درمانی درلکنت زبان در بلوار ابوذر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

مرکز روانشناسی کودک در بلوار ابوذر

بازی درمانی در بلوار ابوذرجهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی روانشناسی کودک  کلیک کنید.

کاردرمانی جسمی در بلوار ابوذر

کاردرمانی جسمی در بلوار ابوذر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

کاردرمانی یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در بلوار ابوذر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در بلوار ابوذر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

ماساژ درمانی در بلوار ابوذر

ماساژ درمانی در بلوار ابوذرجهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

آب درمانی در مرکز کاردرمانی محله بلوار ابوذر

مرکز آب درمانی کودکان در بلوار ابوذر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید.

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی بلوار ابوذر

اتاق تاریک کاردرمانی در بلوار ابوذر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی بلوار ابوذر

سنسوری روم کاردرمانی در بلوار ابوذر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی بلوار ابوذر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی منطقه بلوار ابوذر

بازی درمانی در بلوار ابوذر

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار ، حی عمقی، حس بینایی، حس لامسه) در مرکز کاردرمانی بلوار ابوذر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

اتاق شنیداری در منطقه بلوار ابوذر

کاردرمانی شنیداری در گفتار درمانی بلوار ابوذر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

بخش آموزش پیش دبستانی در بلوار ابوذر

کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در بلوار ابوذر در این آیتم به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم (کوچک و بزرگ، بلند و کوتاه، مهارت های پیش ریاضی، مهارت های رنگامیزی، لوحه نویسی و…) همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان و در مرحله آخر درمان مشکلات اختلالات یادگیری در زمان تحصیل کودکان با نیازهای متفاوت به ارائه درمان های پیشرفته می پردازد.

مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در بلوار ابوذر در زمینه توانبخشی ، برای مراجعینی که امکان رفت و آمد به مرکز توانبخشی را ندارند خدمات در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل ارائه می دهد.

کاردرمانی و گفتاردرمانی آنلاین در بلوار ابوذر

مرکز کاردرمانی و  گفتاردرمانی دکتر صابر در بلوار ابوذر برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور حضور دارند. کاردرمانی و گفتار درمانی به صورت آنلاین  برنامه ریزی کرده است. مراجعین به صورت ویدئو کال مورد ارزیابی قرار گرفته و  توسط جناب آقای دکتر صابر ویزیت میشوند و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین از درمانگران کارآزموده مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت می نمایند.

خیابان های اطراف محله بلوار ابوذر مانند : بلوار زمزم ، خیابان ده حقی ، افسریه ، آهنگ شرقی ، بلوار خاتم الانبیا،  هاشم آباد،  بلوار شاهد ، بزرگراه محلاتی ، بلوار نبرد ، بلوار پاسدار گمنام،  خاوران و چهارصد دستگاه میباشند. بیماران عزیز از این نواحی میتوانید به بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در شرق تهران مراجعه نمایید.

درمان اوتیسم و قصه گویی

درمان اوتیسم و قصه گویی| روش میلر در درمان اوتیسم| مرکز اوتیسم تهران دکتر صابر

اوتیسم
مرکز اوتیسم تهران زیر نظر جاب آقای صابر در زمینه کاردرمانی اوتیسم ،گفتاردرمانی اوتیسم  فعالیت می نماید. استفاده از تکنیک های مختلف درمانی و تجهیزات پیشرفته مرکز در کنار تشخیص دقیق کودکان توسط دکتر…
تشخیص دیستروفی عضلانی دوشن و بکر

تشخیص دیستروفی عضلانی دوشن و بکر| کاردرمانی در منزل برای دیستروفی عضلانی| دکتر صابر

تشخيص دیستروفي های عضلانی دوشن و بکر بر اساس تاریخچه خانوادگی ، یافته های بالینی ، آزمایش های آنزیمی سرم، روش های تشخيص الکتریکی ، نمونه برداری از ماهيچه و…

بهترین مراکز کاردرمانی در بلوار ابوذر

کاردرمانی در بلوار زمزم ، بهترین کاردرمانی درخیابان ده حقی ، کلینیک کاردرمانی درخیابان افسریه ، مرکز کاردرمانی در آهنگ شرقی، بهترین کلینیک کاردرمانی در بلوار خاتم الانبیا ، بهترین مرکز کاردرمانی در زهاشم آباد، کاردرمانی دربلوار شاهد ، کاردرمانی خوب دربزرگراه محلاتی، کلینیک کاردرمانی خوب در بلوار نبرد،  مرکز کاردرمانی خوب در بلوار پاسدار گمنام، بهترین مراکز کاردرمانی در خاوران ،مراکز کاردرمانی در خیابان چهارصد دستگاه

بهترین مراکز گفتار درمانی در بلوار ابوذر

گفتار درمانی در بلوار زمزم ، بهترین گفتار درمانی درخیابان ده حقی ، کلینیک گفتار درمانی درخیابان افسریه ، مرکز گفتار درمانی در آهنگ شرقی، بهترین کلینیک گفتار درمانی در بلوار خاتم الانبیا ، بهترین مرکز گفتار درمانی در زهاشم آباد، گفتار درمانی دربلوار شاهد ، گفتار درمانی خوب دربزرگراه محلاتی، کلینیک گفتار درمانی خوب در بلوار نبرد،  مرکز گفتار درمانی خوب در بلوار پاسدار گمنام، بهترین مراکز گفتار درمانی در خاوران ،مراکز گفتار درمانی در خیابان چهارصد دستگاه

error: Content is protected !!