ارگوتراپیست مهدی صابر

کلینیک کاردرمانی و کفتار درمانی ظفر

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در ظفر- بهترین گفتار درمانی در ظفر

سر فصل مطالب

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی درظفر- بهترین گفتار درمانی در ظفر

خیابان ظفر نام پیشین خیابان دستگردی میباشد. که یکی از خیابان های شمیران در منطقه ۳ شهرداری تهران است . که به نام سرتیپ هوشنگ وحیدی دستجردی نام گذاری شده است. خیابان ظفر جهت شرقی _ غربی دارد که از سمت غرب به خیابان ولیعصر و از سمت شرق به خیابان شریعتی وصل میشود. خیابان ظفر در شمال بلوار میرداماد واقع شده است. در شمال خیابان ظفر ( دستگردی )محله حسن آباد،  در جنوب محله داوودیه و کاوسیه،  از شرق به خیابان شریعتی و از غرب به خیابان ولیعصر منتهی میشود. تراکم جمعیت در منطقه ظفر(دستگردی) بالاست و این مساله باعث ایجاد نیازهای مختلفی در این محدوده مکانی شده است.

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

یکی از این نیاز ها ، مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی خوب در منطقه ظفر( دستگردی) است.که کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر با کمترین فاصله و دسترسی خوب بهترین کلینیک توانبخشی شرق برای مراجعین این منطقه میباشد.

بهترین کلینیک توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در محله ظفر ( دستگردی)

بیماران در محله ظفر( دستگردی) در حیطه مشکل اوتیسم، درمان اختلال بیش فعالی و نقص توجه(  ADHD  )، کاردرمانی در اختلالات یادگیری، کاردرمانی دردیستروفی عضلانی ، تاخیر رشدی، کاردرمانی درسی پی (  فلج مغزی ) ، گفتار درمانی درلکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی،  کاردرمانی در مشکلات یکپارچگی حسی(  SPD-SID )  و اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون و همچنین کاردرمانی در زمینه مشکلات ارتوپدی کودکان مانند صافی کف پا ، پا ضربدری ، پا پرانتزی می توانید از امکانات ویژه کلینیک توانبخشی دکتر صابر در شرق تهران بهره مند شوید.

لازم به ذکر است بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی در نزدیکی ظفر ( دستگردی ) به مراجعین در زمینه توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در سکته مغزی ، کاردرمانی و گفتار درمانی در ام اس ، کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی و مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی در پارکینسون آماده ارائه خدمات میباشد.

بخش کاردرمانی کودکان  و گفتار درمانی مرکز ظفر شامل

گفتار درمانی در لکنت زبان در منطقه ظفر:

در درمان لکنت زبان سن کودک، شدت لکنت زبان ، شروع اختلال و نوع لکنت زبان، بسیار حائز اهمیت است. مرکز گفتار درمانی در نزدیکی ظفر آقای دکتر صابر در این آیتم فعالیت میکنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

گفتار درمانی در اوتیسم در منطقه ظفر:

گفتار درمانی اوتیسم در ظفر

در قسمت گفتار درمانی مرکز جامع توانبخشی ظفر آقای دکتر صابر ،نگاه به خصوصی در درمان کودکان اوتیسم وجود دارد. به نحوی که در این قسمت با استفاده از روش های نوین گفتار درمانی از جمله داستان های اجتماعی، پی آر تی(  prt ) ،روش پکس، روش تیچ، تئوری ذهن به درمان گفتار درمانی کودک اوتیسم در ظفر به صورت حرفه ای مشغول به درمان هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

دکتر اوتیسم در ظفر

جهت تشخیص دقیق و به موقع اختلال طیف اوتیسم مراجعه به یک متخصص اوتیسم بهترین راه است. دکتر اوتیسم با ارزیابی دقیق علائم اوتیسم در کودک و تشخیص شدت اختلال در کودکان به طراحی برنامه درمانی می پردازد. پس از تعیین برنامه درمانی بسته به نیاز کودک گفتاردرمانی، کاردرمانی، سنسوری روم یا ماساژ استفاده می گردد.

گفتار درمانی در فلج مغزی در محله ظفر:

در درمان کودک فلج مغزی 4 مسئله دارای اهمیت می باشد. دیزآرتری، دیسفاژی (اختلال بلع)، آبریزش دهان و درک از کلام که گفتار درمانی ظفر  در این آیتم ها کاملا به صورت ویژه فعالیت می کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه فلج مغزی کلیک کنید

کاردرمانی ذهنی در نزدیکی منطقه ظفر

کاردرمانی ذهنی در ظفر به صورت ویژه به آیتم های درک،  تفکر انتزاعی، هوش، شناخت، حل مسئله و بالا بردن مهارت های ذهنی کودک با توجه به تفاوت سن تقویمی و سن ذهنی کودک پرداخته می شود. کاردرمانی ذهنی در درمان  اختلالات یادگیری، بیش فعالی و نقص توجه، سندروم داون و عقب مانده ذهنی ،اوتیسم  حائز اهمیت است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

کاردرمانی  یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در محله ظفر

کاردرمانی در ظفر آقای دکتر صابر ( SI ) در این بخش به هماهنگی حرکتی از جمله هماهنگی دو دست با هم، هماهنگی چشم و دست، هماهنگی پاها، هماهنگی چشم و پا و… همچنین افزایش دادن توجه حرکتی پرداخته می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

ماساژ درمانی در مرکز کاردرمانی ظفر

روش ماساژ درمانی تخصصی کودکان باعث کاهش بیش فعالی، بیقراری، افزایش توجه و تمرکز و درمان مشکلات حسی کودک در مرکز جامع توانبخشی ظفر به درمان مشغول هستند.

ماساژ درمانی کودکان ظفر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

آب درمانی در مرکز کاردرمانی ظفر

وزن کودک فلج مغزی در داخل آب نسبت به بقیه مواقع کاهش پیدا می کند، در نتیجه می توان تمرینات تکنیکی را در جهت تقویت عضلات ، افزایش تعادل و همچنین کاهش ترس از افتادن کودک در داخل آب درمانی ویژه مرکز جامع توانبخشی در نزدیکی ظفر به کار برد.

آب درمانی در ظفر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

آب درمانی در اوتیسم در نزدیکی منطقه ظفر

آب درمانی اوتیسم یکی از جدید ترین آیتم های درمانی است که در کلینیک کاردرمانی ظفر و کلینیک گفتار درمانی ظفر به صورت کاملا حرفه ای به درمان مشکلات حسی، شناختی و کاهش میزان رفتار های کلیشه ای و بیقراری کودکان اوتیسم با استفاده از وسایل جدید تردمیل در آب، تخته تعادل در آب، پلکان در آب و…. انجام می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

کاردرمانی دست در نزدیکی منطقه ظفر

در آیتم کاردرمانی دست مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی ظفر جهت بالا بردن مهارت های دستی و تقویت حرکات ظریف در انگشتان و آموزش مهارت های پیش نوشتاری و تقویت مهارت های خود یاری در کودک به صورت تخصصی برنامه ریزی و درمان فعالیت می کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی منطقه ظفر

کلینیک کاردرمانی ظفر با استفاده از سیستم های الکترونیکی به درمان توجه دیداری، افزایش ادراک بینایی، بهبود حرکات چشمی و سرعت پردازش بینایی در کودک به مدیریت آقای دکتر صابر خدمات دهی می کند.

اتاق تاریک در ظفر

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

کاردرمانی جسمی در نزدیکی منطقه ظفر

کاردرمانی در نزدیکی ظفر در این آیتم درمانی به مشکلات جسمی کودک مانند دیرنشستن، تاخیر در راه رفتن، ضعف عضلات، مشکلات ارتوپدیک مثل پاپرانتزی، صافی کف پا و… همچنین افزایش مهارت های تعادلی کودک پرداخته می شود.کاردرمانی جسمی در کودک فلج مغزی و کودک با اختلال حرکتی  کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

سنسوری روم در مرکز کاردرمانی ظفر

یکی از جدیدترین متدها ی درمانی مرکز جامع توانبخشی ظفر در کودکان است که بااستفاده از ابزار و وسایل دیجیتالی به افزایش تحمل کاری، دستور پذیری، افزایش توجه و تمرکز، افزایش سرعت پردازش ذهنی و کلامی و کنترل حرکات اضافی کودک کمک بسزایی می کند.

سنسوری روم در ظفر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

بازی درمانی در مرکز کاردرمانی ظفر

بازی درمانی در مرکز جامع توانبخشی ظفر در کودکان با اختلال اضطراب ، وسواس و مشکلات ارتباطی، دوست یابی و کودکان اختلال یادگیری و.. مفید است. در این قسمت با استفاده از روش های بازی درمانی مختلف در زمینه اصلاح و ایجاد رفتار های مناسب اجتماعی فردی و گروهی فعالیت می شود . همچنین با استفاده از روش های حساسیت زادیی در درمان مشکلات وسواس و درگیری های خلقی کودک کمک می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

رفتار درمانی در مرکز کاردرمانی منطقه ظفر

کودک با مشکلات رفتاری نظیر پرخاشگری، بیش فعالی، اوتیسم و… با استفاده از روش های رفتار درمانی توسط متخصصان رفتار درمانی کلینیک کاردرمانی ظفر به کنترل و اصلاح رفتار های ناهنجار در کودک و ایجاد رفتار های مناسب و صحیح در کودک پرداخته می شود.

بخش تعدیل حسی (حس وستیبولار ، حس عمقی، حس بینایی، حس لامسه ) در مرکز کاردرمانی ظفر

از امکانات ویژه مرکز گفتار درمانی ظفر و مرکز کاردرمانی ظفر آقای دکتر صابر بخش حسی می باشد. که در این آیتم برای درمان مشکلات حسی کودک ابتدا ارزیابی دقیق صورت می گیرد و بیش حسی و کم حسی در همه حس های کودک مشخص می شود.در مرحله بعد درمان از حس های پایه شروع می شود. قسمت تعدیل حسی در درمان تخصصی مشکلات حسی در کودک اوتیسم ، بیش فعالی ،اختلال یکپارچگی حسی و…. کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

 تست های تخصصی هوش در مرکز کاردرمانی ظفر

این آیتم شامل تمامی تست های تشخیصی در زمینه هوش نظیر تست وکسلر و بینه برای تعیین بهره هوشی و آزمون های تشخیصی در زمینه توجه، حافظه و توانایی های کلامی و شخیصی ادارک بینایی نظیر فراستیگ و tvps تست های تعیین سطح رشدی کودک می باشد که به صورت حرفه ای در مرکز جامع توانبخشی ظفر قابل استفاده می باشد.

تست هوش کودک ظفر

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی ظفر

دیگر آیتم های مرتبط با گفتار درمانی ظفر بخش اتاق شنیداری می باشد که با استفاده از سیستم های کامپیوتری پیشرفته و برنامه های شنیداری طراحی شده توسط کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی آقای دکتر صابر در درک شنیداری و تقویت حافظه شنیداری ، همچنین افزایش توجه شنیداری و درک مطلب در کودک حائز اهمیت می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

بخش آموزش پیش دبستانی در مرکز کاردرمانی ظفر

مرکز جامع توانبخشی ظفر در این آیتم به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم (کوچک و بزرگ، بلند و کوتاه، مهارت های رنگامیزی، مهارت های پیش ریاضی، لوحه نویسی و…) همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان و در مرحله آخر درمان مشکلات اختلال یادگیری در زمان تحصیل کودک با نیازهای خاص مشغول به فعالیت می باشد.

خدمات کاردرمانی و گفتاردرمانی کودکان  آقای دکتر صابر در ظفر در زمینه توانبخشی در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل برای مراجعینی که امکان رفت و آمد به مرکز جامع توانبخشی را ندارند مورد استفاده قرار می گیرد.

کاردرمانی و گفتاردرمانی آنلاین

همچنین خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی به صورت آنلاین برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور زندگی می کنند برنامه ریزی شده است. مراجعین می توانند به صورت ویدئو کال مورد ارزیابی قرار گرفته و تحت نظر آقای دکتر صابر ویزیت شوند و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین با درمانگران کار آزموده کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت نمایند.

ساکنین خیابان های اطراف محله ظفر مانند وحید دستگردی ، بزرگراه آیت اله مدرس ، میدان تجریش ، نفت شمالی، راجیان،  دلیری ، عمرانی، بلوار نلسون ماندلا،  اسفندیار ، ولی عصر ، بلوار ستاری ، بلوار شاهسون ، رودبار شرقی ، نصیری ، میرداماد و سما جنوبی میتوانند به بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در شرق تهران مراجعه نمایند.

تشخیص فلج مغزی

تشخیص فلج مغزی|روش های تصویربرداری از مغز| مرکز کاردرمانی فلج مغزی دکتر صابر

یا CP از اختلالات عصبی می باشد که در مغز در حال رشد اتفاق می‌افتد. به صورت میانگین از هر ۱۰۰۰ کودکی که متولد می‌شود ۲ تا ۳ کودک در…
اوتیسم و کنترل بیقراری در مدرسه

اوتیسم و کنترل بیقراری در مدرسه| تشخیص و درمان اتیسم در کودکان| مرکز اوتیسم تهران

اوتیسم
هنگامی که کودک وارد مدرسه می‌شود، فرصت‌های او برای تمرین مهارت‌هایش جهت آرام ماندن افزایش می‌یابد. مدرسه شرایط غیرقابل پیش‌بینی متعددی را همه روزه فراهم می‌کند که البته برای بزرگسالان…

اوتیسم و لباس نپوشیدن کودکان| مشکلات حسی کودک اوتیسم| مرکز اوتیسم تهران| کاردرمانی اوتیسم

اوتیسم
مرکز اوتیسم تهران در زمینه تشخیص و درمان کودکان اوتیسم به صورت تخصصی فعالیت می نماید. کاردرمانی اوتیسم و گفتاردرمانی اوتیسم از درمان های توانبخشی کودکان اوتیسم می باشد که در مرکز دکتر صابر ارائه می گردد. متخصصان…
تمرینات کاردرمانی اوتیسم

تمرینات کاردرمانی اوتیسم در دست| درمان کودکان اوتیسم| مرکز اوتیسم تهران| کاردرمانی اوتیسم در شرق

اوتیسم
مرکر اوتیسم تهران در زمینه تشخیص و درمان کودکان اوتیسم  به صورت تخصصی فعالیت می نماید. کاردرمانی اوتیسم و گفتاردرمانی اوتیسم از خدمات مهم در زمینه توانبخشی کودکان اوتیسم می باشد که به صورت تخصصی در کلینیک…
اوتیسم و مشکل بیرون رفتن کودکان

اوتیسم و مشکل بیرون رفتن کودکان| علائم اوتیسم| تشخیص اوتیسم| مرکز درمان اوتیسم تهران |

اوتیسم
مرکر اوتیسم تهران با در اختیار داشتن امکانات روز دنیا در زمینه تشخیص و درمان کودکان اوتیسم  به صورت تخصصی فعالیت می نماید. توانبخشی اوتیسم شامل کاردرمانی اوتیسم و گفتاردرمانی اوتیسم و خدمات درمانی نظیر بازی درمانی،…
اوقات فراغت در کودکان اوتیسم

اوتیسم و اوقات فراغت| رفتاردرمانی کودکان اوتیسم | علائم اوتیسم در کودکان| مرکز اوتیسم تهران

اوتیسم
مرکر اوتیسم تهران با در اختیار داشتن امکانات روز دنیا در زمینه تشخیص و درمان کودکان اوتیسم  به صورت تخصصی فعالیت می نماید. توانبخشی اوتیسم شامل کاردرمانی اوتیسم و گفتاردرمانی اوتیسم، همچنین آموزش مهارتهای مورد نیاز برای…

بهترین کاردرمانی و بهترین گفتار درمانی در تهران

کلینیک کاردرمانی در تهران –مرکز کاردرمانی خوب در تهرانمرکز کاردرمانی در تهرانپارسکلینک کاردرمانی در نیاورانبهترین کلینیک کاردرمانی  در سعادت آباد کاردرمانی خوب در ستارخان کاردرمانی در پاسدارانمرکز کاردرمانی خوب در شمال تهرانبهترین مرکز کاردرمانی در شرق تهرانکلینیک کاردرمانی در پونکبهترین کلینیک کاردرمانی در ولنجک –کاردرمانی خوب در فرمانیهکلینیک  کاردرمانی در شهرک غربمرکز کاردرمانی خوب در غرب تهرانمرکز کاردرمانی خوب در شریعتیمراکز کاردرمانی  در مرزدارانبهترین کلینیک کاردرمانی در جنت آبادکلینیک گفتار درمانی در سعادت آبادبهترین مرکز گفتار درمانی خوب در فرمانیه گفتار درمانی خوب در ستارخانبهترین کلینیک گفتار درمانی در ولنجکگفتار درمانی در پاسدارانمراکز گفتار درمانی خوب در تهرانپارسبهترین کلینیک گفتار درمانی در شرق تهرانمراکز گفتار درمانی خوب در غرب تهرانکلینیک گفتار درمانی در مرزدارانبهترین کلینیک کاردرمانی دهکده المپیک گفتار درمانی و کاردرمانی در اسلام شهر-کلینیک کاردرمانی در تهران نو –کاردرمانی خوب در افسریه-بهترین کلینیک کاردرمانی در انقلاب-مرکز گفتار درمانی خوب در قیطریه –کاردرمانی خوب در منظریه

بهترین مراکز کاردرمانی در ظفر

بهترین کاردرمانی در وحید دستگردی ، بهترین کلینیک کاردرمانی در بزرگراه آیت اله مدرس ، کاردرمانی در میدان تجریش ، کاردرمانی خوب در نفت شمالی، مرکز کاردرمانی در راجیان، مرکز کاردرمانی خوب در دلیری ، کلینیک کاردرمانی در عمرانی، کلینیک کاردرمانی در بلوار نلسون ماندلا، کاردرمانی در  اسفندیار ، مرکز کاردرمانی در ولی عصر ، کاردرمانی خوب در بلوار ستاری ،بهترین مرکز کاردرمانی در بلوار شاهسون ، کاردرمانی خوب در رودبار شرقی ، کلینیک کاردرمانی خوب در نصیری ، بهترین کلینیک کاردرمانی در میرداماد و سما جنوبی

بهترین مراکز گفتار درمانی در ظفر

بهترین گفتار درمانی در وحید دستگردی ، بهترین کلینیک گفتار درمانی در بزرگراه آیت اله مدرس ، گفتار درمانی در میدان تجریش ، گفتار درمانی خوب در نفت شمالی، مرکز گفتار درمانی در راجیان، مرکز گفتار درمانی خوب در دلیری ، کلینیک گفتار درمانی در عمرانی، کلینیک گفتار درمانی در بلوار نلسون ماندلا، گفتار درمانی در  اسفندیار ، مرکز گفتار درمانی در ولی عصر ، گفتار درمانی خوب در بلوار ستاری ،بهترین مرکز گفتار درمانی در بلوار شاهسون ، گفتار درمانی خوب در رودبار شرقی ، کلینیک گفتار درمانی خوب در نصیری ، بهترین کلینیک گفتار درمانی در میرداماد و سما جنوبی

error: Content is protected !!