ارگوتراپیست مهدی صابر

خصوصیات بچه های بیش فعال

خصوصیات بچه های بیش فعال|تست بیش فعالی کودکان|مرکز تشخیص و درمان بیش فعالی دکترصابر| ناقص

سر فصل مطالب

خصوصیات بچه های بیش فعال

از دیدهای متفاوتی می توان خصوصیات بچه های بیش فعال را بررسی کرد ، از جمله تحرک ، بی توجهی ، رفتارهای تکانه ای ، روابط اجتماعی ، عوامل ژنتیکی و غیره. خصوصیات بچه های بیش فعال باید در بیشتر از یک مکان دیده شوند و ممکن است لازم باشد استمرار آن به مدت حداقل شش ماه تحت نظر قرار گیرد. در بعضی از کودکان در دو یا سه سالگی بیش فعالی وجود دارد ، ولی چون قبل از آن در محیط هایی مثل مدرسه یا مهد کودک که به نشستن زیاد و تمرکز بالا نیاز دارند ، قرار نگرفته اند ، برای والدین قابل تشخیص نیست. خصوصیات بچه های بیش فعال از نظر تحرک به این صورت است که به شدت بی قرار هستند و نمی توانند در یک مکان ثابت بمانند، کارهای خطرناک انجام می دهند ، زیاد حرف می زنند و … . این کودکان در مدرسه با رفتارهای خاص خود موجب بی نظمی در کلاس می شوند. از خصوصیات بچه های بیش فعال از نوع بی توجهی ، خیال پردازی های مداوم آنها ، فراموشکاری وعدم تمرکز کافی برای انجام تکالیف مدرسه است ، بطوریکه موجب مشکلاتی مثل علاقه نداشتن به درس در مدرسه می شود. از بارزترین خصوصیات بچه های بیش فعال از نوع تکانه ای می توان به نداشتن صبر و تحمل ، پریدن وسط صحبت دیگران و نداشتن حوصله برای ایستادن در صف اشاره کرد.

جهت تماس با مرکز درمان بیش فعالی و نقص توجه جناب آقای دکتر صابر (شعبه شرق:کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ،شعبه غرب: کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

تست بیش فعالی کودکان

اینکه کودک به کدام یک از انواع بیش فعالی مبتلا است با تست بیش فعالی کودکان توسط متخصصان حاذق ما در مرکز تشخیص و درمان بیش فعالی دکتر صابر مشخص می شود. تست بیش فعالی کودکان شامل چک لیستی از نشانه ها ، پاسخ بیمار به سوالاتی در مورد مشکلات گذشته و حال، یا معاینه دکتر بیش فعالی برای رد کردن دلایل دیگری که خصوصیات یکسان را به وجود می‌آورند و موارد دیگر می شود. تست بیش فعالی کودکان در مرکز تشخیص و درمان بیش فعالی دکتر صابر توسط روانپزشک ، پزشک متخصص توانبخشی ، روانشناس، متخصص مغز و اعصاب و یا هر پزشک دیگری که در زمینه اختلال بیش فعالی و نقص توجه تخصص دارد ، انجام میشود، و درصورت لزوم بیش از یک متخصص جهت ارزیابی کامل و دقیق نوع اختلال کودکان مورد استفاده قرار می گیرند.

 

تست بیش فعالی کودکان

بهترین دکتر بیش فعالی در تهران

بهترین دکتر بیش فعالی در تهران|مرکز درمان بیش فعالی|کلینیک تشخیص بیش فعالی کودک|دکترصابر

اختلال بیش فعالی و نقص توجه به نوعی از اختلالات کودکان اطلاق می‌شود که نسبت به کودکان عادی دارای مشکلاتی در شناخت،رشد و رفتارشان می باشند. این تشخیص توسط مقیاس طبقه‌بندی…

بازی درمانی کوتاه مدت ساختاری برای کودک بیش فعال / نقص توجه

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.…