ارگوتراپیست مهدی صابر

بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی در آرژانتین

کلینیک گفتار درمانی در میدان آرژانتین | بهترین کاردرمانی در میدان آرژانتین| توانبخشی| مرکز اوتیسم در میدان آرژانتین| دکتر صابر

سر فصل مطالب

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در میدان آرژانتین – بهترین گفتار درمانی در میدان آرژانتین

یکی از بهترین کلینیک های توانبخشی مرکز کاردرمانی _  مرکز گفتار درمانی در نزدیکی میدان آرژانتین  ، کلینیک توانبخشی دکتر صابر است که با بهترین خدمات به توانبخشی کودکان و بزرگسالان در حیطه کاردرمانی پیشرفته و گفتار درمانی پیشرفته میپردازد. مرکز کاردرمانی و مرکز گفتار درمانی تهران دکتر صابر از بهترین مراکز کاردرمانی در میدان آرژانتین  و مراکز گفتار درمانی خوب در میدان آرژانتین میباشد. وجود تجهیزات پیشرفته و روز دنیا در زمینه کاردرمانی و گفتار درمانی همچنین روانشناسی کودک، بازی درمانی و رفتار درمانی و متخصص تست هوش کودکان مجرب از عواملی است که باعث برتری کلینیک جامع توانبخشی دکتر صابر در میدان آرژانتین  شده است. که با به کارگیری ۴۸ نیروی حرفه ای  کار درمان خوب و گفتار درمان خوب و روانشناسان مجرب به صورت گروهی ارائه میگردد.

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

میدان آرژانتین از میدان های شهر تهران است که نام گذاری این میدان برای ایجاد دوستی بین مردم آرژانتین و ایران بوده است. خیابان های آفریقا،  الوند ، بهاران ، بخارست و بیهقی به این میدان می رسند. میدان آرژانتین در منطقه ۶ شهرداری تهران قرار گرفته است . ترمینال آرژانتین در نزدیکی میدان آرژانتین قرار دارد که نام این پایانه ، پایانه بیهقی میباشد.

بهترین مرکز جامع توانبخشی  دکتر صابر در میدان آرژانتین

در نزدیکی میدان آرژانتین بزرگراه هایی مانند : بزرگراه مدرس ، بزرگراه حکیم ، بزرگراه کردستان و تونل رسالت وجود دارد که همین باعث شده است که دسترسی این میدان به اطراف راحت تر باشد . مراجعین میتوانند بدون فوت وقت برای نیاز توانبخشی خود به کلینیک توانبخشی دکتر صابر در تهران مراجعه نمایند.

خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی در میدان آرژانتین شامل کاردرمانی در زمینه کودکان اوتیسم، سندروم ژنتیکی، سی پی (  فلج مغزی )،  بیش فعالی و نقص توجه(  ADHD  ) ، یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) ، اختلالات یادگیری ، دیستروفی عضلانی ، لکنت زبان ، کندی حرکتی و بدفورمی های استخوانی عضلانی و… میباشد. همچنین در زمینه بزرگسالان در بیماران سکته مغزی ، آسیب مغزی ، بیماری های نورولوژیک، درمان ام اس ، درمان پارکینسون ، تومورهای مغزی و … به ارائه بهترین خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی در میدان آرژانتین میپردازند.

بخش کاردرمانی کودکان  و گفتار درمانی میدان آرژانتین شامل

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی آرژانتین

برای بهبود ادراک بینایی ، بهبود حرکات چشمی و سرعت پردازش بینایی و توجه دیداری در کودکان ، در بهترین مرکز کاردرمانی میدان آرژانتین زیر نظر دکتر صابر با استفاده از سیستم های کامپیوتری  مشغول به فعالیت هستند.

اتاق تاریک در آرژانتین

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

آب درمانی در اوتیسم در میدان آرژانتین

از جدید ترین روش درمانی می باشد که در کلینیک کاردرمانی میدان آرژانتین  و مرکز گفتار درمانی میدان آرژانتین با به کارگیری از وسایل جدید تردمیل در آب، تخته تعادل در آب، پلکان در آب، به صورت کاملا حرفه ای به درمان مشکلات شناختی و کاهش میزان رفتار های کلیشه ای و بیقراری کودکان اوتیسم و مشکلات حسی میپردازند.

آب درمانی در میدان آرژانتین

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

تست های تخصصی هوش مرکز کاردرمانی در میدان آرژانتین

کلینیک جامع توانبخشی میدان آرژانتین زیر نظر دکتر صابر  به صورت ویژه  به  تمامی تست های تشخیصی در زمینه هوش مانند  تست وکسلر و بینه برای تعیین بهره هوشی و آزمون های تشخیص در زمینه حافظه وتوجه، توانایی های کلامی و سطح رشدی کودکان، در این بخش خدمات دهی میکنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

گفتار درمانی در فلج مغزی در حوالی میدان آرژانتین

۴ مسئله ای که برای درمان کودکان فلج مغزی ، از اهمیت بالایی برخوردار است عبارتند از: دیسفاژی (اختلال بلع)، دیزآرتری، آبریزش دهان و درک از کلام که در این زمینه ها  گفتار درمانی میدان آرژانتین به صورت تخصصی خدمات دهی میکند.

گفتار درمانی در لکنت زبان در میدان آرژانتین

برای درمان لکنت زبان نوع لکنت زبان، سن کودک،شروع اختلال، شدت لکنت زبان ، بسیار مهم است. کلینیک گفتار درمانی آرژانتین آقای دکتر صابر در این زمینه  بخش ویژه ای را ، راه اندازی کرده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

کاردرمانی ذهنی در میدان آرژانتین

در مواردی نظیر تفکر انتزاعی، درک، شناخت، هوش، حل مسئله و تقویت مهارت های ذهنی کودکان ،با توجه به تفاوت سن تقویمی و سن ذهنی کودکان بخش کاردرمانی ذهنی در میدان آرژانتین به درمان پیشرفته میپردازند. همچنین برای درمان سندروم داون و عقب مانده ذهنی، بیش فعالی و نقص توجه، اختلالات یادگیری، اوتیسم ،کاردرمانی ذهنی کاربرد ویژه ای دارد.

کاردرمانی ذهنی در آرژانتین

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

کاردرمانی جسمی در میدان آرژانتین

در این بخش  به مشکلات جسمی کودک مانند دیرنشستن،ضعف عضلات، تاخیر در راه رفتن، مشکلات ارتوپدی مثل پاپرانتزی، صافی کف پا و… همچنین پیشرفت مهارت های تعادلی کودک در کلینیک کاردرمانی میدان آرژانتین دکتر صابر رسیدگی میشود.. کاردرمانی جسمی همچنین  در کودک فلج مغزی و کودک با اختلالات حرکتی  ، کاربرد خاصی دارد.

کاردرمانی جسمی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

کاردرمانی یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در میدان آرژانتین

کاردرمانی حسی  SI دکتر صابر در میدان آرژانتین  در این آیتم به هماهنگی حرکتی از جمله هماهنگی دو دست با هم، هماهنگی چشم و دست، هماهنگی پاها،  هماهنگی چشم و پا و… همچنین بالا بردن توجه حرکتی میپردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

ماساژ درمانی در میدان آرژانتین

در مرکز جامع توانبخشی میدان آرژانتین در زمینه مشکلات حسی کودکان خدمت رسانی میکنند. ماساژ درمانی کودکان نیز برای کاهش بیش فعالی، بیقراری، افزایش توجه و تمرکز، ماساژ درمانی کودکان بسیار کاربرد دارد.

ماساژ درمانی در میدان آرژانتین

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

آب درمانی در مرکز کاردرمانی میدان آرژانتین

کودک فلج مغزی در داخل آب نسبت به بقیه مواقع وزن کمتری دارد با این وجود می توان از تمرینات ویژه‌  در جهت تقویت عضلات ، افزایش  تعادل و همچنین کاهش ترس از افتادن این کودکان در داخل آب درمانی تخصصی  کلینیک جامع توانبخشی آرژانتین  دکتر صابر استفاده کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

گفتار درمانی در اوتیسم درمرکز کاردرمانی میدان آرژانتین

برای درمان کودکان اوتیسم در بخش های گفتار درمانی مرکز توانبخشی دکتر مهدی صابر در میدان آرژانتین  با نگاهی خاص و حرفه ای مشغول به فعالیت هستند. در این قسمت با استفاده از روش های جدید گفتار درمانی از جمله پی آر تی(  prt ) ، روش پکس، روش تیچ، تئوری ذهن، و داستان های اجتماعی برای کودک اوتیسم به درمان پیشرفته گفتار درمانی در میدان آرژانتین  می پردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی میدان آرژانتین

رفتاردرمانی کودک در میدان آرژانتین

در این آیتم  کودکان با مشکلات رفتاری نظیر بیش فعالی ، اوتیسم ، پرخاشگری و …با استفاده از روش های رفتار درمانی کودکان متخصصان رفتار درمانی کلینیک کاردرمانی میدان آرژانتین  به کنترل و اصلاح رفتار های ناهنجار در کودکان و ایجاد رفتار های مناسب و صحیح در کودکان می پردازند.

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی آرژانتین

از جدیدترین روش های درمانی کلینیک توانبخشی میدان آرژانتین  در کودکان می باشد که از ابزار و وسایل دیجیتالی برای بالا بردن توجه و تمرکز، تحمل کاری، دستور پذیری، افزایش سرعت پردازش ذهنی و کلامی و کنترل حرکات اضافی کودکان ، استفاده میکنند.

سنسوری روم در میدان آرژانتین

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی سنسوری روم کلیک کنید.

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی میدان آرژانتین

برای کودکان با اختلال وسواس و مشکلات ارتباطی  اختلال اضطراب ، دوست یابی و کودکان اختلالات یادگیری و… بخش بازی درمانی کلینیک توانبخشی میدان آرژانتین کاربرد ویژه ای دارد. در این قسمت با استفاده از  روش های بازی درمانی تخصصی به اصلاح و ایجاد رفتار های مناسب اجتماعی در زمینه فردی و گروهی میپردازند.همچنین تکنیک های حساسیت زدایی در درمان مشکلات وسواس و درگیری های خلقی کودکان ،کاربرد  دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار ، حی عمقی، حس بینایی، حس لامسه) در مرکز کاردرمانی آرژانتین

از بخش های تخصصی مرکز گفتار درمانی آرژانتین و مرکز کاردرمانی آرژانتین  آقای دکتر صابر بخش حسی میباشد. که در این قسمت برنامه درمانی از حس های پایه شروع شده و ارزیابی دقیق انجام می شود سپس برنامه درمانی  در همه حس های کودک ، بیش حسی و کم حسی  مشخص می شود و برای درمان مشکلات حسی کودکان مشغول به فعالیت هستند. برای درمان تخصصی مشکلات حسی در کودکان اختلال یکپارچگی حسی، اوتیسم ، بیش فعالی  و…. آیتم تعدیل حسی  بسیار کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

مرکز روانشناسی کودک در میدان آرژانتین

مرکز روانشناسی کودک دکتر صابر در میدان آرژانتین در زمینه اختلال اضطرابی، مشکلات تحصیلی، وسواس و مشکلات دوست یابی ، ناخن جیدن، افسردگی به درمان کودکان و مشاوره تخصصی مشغول می باشد.

روانشناسی کودکان در میدان آرژانتین

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی روانشناسی کودک  کلیک کنید.

کاردرمانی دست در آرژانتین

برای افزایش مهارت های دستی کودکان ، تقویت حرکات ظریف در انگشتان و آموزش مهارت های پیش نوشتاری و تقویت مهارت های خودیاری در بخش کاردرمانی دست در کلینیک گفتار درمانی و کاردرمانی آرژانتین دکتر صابر  به صورت حرفه ای مشغول به فعالیت میباشند.

کاردرمانی دست در میدان آرژانتین

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی آرژانتین

بخش اتاق شنیداری با بخش گفتار درمانی آرژانتین در ارتباط میباشد. که با استفاده از ابزارهای  پیشرفته و برنامه های شنیداری طراحی شده  مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی آرژانتین  با مدیریت  جناب آقای دکتر صابر به درک شنیداری و تقویت حافظه شنیداری ، همچنین افزایش توجه شنیداری و درک مطلب در کودکان رسیدگی میشود.

مشکلات شنیداری کودکان در آرژانتین

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

بخش آموزش پیش دبستانی در مرکز کاردرمانی آرژانتین

در این بخش به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم (کوچک و بزرگ، بلند و کوتاه، مهارت های پیش ریاضی، مهارت های رنگامیزی، لوحه نویسی و…) همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان و در آخرین مرحله  به درمان پیشرفته مشکلات اختلالات یادگیری در زمان تحصیل کودکان با نیازهای متفاوت در مرکز جامع توانبخشی جناب دکتر صابر میپردازند.

کاردرمانی و گفتار درمانی در منزل

مراجعینی که امکان رفت و آمد به مرکز توانبخشی را ندارند ، کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی کودکان  دکتر صابر در آرژانتین در زمینه توانبخشی خدمات در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل ارائه می دهد.

کاردرمانی و گفتاردرمانی آنلاین در آرژانتین

کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در آرژانتین برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور حضور دارند کاردرمانی و گفتار درمانی به صورت آنلاین  طراحی کرده است. مراجعین توسط جناب آقای دکتر صابر ویزیت میشوند وبه صورت ویدئو کال مورد ارزیابی قرار گرفته و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین از درمانگران مجرب مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت می نمایند.

از خیابان های اصلی میدان آرژانتین میتوان به خیابان عماد مقنیه،  زاگرس ، الوند ، اسعدی،  خالد استانبولی،  نلسون ماندلا، خیابان ولیعصر ، مفتح شمالی ، خیابان گاندی ، خیابان اسد آبادی،  یوسف آباد،  خیابان میرعماد و خیابان قائم مقام فراهانی اشاره کرد . که بیماران عزیز در زمینه توانبخشی از این مناطق می توانید به بهترین مرکز جامع توانبخشی دکتر مهدی صابر با خدمات دهی ویژه مراجعه نمایید.

بهترین مراکز کاردرمانی در میدان آرژانتین

بهترین کلینیک کاردرمانی در  خیابان عماد مقنیه، بهترین مرکز کاردرمانی در زاگرس ، بهترین کاردرمانی در  الوند  ، کاردرمانی درخیابان اسعدی ، کاردرمانی خوب در خالد استانبولی ، مرکز کاردرمانی درخیابان نلسون ماندلا ، کلینیک کاردرمانی در خیابان خیابان ولیعصر ، مرکز کاردرمانی خوب در مفتح شمالی  ، کلینیک کاردرمانی خوب درخیابان خیابان گاندی ، کاردرمانی در خیابان اسد آبادی ، مراکز کاردرمانی در یوسف آباد،  مرکز کاردرمانی در خیابان خیابان میرعماد ، بهترین کاردرمانی درخیابان خیابان قائم مقام فراهانی

بهترین مراکز گفتار درمانی در میدان آرژانتین

بهترین کلینیک گفتار درمانی در  خیابان عماد مقنیه، بهترین مرکز گفتار درمانی در زاگرس ، بهترین گفتار درمانی در  الوند  ، گفتار درمانی درخیابان اسعدی ، گفتار درمانی خوب در خالد استانبولی ، مرکز گفتار درمانی درخیابان نلسون ماندلا ، کلینیک گفتار درمانی در خیابان خیابان ولیعصر ، مرکز گفتار درمانی خوب در مفتح شمالی  ، کلینیک گفتار درمانی خوب درخیابان خیابان گاندی ، گفتار درمانی در خیابان اسد آبادی ، مراکز گفتار درمانی در یوسف آباد،  مرکز گفتار درمانی در خیابان خیابان میرعماد ، بهترین گفتار درمانی درخیابان خیابان قائم مقام فراهانی

error: Content is protected !!