ارگوتراپیست مهدی صابر

کلینیک کاردرمانی گفتاردرمانی بلوارفردوس

بهترین کاردرمانی در بلوار فردوس- بهترین گفتار درمانی در بلوار فردوس- دکتر صابر

سر فصل مطالب

مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی دکتر صابر – بهترین کاردرمانی در بلوار فردوس- بهترین گفتار درمانی در بلوار فردوس

جهت تماس با کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی جناب آقای دکتر صابر (کلینیک توانبخشی پایا در پاسداران ، کلینیک توانبخشی غرب تهران در سعادت آباد) باشماره 09029123536 تماس حاصل فرمایید.

بلوار فردوس تهران در منطقه ۵ شهرداری تهران قرار دارد. محله های صادقیه و ابوذر و شهرک های اکباتان و پرواز همسایه های محله فردوس هستند. بلوار فردوس از شمال به بزرگراه حکیم ، از جنوب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری ، از غرب به بزرگراه باکری و از شرق به بزرگراه جناح وصل میشود. بلوار فردوس از آریا شهر شروع میشود و تا بلوار الهام ادامه دارد.

بلوار فردوس شامل دو قسمت بلوار فردوس شرق و بلوار فردوس غرب می شود که توسط اتوبان ستاری از هم جدا میشوند. نام بلوار فردوس غرب به تازگی توسط شهرداری تغییر کرده و به خیابان ناصرحجازی تبدیل شده است.

وجود بزرگراه هایی همچون ، بزرگراه ستاری ، بزرگراه شیخ فضل الله،  بزرگراه حکیم و… در نزدیکی بلوار فردوس دسترسی ساکنین بلوار فردوس به اطراف و همچنین بهترین کلینیک توانبخشی _ کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر آسان کرده است . به همین دلیل شما بیماران عزیز در حیطه توانبخشی در بلوار فردوس میتوانید از خدمات ویژه مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی، بازی درمانی و رفتار درمانی ،روانشناسی کودک و تست هوش کودکان در بلوار فرودوس دکتر صابر در غرب تهران بهره مند شوید.

بهترین کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر مهدی صابر در بلوارفردوس

یکی از گزینه های مناسب برای بیماران محله فردوس در حیطه کودکان اوتیسم ، کاردرمانی  در اختلالات یادگیری، کاردرمانی در دیستروفی عضلانی ، کاردرمانی در سی پی (  فلج مغزی ) ، درمان بیش فعالی و نقص توجه(  ADHD  ) ، گفتار درمانی در لکنت زبان و تاخیر گفتاری و اختلالات تلفظی ، اختلالات ژنتیک از جمله سندروم داون، کاردرمانی در یکپارچگی حسی(  SPD-SID ) و کاردرمانی در زمینه مشکلات ارتوپدی کودکان از جمله صافی کف پا ، پا ضربدری و پا پرانتزی مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی خوب دکتر صابر درغرب تهران میباشد.

لازم به ذکر است بیماران در زمینه توانبخشی کاردرمانی و گفتار درمانی در سکته مغزی ، پارکینسون،  کاردرمانی و گفتار درمانی در زمینه ام اس ، کاردرمانی و گفتار درمانی در ضایعه نخاعی می توانند از بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی در بلوار فردوس بهره مند شوند.

بخش کاردرمانی کودکان  و گفتار درمانی مرکز بلوار فردوس شامل

آب درمانی در اوتیسم  در مرکز کاردرمانی بلوار فردوس

یکی از  به روز ترین شیوه های درمانی می باشد که در کلینیک کاردرمانی بلوار فردوس و مرکز گفتار درمانی بلوار فردوس به صورت کاملا  ویژه به درمان مشکلات شناختی و کاهش میزان رفتار های کلیشه ای و بیقراری کودکان اوتیسم با استفاده از تجهیزات جدید مانند تردمیل در آب، تخته تعادل در آب، پلکان در آب، مشکلات حسی، و…. به درمان مشغول هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در اوتیسم کلیک کنید

 تست های تخصصی هوش  در مرکز کاردرمانی بلوار فردوس

این حیطه شامل تمامی تست های تشخیصی در زمینه هوش نظیر تست وکسلر و بینه برای تعیین بهره هوشی و آزمون های تشخیصی در زمینه حافظه و توانایی های کلامی و سطح رشدی کودکان و توجه شنیداری و بینایی فعالیت می نمایند که به صورت تخصصی در مرکز جامع توانبخشی در نزدیکی بلوار فردوس انجام می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی تست های تخصصی هوش کلیک کنید

گفتار درمانی در اوتیسم در بلوار فردوس:

در بخش های گفتار درمانی کلینیک توانبخشی بلوار فردوس جناب آقای دکتر صابر ،نگاه ویژه و تخصصی در درمان کودک اوتیسم وجود دارد. به صورتی که در این بخش از روش های به روز گفتار درمانی از جمله پی آر تی( prt ) ، روش پکس، روش تیچ، تئوری ذهن، و داستان های اجتماعی برای کودک اوتیسم به درمان گفتار درمانی در بلوار فردوس به صورت تکنیکی استفاده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی کلمه گفتار درمانی درکودک اوتیسم کلیک کنید.

گفتار درمانی در فلج مغزی در منطقه بلوار فردوس

در درمان کودکان فلج مغزی دیزآرتری، آبریزش دهان، دیسفاژی (اختلال بلع) و درک از کلام  بسیار مهم می باشد که گفتار درمانی بلوار فردوس در این زمینه کاملا به صورت تخصصی فعالیت می کند.

گفتار درمانی در لکنت زبان  در محله بلوار فردوس:

در درمان لکنت چهار مقوله نوع لکنت زبان، سن کودک،شروع اختلال، شدت لکنت زبان بسیار حائز اهمیت می باشد. مرکز گفتار درمانی بلوار فردوس جناب آقای دکتر صابر در این حیطه بخش متفاوتی را به وجود آورده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه لکنت زبان کلیک کنید

بازی درمانی درمرکز کاردرمانی محله بلوار فردوس

بازی درمانی در مرکز جامع توانبخشی بلوار فردوس در درمان کودکان با اختلال وسواس و مشکلات ارتباطی  اختلال اضطراب ، دوست یابی و کودکان اختلالات یادگیری و.. تاثیر گذار می باشد. در این آیتم با استفاده از روش های بازی درمانی مختلف در زمینه اصلاح و ایجاد رفتار های مناسب اجتماعی در زمینه فردی و گروهی فعالیت می کنند. همچنین با استفاده از تکنیک های حساسیت زادیی به درمان مشکلات وسواس و درگیری های خلقی کودکان می پردازند.

بازی درمانی در بلوار فردوس

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بازی درمانی کلیک کنید.

کاردرمانی ذهنی در نزدیکی منطقه بلوار فردوس

بخش کاردرمانی ذهنی در بلوار فردوس به صورت تکنیکی به مواردی نظیر تفکر انتزاعی، درک، شناخت، هوش، حل مسئله و بهبود مهارت های ذهنی کودکان با توجه به تفاوت سن تقویمی و سن ذهنی کودکان به درمان می پردازند. کاردرمانی ذهنی در درمان سندروم داون و عقب مانده ذهنی، بیش فعالی و نقص توجه، اختلالات یادگیری، اوتیسم کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی ذهنی کلیک کنید

کاردرمانی جسمی  در خیابان بلوار فردوس

کلینیک کاردرمانی بلوار فردوس در این قسمت درمانی در حیطه مشکلات جسمی کودک مانند دیرنشستن،ضعف عضلات، تاخیر در راه رفتن، مشکلات ارتوپدیک مثل پاپرانتزی، صافی کف پا و… همچنین بالا بردن  مهارت های تعادلی کودک فعالیت می کنند.کاردرمانی جسمی در کودک فلج مغزی و کودک با اختلالات حرکتی به کار می رود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی جسمی کلیک کنید.

کاردرمانی  یکپارچگی حسی – درکی حرکتی در منطقه بلوار فردوس

کاردرمانی در بلوار فردوس جناب آقای دکتر صابر (  SI ) در این قسمت در زمینه هماهنگی حرکتی از جمله هماهنگی دو دست با هم، هماهنگی چشم و دست، هماهنگی پاها،  هماهنگی چشم و پا و… همچنین بالا بردن توجه حرکتی فعالیت می کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه کاردرمانی یکپارچگی حسی حرکتی کلیک کنید.

ماساژ درمانی  در مرکز کاردرمانی بلوار فردوس

ماساژ درمانی کودکان باعث کاهش بیش فعالی، بیقراری و افزایش توجه و تمرکز در کودکان می گردد.  همچنین ماساژ درمانان کلینیک کاردرمانی بلوار فردوس در زمینه مشکلات حسی کودکان به درمان مشغول هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماساژ درمانی کلیک کنید

آب درمانی  در مرکز کاردرمانی بلوار فردوس

با توجه به ای ن نکته که کاهش وزن کودک فلج مغزی در آب موجب تسهیل حرکات کودک می شود در نتیجه می توان تمرینات تخصصی ای را در جهت تقویت عضلات ، افزایش تعادل و همچنین کاهش ترس از افتادن این کودکان در داخل آب درمانی مرکز جامع توانبخشی بلوار فردوس ارائه نمود و روند درمان را تسهیل بخشید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آب درمانی در فلج مغزی کلیک کنید

اتاق تاریک در مرکز کاردرمانی بلوار فردوس

بهترین کلینیک کاردرمانی در بلوار فردوس با استفاده از سیستم های کامپیوتری در حیطه افزایش ادراک بینایی، بهبود حرکات چشمی و افزایش سرعت پردازش بینایی و توجه دیداری در کودکان به مدیریت جناب آقای دکتر صابر به درمان مشغول هستند.

اتاق تاریک در بلوار فردوس

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق تاریک کلیک کنید

سنسوری روم  در محله بلوار فردوس

یکی از به روز ترین روش های درمانی مرکز توانبخشی بلوار فردوس در کودکان سنسوری روم می باشد که با استفاده از ابزار و وسایل دیجیتالی برای ارتقاء سطح توجه و تمرکز، تحمل کاری، دستور پذیری، افزایش سرعت پردازش ذهنی و کلامی و کنترل حرکات اضافی کودکان کمک بسزایی می کند.

سنسور روم در کاردرمانی بلوار فردوس

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی  سنسوری روم کلیک کنید.

 

رفتار درمانی در نزدیکی منطقه بلوار فردوس

در این بخش کودکان با مشکلات رفتاری نظیر بیش فعالی، اوتیسم ، پرخاشگری و… با استفاده از روش های رفتار درمانی کودکان توسط متخصصان رفتار درمانی کلینیک کاردرمانی بلوار فردوس مورد درمان قرار گرفته و در کنترل و اصلاح رفتار های ناهنجار در کودکان و ایجاد رفتار های مناسب و صحیح در کودکان موثر می باشد.

مرکز روانشناسی کودک در بلوار فردوس

مرکز روانشناسی کودک دکتر صابر در نزدیکی بلوار فردوس به روانشناسی کودک در زمینه مشکلات اضطرابی، وسواس، کج خلقی های کودک و ایجاد روابط اجتماعی مناسب در کودکان فعالیت می نماید.

مرکز روانشناسی کودک در بلوار فردوس

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی روانشناسی کودک  کلیک کنید.

بخش تعدیل حسی ( حس وستیبولار ، حس عمقی، حس بینایی، حس لامسه ) در بلوار فردوس

از امکانات  ویژه مرکز گفتار درمانی بلوار فردوس و مرکز کاردرمانی بلوار فردوس جناب  آقای دکتر صابر قسمت حسی می باشد.در این بخش برای درمان مشکلات حسی کودکان سنجس تخصصی توسط جناب آقای دکتر صابر انجام می شود و بیش حسی و کم حسی در حواس  کودک مشخص می گردد. سپس برنامه درمانی از حس های پایه شروع می شود.در درمان تعدیل حسی بر رفع مشکلات حسی در کودکان اختلال یکپارچگی حسی، اوتیسم ، بیش فعالی  و…. تاکید می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی بخش تعدیل حسی کلیک کنید.

کاردرمانی دست در منطقه بلوا فردوس

در کاردرمانی دست مرکز گفتار درمانی و کاردرمانی بلوار فردوس جهت بالا بردن مهارت های حرکاتی ظریف در انگشتان و آموزش مهارت های پیش نوشتاری و تقویت مهارت های خود یاری، مهارت دستی در کودکان به صورت تخصصی برنامه ریزی و به درمان مشغول هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی کاردرمانی دست کلیک کنید.

اتاق شنیداری در مرکز کاردرمانی بلوار فردوس

دیگر بخش های مرتبط با گفتار درمانی بلوار فردوس، اتاق شنیداری است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و برنامه های شنیداری طراحی شده زیر نظر کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر به درک شنیداری و تقویت حافظه شنیداری ، همچنین افزایش توجه شنیداری و درک مطلب در کودکان کمک بسیاری می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی اتاق شنیداری کلیک کنید

بخش آموزش پیش دبستانی در منطقه بلوار فردوس

مرکز توانبخشی بلوار فردوس در این بخش به آموزش مفاهیم پیش از مدرسه مانند مفاهیم (کوچک و بزرگ، بلند و کوتاه، مهارت های پیش ریاضی، مهارت های رنگامیزی، لوحه نویسی و…) همچنین آمادگی کودک جهت تست ورود به دبستان همچنین درمان مشکلات تحصیلی و اختلالات یادگیری در زمان تحصیل کودکان به ارائه درمان های پیشرفته می پردازد.

خدمات کاردرمانی و گفتار درمانی جناب آقای دکتر صابر در بلوار فردوس در زمینه توانبخشی در منزل شامل کاردرمانی در منزل و گفتار درمانی در منزل برای مراجعینی که امکان رفت و آمد به کلینیک جامع توانبخشی را ندارند ارائه می شود.

کاردرمانی و گفتار درمانی آنلاین دربلوار فردوس

همچنین امکانات کاردرمانی و گفتاردرمانی بلوار فردوس به صورت آنلاین برای مراجعین شهرستان ها و بیمارانی که در خارج از کشور حضور دارند برنامه ریزی شده است. مراجعین به صورت ویدئو کال مورد ارزیابی قرار می گیرند و توسط جناب آقای دکتر صابر ویزیت می شوند و برنامه درمانی خود را به صورت آنلاین با درمانگران با تجربه کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت می نمایند.

مراجعین خیابان های اطراف بلوار فردوس مانند: جهرمی، گلستان ، پروانه ، لاله جنوبی، شقایق جنوبی ، بلوار آیت الله کاشانی ، شهر زیبا ، بلوار جهاد ، بلوار جوانمردان ،بلوار دهکده المپیک ، بلوار الهام و شریبانی بهترین مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر در غرب تهران با خدمات ویژه حیطه توانبخشی پذیرای شما بیماران عزیز میباشد.

گفتاردرمانی و کاردرمانی در بلوار فردوس


5 دیدگاه . ارسال دیدگاه جدید

 شیدا     ژانویه 2020،18  12:20 ب.ظ 

ممنون از آقای دکتر با اینکه مسیر منزل ما خیلی نزدیک کلینیک نبود ولی بازم ترجیح دادیم بیایم پیششون. انقدر که با وجدان هستن و پیگیر برنامه های علی بودن. بازم ممنون

پاسخ

محمدی   آوریل 2020،7  8:10 ب.ظ

سلام من از مراجعین آقای دکتر صابر هستم. من دو سال هست درگیر بیماری ام اس هستم و خیلی از توانایی هام رو از دست داده بودم. این مدت که اومدم پیش آقای دکتر با برنامه درمانی که برای داخل منزل برام مشخص کردن خیلی پیشرفت کردم و خداروشکر قدرت عضلاتم برگشته.

پاسخ

بهترین کاردرمانی و بهترین گفتار درمانی در تهران

کلینیک کاردرمانی در تهران –کلینیک کاردرمانی خوب در تهرانمرکز گفتار درمانی در تهرانپارسکلینک کاردرمانی در نیاورانبهترین کلینیک کاردرمانی خوب در سعادت آباد کلینیک کاردرمانی در ستارخانکلینیک کاردرمانی در پاسدارانگفتار درمانی خوب در شمال تهرانبهترین کلینیک کاردرمانی در شرق تهرانبهترین کلینیک گفتار درمانی در پونکبهترین کلینیک کاردرمانی در ولنجک –گفتار درمانی خوب در فرمانیهمرکز کاردرمانی در شهرک غربمرکز کاردرمانی خوب غرب تهرانمرکز کاردرمانی و گفتار درمانی در شریعتیکلینیک کاردرمانی خوب در مرزدارانکاردرمانی خوب در جنت آبادکلینیک گفتار درمانی خوب در سعادت آبادبهترین گفتار درمانی در فرمانیه کلینیک گفتار درمانی در ستارخانبهترین گفتار درمانی در ولنجککلینیک گفتار درمانی خوب در پاسدارانمراکز گفتار درمانی خوب در تهرانپارسمرکز گفتار درمانی در شرق تهرانمرکز گفتار درمانی خوب در غرب تهرانگفتار درمانی خوب در مرزدارانبهترین کاردرمانی دهکده المپیک بهترین کلینیک گفتار درمانی و کاردرمانی اسلام شهر-مرکز کاردرمانی خوب تهران نو –کلینیک کاردرمانی در افسریه-مرکز کاردرمانی خوب در انقلاب-مرکز گفتاردرمانی و کاردرمانی در قیطریهگفتار درمانی خوب در منظریهکلینیک کاردرمانی خوب در ظفر – کلینیک کاردرمانی خوب در آزادی –کلینیک گفتار درمانی خوب چیذر – بهترین گفتار درمانی در اکباتان –کاردرمانی خوب در بلوار دریا- بهترین گفتار درمانی در بلوار کشاورز- مرکز کاردرمانی خوب در شهر آرا

بهترین مراکز کاردرمانی در بلوار فردوس

کاردرمانی خوب در جهرمی، بهترین کاردرمانی در گلستان ، بهترین کاردرمانی در پروانه ، کلینیک کاردرمانی در لاله جنوبی، کاردرمانی در شقایق جنوبی ، مرکز کاردرمانی در بلوار آیت الله کاشانی ، بهترین مرکز کاردرمانی در شهر زیبا ، کاردرمانی خوب در بلوار جهاد ، کاردرمانی در بلوار جوانمردان ، بهترین کلینیک کاردرمانی در بلوار دهکده المپیک ، کاردرمانی خوب در بلوار الهام ، مرکز کاردرمانی در شریبانی

بهترین مراکز گفتار درمانی در بلوار فردوس

گفتار درمانی خوب در جهرمی، بهترین گفتار درمانی در گلستان ، بهترین گفتار درمانی در پروانه ، کلینیک گفتار درمانی در لاله جنوبی، گفتار درمانی در شقایق جنوبی ، مرکز گفتار درمانی در بلوار آیت الله کاشانی ، بهترین مرکز گفتار درمانی در شهر زیبا ، گفتار درمانی خوب در بلوار جهاد ، گفتار درمانی در بلوار جوانمردان ، بهترین کلینیک گفتار درمانی در بلوار دهکده المپیک ، گفتار درمانی خوب در بلوار الهام ، مرکز گفتار درمانی در شریبانی

error: Content is protected !!